Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

witam jeszcze światecznie :) własnie wrócilismy ze spaceru, dzien mija spokojnie :) miłego świetowania przez jeszcze pół dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta, święta i po świętach Za szybko to zleciało, choć szczerze powiem że jestem zmęczona i dochodzę do wniosku, że największy urok mają przygotowania do świat i wigilia. Wrzucam naszą świąteczną, rodzinną fotkę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2a1387e3a369703.html Marylko Tatianka jak zwykle urocza, taki aniołek w sam raz pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak po świętach/Teraz czekamy na sylwestra i nowy rok:) Wasze fotki prześliczne,a dzieciaczki najśliczniejsze na świecie,Ja wrzuce pare ze spotkania z gwiazdorkiem jak znajde chwilke wolnego czasu. U nas w domu trwa jeszcze świąteczna atmosfera i wielkie objadanie sie :)Nie wiem komu to wyjdzie na zdrowie,pewnie nikomu ale chyba o to chodzi by raz sobie dogodzic.Oki mykam ,zaglądam czesto na forum ale z braku czasu mało postów pisze.Od przyszłego roku jako jedno z postanowień bedzie właśnie pisanie wiekszej ilości postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe jak to dobrze ze po świętach jestem jakaś zmeczona jeszcze nowy rok i już z górki aby do wakacjii :) Swieta mineły dosć dobrze w wigilię Oli był marudny że już nie wytrzymywalam i miałam dośc ale w swięta Oli był bardzo grzeczny. Najgorsze jest to że jutro ide do pracy,niewiem jak to bedzie niech sie dzieje wola nieba,jutro będę jak na szpilkach pracowac a telefon bedzie non stop dzwonić jak tam dają sobie rade,jestem panikara ale nie umie tego zmienić poprostu sie martwie i tyle. Blada ja chyba tez zakupie to krzeselko nr 2 co pokazywałas,nie będe czekac na koniec aukcji tego co ja pokazywałam bo może osiagnąć duzo a tak mam dobre krzesełko sprawdzone przez marylke w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam poswiatecznie :) u nas lenistwa ciag dalszy, chociaz lodówka powoli sie opróżnia :) dzieciaczki przesliczne, ja tez wrzuce świateczna fotke z otwierania prezentów kubusia jak bedem iała chwilke :) dzisiaj bylismy z nim u lekarza, bo brzydko kaszle, na oskrzelach nic za bardoz nie słychac, ale mały ma paskudne gradło, wiec dostalismy masę wszelkiej masci syropów plus cos przeciwbakteryjnego. jak nie przejdzie to antybiotyk. a;e Kubus jest kochany, wiec widac, ze sie nie męczy na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)my tez juz po świętach a ja pierwszy dzien w pracy ktory juz mija za 15minut do domku do Kubusia:) Powiem wam ze nie najgorzej jest. Kubus zostal z tatusiem i zjadl rano kaszke z moim mlekiem i potem zupke i teraz to juz chyba doczeka cycusia:) a zdjecia jak zsie palec juz umiescilam na bobasach (ponizej link) Dzwonilam do chlopakow pare razy i Kubus smiał sie do telefonu jak mnie słyszal a generalnie to bawil sie z tatusiem:)pozdrawiam wszystkich poświatecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moj Kubus za to ma katerek znów:( ale jakos radzi sobie oczywiscie z wyciaganiem kataru masakra ale kropelki powoli dzialaja. Nie wiem czy od niego sie zaraziłam bo tez mam katar. W pracy raz odciagnełam mleko ale juz czuje ze przydałoby sie dać juz Kubusiowi buuu chce juz do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poświątecznie! Widzę, że lenistwa ciąg dalszy i nawet na forum leniwie. I tak mam być świeta są od tego by poleniuchować :-) Tatianka sliczna, jak zwykle :-) ja za chwilkę zasiądę na fotosika i wgram kilka fot to i wrzucę. U mnie Ewka tak drapie po dziąsłach, że dosłownie aż mi jej żal...smaruję