Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aktualizacja :) Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....20.... ..04.07.07......+4 Aneczka1979...Ania......28.......podlaskie....20.....05. 07.07......+0,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......20.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....20.. ..09.07.07.....+6 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie....20... ..10.07.07.....+3 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..19... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......19 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....18 .....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .18......18.07.07...+2 Pestka1980....Lila.......26......wielkopolskie...18.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......16.. .22.07.07....+3 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......17.... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....16.... .30.07.07.+2? Cześc! U mnie po staremu, dzidziuś kopie codziennie :) Wczoraj wróciliśmy z wyjazdu-ufff. Podróż nie należała do najmilszych. Jak wyjeżdżaliśmy było bardzo ślizgo i cały czas padal śnieg. W związku z tym jazda trwała zamiast 5,5 godziny, to 8 godzin!! Makabra!! Z powrotem bylo już lepiej -czarne drogi i czas trwania podróży 5,5 godziny :) Teraz odsypiam zabawe :) Tak więc idę się jeszcze zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 - napisz prosze, o co chodzi z tą \"przekładaną rączka\" do wózka? BO napisałaś, że to u Ciebie priorytet, żeby była przekładana, ale ja za Chiny nie wiem co to znacz.... ;) Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tez juz przegladam oferty wozkowe. Strasznie tego duzo i mozna zglupiec. Mnie bardzo podoba sie pewien wozek firm Mutsy ze skretnymi przednimi kolami ale jest dosc drogi. Jednak znalazlam juz wozki innych firm ktore sa bardzo podobne i tansze . To jest wozek X-Lander Xa i ten z implastu Bolder4 o ktorym pisala Aneczka. Jeszcze nie wiem na co sie zdecyduje ale na pewno musi miec skretne przednie kola bo to super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy ktoras z was ma podwyzszone cisnienie?U mnie od 2 tyg 150/90 i troche mnie niepokoi.Lekarze mowia,ze dopiero od 170/110 dawaja tabletki.Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :-) jak Wasze sampoczucie? ja leniuchuje i rozkoszuje sie wolnym czasem, ciesze sie ze wybralam sie na to zwolnienie, taka krotka przerwa w pracy dobrze mi robi. Polecam odpoczynek :-) Musze przyznac ze dopiero dzieki Wam zaczelam interesowac sie wozkami, i zobaczylam kilka fajnych modeli. w sumie to juz prawie półmetek ciąży :-) Mam pytanie, do kiedy chcecie zrobic wszystkie zakupy? chodzi mi o wyprawke. Ja ostatnio przechodzilam obok sklepu z ciuszkami i nie moglam sie powstrzymac zeby nie zajrzec a jak zajrzałam to zostawilam tam troche kasy :-) kupilam troche śpiszkow i body. A tak to mam tylko łóżeczko, ktore dostalam od szwagierki. Jest bardzo fajne, ma szufalde i wygląda jak nieużywane. Musimy tez pomyslec nad remontem pokoiku. Ale to wszystko to czyste przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. ja mam z reguły 120/70 - 130/70. Faktycznie masz podwyższone... Ja słyszałam że niepokojące jest cisnienie od 140/80 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1975
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....20.... ..04.07.07......+4 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....20.....05. 07.07......+0,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......20.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....20.....08 .07.07....+3 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....20.. ..09.07.07.....+6 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....20... ..10.07.07.....+3 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..19... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......19 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....18 .....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .18......18.07.07...+2 Pestka1980....Lila.......26......wielkopolskie...18.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......16.. .22.07.07....+3 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..17 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......17... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....16.... .30.07.07.