Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

aneczko nawet jak wyskoczy to pd polski ... to mozemy razem jechac przyedziesz do wawki... i zaladuje cie i krzysia w samochod;)):)) wiec spokojnie nie bedzie zle ... ale mysle ze jak juz bedziemy cos organizowac to popierwsze musi byc cieplo a podrugie gdzie posrodku:))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej calej claudi to naprawde jakas chora osoba musi byc skoro sie tak bawi ... powini ja na cafe zablokowac moze by zmadrzala;)...znaczy jej ip kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dzieki za propozycje :) noooo byloby z pewnoscia baaardzo wesolo heheheh clo do Klaudii to nie ma chyba na nia bata... zmienia niki IP i mimo ze ja banuja to za jakis czas wraca, biedna chora osobka... wrzucam wam linka na fote ktora przed chwila zrobilam moje dzieciaki porannie, w rodzicow lozeczku :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee1164e81ad9654e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ale zajebiscie wyszli ....szok ...a wiesz teraz dopiero widac jak krzys podobny do siostry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik no oni podobni do siebie jak 2 krople wody... Gabrysia od Krzysia w dziecinstwie roznila sie tylko paczkowatoscia :) wazyla w prawdzie tylko 300gram wiecej w tym samym okresie ale byla znacznie krotsza... dzisiaj mlodego ubralam w kolejne wdzianko 6-9miesiecy i jest tylko tylko... w szerokosci jeszcze luz ale na dlugosc wyglada to mniej ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Hej Dziewczyny, ciesze sie, ze Wojtus sie podoba, to rzeczywiscie przystojniak, jako mamusia stwierdzam to o b i e k t y w n i e ;) musze przyznac, ze juz paru malym dziewczynkom zlamal serduszko. Byl potem placz "dzidzia dzidzia", kiedy wracalismy do domu z odwiedzin. Wrocil temat Joli i Majki - tak, to bylo chore, miedzy innymi dlatego tez mniej sie wpisywalam, bo zal mi bylo, ze tak serdecznie rozmawialyscie z tymi quazi-lipcowkami. Moj maluch urodzil sie dokladnie w dzien terminu i wazyl 3390, a tu Majka ponoc rodzila wczesniaki, kazdy ponad 3 kg itp itd, ale coz, czlowiek , kiedy sam jest uczciwy, to nie spodziewa sie po innych kretactwa. ciesze sie, ze nasze dzieciaki rosna jak na drozdzach. ja dzis zalozylam malemu pajacyka z trojpaku tesco rozmiar 68, jeszcze nie dawno plywal i odlozylam go do szuflady, dzis zrobilam eksperyment, a pajacyk juz prawie jak ulał, tylko nozki odrobinke przydlugie. w poniedzialek idziemy sie szczepic. bierzemy panstwowy zestaw, ponoc z polio to beda 4 naklucia, normalnie nie wiem, jak to przezyje, przy poprzednich trzech wyszlam z palpitacja serca. Oczywiscie maly poplakal poplakal i zapomnial, a ja jeszcze dlugo przezywalam. pozdrawiam Was, u nas jakby sloneczko, wiec spacerek by sie przydal. milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) mała dziś w dobrym humorze, ładnie je i narazie wszystko jest ok. ja się tylko troszkę podziębiłam a może to po wczorajszych przeżyciach bo czuję się jakby jakieś choróbsko mnie brało. niby słonko ładne ale jednak zimno jest i raczej spacerek sobie odpuścimy. jutro pójdziemy z babcią i dziadkiem. mój facet pojechał na zajęcia i nie będzie go do 16 jutro też tak będzie. smutno mi trochę bo chciałabym choć w weekendy spędzać z nim więcej czasu. trudno studia są bardzo ważne. idę wypić herbatkę z sokiem malinowym na choróbsko i biorę się dalej za sprzątanie. Basiu jeśli chodzi o spotkanie na ploteczki to ja bardzo chętnie. musimy ustalić jakiś dogodny termin. najlepiej jak w tygodniu to po 18 albo w sobotę, bo następny weekend mój facet ma wolne (chyba). tak żeby mógł zostać z małą. moze jeszcze ktoś się do nas dołączy? Dla Kubusia najlepsze życzonka i ogromny buziak z okazji 3 miesięcznicy ❤️ 🌻 dziewczynki ! życzę wszystkim miłego dzionka i dużo słoneczka. ja narazie biorę się za robotę. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