jej dziąsełka calgelem, ale to przynosi chwilową ulgę. Mam nadzieję, że ząb w natarciu szybko się wykluje i po sprawie będzie. mam jeszcze pytanko, czy wasze dzieciaki też w nocy tak przesikują pieluchy???? My używamy bella 2, czyli tych do 25 kg bodajże, a Ewka i tak je przesikuje:-( zawsze w nocy muszę zmienić jej pieluchę, a i tak często gęsto posiurana po pachy wita mnie rano uśmiechem. Już mi ręcę opadają do tych pieluch. Chyba spróbuję pampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż fotosik chwilowo chyba zastrajkował, bo nie mogę się zalogować i powrzucac zdjęc;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałąm wam wspomniec, ze rano jkak chciałam sie zważyc, to sie zepsuła waga ;) moze to i lepiej, został mi zaoszczedzony szok poswiateczny :) myszko mnie powrót do pracy czeka juz za miesiąc. tez boje sie jak nie wiem, chociaz wiem, ze nie mam podstaw. to dobrze, ze twój powrót jest nienajgorszy, bo mam nadizeje, ze mó tez taki bedzie :) istraa Kubus juz dawno nie przesikuje pieluch :) my uzywamy zamiennie Pampersó 4 albo Kuggis zuchatkiem tez 4. Ostatnio kupiłam Bella Happy 2, ale wdyaje mi sie, ze są za wielkie i faktycznie mógłby przesikac :) no to wrzucam zdjecia :) Kubus przy otwieraniu prezentów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4470a54d5044b05.html Kubus z babcią przy choince :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec67f73593f2c0d0.html A tu sie dziadkowi chyba swieta pomyliły ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01cb56d4097bf487.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/287db580372b7974.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Kokopelasa wszystkiego naj...🌼 🌼 🌼 Istraa moja Semi nie przesikuje pieluszek. Od poczatku kupuje Huggies i jestem bardzo zadowolona, mimo to przewijam ja 2x w nocy. Jaki ide spac okolo 24, a potem o 4 nad ranem. Basiu Kubus jest przeslodki -oj te jego wielkie, ciekawe swiata oczka;) Bylismy dzisiaj z Semi na szczepieniu i znieczulilam jej miejsce gdzie miala byc kluta - powiem wam szczerze, ze nie wiem czy ta masc dziala, czy ta nasza mala jest taka odwazna, ale caly czas smiala sie do pielegniarki. Kamien spadl mi z serca, bo strasznie nie lubie jak jej sie cos dzieje (chyba kazda z nas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7555/73..cy c+ zu pki myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7900/??...cyc +mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55... ..8250/.cyc+zup stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6500/64 butla+soczki+deserki Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......805 0/72...butla + zupki+soczki+deserki gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....butla+zupki+soczki+deserk i+kaszka Olcia81........Semira.....16lipca.....4240/59....7200/69....zupki+deserki+kaszki+mleko f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7680/68...cyc+ 1/2 deserku Kokopelasa....Oliwier...19lipca.....4200/55.....8150 /72..cyc+zupki+deserki listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... mieszane + deserki madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....8500 /73....cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu, a jak ty ta wage popsulas, bo chyba pod toba nie pekla:P twoja mama przynajmniej z widocznego na zdjeciu fragmentu, wydaje sie byc bardzo atrakcyjna kobieta:) a kuba to rzesy ma przecudne i te niebieskie slepka:D myszko mam nadzieje ze w pracy bylo znosnie, ja juz powoli dojrzewam do tej decyzji, choc ciagle walcze z dylematem... istraa pieluszki ksawek czasem mi przesika, ale ogolnie to nie mam nawet