Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Cześć dziewczynki Fakt pustki tu ostatnio. Piersze chce napisać że wszystkie dzieciaki zachwycające, aż miło patrzeć. Gratuluję kolejnego lipcowego ząbka 🌼 dla Martynki. Jeśli chodzi o jedzonko to ja podaję słoiczki. Początkowo chciałam sama Amelci coś pichcić, ale poprzestałam na słoiczkach. Chyba jestem leniwa :(. Amelia nie lubi tych owocowych, które według mnie są pyszne. Uwielbia za to te ochyctwa z mięskiem i jarzynkami. Otwiera tak szeroko bucinke, że aż mi sie śmiać chce. A tak poza tym to kawał baby z niej. Jeśli chodzi o spanie to budzi mi się w nocy ok 5 razy. Pocyca przez 2 minuty i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa ale z ciebie laska :) To Oli już rosołek je? a można już dawać rosołek? Ale z niego duży chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia śpi słodko, chyba wykończył ją dzisiejszy dzień ;) Kokopelasko-moim zdaniem powinnaś spróbować dawac kaszkę na noc, może Oli będzie dłużej spał po niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Jaśko mnie zaraził. Narazie tylko gardło mnie boli. Mam nadzieję że nie rozwinie się dalej. Gratuluje ząbka Martynce. Zdjęcia super. Wisieńko rzeczywiście te nasze dzieciaczki tak szybko sie zmieniaja. To ja wklejam Jasia świątecznego: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0489529fa04bfcc.html A tu jeszcze zdjęcia zrobione pod koniec listopada: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61a2fdf1ece27912.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07d439638016c674.html Wczoraj nie chciało mi się spać to wyprostowałam tabelke. Mam nadzieję że komuś nic nie uciełam: Aneczka1979....Krzyś......12czerwca...2950/49...7555/73...cyc + zupki myszka1975.....Kubuś......20czerwca...3400/51...7900/??...cyc + mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca...3100/54...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca..2950/55...8250/......cyc+zupki stonka...........Rafał.........04lipca.....3150/55...7800/......cyc blada............Zosia.........06lipca.....2970/55...6400/68...cyc Anulka78........Martynka....07lipca.....3620/55...7500/71...mieszane Lalik.............Julia.........09lipca.....2150/48...7425/64...cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007....Tatianka....09lipca.....3150/55...6500/64...butla+soczki+deserki Meggie1977.....Julka........10lipca.....3500/58...7610/??....butla i soczki Asiulek78........Zuzia........11lipca.....3060/54...6260/68...butla _fernanda_......Roksanka...12lipca.....3550/56...7360/68...butla i deserki maania.......... Julka........12lipiec....2500/51...6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś.......13lipca.....3060/48...8050/72...butla+zupki+soczki+deserki gosdan...........Jaś..........13lipca......3650/55...8100/?....butla+zupki+deserki+kaszka Olcia81..........Semira......16lipca......4240/59...7200/69..zupki+deserki+kaszki+mleko f.i.g.i.e.l.e.k ..Agatka .....17lipca......3890/59...7000/65..cyc+zupka Ania1706........Amelia......18 lipca.....3550/55...7680/68...cyc+ 1/2 deserku Kokopelasa.....Oliwier......19lipca......4200/55...8150/72..cyc+zupki+deserki listkaa...........Maja........19lipca......3000/53...6900/61...mieszane justka...........Szymon..... 20lipiec.....2800/55...7300/69...mieszane + deserki madzik80.......Emilka.......21lipca.....3120/52...6618/??....cyc Wisienka........Arkadiusz...22lipca.....3370/58...8500 /73...cyc Dominisia.......Bartosz.....22lipca......4020/59...6720/74...cyc Pestka1980.....Igor..........26lipca.....3900/58...7300/69...butla e-v-a............Raoul........31lipca......3580/52...5800/61...butelka Justyna 5X83...Ksawery....1sierpnia...3960/60...7560/ok.70...cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Zdjęcia wszystkich dzieciaczków super:) Duże te nasze szkraby już:) Ja to teraz lubie