Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Ja jechałam prywatnie tylko wcześniej trzeba sie zapisać na termin.Nie wiem czemu taka różnica jak miałam zapłacic to powiedzieli 100zł a przez telefon pani poinformowała mnie że to usg kosztuje 180zł. Może to zależy z czym jedziesz na to usg.Bo oni specjalizuja się w usg prenatalnym płodu czy nie ma jakiś wad rozwojowych. Ja przechodziłam toxoplazme i dlatego miałam robione to usg chociaż i tak późno. Najlepszy czas na to usg to 20tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj u lekarza i wszystko jest w porządku, zwykłe badanie bez USG, ale słyszałam bicie serduszka więć jestem spokojniejsza. Ale za to 5 marca będę miała USG połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona 26 jeszcze raz dziekuje. Teraz mam namiary, wiec bede mogla zatelefonowac i o wszystko wypytac. Marylka2007 ja kupilam krem w perfumerii Sephora. Poszlam i zapytalam o takie produkty i pani poradzila mi wlasnie Biotherme, bo mowila, ze sama uzywala i wszystko bylo ok, pozniej troche poczytalam i rzeczywiscie okazalo sie, ze musi to byc cos dobrego. Dodatkowo zapytala mnie czy chce cos na cellulitis, czy na rozstepy, wzielam na rozstepy, bo z tym drugim swinstwem nie mialam nigdy problemow, wiec mam nadzieje, ze tak zostanie. A teraz trzymaj sie ;) 150ml - 150zl a tu link ........ http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=3681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia i Madzik, pytalam o prace przy komputerze bo jest przepis ktory mowi ze kobieta w ciązy powinna pracowac maks. do 4 godz. przy komputerze. Moj szef pozwolil mi wychodzic po 5- 6 godzinach, ale to tylko teoria bo zadan i obowiązkow jest tyle ze z ledowscia po 8 godz. wychodzilam, a z robieniem przerw tez roznie wyglądalo. Dlatego poprosilam lekarza o zwolnienie na 2 tygodnie, odpoczynek dobrze mi zrobi. a wy dziewczyny poruszalyscie temat wcześniejszego wychodzenia? Aneczko, moj mocz juz sie troche \"poprawil\" ale i tak wyniki nie są najlepsze. lekarz przepisal mi furagin. milego dnia zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka -jeszcze nie poruszalam tematu wczesniejszego wychodzenia, bo jeszcze szef nie wie o ciąży ;) czekalam do zakonczenia 1 trymestru, chcialam powiedziec jutro, ale szef akurat wzial wolne, takze poinformuje go w nastpny wtorek. No i wtedy zobaczymy czy zgdnie z BHP każą mi pracować 4 h. bo raczej i e moga mnie oddelegowac do pracy innej niz komputerowa, ze wzdględu na charakter pracy firmy. Takze dam znac w przyszlym tygodniu co z tgo wyjdzie. Dziewczyny, znalazłam artykuł o tym \"Jak kupować wózek\" - moze się komus przyda? :)http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54935,1505887.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE NIESTETY NIE MA MOWY O WCZESNIEJSZYM WYCHODZENIU I WIEM ZE DLA SZEFA BYLOBY NAJWYGODNIEJ GDYBYM PO PROSTU POSZLA NA ZWOLNIENIE AZ DO ROZWIAZANIA BO WTEDY WZIALBY NA MOJE MIEJSCE OSOBE KTORA PRACOWALABY PRZEZ 8 GODZIN. DLATEGO POSTANOWILAM ZE OD KWIETNIE POJDE NA TO ZWOLNIENIE BO TAK SZCZERZE TO NIE CZUJE SIE TU ZBYT KOMFORTOWO I NIE MA RZECZY (OPROCZ PIENIEDZY) KTORA BY MNIE TU TRZYMALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mona, dzięki za info o Rudzie śląskiej, napisz coś więcej!!!! Aneczka, u mnie z tym zwolnieniem nie wygląda najlepiej, póki wszystko jest Ok nie mam na co liczyć. Nie chcę rezygnować z tego lekarza, bo cieszy się zdecydowanie najlepszą opinią, a co najważniejsze - jest szefem bloku operacyjnego na ginekologii