po 12h problemu, choc ostatnio przez sen zmieniam mu nad ranem:) wieksze problemy mam z tym malym srajdkiem, bo mi 4-5 razy dziennie robi kupska i co chwila to to wycieka, przez sen na szczescie tylko siuska. martwie sie o niego, bo od wczoraj jakis taki zaspany jest, zmierzylam mu temp, ale ma 37,4 wiec nic niezwyklego, ale jak zwykle w ciagu dnia sypial gora 2h ogolem, tak teraz ciagle przysypia i w nocy tez spi:O ja glupia zamiast sie cieszyc to sie o smrodka martwie... ale chyba nie jest normalna taka nagla zmiana... na dokladke snilo mi sie dzis ze urosl mu jeden, ogromny, taki dlugi zab i sie ruszal i krwawil:O ochydztwo:( ide zagubiony pokoj ogladac, ciesze sie, ze wam swieta sie udaly, ja probowalam ze swoim pogadac, ale w efekcie napisal tamtego posta... bo jak mowie mu, ze moge zalozyc sklepik gdziekolwiek, a on chce szukac dla siebie roboty, to niech on znajdzie robote, a ja sobie sama zadzsialam, to dla niego to manipulacja:O jak narazie stoimy dalej na tym, ze od lutego po sesji szuka... zobaczymy jak to pojdzie:) nie rozpisuje sie bo nie ma sensu:) jak pisalam, jestem na skraju i moja cierpliwosc sie konczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!!!!! My juz u teściów ;). Święta spędziliśmy u moich rodziców ;), było bardzo fajnie i smacznie :). Była też moja siostrzyczka z córeczkami. Martynka dostała najwięcej prezencików :). Niunia jest kochana i słodziutka, no i łobuziak z niej. Wszystko chwyta co pod ręką :). Robi rzut ciałem i szkitkami i nagle z plecków przerzuca się na brzunio ;). Dzisiaj rano przyjechaliśmy do teściów i będziemy tu do 1 stycznia. Niuni niedługo chyba ząbki wyjdą, ma dziąsełka opuchnięte, wszystko gryzie i od czasu do czasu jest marudna. No cóż- trzeba to przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) U nas też już po świetach:p Kurcze tak szybko minęły...miło było posiedziec tak wspólnie :) Mężuś nie musiał zrywac sie do pracy...ech było minęło :) Ja też moze później jak wrzuce na kompa fotki to wkleje dla Was:) Zmykam teraz ogarnąc pokoik po nocy bo byc moze znajomi dzis wpadna :) Wasze dzieciaczki przecudne:) Wszystkie oczywiscie:) Istraa u nas Agatka nie przesikuje pieluch, nadal używamy bella happy 1 i jest O.K kupilismy przed swietami 2 ale są jeszcze zdecydowanie za duże;) Oki teraz już zmykam na bank:) A i jeszcze jedno Olcia jak się zwie ta maśc znieczulająca??? Ona jest bez recepty??? i ile przed kłuciem się smaruje ciałko??? Pytam bo nasza Agatka strasznie płacze przy szczepieniu:( aż serce sie kraje...:( teraz 17 stycznia mamy kolejne szczepienie wiec moze bym zakupiła taką masc...i napisz ile ona kosztuje:) Myszko ciesze sie że z powrotem do pracy jest w miare O.K Zobaczycie szybko sie dzieciaczki przyzwyczają;) Oj zmykam juz :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) właśnie wstałam :) ostatnie dni przed świetami wykorzystuje na pospanie sobie ranne :) mążwsta l rano z małym, a potem zabrali go dziadki, a my odsypialismy nocke :) wczoraj byłam na babskim spotkanku u mojej przyjaciółki i było super :) powspominałysmy, pogadałysmy, kolejne spotkanko u drugiej z nas za dwa tygodnie :) justynko Kubus rzęsy ma po tacie, a mama to faktycznie piekna kobieta, ckociaz jestem nieobiektywna, bo to moja mama ;) a co do Ksawcia, to moze taki czas senny. POdobno dzieci w fazie rozwoju mają często takie okresy spania, korzystaj, póki nie nastąpi okres czuwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! Widzę, że poświateczne lenistwo jeszcze ogarnia nasz topic :-) wczoraj ogarnęła mnie ochota na wyszywanie i tak sobie wieczorem podziergałam chyba ze 3 godziny. Ostatni raz miałam igłe w ręce jeszcze przed porodem i jedna praca utkneła mi w miejscu i tak sobie planuję, że wieczorkami podziergam dla relaksu. a tu moja Ewcia: wigilijnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dbb052f17b1e711.html zabawowo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9624810e97620fb1.html taki ze mnie zbój, że nic tylko stać chcę: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e6612ba551db5df.