Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

no poważnie!!! dziewczyny uwierzcie mi :-) :-) :-) sama sie dziwie jak to zrobiłam :-) przedarłam sie przez te kolejki jak prawdziwa lwcia a pod pachami targałam jumopacki pampków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie zdażyłam poczytać co dziś naskrobałyście bo juz u nas wre gorąca atmosfera teście lada moment w dzwiach:-) i już do świąt pewnie nie wejde . Dlatego życze Wszystkim wiele radości , spokoju, matczynej cierpliwości, radości z rodzinnego świętowania i wiele pokoju w sercu od nowonarodzonego Pana . Cudownych przeżyć na pierwsze Święta dla wszystkich lipcowych naszych dzieciątek . Trzymajcie sie ciepło na ten radosny czas... I porodziła Maryja w stajence Chrystusa co Królem Świata jest. Całuje Terka Maksymilian I Faustynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko, dawaj liste to ja \"skocze\" do sklepu :-) a paszteciki to ja w 5 sekund zjem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezla jestes Justka hahaha :) Marylko moja Julka smoczka potrzebuje tylko do spania a tak w ciagu dnia to wszystko pcha do buzi. Ostatnio jej ulubiona zabawka jest paczka husteczek higienicznych. Jak jej dalam do zabawy a ta chciala ja pchac do buzi to jej zabralam a Julka w placz wiec oddalam to sie uspokoila :) normalnie pokazuje charakterek :) hahahaha Basiu ja juz sobie twoj przepis na paszteciki zapisalam w pliku no i w styczniu sprobuje posklejac :) Anulka dobrze ze jedziecie no i ze spedzisz pierwsze swieta Martynki z Twoimi rodzicami :) ja niestety jade do tesciow bo tak wyszlo z grafika .... Justynko co Ty gadasz - spedz te swieta z Twoimi dziecmi :) a tata i tak zadzwoni :) A my jutro ubieramy choinke - ciekawa jestem jak Jula zareaguje :( Terko, Figielku, Stonko Wesolych Swiat :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki ja tez siedze przed kompem i marze o jedzeniu ( czekam na @) - mam nadzieje ze sie nie zlamie zwlaszcza ze nie karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki a ja siedze przed kompem i mysle co by tu zjesc ( a jestem przed @ ) no i mam nadzieje ze sie nie zlamie :) Nie karmie piersia wiec nie moge soebie w zaden sposb wytlumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzicie ja taki struś pędziwiatr :-) :-) :-) Meggie, ja okno w kuchnki obstroiłam lampkami, zapaliłam i pokazałam szyomowi, najpierw buzie otworzył i patrzyl najpierw ze zdziwieniem a za chwile usmiech od ucha do ucha i jak zaczarowany :-) wiec choinka na pewno zrobi na Julce wrażenie :-) a grafik za rok wypadnie lepiej :-) Dviki zdrówka dla maluszków ❤️ szymon mial ciemne włoski, ale wieszkosc mu sie powycierała i teraz odrastaja takie jasne :-) a twoje dzieciaczki to tez blondaski, ale z tego co pamietam ze zdjec to tata chyba tez jasnwłosy? Bo ty blond ale pewnie farba, wiec nie wiem czy te jasne włoski to po Tobie? :-) a prezencik fajny dostałas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłąm ze swiatecznego spotaknka i było baaarodz miło :) nie mam siły was poczytac, jutro rano nadrobie ale życze wam miłej nocy kochane :) dviki dla ciebie najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe (mam nadzieje, ze nie pomyliłam daty, bo moja pamiec ostatnio szfankuje;)) 🌼🌼[kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Malutka dala Nam dzisiaj pospac:) obudzila sie o 6 potem wypila mleczko i spala grzecznie z rodzicami do 8.30 :) My zaraz wybieramy sie na zakupy i szczerze mam nadzieje ze kolejki nie beda az takie okropne bo wikszosc ludzi