i zawsze dba o swoje pacjentki w szpitalu :) Naiwnie sądziłam, że przy prywatnych wizytach łatwiej o L-4. Na razie żyję tylko perspektywą, że jutro 2 lekcje (klasa pojedzie na lodowisko, więc kolejne 2 mi wypadną, bo prosiłam, zeby mnie oszczędzono z zastępstwami), w sobotę olimpiada (będzie ciężki dzień...) i FERIE! pozdrawiam Was serdecznie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A POZA TYM TO PRZEDE MNA BYLA TU DZIEWCZYNA KTORA TEZ BYLA W CIAZY I POWIEDZIALA TWARDO ZE NIE BEDZIE SIEDZIALA PRZY KOMPUTERZE DLUZEJ NIZ 4 GODZINY. TO JEJ W RAMACH POZOSTALYCH CZTERECH KAZALI SPRZATAC JAKIES SKLADZIKI. I TAK MA NAPISANE W OSWIADCZENIU SZEFA - \" DBANIE O PORZADEK\", SMIESZNE CO?? I Z TEGO CO PAMIETAM TO ONA DLUGO TAK NIE POCIAGNELA I PRAKTYCZNIE OD 3 MIESIACA CIAZY BYLA CALY CZAS NA ZWOLNIENIU. DLATEGO JA POSTANOWILAM ZE POSIEDZE SOBIE 8 GODZIN PRZY KOMPIE ZAMIAST COS TAM SPRZATAC A OD KWIETNIA TEZ ZROBIE SOBIE WOLNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis taki ciezki okres przechodze.. mecza mnie mysli o tym cholernym paciorkowcu i ogolnie stresik mnie zjada w zwiazku z sytuacja rodzinna (choroba taty) no i mezul w delegacji i jakos tak sie nie moge odnalezc zupelnie.. nie moge spac i dzisiaj mam za soba kolejna zarwana nocke Edzia - wspolczuje szefa, jednak moze w panstwowych firmach sie kiepsko zarabia ale przepisy sa lepiej przestrzegane i jakas taka wieksza stabilizacja jest, przynajmniej mi sie tak wydaje jumik - hmm dziwny gin w sumie, u nas wszyscy bez problemu daja zwolnionko przynajmniej raz na jakis czas, a zwlaszcza nauczycielki nie maja problemow bo sami lekarze mowia ze praca z uczniami i mlodzieza jest bardzo stresogenna. A moze skocz panstwowo do kogos innego po samo zwolnionko? ze sie zle czujesz ble ble... tylko najpierw wysonduj wsrod kolezanek kto bez problemow daje L4 gosdan - ja na tej wizycie tez bez usg, a polowkowe mam 27lutego :) Dviki - nie wiem czy dobrze pamietam ale cos pisalas ze teraz nie mialas usg i ze za miesiac tez raczej nie i ze dopiero w 28tyg bedziesz miala... a co z usg polowkowym??? troche sie zdziwilam bo z tego co wszedzie pisza i w knigach ciazowych i w prasie i nawet w kalendarzu wizyt lekarskich jest ze usg jest koniecznie miedzy 20 a 24tyg ciazy. nie wiem jakie ty masz podejscie ale ja bym sie akurat na nie mocno upierala i to wcale nie ze wzgledu na chec zobaczenia plci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też połówkowe USG będę miała pod koniec lutego!! :) Będzie to 22 tydzień ciaży :) Dzisiaj maluch pobił rekordy w kopaniu! Dosłownie co kilka sekund był kopniak :) Musze przyznac że od półtorej tygodnia codziennie kopie mamę i to bardziej wyczuwalnie ;) Nie wiem jak u was ale u mnie w mieście jest biało, czyli powrót zimy. Mam nadzieje że na dzisiejszych opadach poprzestanie bo jutro wyjazd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że oczywiście te kopniaczki nie trwały cały dzień! Wieczorem jak się położę to wtedy zaczyna kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie pocpochwalic ,ze od dwoch dni czuje takie delikatniutkie kopniaki w brzuszek:)fajne uczucie ,spoczatku nie widzialam co sie dzieje ,muyslalam ze to skurcze czy gazy mi sie zbieraja ,czy flaki imprezke urzadzaja ,ale wczoraj juz czulam wyaznie malego ,dzis jeszcze chyba spi bo ciuchutko siedzi w brzuszku -jak czesto dziecko powinno kopać -zeby nie bylo powodow do zmartwien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki - ja zrozumialam ze ty bedziesz miala usg dopiero w 