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Kubuś to juz taki chłopczy sie zrobił, niemowlak o nim rzec to już nie na miejscu :-) podobnie jak o Olim Kokopelasi :-) zresztą wszystkie nasze czerwcowo-lipcowe dzieciaczki są najcudowniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko wiem wiem, że i na siedzenie i na stanie ma jeszcze czas...ani jednego ani drugiego jej nie pozwalam, bo to za bardzo obciąża kręgosłupik. Ewka jak siedzi to tylkow leżaczku bujaczku, no i zapozowała do zdjęcia i koniec, bo wiem, że to dla niej nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ;) ;) ;) Niunia jak wczoraj zasnęła po kąpieli tak spała do 4.30, potem pobudka o 7.30 i dalej lulu ;). Spałyśmy do 10.00. Ach- mój kochany skarbek ;). Z reguły niunia po ululaniu wieczornym zasypia i budzi się po 10-30 minutach, a tu wczoraj niespodzianka !! Dzisiaj chyba ząbkowanie za bardzo Martynce nie daje w kość, jest wesoła jak zawsze ale jakby mniej marudna Widziałam że ostatnio była dyskusja o krzesełkach. Naszczęście nie muszę takowego kupować bo dostałam jako prezent od firmy. Miałam za zadanie wybrać \"model\" do 300 zł :) i wybrałam ze stoliczkiem ;) Basiu- Kubuś faktycznie zmężniał ;) i wygląda jak chłopiec a nie niemowlak! Istra- Ewcia jak zawsze słodka ;). Czy mi się wydaje czy Ewcia ma mniej włosków;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuzszej przerwie. W niedziele wróciliśmy od rodziców. Siadam do komputera a tu nie chce sie włączyć. Mąż stwierdził że to zasilacz i w poniedziałek rano jechał jeszcze kupić. Dlatego w niedziele się nie odzywałam, a w poniedziałek jechalismy do teściowej i dlatego takie króciutkie życzenia. Chyba jednak bedziemy musieli zainwestować w komputer bo ten już coraz częściej sie psuje. Troche zmęczona jestem tymi podróżami, a Jaśko dzisiaj katarek dostał i jest strasznie marudny. Poszła w ruch frida. Co do prezentów to Jasiek chyba najwięcej dostał, większośc to ubranka, ale już na rozmiar 86, 92. Uprzedzałam że nosi już 80 i na taki rozmiar to troche już ubioru ma. A wy tutaj za duzo nie napisałyście przez święta. To dobrze bo przynajmniej mogłam szybko wszystko przeczytać, ale i tak nie pamiętam co kto pisał. Jedyne co mi utkwiło to Justka, która jest najszybsza w kupowaniu pampersów. A co do pasztecików Basi to niestety nie zrobiłam. Może na inną okazję wypróbuje. A ja 8 stycznia wracam do pracy. Troche sie martwiłam, bo z Jasiem zostanie moja teściowa. Będzie na kilka dni przyjeżdżała do nas, jeden dzień będzie pilnował mój mąż czyli tatuś. No ale przez te świeta troche się uspokoiłam. Teściowa ma świetny kontakt z Jasiem. W ogóle Jaśko był nawet grzeczny przez ten okres u rodziców i u teściowej. A wiecie co zrobiłam? Na chrzciny Jasiek dostał łóżeczko turystyczne. No i w połowie drogi do rodziców przypomniałam sobie że nie wzieliśmy łóżka turyst. Ja spałam z Jaśkiem, a mąz na materacu. Myślałam że będzie problem bo on raczej nie śpi z nami w łóżku tylko w swoim łóżeczku, ale nie było tak źle. Ale do teściowej mąz zaniósl do samochodu jeko pierwszy bagaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa ale z Ewuni laleczka :) zreszta zawsze była ;) a jezeli Krzys Aneczki