i już wiecie o tym o jejku....ja staram się o dzieciątko drugi tydzień.....bardzo chcę tego...w sumie mam juz 30 lat prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dla Kubusia 🌻🌻{kwiat] niech nam najlepszy przyjaciel Krzysia ;) zdrowo rosnie wlasnie wrocilysmy z Gabrysia z zakupow... likwiduja u nas duzy sklep dzieciecy i wszystko kosztuje 50% takze troche obkupilam zimowo dzieciaki. maja tam super plaszczyk zimowy taki jak dla Gabrysi ale kurcze jest taki akurat i obawiam sie ze calej zimy w nim by moze nawet nie przechodzila ale cena tez kusi bo puchowka za 69.50... a wiecie co... zaszlam do ciucholandu i tam uzywany bawelniany pajacyk 12zl!!! poglupieli kompletnie!!! bylam tez w biedronce i pajacyki wg mnie nie do przyjecia bo zapinane z tylu i w pionie i w poziomie ale spiochy sa fajne (o ile ktos spiochy uznaje a nie tak jak ja). za to dresiki welurowe za 14.99 to super okazja, bardzo fajny rodzaj weluru i warto - zwlaszcza w rozu i pomaranczu ladne byly :) dviki ten adres to http://www.chusta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziękuję za rady odnośie ciemieniuchy. Obecnie oliwkuję jej głowę tak na godzinę przed kąpielą, ubieram zapę potem czeszę ile się da i kąpiel. Liczę ze po paru dniach zniknie. Obejrzałam wszystkie fotki i dzieci śliczne i kochane. Nic dodać nic ująć ❤️ Strasznie mi się podoba pomysł ze zjazdem lipcówek. Wydaje mi się ze najlepszy termin to był by następny lipiec. Co wy na to? Taki symboliczny miesiąc. Ja wczoraj wracałam wstecz i czytałam posty pisane w ciąży. Cudowne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) czytam was pomalu bo mam zaleglosci piszecie o tym ze dzieciaczki wam same zasypiaja, a powiedzcie czy ze smoczkiem czy bez??? bo zosia to czasem mi tak wyobslinia rekawki, ma potrzebe przy zasypianu by cos pocyckac ze wkladam jej smoczka:( wiem ze potem bedzie ciezko odmowic, ale pocieszam sie tym ze po zasnieciu szybko go wpluwa powklejam zdjecia zosi, bo obawaim sie ze duzo dzis nie ponaklikam i poczytam bo mnie zaraz z kompa wyrzuca. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57cce05fe31fcc41.html to mi sie najbardziej podoba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3317c7df4405ed5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da1de5ecc9882d10.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6578bdd1bfdfc6d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a8730a588017c3a.html no to nie bede was zameczac wieksza iloscia:) no udaje sie na dalsza lekture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mała w końcu zasnęła :P ale ma dziś fazę...wczoraj nie chciała jeść dzisiaj spać...ciągle marudki jej się włączają. mam nadzieję ze jej się z uszkiem nic nie zaczyna robić bo jak zaczęła marudzić przy jedzeniu i potem się uspokoiła nacisnęłam jej na uszko to był ryk przez 10 min. dlatego też min. nie byłyśmy dziś na dworze na wszelki wypadek żeby jej nie zawiało. ja w końcu zostawiłam małą z babcią i przespałam się z godzinkę bo też czuję się troszkę podłamana. jedziemy z nią potem do pani doktor żeby ją obejrzała. Aniu ja jestem jak najbardziej za zjazdem i chyba masz rację że najlepszy termin to byłby lipiec przyszłego roku :) nasze maluchy już będą duże