ma juz zakupy za soba a nie robia ich jak my na ostatnia chwile ;P Dviki a dla Ciebie przesylamy wirtualne 🌼 🌼 🌼 oraz zyczymy spelnienia wszystkich marzen :) Dobra ide sobie kawke zrobic i biore sie za prasowanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Dviki-wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 Basia-to swietnie,ze mialas mily wieczor.Ja tez mialam swiateczna kolacje z pracy.Caritas co roku organizuje.Ale wrocilam wczesniej niz ty.:) Terka-dla ciebie i rodzinki rowniez spokojnych i radosnych swiat. Justka-moze pomozesz mi sie pakowac?W tak blyskawicznym tempie zaoszczedzisz mi stresu.;) wcielo mi posta,wiec nie wiem juz dokladnie co pisalam,a i czasu wiecej nie mam.Zycze wam dziewczyny,bo nie wiem,czy zajrze jeszcze,spokojnych swiat w gronie rodzinnym.Wszystkiego najlepszego i do napisania.Pozdrawiam. Anulka-widze,ze maz na glowie staje,zeby spelnic twoje zyczenia?;) Szczesliwej podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) dopiero wstałam, bo rano słyszałam tylko, jak kochany mąż wziął małego i mu powiedział, ze wychodzą cichutko, aby sobie mama jeszcze pospała :) mysle, ze juz niektóre znas odezwą sie doeopiro po świetach,wiec juz teraz chciałabym wam wsyzstkim złożyc najserdeczniejsze świateczne życzenia, abyscie świeta spedzili naprawde miło w rodzinnym, powiekszonym gronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kube na rekach i próbuje do was sam pisac ;) wiec cieszko mi sie pisze, ale jestem na biezaco :) wisienko 🌼 dla Areczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) pewnie niekóre z was beda juz powoli zniakc z topiku na czas świat, dlatego ...... ..w tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzymy Wam zdrowia, życzymy miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. życza justka, szymon i tatuś tomek :-) Dziewczyny kochane, czas spędzony z Wami na tym topiku był naprawde super. Za co Wam z całego serca DZIEKUJE 🌼 🌼 🌼 ja na pewno bede sie tu jeszcze pojawiac w najbliższych dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki, dla ciebie w dniu urodzin spelnienia wszystkich marzen, spokojnych snow, duzo milosci, spokoju i usmiechu na codzien, cierpliwosci i w ogole wszystkiego czego sobie zapragniesz:) a z okazji swiat zycze wszystkim wszystkiego naj i spedzenia swiat w milej, rodzinnej atmosferze, bez przykrych niespodzianek z upranionymi prezentami:) meggie, pociesze cie, ze my tez dzis idziemy na zakupy, mysle ze najlepiej zrobicie, jak na wejsciu jedno stanie w kolejce do kasy;) kupie mojej rodzince fotel do kompa, bo stary im sie rozlatuje, wiedz macoche i ojca zalatwie za jednym zamachem, siostry przyodzieje, tylko tej najstarszej cos musze zakupic, w zeszlym roku byla bransoletka, a w tym nie mam koncepcji, pewnie tez jakis ci ciuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko a moze jakis kosmetyk? :) widze, ze moje życzenia najubozsze ;) no ale ja zawsze miała z tym problem. :) najważniejsze że szczere i płynace z serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki to od mojego szwagra dostanie pewnie:P a zyczenia tak jak napisalas, maja plynac z serca, a nie byc wymuszone:) znajac zycie to i tak pozmieniam swoje koncepcje w trakcie zakupow http://www.allegro.pl/item286357874_zara_man_super_bluza_czaszka_miekka_bawelnaxxl.html http://www.allegro.pl/item285247270_clockhouse_by_c_a_roz_xxl_super_stylowa_bluza.html to mezowi kupilam:) http://www.allegro.pl/item285838774_und_nine_to_nine_roz_l_bluza_swietna_moro_czacha.html to sobie:) jade