by o nas zapomniał, to Kubus ustawai sie z kolejce do zalotów :):):) Marylko pewnie ze Tatianka córeczka mamusi :) nie dziwie sie, ze u mamy najlepiej :) chociaz przyznam, ze Kuba tez takie jak ty to ładnie ujełas troche cyganskie dziecko. Idzie na rece do kazdego i strasznie sie z tego cieszy :) Pewnie3 przyjdzie jeszcze czas, jak zawstydzony bedzie sie chował za mamy nogami :) u nas dzisiaj byli goscie :) przyjechał chrzestny Kubu z cóeczką3letnią:) super malutka :) z rozbitej rodziny, a naprawde grzeczna. Nawet kąpała z nami Kubusia. Cały czas go zabawiała, dawała mu zabaweczki i zabawiałą rozmową :) ANprawde uroczy widok :) tylko w jednym momencie był krzyk, bo poszłą powiedziec papa Kubusiowi jak był w łóżeczku i zobaczyła kotka na naszym łóżku. No ale ze kicio płochliwa, to wyprowadziłam Nadie i nie pozwoliłąm jej wskoczyc na łóżko, poza tym było rozesłane a Kubus juz zasypiał. NO i histeria pod drzwiami gotowa. Najpierw była kochana ciocia, ale pod koniec awansowałam na brzydką ciocie ;) Na koncu nawet było wujek papa, a ciocia nie :) ale szybko zapomniała i znowu sie do mnei tuliła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Figielek, Marylko ta masc to Emla. Dziala jak miejscowe znieczulenie. Nie wiem, czy mozna ja kupic bez recepty, bo mnie lekarka wszystko przepisuje na recepte, nawet lekarstwa, ktore tego nie wymagaja. Kosztuje 22.90zl (ja tyle bynajmniej placilam) Cialko smaruje sie okolo 1 godz przed szczepieniem (zabiegiem) i nakleja taka cieniutka folie. A teraz juz spadam, bo rano wylatujemy na sylwka, wiec juz teraz zycze wam szampanskiej imprezy sylwestrowej i szczesliwego nowego roku. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ale dziś długo śpicie ;P pewnie maluszki grzeczne w nocy były :) moja malutka jak zwykle obudziła się przed 8 a o 8 już wstałyśmy... teraz już sobie drzemie. ostatnio wydłużyły jej sie drzemki i teraz są 2 w ciągu dnia za to po 1,5 godz. każda... no i króciutka na spacerze. a co do spacerów to mała już nie leży grzecznie w wózku tylko trzeba ją nosić żeby wszystko widziała. do tego to najbardziej nadaje się mój facet bo ja tego klocka długo nie ponoszę :P młoda dziś obudziła się z kaszlem. nawet jak oddycha to oddech ma taki charczący jakby coś miała na płuckach czy gardle, a poza tym kicha. pewnie to nie po wczorajszym spacerze bo było dość ciepło. nie wiem gdzie się tak załatwiła, może po kąpieli... dziewczynki co podać malutkiej na kaszel? wiem że wy już doświadczone w tej materii jesteście i wiecie co i jak :) cieszę się że święta minęły wam fajnie w miłej, rodzinnej atmosferze. fotki świetne, zarówno dzidzie jak i rodzice prezentują się ślicznie i świątecznie :) ja też wkleję kilka świątecznych fotek Zuzy :) tu Zuza wigilijnie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbfabe4ed5eb069b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/038cc97fd7267345.html a tu z mamą http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8daa882d112cda25.html i z tatą (pogaduchy po kolacji) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0991fec887398020.html marchewkowy wampir :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4f3aa411435eae2.html zmykam teraz na śniadanko :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj maly juz o 5 30 byl wyspany wrrrrrrrrrrrrrrrr potem o 7 znow zasnal na 40minut a my padlismy z nim.Dzis nie dam mu spac tyle w dzien zeby nie bylo powtorki.Ponadto mam wrazenie ze Kubus lezal przy cycku cala noc moze juz odbija sobie moja nieobecnosc.mam pytanie dziewczyny jak dlugo mam dawac kubusiowi jarzynki z miesem bo je juz tydzien,malo je