sobie popatrzec na fotki po urodzeniu i teraźniejsze:) Taaaakaaaa różnica:) Istraa to jak już coś wydziergasz to odrazu wrzucaj nam tu fotke :) Olciu dziekuje za nazwe masci:) Jak będe u pediatry tosie dowiem co i jak ...albo moze w aptece lepiej zapytam bo do dr to odrazu na szczepienie ...Kurcze fajnie by było jakby niunia przy szczepieniu nie cierpiała...a mam jeszcze jedno pytanko: tafolie sie potem zrywa czy jak? A i jak znieczulenie przestaje działac to Semirka nie marudziła??? Myszko ja podaje jakis deserek ok południa (tzn zazwyczaj jabłuszko,banan,czasem jakis słoiczek ale niunia pluje deserkiem ze słoiczka a takie starte je z apetytem) a ok 14-15 Agatka wcina zupke narazie ze słoiczka. Anulka gratulujemy Martynce pierwszego zabka:):) Buziaczki dla niuni👄 🌼 Wiusienko super ta fotka\"Turbo tata na spacerze\" :D Gosdan tabelka o wiele ładniejsza:) i bardziej widoczna:) 🌼 Zmykam po jakąś kawusie bo padam :p Agatka cos nam sie przez te swieta przestawiła i wstaje o 7 :O A juz było tak fajnie jak spała do 9:) Miłego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie melduje sie poświątecznie i przedsylwestrowo:-))) Ależ macie piękne zdjecia świąteczne !! Wisienko a super tata to normalnie jest odlotowy:-))) U nas niestety Faustka przespała Wigilie marudziła cały dzień a gdy przyszło do kolacjo poszła nynkać aż do nocy.Babcie miała i dziadka których widziała po raz drugi w życiu( 1 raz tydzień po porodzie kiedy jeszcze nie widzi ) wiec w sumie to ich pierwszy raz widziała. I zadziwiła mnie. Wiecie jaka realcja?? Szok zawsze uśmiechnęta teście wchodzą z walizkami a ona patrzy i w ryk!!!!! i mnie kurczowo za szyję!!!! nie chciała isc na ręce do tesciowej aż mi głupio było:-( Nie sądziłam ze 5 miesięczne dziecko już takie rozeznanie ma swój-obcy choć wiadomo że dziadki to swój no ale jak tak daleko mieszkają to i faktycznie potraktowała jak obcego. Ale potem aklimatyzacja i na rączki poszła do babci. Nie uwierzycie dla nas z mężem to po raz pierwszy była okazja zeby wyjśc razem gdziekolwiek. Jak czytam jak możecie wychodzić na spotkania z koleżankami czy w ogoóle z mężami to aż zazdroszcze:-( Myśmy tylko do koscioła poszli pod rękę bo gdzie tu w świeta skorzystać z wyjścia ale i to było dziwne uczucie dla mnie. Jakbym o czymś zapomniała cos zgubiła a raczej kogoś:-)) Ale dziadki pojechali juz i tyle było z bawienia wnusi.Szkoda ze tak daleko mieszkaja i nikomu na chwile malców nie można podrzucić już nie mówie na wyjścia ale żeby jakieś urzedowe sprawy pozałatwiać.Ach. .. No ale dość narzekania... U nas co do żywienia bez zmian. Soczki, zupki mamusi:-))) odnośnie zupek to powiem wam ze byłam zmuszona zapasteryzować zupki w słoiczkach kupczych. Ubiliśmy świniaka i w zamrażarce nie miałam gdzie palca włozyc a co dopiero parę słoiczków:-( I zmuszona byłam zapasteryzować i powiem wam ze super. Trzeba tylko zeby zakrętki sie zgadzały ze słoczkiem tzn zeby nie mieszać gerbera zakrętki na przykład ze słoikiem z bobovity itp. bo nie załapią . Gotuje z 15minut w garnku na dno kłąde taki kwadracik z pieluchy zeby nie dryndało:-) i zeby garnek nie miał śladów i słoiczki zasysają sie idelanie jest tzw. klik przy otwarciu. Tak w ogóle musze wklepac Fauste do tabelki bo tak patrzę i nie ma jej zapomniałam:-)))) Aneczka1979....Krzyś......12czerwca...2950/49...7555/73. ..cyc + zupki myszka1975.....Kubuś......20czerwca...3400/51...7900/??. ..cyc + mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca...3100/54...6650/ ??