dzis odebrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widize justynko że lubisz militarne klimaty ;) dogadałabys sie swietnie z moim mężem :):):) ta druga bluza dla towjego męża mi sie najbardziej podoba, jest rewelacyjna :) włąśnie stawiamy choinke i zdania są podzielone :) my z mamą uważamy ze piekna, ojciec, ze straszny badyl, krzywa chora i sucha :):):) najważniejsze, ze Kubusiowi sie podoba, bo aż kwiczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz basieniko, ze to pierwsza "militarna" rzecz jaka sobie kupilam;) ja w zasadzie lubie rzeczy sportowe, luzne i wygodne, a ta bluza tak wyglada:) co do pierwszej bluzy, to mezu ma ksywe czacha, to mu tak sugestywnie kupilam;) dzisiaj bieda z nedza ide ugotowac ziemniaczki z groszkiem i marchewka, a dla reszty paluszki rybne:( dopiero dzis zrobimy jakies zakupy na swieta:) jak wchodze do kuchni i huhne to pojawia sie para:D milego dnia kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka, milosci i radosci :-) 100 całusków od justki i szymka 🌼 \"paszteciki Basi\" są rewelacyjne :-) właśnie wyjęła pierwsza blache z pieca. Basiu dziekujemy za przepis :-) ja zrobilam z kapusta i z pieczarkami i zrobie jeszcze z kapusta i grzybami. faktycznie z farszem mozna powymyślac :-) a ciasto jest super. na słodko tez moze byc. i wcalne nie jest trudne :-) Evcia, Ty sie lepiej sama spakuj bo z wiesz z tym moim pośpiechem.... :-) jesli jeszcze tu zajrzysz to ja życze Wam szerokiej drogi a Twojemu mężowi samych wyremontowanych dróg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) widze ze na naszym topiku radosna atmosfera:) dobrze oby tak dalej:) wpadłam Was poczytac i zmykam dalej:) Kupilismy Agatce pod choinke kiecke z bluzeczka i kubek niekapek zobaczymy czy bedzie umiała z niego pic:p Dziekujemy za życzenia świąteczne:) Mam nadzieje że w czasie świąt uda mi się zajrzec do Was choc na chwilke bo bez Was smutno jakoś:p Wczoraj wieczorem miałam jakiegoś doła i sie poryczałam ale jak zajrzałam do Was to mi sie humorek poprawił...:) Zmykam :) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardoz sie ciesze, ze paszteciki Wam smakują :) faktycznie robota zadna, a efekt rewelacyjny :) justka ja pamietam z dziecinstwa jak mama robiła z tego ciasta ciasteczka. wykrawała tak małą szklaneczka krążki , smarowała białkiem, posypywała cukrem i do pieca :) mówi, ze nawet są lepsze, jak pomiedzy dwa krążki da sie powidła :):) justynko u nas dzisiaj tez na obiad kanapki :):):) a co do ksywek meża, to mój ma kot. wiec ostatnio jak znalazłam koszulke z czaszkąkota ze skrzydełkami aniołka a pod spodem napis \"cats eat people to nie mogłam sie powstrzyamc :) u nas choina ubrana, a Kuba aż kwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po zakupach:) gosciu mial bluze taka jak ta moja tylko w odcieniach rozu wiec wzielam dla siostry:) fotela nie kupilismy, maz twierdzi ze kupi jutro... chcialam kupic jego rodzince prezenty, ale on stwierdzil, ze da im po czekoladzie:O jego rodzina, jego sprawa:P choc moj tato dalej milczy:( a tu tylko jeden dzien:( u mnie ani choinki, ani lampek... zero nastroju:O zaraz wyciagne lampki i okno obwiesze, bo takiego dziadostwa jeszcze nie bylo:( przez gapiostwo musialam gabi kupic dzis gre \"zgadnij kto?