28tygodniu dlatego zapytalam, jesli planujesz z ginka takowe na 20-23 tyfzien to ok, taka jest norma i nie ma powodow do stresu. w prawidlowo rozwijajacej sie ciazy w rachube wchodza 3 usg wiec o ile te polowkowe bedzie to moim zdaniem juz cacy. A z tym odsylaniem do innego gina to ciekawa metoda - w sumie taka konsultacja pewnie mamuske ladnie uspokaja ;) a z maluszkami to u mnie tez jest tak ze czasami wypina sie non stop a czasami pol dnia spokoju. Ogolnie jak porownuje pierwsze ruchy z 1 ciazy i teraz to jest niebotyczna roznica bo z mala to bylam niezle kopana a teraz tak zupelnie inaczej, dzidzius pewnie w tatusia leniwiec bedzie :D Anulka - szerokiej drogi, uwazaj na siebie nowa - ruchy dopiero po 26czy 27tyg sie kontroluje takze na razie to jak dzidziusiowi sie zachce :) fajne uczucie co?? milego piateczku dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aneczka1979 no wspaniales uczucie:) hihhi malutki sie porasza w mamusi -moj skarbek czuje ze bedzie chlopczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pomału szykuję sie do wyjazdu :) U nas nadal biało, mam nadzieję że glówne drogi będą czarne! Jeśli chodzi o płeć to moja intuicja podpowiada mi że to będzie chłopiec :) Ciekawe czy tak będzie. Oczywiście jeśli to będzie dziewczynka to taką samą radość sprawi mi ta wiadomość :) :) Nowa- ja czuje ruchy albo rano albo wieczorem, przeważnie jak leże. I tak jak pisała Aneczka narazie ruchy są mogą być naprawde rzadkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do niedawna mialam wrazenie ze chlopczyk i zmienilo sie ze dziewycznka a u meza odwrotnie... znajomi juz obstawiaja :) jesli idzie o smaki to powinny byc blizniaki bo i slodkie i kwasne wcinam natomiast jesli idzie o cere to przyznam ze zrobila sie idealna wiec bardziej ponoc chlopczykowa hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok., bo sobie czasem czytam. Ja mam nakaz leżenia, ze względu na dość nisko położone łożysko - stąd te plamienia. Jest szansa, że się jeszcze podniesie, bo jest jeszcze wcześnie, ale oczywiście martwi mnie to. Pozdrawiam serdecznie! Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania......28.......podlaskie....20.....05.07.07......+0,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......19.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....19.. ..09.07.07.....+6 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......18 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .18......18.07.07...+2 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......16 .....23.07.07..+9 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....14.... .30.07.07.+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka na podlasiu zasypane... drogi kijowe i ślizgawica, chociaz kolezanka z poludnia polski jedzie wlasnie do warszawki i mowi ze trasa katowicka jest super... a ty gdzie dokladnie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-jadę do Włocławka :) Męża siostra ślub bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjana