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca..2950/55...8250/ ......cyc+zupki stonka...........Rafał.........04lipca.....3150/55...780 0/......cyc blada............Zosia.........06lipca.....2970/55...640 0/68...cyc Anulka78........Martynka....07lipca.....3620/55...7500/7 1...mieszane Lalik.............Julia.........09lipca.....2150/48...74 25/64...cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007....Tatianka....09lipca.....3150/55...6500/64 ...butla+soczki+deserki Meggie1977.....Julka........10lipca.....3500/58...7610/? ?....butla i soczki Asiulek78........Zuzia........11lipca.....3060/54...6260 /68...butla _fernanda_......Roksanka...12lipca.....3550/56...7360/68 ...butla i deserki maania.......... Julka........12lipiec....2500/51...6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś.......13lipca.....3060/48...8050/ 72...butla+zupki+soczki+deserki gosdan...........Jaś..........13lipca......3650/55...810 0/?....butla+zupki+deserki+kaszka Olcia81..........Semira......16lipca......4240/59...7200 /69..zupki+deserki+kaszki+mleko f.i.g.i.e.l.e.k ..Agatka .....17lipca......3890/59...7000/65..cyc+zupka Ania1706........Amelia......18 lipca.....3550/55...7680/68...cyc+ 1/2 deserku Kokopelasa.....Oliwier......19lipca......4200/55...8150/ 72..cyc+zupki+deserki Terka76.........Faustynka...19lipca......3580/52.......6600/69..cyc/zupki/sok/deserki listkaa...........Maja........19lipca......3000/53...690 0/61...mieszane justka...........Szymon..... 20lipiec.....2800/55...7300/69...mieszane + deserki madzik80.......Emilka.......21lipca.....3120/52...6618/? ?....cyc Wisienka........Arkadiusz...22lipca.....3370/58...8500 /73...cyc Dominisia.......Bartosz.....22lipca......4020/59...6720/ 74...cyc Pestka1980.....Igor..........26lipca.....3900/58...7300/ 69...butla e-v-a............Raoul........31lipca......3580/52...580 0/61...butelka Justyna 5X83...Ksawery....1sierpnia...3960/60...7560/ok.70...cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak tam przedsylwestrowe przygoptowania? my jednak zostajemy z rodzicami w domu, jakos nigdzie nam sie nie chce wychodzic, wiec musze wymyslic jakies manu na wieczór :) co wy robicie? no i zdjecia przepiekne!!! ale rosnate nasze szkraby :) asiulek jak na kaszelek daje flavamed w syropie dwa razy dziennie do południa po pół łyzeczki i syrop prawoslazowy 3 razy dziennie. do tego standardowo wit C i wapno. no i dostałam na brzydkie gardełko Kuby zamiast antybiotyku syrop przeciwbakteryjny Bactrim. anulka no gratulacje dla Martynki z okazji pierwszego ząbka :) ja tez wygladam, wyglądam a tu nic :) zapomniałam dodac, ze wczoraj byłam z mężem po slubie znajomych u innych znajomych i dziadki kapali małego :) Kubus radosnie oobsikał dziadka i swoją głową i wszyscy mieli mnóstwo uciechy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach widze pustki pewnie rodzinnie u was i pichcenie na jutrzejsze posiedzenie:-) Moja zanseła włąsnie więc mysle wskocze jeszcze raz poczytac dokładnie co u Was Wisienko- ja tez dałam te jagody i to samo mała nie bardzo nawet Maksik nie chciał wiec sama zjadłam. Z deserków to lubi to z paczek jabłuszko z Nutrici co przyszło takie puree.Powiedz mi czy marchewę trzesz na tarce surową i dajesz z jabłkiem? Na tych małych dziurkach marchew??? Ja jeszce nie tarłam bo do tej pory dałam sok tylko z marchewki czysty. A tarka słyszałam ze niby najlepsza plastikowa bo nie zabija wit bo stalowa w kontakcie z owocami zabija wit czy to prawda? Ja miałam plasikową dla Maksia i koszmarnie mi sie tarło i tak zwlekam z tarką:-( Co do rosołków bo Ania pytała. Czytałam kiedyś że mięsko do zupki to osobno jakiś czas sie gotuje zanim razem sie poda z wywarem miesnym. Ze wzgędu na uczulenia. Ale jak dziecko nie ma skłonności i do tej pory symptomów alergicznych to czemu nie.Trzeba próbować i obserwować. Ja jeszce nie daje rosołku, mięsko osobno gotuje ale juz za niedługo myśle próbkować bo to tyle garów jak się gotuje osobno. Mam króliki swojskie i przeciez tam tłuszczu to tyle co kot napłakał a królik najmniej uczula. Co do zupek ja dałam juz-marchew, pietruszke, seler( mimo iz pisza ze uczula często u nas nie uczula:-))ziemniak,ryż, kukurydzę, burak , por ,oliwe z