+2? Witam:) ja dzis spie na stojaco prawie:) wy chyba tez:) A ruchów dalej nie czuje tylko czasem jakby jakies wzdecia czy powietrze tam sie kłebi - tak czasem odczuwam ale nie umiem stwierdzic cyz to juz to?chyba musze poczekac. A co do cisnienia to jak jetsem na wizycie to mam 135/85 a w domu przewaznie 120/60 no i jak to nazwac? Ja po prostu chyba jestem pod wrazeniem wizyty i mi skacze cisnienie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ja właśnie tez ie wiem co z wyprawką i tymi wszystkimi zakupami wolałabym nie robic tego teraz .. bo jestem za tym żeby jak najpozniej. Tylko kiedy moze w 8 miesiącu?Jak to jest dziewczyny?Kiedy najlepiej to zrobic zebuy nie zapeszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka1975 ja mam ten sam problem. Nie wiem kiedy zaczac robic jakies zakupy. Boje sie, ze jak bede tak zwlekac to pozniej czasu mi na wszystko zabraknie. Mam o tyle niewygodna sytuacje, ze musze kompletowac wszystko. Od skarpetki i innych ciuszkow po wanienke, fotelik, lozeczko, posciel, wozek itd. wiec troche tego jest. Do tego dochodzi jeszcze remont pokoju dzieciecego. A wszedzie wokol slysze, ze jest jeszcze czas i zeby poczekac, alby nie zapeszyc, wiec czekam, ale jak dlugo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka- trzymaj się dzielnie, napewno wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C ja przed ciąża miewalam podwyższone cisnienie i wtedy lekarz przepisywal mi tabletki na obnizenie. a jak bylo z ciśnieniem u Ciebie przed ciąża? ja na ogol nie mam problemow, byl tylko taki czas ze miewalam takie skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka badz dzielna. Pamietaj pozytywne myslenie pomoze i Tobie i maluchowi, wiec glowa do gory. Trzymam kciuki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka wszystkie lipcoweczki trzymaja za Ciebie kciuki ;-) wszystko na pewno bedzie dobrze i szybko do nas wrocisz. Bedziemy czekac na wiesci od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka i Olcia, ja mysle ze mamy jeszcze sporo czasu do lipca. Mnie tez czeka remont w malym pokoju a dla dziecka mam tylko łóżeczko ktore dostalam :-) moja znajoma urodzila w zeszłym tygodniu syna- miesiąc przed terminem wiec ja stwierdzilam ze skoro termin mam na lipiec to wole byc przygotowana z miesiecznym wyprzedzniem i postanowilam do konca maja skompletowac to co jest najpotrzebniejsze i niezbedne :-) a remont planujemy dopiero na maj ew. kwiecien. Wiec pewnie po remoncie jak juz bedzie wszystko gotowe i beda mebelki to zaczne biegac (albo toczyc sie) :-) po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka - trzymam za ciebie kciuki, bedzie dorbze zoabczysz 🌻 EC mysle ze z takim cisnionkeim powinnas poradzic sie lekarza. ja mam znowu odwrotny problem - za niskie cisnienie takie z seri 80/45 i chodze ciagle jak pijana Olcia Myszka- ja w pierwszej ciazy wyprawke skompletowalam w 7 miesiacu, wydaje mi sie ze to na tyle dorby okres ze juz czlowiek ma rozeznanie co jest w sklepach jakie ceny no i kaski mozna troche odlozyc. teraz tez planuje zakupy na maj. i to nie chodzi o zapeszanie tylko skrzetnie odlozone pieniazki i upatrzone ubranka oraz ceny porownane w kilku sklepach w miescie i na necie. Pestka - no fakt MUTSY jest fajny no ale cena eee nie dla mnie... zobacz MIKRUS aLU sprint na allegro - wyglada praktycznie identycznie a i cena fajna :D http://www.allegro.pl/item165181955_wozek_mikrus_alu_sprint_fotel_gratis_wysylka_0.html a propos przekaldanej raczki - dla mnie zbawienie latem przy duzym sloncu i jesienia przy wietrze, bardzo duzo spacerowalam z mala i gdyby nie ta przekladana raczka to bym sie niezle umotala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka dzieki za link. Ten wózek tez jest niezły. Mutsy jest fajny ale tak jak pisalam znalazłam juz kilka tanszych odpowiedników i pewnie zdecyduje sie na ktorys z nich. czekam teraz do marca bo pisalas ze wtedy ten bolder4 ma byc w sprzedazy a chcialabym mu sie blizej przyjrzec. Jesli chodzi o wyprawke to sama jeszcze nic nie kupuje ale dostalam juz pare drobiazgów od przyjaciół i rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Marylak oczywiście kciukam, jak będziesz już spowrotem szybciutko się odezwij. co do wyprawki, to zamierzam coś pokompletować koło 7 mesiąca. Ja doslownie muszę nabyć wszyściuteńko, bo nawet nie mam w naszej