Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

odpowiedzcie mi jeszcze proszę na takie pytanie: Cały czas mnie coś swędzi. Przeważnie tyłek, biodra i brzuch (czyli to co najwięcej rośnie) macie coś takiego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio tez strasznie swedzi a najgorzej swedza posladki, ale chyba to uczuleniowe od plynu do kapieli bo nie bylo tego do momentu jak sie nie wypluskalam w plynie zurawinowym... ehhh teraz apliukuje sobie wapno i w sumie nogi przestaly swedziec i dol plecow tez ale zadek ciagle mi dokucza. jeszcze dzisiaj sie potknelam przebierajac sie w pizame i uderzylam o biurko jakos tak niefortunnie ze zdarlam sobie skore z tylka alez to piecze brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczescie nic nie swedzi. A blada to tez jestem i problem z sincami pod oczami oczywiscie tez mnie dotyczy. Jednak najgorsze sa wypryski i krostki:( a lakoci prawie nie jadam, bo nie lubie. Nigdy za nimi nie przepadalam, a ze slodkiego to owszem sledzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....20.... ..04.07.07......+4 Aneczka1979...Ania......28.......podlaskie....20.....05. 07.07......+0,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......19.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....19.. ..09.07.07.....+6 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......18 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .18......18.07.07...+2 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......16 .....23.07.07..+9 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....14.... .30.07.07.+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sobotnie lenistwo was ogarnelo :) W prawdzie zakupy planujemy dopiero na maj ale w ramach spaceru bylismy z mezem w sklepie z rzeczami \'dzieckowymi\' no i totalna zalamka - TAKO i deltim wazace doslownie tone albo Xlander za 1300 (promocja) czy Jane na promocji lutowej 1999. postanowilismy ze na wozek 800zl przeznaczamy i ze bedzie bez gondoli a z wkladem usztywnianym ale to co jest w tej cenie jest zupelnie nie w moim typie. Naszym priorytetem przy wyborze wozka jest przekladana raczka no i waga oczywiscie... max do 15kg calosc. Bedzie ciezko ale wierze ze cos wyszukam a tutaj link na fotelik ktory upatrzylam bo fotelik koszyczek to juz mamy. http://img444.imageshack.us/my.php?image=fotelikvu5.jpg jako ze kaske po porodzie daja ze szkoly i zakupy trzeba im na fakturze przedstawic to chce wyszukac mezowi rzeczy ktore mi sie podobaja zeby pozniej tylko smignal do sklepu i kupil. Cena 290zl wiec i jeszcze na cos dodatkowego starczy :) EDZIA ty jestes z bialegostoku - czy jest u was jakas taka hurtownia gdzie maja duzy wybor wozkow? tak zeby i sporo firm bylo i rozne kolory, jesli tam i wiesz cos o tym to bede wdzieczna za namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladny tylko
nie ten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Ale nas tu dzisiaj duzzzooo ;) Jak widac weekend pelna para i kto by przed kompem siedzial ;) Jolka jak bylam dzisiaj na kawce to widzialam taki wozek na zywo i wyglada bardzo fajnie. Zwlaszcza te kola. Coprawda byl w kolorze granatowym, ale ogolmie robi dobre wrazenie. Tyle moge powiedziec na temat tego wozka. To maja pierwsza ciaza, wiec nie jestem doswiadczona mama i nie mam pojecia na jakie parametry zwracac uwage. Ale oko cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka - na forum dziewczyny o buzz pisaly wielokrotnie - poprzegladaj te tematy (opcja szukaj) a moze cos ciekawego akurat wyczytasz z tego co mowia uzytkowniczki. ja osobiscie nie lubie wozkow 3kolowych, spotkalam