\" mialy byc ludki ze scoobiego, ale nawalilam, bylam pewna ze sa w szczecinie, a tu gdzies na zapupiu... a przez poczte to pewnie nie doszloby nawet na 2 tyg wstecz wyslane... zawsze chcialam miec ta gre to w koncu i sobie prezent kupilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, justka, juz wierze, ze sie wyrobilas:) w kasach wcale kolejek nie bylo:) normalnie szok, jedna osoba przedemna:) i tak w calym sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnią noc, Ja dzis zalatana,non stop coś robię,upieklam 2 ciasta jeden to jabłecznik z duza ilością cynamonu i z pianą z białek,mmmm pycha no i standardowo nazywa sie snikers ale on mi podchodzi predzej pod pysznotkę z dużą iloscia swieżo utłuczonych orzechów włoskich.a i zrobiłam farsz na te pospolite paszteciki i ciasto tez zrobione,jutro bede piekla,dzis mi sie już nie chce,oj narobiłyście mi smaka i nie mogłam sie poprzec,jutro dam znać czy sie upiekły i czy nie spaliłam ;) Marylko pewnie ze mi chodziło o krzesełko do karmienia ja normalnie jakis zakret jestem ;;)),po świetach jedziemy do wrocka do hurtowni bajka moze tam wybiorę. Myszko oj wiem co czujesz wracając do pracy ja sie boje jak nie wiem co ,ale u mnie to pikuś ja tylko na 2 dużury potem urlop i wychowawcze,ale ja mam nature panikary jesli chodzi o moje dzieci,i tylko wam to mówie ale tak sie boję ze nawet mezowi boję sie zostawic malego na te 8 godzin,wiecie on non stop praca i praca i tak naprawde to on tylko sie pobawi i na tym sie rola kończy jesli chodzi o małego a tu jeszcze karmienie,dobrze że dzieciaki mają wolne to Angela mu pomoże :( jak ja to już chce mieć za soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no sama z sobą isze ale co tam marylko jeśli chodzi o te krzesełko to jeszcze mam na oku o takie: http://www.allegro.pl/item286583043_krzeselko_do_karmienia_baby_dreams_winda_zobacz.html może uda mi sie wylicytowac ale wiecej nie dam jak do 200 zł bo nowe kosztuje 249,jest z tej samej firmy co mam wózek,a z wpozka jestem baaardzo zadowolona. Ja jeszcze sie wstrzymam z życzeniami bo jutro na pewno zajrze,pa pa miłych snów dla was i małych lipcowych dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,radosnych świąt bożego narodzenia,spokoju ducha,cudownej wieczerzy wigilijnej spedzonej w gronie rodzinnym oraz wspaniałych prezentów pod choinką wszystkim mamusiom,dzieciaczką i całym rodziną życzy: 🌻🌻🌻Dominika z dziecmi Krzysiem i Bartusiem oraz mężem Jackiem :):):)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski z rana:) Dzis mam bojowy nastrój bo jestem totalnie nie wyspana:O Moja mama postanowiła wczoraj ze nie chce jej sie spac i bedzie cos w kuchni działac...skonczyło sie na tym ze zbudziła Agatke bo sie tłukła i mała niemogła zasnąc:( Wszyscy juz spali aby nie my:( Ech te świeta...moze jak sie skoncza to sie wyspimy:p kokopelasko mi sie krzesełko podoba:) a ubranko tez fajniutkie :) chciałam sobie cos podobnego kupic po porodzie ale brzuch mi tak troche zabardzo odstawał:p widze ze szalejecie z pasztecikami...kurcze tak je chwalicie ze miedzy swietami sama wypróbuje :p Justyna u nas niestety kolejki:O nawet po 21 bo mniej kas czynnych i tak swoje trzeba odstac:p dobra zmykam bo Agatka sie niecierpliwi :) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie :) JA tylko na momencik, bo u nas wielkie pieczenie :) w tym roku musimy troche pokombinowac, bo tata nie moze wsyzstkiego jesc, a gotujemy i pieczemu, aby mógł przynajmniej wiekszosc rzeczy spróbowac :) moja broszka to pieczenie, wiec na rqazie sernik w piecu, wyjątjkowo szarlotka zamiast makowiak sie robi, a w odwodzie costał jeszcze piernik i tort :) panowie zajmująsie dzisiaj Kubusiem a panie siedzą w kuchnia :) oj uwielbiam tą przedświateczną krezątanine :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×