dzieciaki wtedy :) fajnie będzie jak się cała gromadka zbierze :) Blada Zosieńka śliczna :) niech się zdrowo chowa i będzie zawsze taka radosna jak na fotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszliśmy do cioci na imieniny i Amelka dała taki koncert że musieliśmy się zmć. Już myślałam ze zwariuję. Wogóle to dziwny ma dzień dziś dużo spała, mało jadła. Zosia śliczna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U Nas pogoda coraz gorsza no i chyba zaczne chodzic na spacery w rekawiczkach - jest tak zimno ze po godz lazenia marze o powrocie do domu a plan spacerowy mam bardziej ambitny :) Wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji skonczenia trzeh miesiecy od Julki i ciotki Meggie ;) Jula juz spi a ja z mezem ogladam mecz i popijam piwko tzn on oglada a ja siedze na necie, maz pije calsberga a ja karmi ;) No i trzymamy kciuki za Polakow coby dzis wygrali ;) Aniu - moja Julka tez dostala lekka ciemieniuche i smarowalam jej glowke oliwka i wyczesywealam po tzrech dniach znikla. Poogladalam zdjecia i musze stwierdzic ze wszystkie lipcowe dzieciaczki sa po prostu SUPER ❤️ Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggie a jak smarowałaś Julci głowę na cały dzień? bo ja tylko wieczorem tak na godzinę przed kąpielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to mi sie dzis 3 razy komp zwiesil i pisze na nowo:( witaj Alicjo :) ciesz sie ze wszystko oki:) wpadaj do nas!! madzik ja tez myslalam o tych wypadach do multikina, tylko ze ja mam najblizej w krakowie a to 40km, ale moze czasem z tatusiem sie zabierzemy:) co do karmienia ja na razie tez planuje karmic piersia przynajmniej to pol roku, moze w 5,6 msc cos sprobuje malej podetknac, jeszcze sama nie wiem, bede sie o to pytac lekarza. marylko moja zosia jest taka sama, non stopmi robi mostki a glowe odchyla ze mnie to az denerwuje bo mi sie ja zle nosi :( mocne te nasze dziewczynki:) a co do wilekosci to zosia przy drugim szczepieniu wazyla 5.80kg i 65cm (pielegniarka powiedziala ze jest ok), wiec to chyba uroda dziewczynek sa po prostu drobniejsze, a my sie cieszmy tym mniejszym ciezarkiem do noszenia hehe. Aneczko ucaluj krzysia od nas na ta mala rocznice:) a dzieciaczki super:) jeden kopia drugiego:) wiem ze nie chcesz wklejac swoich zdjec ale napisz do kogo sa podobni do mamy czy taty? calusy takze dla kubusia:) na temat jolki i maji nie wypowiadalam sie wczesniej ale dla mnie od poczatku byly podejrzane, zawsze jedna przez druga pozdrawilay jakies to dziwne bylo... co do zjazdu to tez mysle ze to fajny pomysl, tylko napiszcie gdzie prponujecie, bo ja chyba to gdzis przeoczylam, a wczesniej mysle ze z ania uda nam sie spotkac :) w koncu z jednaego miasta jestesmy...tylko szkoda ze ja tak zadko na forum:( nooo przeczytalam 5ostatnich stron i chyba na wiecej dzis nie dam rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak moja julka .... normalnie w: wanie jej sie oczy zamykaly ...lezala na gabbce i zasypiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zosie kapie rano, jakos tak nam to wychodzi, a mala zasypia tak samo wieczor czy kapana czy bez. dzis troche dziwnie bo odpadla o 6, o 7 sie obudzila na karmienie i spi do teraz, wiec pewnie juz zasnela na noc... tym sposobem moge klikac dzis na necie hehea w dodatku wszytskie chlopy m ecz ogladaja wiec nikt mnie nie popedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja się nauczyła i pomimo że jest padnięta nie zaśnie bez bujania w wózku lub na rękach. Widzę że jest śmiertelnie zmęczona ale uparciuch drze sie zamiast spac dopiero jak woże