sie tez z opinia ze sa malo stabilne no i spacerowka ze jest plytka.na TAK przemawia waga ale u mnie mocno na NIE bylaby cena. w tej cenie widzialam kilka swietnych wozkow (jesli idzie o opinie znajomych uzytkowniczek ale i \'forumek) min. wozki MUTSY czy JANE. a co do mojego zdania w sprawie zakupu wozka - tak jak juz pewnie gdzies wspominalam gondoli nie planuje kupowac. w lipcu moga byc upaly wiec po co zaparzac dodatkowo malenstwo i ograniczac mu doplyw powietrza. jesli nie dostane w rozsadnej cenie wozka ktory calkowicie rozklada sie na plasko poprzestane na tzw gondoli utwardzanej. Z doswiadczenia powiem ze tak - corka urodzila sie w kwietniu, nie mielismy typowej gondoli tylko wozek chicco ktory rozkladal sie zupelnie na plasko, mala majac 4 miesiace zaczela siadac z pomoca i odmowila lezakowania na wznak i to na plasko. Majac 5miesiecy z kawaleczkiem siadala juz sama wiec gondola by sie zupelnie nie sprawdzila. Na zime mielismy do wozka spiworek tyle ze bylo jedno ALE corka w ogole nie chciala w nim siedziec. Kupilismy wiec spaceroweczke typu parasolka - zwrotna leciutka no i na tyle dla malej atrakcyjna ze moglysmy spacerowac. aha dodam jeszcze moze ze wozeczek nalezal wczesniej do mojej chrzesniaczki ktora urodzila sie koniec czerwca i bratowa tez tak praktykowala i odkad mala skonczyla roczek zaczela jezdzic w spacerowce typu parasolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja myslalam o takim samym tylko w tym kolorze http://www.allegro.pl/item164587854_traxx_spacerowka_jaguar_4_lime_folia_ostatnie_szt.html, jedyna wada - dosc ciezki i oparcie nie rozklada sie na plasko... Nowa - niezly sprzecior tyle ze jak pisalam mi akurat 3kolowe nie podchodza. ja najbardziej bym chciala jakiegos implasta z kolekcji 2007 ale coooooz, pomarzyc mozna to przynajmniej nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu te 3-kołowe ważą jedynie 13,5 kg:) Ja je oglądałam i rozkładaja sie na płasko normalnie chyba że ja sie nie znam ale wygladał tak normalnie. Nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola na plasko sie rozklada jak bedzie napisane 180° a tutaj jest 167° czyli bez gondolki dla niemowlaczka sie nie nadaje (wg mnie) ide spac, naogladalam sie wozkow przeroznych od cen malych do duzych ale dalej pozostaje przy hauck ontario ze wzgledu i na wage i na cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka 87 no bardyo ladnz ,dyiewcyznz yaloyzlam nowz topik o ruchach dziecka bo sie martwie czy to oby ruchy ..czuje po pierwsze takie bulotanie ale pod brzuchem nad (cipka) i takie podskakiwanie macicy jakby ale czuje to w obrebie calej (cipki) i to mnie dziwi nie boli to ,ale to takie nieprzyjemne uczucie ..wczoraj sie mecylam do 3 w nocy zeby zansac -balam sie ze poronie-takie dziwne uczucie... dodam ze to koniec 18 tygodnia(to moja pierwsza ciaza ,jestem szczupla z natury -brzucha wcale nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - kurcze trudno mi powiedziec co to moze byc ale ja bym ci sie radzila z ginem skontaktowac, najpierw te dziwne uplawy teraz to... na poronienie to mi nie wyglada bo wtedy raczej sa silne skurcze i krwiste plamienia ale moze to byc infekcja drog moczowych a to i dla ciebie i dla malenstwa moze byc grozne. takze jutro do lekarza MARSZ Jolu - nie moge byc forumowym expertem bo akurat nie znam tego wozka :) wozeczek owszem ladny (kolory ice i lime to moje typy wozkowe) wydaje mi sie ze wymiary ma ok - z tego co czytalam i z wlasnego doswiadczenia to tak 35cm szerokosci jest ok i w gondolce zeby z 70cm dlugosci chociaz bylo tutaj wymiarow tej wpinanej gondolki nie ma ale mozesz