oliwek i olej rzepakowy taki targowy. Ostatnio tez jak zaczeła Fausta 6 miesiąc przestałam gotować wodę do picia lub ewentualnego mleka gdy cyc pusty. Gdzieś tam pediatra sie wypowiadał że od 6mies można przestać juz gotować bo to nic z minerałów nie zostaje w wodzie a sterylności już nie tzreba zachowywać aż takiej z wodą. Podaję Dobrawe niebieska.także 2 tyg juz pije niegotowaną i ok zero biegunek więc tak jż zostanie. Jutro siedzimy z dzieciaczkami może balony podmuchamy jakies co by wesoło było i kolorowo :-) Zrobie sałatke, barszczyk czerwony do picia i paszteciki na wieczór. Mamy szampana i tyle . Jakbym jutro nie miała czasu bo to róznie bywa z moją piszczałką małą:-) To życze wam, nam i całej naszej lipcowej progeniturze nastepnego roku równie pełnego wrażeń i emocji jakten 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i są 2 ząbki ;). Wieczorem popukałam i odkryłam drugi ząbek ;), jutro puknę jeszcze raz hihihi co by się upewnić. Niunia nadal gorączkuje i zbijamy temperaturke paracetamolem. Mimo że Martynka ma temperaturkę jest bardzo dzielna i w ogóle nie płacze. Oto mó szkrabik ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f19758544a402cb.html No i....ja ze szkrabikiem ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fc5d1f3d0b560fa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie zdjęcie troszkę niewyraźe bo było obsługiwane przez \"dziwny\" program do zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Dzieciaczki nam rosną jak na drożdżach :-) wszystkie śliczne i kochane :-) ale to w końcu nasze lipcowe skarby :-) zdjęcia urocze!!! ja własnie wrocilam od dentysty i siedze ze znieczuloną buzia :-) dziwne uczucie :-) mam wrażenie za warga wisi mi do kolan :-) ale za to mam dwa ząbki ładnie zaplombowane. Anulka miło Cie widziec :-) a Martynka rośnie na małą kobietke. Oj beda lipcowe chłopaki w kolejce sie ustawiac :-) no i całusek w ząbek Marynki 🌼 Wisienko na paszteciki Basi każda pora jest dobra, nawet noc :-) ja chyba tez na dzijsieszy wieczór zrobie :-) będą idealne do barszczyku. na swieta były z kapusta i pieczarkami a dzis wersja mięsna bedzie. Dviki, zdrówka dla babci i dla Karolka 🌼 ooooo i widze zacięcie fitnessowe na nowy rok :-) a zupki to ja daje słoiczkowe, ale takich gotowanych w domu niby tez nie powinno sie solic. Dla nas to bez smaku ale taki maluch nie wie co to sól i vegeta :-) .....matko moja szczeka drętwieje coraz bardziej :-) Gosdan witaj w klubie mam pracujących. oj oby nam było jak najlżej :-) życze Wam wszystkim szampańskiej zabawy :-) :-) :-) my zostajemy w domu ale na pewno bedziemy sie dobrze bawic, czego i Wam zycze. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! DUZO ZDRóWKA, MILOśCI, RADOśCI, UśMIECHU NA CODZIEN ORAZ SPEłNIENIA MARZEN 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku kochane :) Aby przyszły 2008 obfitował w takie piękne niespodzianki, jak te nasze z lipca :) Dużo uśmiechu i radości na buziach waszyvh i Waszych dzieci i zeby troski i kłopoty omijaly Was szerokim łukiem :) \\a mi sie plany troche zmieniły, idziemy jednak do znajomych na domówkę:) Paszteciki zostały jeszcze z Wigilii, wiec tylko rozmrozic w piekarniku, zreobie szybko jakas sałatke i juz :) Anulka piekna z Ciebie kobieta :) Zreszta Martynka też jest śliczna dziewczynką, wiec nic dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Witam jeszcze w starym roku ;) Niunia wczoraj wieczorem gorączkowała, ale już dzisiaj nie ma temperaturki :), mam nadzieję że już nie wróci. Sylwestra spędzamy z teściami, i tak za długo nie możemy \"balować\" bo jutro z rana wracamy do Koła i czeka nas 5,5-6 godzin jazdy :(... już się boję. Szampana zamierzam wypić i to nie lampkę hihihihi, jak szampańska zabawa to szampańska ;). Boję się tylko o Martynkę-jak będzie spać w takim hałasie petardowym? Zresztą nie tylko nas ten