rodzinie takich maluszków i nic nie spadnie od kogoś. Ale to też ma swój urok :0) jedyny chyba mankament to wydanie fuuury pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko - owszem bolder ma wejsc pod koniec marca tyle ze w rewelacyjnej cenie ok 1700zl i z tego co zrozumialam to w wersji spacerowka-gondola wiec jeszscze z 400bedzie zakup fotelika brrr juz mi sie odpodobal ;) istra no przyjemnosc to to jest jak sie ma grubszy portfel bo to boooooli... gdzies na innym temacie dziewczyny pisaly o zrobieniu listy wyprawkowo -prezentowej i zostawieniu jej np u mamy i u przyjaciolki, tak aby rodzinka czy znajomi idacy w odwiedziny nie przynosili ci setnej pary kaftanikow czy tez kolejnej karuzeli na lozeczko. U nas wyszlo tak ze mala miala 3 karuzelki i tylko znajoma expedientka nas poratowala i wymienila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa ja jestem w podobnej sytuacji - tez musze wszystko kompletowac od podstaw. Nie ukrywam, ze mam o tyle dobrze, ze nie mam ograniczen finansowych a to jest jednak bardzo wazne, ale... Ciagle sie boje, ze zapesze. Chyba zrobie tak jak Terka i zaczne myslec, ze przeciez jest tyle osob potrzebujacych, wiec na pewno bede moglas ewentualnie kogos obadrowac. W sumie mam jeszcze jedno wyjscie - zostawic wszystko na glowie meza. Znam go i jego gust, wiem ze wszystko kupilby jak sie nalezy, ale dlaczego mam rezygnowac z takiej przyjemnosci ;) ;) ;) Aneczka mysle, ze ten siodmy miesiac to dobry okres na skompletowanie wyprawki, ale tak jak pisala justka_ co jak bedzie porod wczesniej, albo nieplanowny pobyt w szpitalu? Ohh chyba powoli swiruje :( Wakacje pilnie potrzebne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja takich nieplanowanych pobytow w szpitalu w pierwszej ciazy mialam kilka a gin nie dawal szans donoszenia ciazy do konca, to wlasnie on zasugerowal na poczatku 7 miesiaca ze powinnismy kupic juz wsystko dla maluszka. Zreszta kobieto czemu od razu myslisz pesymistycznie ze cos moze pojsc zle??? trzeba byc optymistycznie nastawionym i powtarzac sobie ze wsyzstko bedzie dobrze ze dzidzius ma sie swietnie i ze grzecznie poczeka do wlasciwego momentu i terminu :) a skoro gust meza znasz i wiesz ze by kupil wsyztsko jak nalezy to juz w ogole nie powinno byc obaw. Moj tez pewne rzeczy wybieral sam przy I dziecku i do niczego nie mialam zastrzezen, wrecz musze przyznac ze inektore wybral bardziej racjonalnie niz zorbilabym to ja ;) a ja sie mecze w szkolce, uczniowie daja popalic bo to ciagle lenistwo feriowe u nas sie odbija. niby juz 2 tydzien do szkoly chodza a jakos uczyc sie nie zaczeli, no i jutro walentynki i juz dzisiaj im sie nie chcialo z tej okazji uczyc a jutro powiedzieli ze na luzne lekcje licza ((nie ze mna te numery hihihii) a w czwartek bedzie walentynkowe zmeczenie.... ehhh i wez tu czlowieku pracuj wydajnie... postanowilam ze sprobuje przepracowac 3 miesiace zeby wyzszy macierzysnki miec ale na razie jest ciezko i jak wracam do odmu to mni eskurczybyki troszke drecza... a propos 13stki - ktoras z dziewczyn pisala ze trzeba pol roku przepracowc - otoz dowiadywalam sie i szkolnictwa ten przepis nie dotyczy, w 13stke nie wliczaja macierzynskiego to fakt ale za przepracowany okres przed odejsciem bedzie kaska wyplacona w 2008 takze jakies pocieszenie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobiezrobilam liste wyprawki i jak kupuje to pokolei skreslam co już mam ,dopiero po 6 marca jesli na usg bedzie wszystko wprozadku to zaczynam ostro brac sie za zakupy :kojec ,kzeselko ,spiochy nowe ..ciuszkow mam pelno kupuje w lumpeksach -bo sa niektore bardzo tanie i jak nowe wygladaja -niewstydze sie tego ze tam kupuje bo uwazam ze trzeba myslec przy kupowania i patrzec gdzie taniej:).Dzis ide na zkaupy walentynkowe musze mojemu zrobic chcoiaz drobny prezent jakis kubeczek i bokserki :),on mi juz kupil taki profesjonalny kosmetyk do prostowania wlosow i plytke:kurs makijazu\" :D,dzis ide do niego na noc -zamowimy sobie pizze ,mamy filmy wypzocyzone i mysle ze uda nam sie swietnie spedzic te walnetynki :)..wam rowniez zycze szczesliwych i pelnyh milosci!!!:). Dziewczyny wy tez tak macie ze jak chce wam sieza przeproszeniem kupke to was wszystko mocniej uciska bo ja wczoraj to nie moglam wytrzymac :bol brzucha ,krzyza ..ogromny ucisk na pecherz ..zrobilam kupke i jakby reka odjalpoczulam sie leiutka ,juz nic