zapytac sprzedawce. Niestety raczka nie jest przekladana a to przy maluszku wg mnie super wazne. kolejne moje ALE to kolka - srednica 18cm to na moje oko malo, ja szukam wozkow z 25i wiecej no i wole pompowane. Mialam CHICCO dla malej wlasnie z takimi kolkami jak ten wozeczek co wynalazlas no i niestety nie byly zbyt wygodne... nasze kochane polskie drogi pozostawiaja niestety wieeeele do zyczenia :O wczoraj ten wozek widzialam w sklepie i przyznam ze nawet nieglupio wygladal i lekko sie prowadzil... jak juz nic nie wynajde to bede go jeszcze ogladala chociaz to nie do konca moj typ http://www.allegro.pl/item164871404_ekskluzywne_polskie_wozki_na_paskach_mega_gratis_.html a ja na razie na 95% chce kupic ten http://www.allegro.pl/item160859588__hauck_wielofunkcyjny_ontario_2007_3_gratisy.html no chyba ze cos innnego mi wpadnie w oko i nie bede sie mogla oprzec :) ten hauck spelnia jako jedyny wszystkie moje wymagania - od przekladanej raczki przez kolka po wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aneczka 1979 ..uplawow juz nie mam tych zoltych tylko biale i to w malych ilosciach ..co prawda ci hzapach nie jest za specjalny ,ale nie wtym sek nie wiem czy to ruchy czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - jesli zapach nie jest za bardzo to tym bardziej BIEGIEM do lekarza. zmiana kolorystyki konsystencji zapachu to wszystko powody zeby sie udac do ginekologa. chyba nie chcesz zeby ci sie jakas bakteria tam rozgoscila. A co do ruchow - u mnie i teraz i wczesniej to bylo laskotanie, pozniej w 1 ciazy przyszly kopniaczki teraz na razie tylko wypychanie, maluch potrafi sie tak polozyc ze mnie uciska w prawym boku a jak posiedze w jakiejs niedogodnej pozycji to i sie wypchnie tak ze zaboli... kazda kobieta bedzie inaczej odczuwala i skurcze i ruchy malenstwa. Ja np mam kolezanke ktora twierdzi ze skurcze odczuwa jak kolke ;) u ciebie dopiero 18tc wiec to wcale nie musza byc ruchy maluszka (w pierwszej ciazy z reguly 20tc i pozniej sie pojawiaja) tylko moze to byc jakies przeklete zapalenie... radze serio wizyte u gina i to w trybie pilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979-kolor ma normalny ale wydzielina pachnie jak kiedys mialam okres ..taka krwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak pachnie od poczatku ..nie przywizywalam do tego uwagi bo kolor ma albo zoltawy(przez grzybice) a teraz bielutki..nie wiem co otym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po kolei roan kortina podoba mi sie jako wersja gleboka jednak spacerowka hmmm wizualnie pozostawia sporo do zyczenia. implast - moim faworytem z kolekcji 2007 BOLDER 4 tutaj masz linka http://www.implast.com.pl/kolekcja_2007.html elcar - jest podobny i konstrukcyjnie i wagowo do tego co wkleilam w swoim wczesniejszym poscie za 450zl, biore pod uwage taki zakup moon - male kolka go dyskwalifikuja i wydaje mi sie ze spacerowka jest dosc plytka, jak posadzisz dziecko w kombinezonie to nie bedzie mialo jak sie ruszyc baby cosmo - to samo co wyzej, male kolka mnie raza. chociaz przyznam ze wizualnie podobal mi sie baby dreams atlantic w wersji glebokiej ale ze wzgledu wyglad spacerowki i brak przekladanej raczki skreslilam go z listy http://www.allegro.pl/item164604925_atlantic_baby_design_torba.html navigator - zbyt malo danych technicznych w opisie aukcji jak na moj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kazda z nas miala w jakims tam mniejszym czy wiekszym stopniu leniwy weekend :) no mi toooootalnie nic sie nie chcialo wiec sie lenilam ile sie da :) pozniej imieniny u cioci i bylo nawet bardzo milo. nowa - to jak