problem dotyczy... Ja napewno dzisiaj jeszcze tu zaglądnę, ale tak na wszelki wypadek życzę Wam i Waszym skarbom szczęśliwego Nowego Roku, dużo uśmiechu, zdrówka i spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadłam wam złożyć życzenia. Życzę szalonego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku. Conajmniej tak cudownego jak ten mijający. Żeby wasze skarby rosły zdrowe i śliczne 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sylwestrowo! u mnie ostatnio z czasem kiepskawo, ale wszystko u nas OK. Oczywiście siedzę i robie Basine paszteciki - z kapusta i grzybami oraz szpinaczkie, na wigilii zrobiły furorę, więc mam zamówienia :-) My dzisiejszą noc spedzamy w swoim gronie, czyli we trojeczkę. mam tylko nadzieję,że Ewka jakoś przespi huki petardowe. Kokopelasiu jeśli idzie o zupki i inne \"potrawki\" to ja gotuję taki zestawy: 1. marchew, piertuszka, seler, ziemniak, brokuł, natka pietruszki,selera,por (z własnej skrzynkowej hodowli)- to robię w formie takiego gęstego kremu. 2. marchew, piertuszka, seler, ziemniak, buraczek, natka pietruszki,selera,por 3. ziemniak, szpinaczek - to tez taki kremik 5. marchewka, dynia, ziemiaczek, zielenina. Kokopelasiu Ty chyba pytałaś o podawanie kaszki przed snem. Myślę, że możesz spróbować, bo faktycznie Oliemu może już cyc nie wystarczać, ale jest też taka ewentualność jak przy mojej Ewce, że budzi się poprostu na przytulenie do cyca, a że mu leci to je. Ja podałam Ewce kaszkę, zjadła 170 i wstała po 3 godzinach... Diviki, ja kompletnie niczym nie doprawiam i moja Ewka się zajada. Kosmos, bo jak za wolno jej sie podaje to zaczyna kwękać, żeby szybciej ! Zresztą straszny z niej łasuch, bo praktycznie bez problemu zjadłaby 2 słoiczki, ale daję jej taka porcję odpowiadającą gdzieś 1,5 słoiczka. I to jeszcze zapija cycem ;) I po nowym roku planuję jakieś mieśko wprowadzić. Znajoma obiecała swojskiego kogutka i króliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej strony juz nie poczytalam, nadrobie jutro, ale z okazji nowego roku zycze wam i aszym rodzinom duzo zdrowka, dla babci dviki i taty basi i terki, bo tyle niestety zapamietalam, dla marylki i wisienki ulozenia stosunkow z ich chlopiskami, dla aneczki i laliczka szczescia poza kafe... a wiecej nie zdaze, bo maz juz wrocil i mi przeszkadza namietnie:O ide sie szykowac do zabawy w licznym, czteroosobowym gronie:) niech nowy rok bedzie jeszcze lepszy:) anulko, a ty zebys sie zaklimatyzowala w nowym miejscu:D wszystkie maluchy sa kochane i sliczne, jak i ich mamusie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko ja tez dzisiaj okres dostałam, wiec troche kitowato. Tatianka już jest duzą dziewczynką:) super razem wyglądacie na fotce :) istraa a jakadajesz kaszke? ja wczoraj zrobiłam jakąs na wodzie, ale podawana przez butelke. chyba troche była gęsta, bo mały szybko sie zniechecił i skonyczłam na zrobieniu mu mleka :) anulka pewnie ze jak szamopańska to szampańska impreza ;) należy nam sie, w koncu rok temu na soczkach leciałysmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez tylko w trójeczke w domu zostajemy. No ja w tym roku już nie przy soczkach. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Aby przyszły był tak wspaniały jak mijający, spełnienia marzeń, radości, miłości, zdrówka dla naszych pociech i jak to mój mąz mówi: oby nasze dzieci bogatych rodziców miały. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko na moment, bo szykuję się na Swylwka :) Idziemy na imprezkę domową, razem z Emilką. Na szczęście impreza mini - 7 osob, a mała bedzie spać w innym pokoju (przynjamniej mam andziej ze bedzie spac :P ) Zycze Wam w nadchodzącym Nowym Roku wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka dla Was i dla dzeiciaczków i oby się lipcowe maluchy świetnie rozwijały i rosły :) Buziaki i do poczytania w Nowym Rou!