owocow hm chyba to musze zmienic, jak wy robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle mam mniej siły bo mniej spania jak juz w pracy:(i w ogóle nie dostalam nagrody na swieta bo jak kogos nie bylo 6 miesiecy to nie dostal to sie nazywa polityka prorodzinna.Zastanawiam sie teraz czy dostane 13tke pewnie tez nie buuu a wydatkow coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Za nami bardzo ciężka noc :(. O 3.30 obudził niunie katarek i nie mogła spać. Wzięłam ją, nakarmiłam , przewinęłam i ululałam. Niestety nie mogła spać. Więc znowu ją wzięłam co by ululać, jak zasnęła to ją położyłam. Minęło kilka minut i znowu sie obudziła i zaczęła marudzić i ... tak 8 razy :(. O 7.00 dostała histerii i zaczęła strasznie płakać, a przecież moja niunia jest z tych dzieci niepłaczących- a tu taki płacz. Stwierdziłam, że to przez ząbkowanie i dałam IBUM i posmarowałam calgelem. Nie minęło 5 minut i nagle zrobiła się cisza i pojawił się uśmiech na buni. Potem dzidziuś spał 2 godzinki. Przez całe przedpołudnie Martynka była marudna jak nigdy, co mi się nie podobało. Zmierzyłam temperaturke i miała 37.6. Niby nie należy panikować ale nie podobało mi się to. Zwłaszcza, że niunia ma od kilkunastu dni katarek. Postanowiłam iść do lekarza żeby zajrzał do gardełka i ją osłuchał (bałam się że może to być również gardełko bo akurat mężulek choruje). Lekarz nic nie stwierdził. Widocznie to było przez ząbkowanie. Wróciłam od lekarza i temperaturka skoczyła do 38.2 :(. Dałam paracetamol i posmarowałam dziąsełka nowym żelem dentinoxem (polecalepszy niż calgel). Temperaturka zmalała :). A teraz najważniejsze!!!!! Po kąpieli smarowałam dziąsełka i coś wyczułam pod palcem, wzięłam łyżeczkę i postukałam i usłyszałam słodkie \"dzyń dzyń\" ;). Jest ząbek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Ostatnio pustki tutaj że hej,no ale mysle ze to takie wyczerpanie po świetach;) Wczoraj nie dałam rady napisać bo byłam padnieta,po raz pierwszyw pracy i nie dość ze Oli budzi sie 2-3brazy w nocy to jeszcze o 5 30 musiałam wstac,aa co do budzenia to wydaje mi sie że oliemu mój cyc juz nie wystarcza na noc bo tyle razy karmionko jak byl mniejszy to tylko raz sie budził,zastanawiam sie czy na wieczór nie karmić małego kaszką jak myślićie dziewczyny,bo ja coraz bardziej nie wyspana chodze.Jak byłam w pracy wszyscy sie dzielnie opiekowali małym nawet jak zadzwoniłam i Oli dostał słuchawke do ucha to ponoc zrobił takie oczy i nie chciał puścić ,troche pogadał ze mną,jedynie co sprawiło problem to karmienie ,mleka zjadł mojego 100 ml troche mojej roboty zupki i deserek,ale jak przyszłam to ssaczek się przyssał i to przyniosło mi ulge bo cyce jak donice mi sie zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko mimo iz ja mam drugie dziecko to gotuje Oliemu zupke i wkoło macieja tą samą czyli :na kurze taki rosołek,mielę trochę mięska ziemniaczka marchew pietrucha i troszke pory do tego natka pietruchy mrożona i miele to ,Oli to lubi ale też chciałabym mu coś urozmaicić ale nie mam pomysłu,wkońcu ile mozna jeść to samo no nie,moze dziewczyny pomoga cos innego wymyślić i dadzą jakieś nowe pomysły??????A co do trzynastki no ja tez nie wiem czy dostane ale chociaz paczke Oli z zakładu dostał oczywiscie ja ja skonsumowałam bo ąngel też dostała,a i kase i talony dostałam jak reszta załogi wiec iz byłam na zwolnieniu od 1 stycznia wszystko mi wypłacili i nie mogę narzekać. Dyrektor podpisał mi urlop wychowawczy i wracam 1 listopada,jeszcze w poniedziałek ide do pracy potem wykorzystuje urlop zzaa 2008 rok i wychowawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×