kurcze tak sobie myślę, że ja ruchów nie czuję choć termin mam na 10 lipca z miesiączki, usg połówkowe mam 5 marca czyli też póżniej niż niektóre z Was biustonosz to inna rzecz, byłam w gorseciarni i tam kobietka od razu mi powiedziała, że ja nie nosze B tak jak nosiłam a E no i tak nosiłam i nosze do tej pory kurde no i czy ja normalna jestem? ubranka będę pożyczać, wózek kupimy używany... no i jeszcze nie wiem na co zdecydowałam się bo niby w ciąży jestem a tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego co będzie... hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny już weekendowy piąteczek...ja ja kocham piatki tylko 2 lekcje... a dziś znajomi przybywają do nas na weekend. Cieszę się tylko takiego mam lenia, że nic mi się nie chce. gracjana jak to możliwe, że nosiłaś miseczkę B, a teraz naglę E, na moją głowę to kolosalna różniaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu sie obzeram czyms co pewnie niezdrowe dla mojego maluszka-chipsami -ale nie moge sie poprostu oprzec lgnie mnie do takich rzeczy jak hamburgey,chpisy a to przeciez takie niezdrowe dla mojej kruczynki..:( z ta pomaranczowa wkladka to dziwne bo przez 2 dni mialam juz zolta wydzieline a dzis rano lekko pomaranczowa moze to siuski moje sie utleniaja..nie bede przesadzac poczekam pare dni moze samo przejdzie bo toego jest naprawde malo...i jak przestalam pic ta wit.C w tabletkach przez te 2 dni rzeczywisci siuski i wydzielina miala normalna barwe.:) pozdrawiam kochaniutkie aa jescze sie pochwale zek upilam dzis (termopak do butelek dla mojej dzidzi-podwojny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaki mama tez rozne -ale raczej do lsodkiego mnie lgnie ,jesli chodzi o cere to wprost idealna zadnych pryszczy ,plam -jestem co prawda blada i mam since pod oczami jak sie nie wymaluje -ale na cere nie narzekam ,brzuszka prawie wcale nie mam nie wiem gdzie te moje malenstwo sie podziewa ?:) hehe ,Z pcozatku chcialam dziewczynke ..pozniej wszyscy mowili ze bede miala chlopaka !!! mama,tata,ciotki ,sklepowa i tak jzu sie osowilam ze bede miec chlopczyka :) jest mi to juz obojetne za miesiac mam usg wiec sie moze dowiemy i psikusa zrobimy:P i bedzie dziewuszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o cycuszki mailam male A 70 teraz mam srednie B:) mam nadzieje zejak bede karmic bede C:) przynajmiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o cycuszki mailam male A 70 teraz mam srednie B:) mam nadzieje zejak bede karmic bede C:) przynajmiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniu
Witam fajnie trafić na takie forum, zwłaszcza gdy się tylko leży. U mnie 17 tc a wyleguję się przez łożysko centralnie przodujące. pozdrawiam Lipcóweczki 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski 🌼 Nowa346 fajnie, ze nie masz problemow z cera, bo ja od poczatku ciazy jestem w fatalnym stanie. Jedno znika, to drugie pojawia sie. Uzywam dobrych kosmetykow dobranych przez dermatologa i kosmetyczke, ale i tak niewiele to daje. Co do smakow, to raczej nie mam jakis szczegolnych zachcianek. Jem jak przed ciaza. Jeszcze pare tygodni temu to bralo mnie na ostre rzeczy, a zwlaszcza na jedzonko z octu, ale przeszlo mi. Hmm ciezarna bez zachcianek... ciekawa sprawa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa346, lekarz mi powiedzial na ostatniej wizycie, ze poki co to miedzy nozkami nie widzi \"ptaszka\", ale dodal rowniez, ze jaderka mogly jeszcze nie zejsc, wiec na nastepnym naszym spotkaniu moze to sie zmienic. Nie nastawiam sie jakos szczegolnie ani na chlopca, ani na dziewczynke, wiec spokojnie czekam ;) Byle zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak Nowa346 nie mam problemów z cerą oprócz tego że jestem blada jak trup i też mam sińce pod oczami jest idealnie. Nie miałam mdłości ani nic takiego idealne samopoczucie więc wszystko wskazuje na chłopca. A ja czuje ze to będzie dziewuszka. Mąż twierdzi że jak patrzy na zdjęcie z 13 tyg to czuje podświadomie chłopca. Już bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×