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) My też tego roku w domu ale jakoś tak szczerze mówiąc nie mam ochoty iśc zabalowac...pierwszego sylwestra Agatki zamierzamy spędzic z nią;) Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzen, aby rok 2008 był lepszy od 2007 (choc nie twierdze że ten był zły) ;) zmykam bo Agatka marudzi ale pewnie jeszcze tu w tym roku zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja druga, bo u mnie tez juz dzieci polegly po szalonej zabawie sylwestrowej:) figielkowi powodzenia w wybywaniu na swoje, asiulkowi znalezienia wymarzonej pracy, kokopelasce, myszce i basi, zeby praca nie byla zbyt meczaca i zeby zbyt mocno do swoich anioleczkow nie tesknily, gosdan troche wiecej optymizmu;) istrze i dviki, zeby nie tracily poczucia humoru, to samo tyczy sie justki;) ani, co mozna zyczyc ani:) amelki zdrowej, bo reszte zdaje sie miec:) i kochajacego meza i cala reszte, ale jak czegos pragniesz, to niech sie to spelni:) nowej... hmmm, juz sama nie wiem:) ostatnio wokol niej bylo goraco, ale zycze jej duzo cierpliwosci przy opiece nad mala:D maggie nie wiem co zyczyc:) tak jak ani, wszystkiego dobrego:D olci, zeby nadal miala tak piekne, kolorowe, szalone zycie, zebym miala o czym marzyc;) a o kim zapomnialam to przepraszam:) a wszystkim podczytujacym, zeby mialy odwage sie czasem wypowiedziec;) a teraz zmykam:) trzymajcie sie wszystkie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam noworocznie :) ja na lekkim kacu ;) wrócilismy wczoraj o 5:00, Kubus akurat pił mleczko i pospał jeszcze do 9:00. Mąż wziął go z łóżeczka, ale rodzice go zabrali i kazali mu jeszcze dospac :) No to soi do teraz, a ja wstałam pół godzinki temu :) Było bardzo sympatycznie, była tez 5-letnia dziewczynka i musze powiedziec, ze grzeczna jak aniołek :) Oczywiscie popełniłąm gafe przy dziecku, bo miała takie piekne skrzydełka wróżki, jej mama powiedziała, ze odstała pod chouinke od cioci, to sie pytam małej, czy dostała skrzydełka od cioci, a ona, ze nie nie, ze to świety mikołaj jej przyniosł pod choinke :) Bardzo mądra byłam, ani słowa :) ale z drugiej storny to bardzo fajne, jak dziezci tak długo wierzą w Swietego mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam w Nowym Roku. Wszystkiego dobrego dla nas i naszych rodzin,dużo zdrówka bo to najwazniejsze i oby ten rok był tak udany jak 2007. My sylwka spędziliśmy w domu,Oluś spał,Angela poszła do koleżanki a my z mezem przed telewizorem szampana sączylismy od 22 a to dlatego aby duzego steżenia % nie było w mleczku bo Oli budzi się na cyca około 2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie jedzenia:) ostatnio na tvn style polecali buraczka od 5 miesiaca, mozna wprowadzic jako jedno z pierwszych warzywek:) vegeta ponoc uczula, ja mysle ze szczypta soli ewentualnie moglaby byc, ale to na prawde odrobine, bo to w koncu mineraly:) kokopelasko, oli juz na prawde jak duzy facecik wyglada:) a ten balwanek fikusny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dzisiaj padnieta. właśnie mama namóiłą mnie na noworoczną lampke szampana, bo stoi otwarty opd wczoraj i sącze od godziny pól kieliszka :) Kubus zasypia z tatusiem, mam nadizeej, ze dzisiaj tez tak slicznie pospi jak wczoraj :) marylko Kubus tez sie krztusi, ale juz sama nie wiem, czy to kaszel od ślinki czy od przeziebienia. Juz od tygodnia jest na lekach i jakos cały czasm u cos charczy na płuckach. Musze isc jutro do kontroli, bo mi sie to nie podoba. Aniu Amelka jak laleczka :) ślicznie te nasze lipcowe dzieciaczki :) kokopelasa ale z Oliego poważny facet :) w zyciu nie dała bym mu paru miesiecy dopiero :) Bardzo podoba mi sie zdjecie w kąpieli :) Kubus mnadal boi sie kąpac w wannie, ale wszystko pływa jak kapiemy og w małej :) ten patent z zielonym dmuchanym kołęm jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×