nie bolalo,jesli chodzi o brzuszek maciupenki ,ale czuc juz lekkie laskotanie w brzuszku:).Pozdrawiam i chetnie sie dolacze na dniach do rozmowy o zkaupach dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę Nowa że już plany na wieczór gotowe. My z mężem idzeimy na kolację do znajomego. Ale tak szczerze to my walentynki mamy zawsze jak jesteśmy razem. Mi tez jak się chce twardszą sprawę to mam taki twardy brzuch, że wydaje mi się że zaraz mi go rozerwie. Od dwóch dni schłucham bicia serduszka mojego maleństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzięłam słuchawki lekarskie ze starego ciśnieniomierza i słychac bardzo wyraźnie. Cudowne uczucie wczoraj wszyscy słuchaliśmy z zapartym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Aneczka ja nie mysle pesymistycznie, a raczej realnie. Wiesz jestem juz po jakis niepowodzenia i pewnie stad sie to bierze. Choc przyznaje szczerze, ze moze troche przesadzam. A tobie zycze powodzenia w pracy, bo z tego co czytam to przyda ci sie ;) Wiecie jaka maz zrobil mi dzisiaj niespodzianke :) :) :) Rano budze sie - on oczywiscie juz w pracy, a tu w lozku roze, na stoliku nocym roze, cala podloga do lazienki oraz schody na dol do kuchni wyscielone rozami, a tam .... prezencik. Ohh jakie to bylo piekne. Teraz pewnie czeka na rewanz jak wroci z pracy :-) Zycze wam wszystkim udanego dnia sw. Walentego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja chciałam dzisiaj zrobić ekstra kolacje niespodziankę :), ale wczoraj mężulek zakomunikował, że zamówił na wieczór stolik :). Tak więc musze coś innego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski, podczytuje Was czasem bo pamietam jak ja bylam w 18 tygodniu ten czas tak straznie szybko leci :) Co do zakupow to niemusicie sie az tak spieszyc :) ja jeszcze niemam nic :) a w sklepach jest wszystko Powodzenia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. E.C.ja również miałam kłopoty z ciśnieniem w 13 t.c.miałam 150/100 zgłosiłam się na pogotowie i zostawili mnie na obserwacji tam podawali mi dihydrolazynę na zbicie ciśnienia i pózniej w domu jeszcze brałam aż się unormowało . Jeśli chodzi o wyprawkę to mam takie samo zdanie jak Terka i nie należy wierzyć w zabobony .Z pierwszym dzieckiem wyprawkę zbierałam od ok 5 m-ca i dziecko zdrowe teraz też już powoli kupuję jak coś fajnego upatrzę.Te największe zakupy mnie ominą bo mam po córci, tylko ubranka muszę kupować bo prawie wszystkie rozdałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Parę dni mnie nie było i miałam co czytać :) Wróciłam wykończona z olimpiady i sesji naukowej, a za tydzień muszę mieć nowy referat. Ciągle boli mnie głowa i nie wiem, czy to z przemęczenia, czy inne paskudztwo. W ogóle nic mi się nie chce, niby zaczął się drugi trymestr, a ja jestem jakaś bez życia. Witaj Syla!!! Zauważyłam, że też masz synka z marca 2000 :) Jak reaguje na wieść o rodzeństwie? Ja z zakupami na szczęście nie mam większego problemu - łóżeczko i wózki (głęboki i spacerówkę - laskę) mamy, fotelik co prawda pożyczyliśmy, ale mam nadzieję, że wróci. Kupiłam ostatnio na allegro fajny leżaczek, a w 5-10-15 trochę ciuszków, bo większość rozdałam. Planuję jeszcze zakup śpiworka na ramiączkach, no i oczywiście buteleczki itp. akcesoria, ale to dopiero latem. Co do wózków, jak najbardziej popieram - przekładana rączka to ważna rzecz, zwłaszcza latem i jesienią (słońce, wiatr). Na razie tyle i wracam do pisania :( Jeszcze małe pytanko, czy któraś z Was się orientuje, czy prezentacja multimedialna przygotowana w open office zadziała jako power point w wordzie? Brat wyjechał do Austrii na narty, więc ani pomocy ani konsultacji telefonicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miłego dnia zakochanych życze Wam i Waszym mężczyznom no i .... dzidziusiom ;-) Olcia spoko, nie jestes pesymistka ;-) ja mam termin mniej więcej tak jak Ty. Zamierzam w maju zabrac sie za zkupy a wczesniej pogonic mojego faceta do remontu pokoju. Tak zeby w czerwcu miec juz wszystko \"z głowy\" i móc leniuchowac na ogródku (ew. dokupywac ciuszki itp...) :-) a teraz rozglądam sie za ciuszkami i kosmetykami dla mnie. Sa dwa sklepy: http://www.happymum.pl http://www.bebefield.pl mają fajne ubranka, z poczatkiem marca ma sie ukazac kolekcja wiosna lato, więc teraz zakupy zamierzam zrobic dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×