lecisz dzisiaj do gina??? jolka - pisalam do producenta implasta, bolder 4 z tej nowej kolekcji bedzie w sklepach dopiero pod koniec marca ale cena 1700zl wiec sporo wiecej niz te dotychczas dostepne, jak na mnie to cena z rzedu - pomarzyc sobie mozna ... aaa dziewyczny jak wasze brzuszki?? moj w ciagu 2 tyg zrobil sie dosc pokazny, w obwodach ladnie przybylo za to na wadze dalej 0,5kg na plusie w sumie co mnie bardzo cieszy :) a tu probka mojego brzuchalka w 20tc http://img180.imageshack.us/img180/2714/brzuszek20tckb3.jpg odkrylam u siebie zaleznosc ze nie moge jesc nic z nabialu bo zaraz mam kosmiczna biegunke - zaraz tzn ok 15-30min po zjedzeniu, i nie wazne czy zjem bialy ser, wypije np activie czy zszamam jakis jogurt czy mleko do kawy doleje... wszystko konczy sie tak samo. bede musiala zapytac gina o co to biega bo wczesniej bez jogurtu dzien byl stracony a jak teraz mi na nie smak jako taki wrocil to jesc nie moge, i badz tu czlowieku madry :O i wsyzstko byloby ok ale najgorzej mi zal rozstania z lodami... ehhhh jak ja kocham lody a tu zero wcinania pysznosci 😭 czy myslicie ze mleko skondensowane, takie z puszki nadawaloby sie do kawy i nie wywolywaloby biegunek? tak sie zastanawiam czy nie kupic i nie sprobowac, albo jakas smietanke moze chociaz przyznam ze boje sie experymentowac zwlaszcza w ciagu tygodnia jak do szkoly ganiam... milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja dzis ide na 10:30 na kontrole do lekrza ,trzymajcie kckuki zeby bylo dobrze,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Fajnie że dyskusja o wózkach w pełni - skopiowałam sobie wszytskie Wasze rady i jak będe psozukiwać wózka, to wezmę je pod uwagę. :D A mam pytanko - od wczoraj wieczorem strasznie mnie zaczęło boleć gardło. :( Cos możecie doradzić? Mam w domu tylko tabletki HALSET do ssania, ale nie wiem czy mogę je brać. Do lekarza idę dopiero jutro. ... Jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madzik :) - ja brałam tabletki do ssania ISLA - super bezpieczne, no i skuteczne. U mnie czas na aktualizacje - zaczęłam 19 tydzień i parę dni temu czułam Maleństwo... Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....20.... ..04.07.07......+4 Aneczka1979...Ania......28.......podlaskie....20.....05. 07.07......+0,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......19.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....19.. ..09.07.07.....+6 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..19... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......18 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .18......18.07.07...+2 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......16 .....23.07.07..+9 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....14.... .30.07.07.+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nowa 346 trzymaj sie cieplutko i daj znac po wizycie, co lekarz powiedzial. Madzik80 mie lekarz na gardlo polecal Tantum Verde ale w aerozolu. Bylo to w pierwszym trymestrze kiedy mialam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzie ki wielkie za rady - kupię któryś z tych specyfików - zobaczymy jeszcze co będą mieć w aptece. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gardło to boli bardzo często i również farmaceutka poleciła mi w moim stanie tantum verde Ale ja jeszcze stosuję lody ;) też niezła kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Chcialbym sie do was przylaczyc. Ja mam tez termin na lipiec - 18stego. Caly czas was czytam i mam nadzieje ze nie bedziecie miec nic przeciwko jak czasami sie odezwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×