ją wózkiem to odpływa a i mój też ogląda mecz Dobra ja się żegnam, pozdrawiam Was wszystkie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -ja jak tylko zauwazylam ze zaczyna sie luszczec Julci skorka na glowce to smarowalam glowke oliwka po kapieli potem nakladalam czapeczke bawelniana na noc i rano wyczesywalam wloski iekka szczoteczka. No i mniej wiecej na trzeci dzien skora juz bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak jest zmeczona to sie tez drze ale tylko w ciagu dnia no i usypiam ja na rekach. Ale wozek tez lubi szczegolnie na spacerku zawsze ja sen zmorzy.... Oho a my przegrywamy i moj jest mega wkurzony - juz trzecie piwo pije i martwi sie ze na druga polowe nic nie ma a do sklepu daleko.... hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu dorwałam sie do kompa!!! dzisiaj Kubuńcio konczy 3 miesiace, wiec kupiłam mu smoczki od 3 do 6 miesiecy i smoczki do butelek Avent 3+ no i rewelacyjną czapke w Smyku :) dałam za niamajątek, ale wyglada w niej jak syberyjski chłop, po prostu przepysznie! oczywiscie weszłam do paru sklepów aby sobie cos kupic i szkoda mi było na durna bluzke kaski, a weszłam po jedną małąrzecz do Smyka i stówka poszła ani sie nie obejrzałam :) typowe ;) Kubunio spi, a my pijemy lampeczke winka za jego zdrowie :) to teraz czytam co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje z azyczenia dla Kubusia 🌼 asiulek no jakos musimy sie umowic :) mój mąż pyta, czy jak pójdziemy wspolnie do kina, to czy moze sie dołączyc, bo chetnie by wzs poznał. tzn. ciebie zna, ale w sumei z widzenia tylko a madzik to nawet ja nie widziałam :) no a ploteczki tez jakos ustalimy :) ale fajnie :):) wisienko mi Kubus tz budził sie co godzine w n ocu, az raz mu zrobiłam flaszek. po pierwszej spał 5 godzin. teraz tak złapał rytm, ze naewt jak go karmie w dzien piersią, to na noc dostaje flaszek i spi od 2:00 nawet do 6:00. potem popije jeszcze z piersi albo flaszki i tak do 8:15 sobie kimamy razem :) blada Khbus czasem ma ochotena smoczk, aczasem nie :) ale to podobno dopbrze, jak mały zasypia ze smoczkiem, ważne aby jak wypluwa nie wpychac mu go z powrotem :) znaczy to, ze smoczek spełnił swoje zadanie, i dziecko juz go nie potrzebuje :) wisienko jak dla mnie to asiulek to asienko a madzik to madzia, no chyba ze sie myle :):) w przypadku wrocławianek wprawa jes tchyba prosta ;) dziewczyny Kubus zaczyna tak szalec w kąplieli ze cała podłoga pływa ::) chciałam mu kupic jakąs foczke, albo cos podobnego, myslicie, ze ot ma jeszce sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas na szczescie tfu tfu ciemieniucha ominela :) ale martwi mnie co innego, zosia ma tak jakby jedno oczko mniejsze i to oczko wiecej lzawi, nie wiem wlasnie dlaczego tak sie dzieje :( dodam ze to oczko ma mniejsze od urodzenia, ale nie wiem dlaczego wiecej lzawi. co do ukladania dzidziusia, mi mama zwrocila uwage jak zosia miala msc ze głowke uklada bardziej w jedna strone, poobserwowala nas i stwierdzila ze nosze dziecko zawsze na lewej rece, jak zaczelam nosic na prawej to po mnie wiecj tygodniu bylo juz oki. teraz sie staram tegho pilnowac by nosic rownomiernie. basiu zosia tez juz zachlapuje podloge i pomalu planujemy przeprowadzke z kapiela do lazienki, my kapiemy tak normalnie na rece, wiec ci nie doradze. ale dostalismy od kuzynki takie jakby krzeselka z przyssawkami do wanny, bedziemy testowac jak zosia juz bedzie siedziec. nie wiem, nie pamietam za bardzo, ktora z was to pisala, ale chyba Lalik. moj mlodszy brat smigal na nozkach po domu w 8 msc, a pozostali przy 10msc, nikt nie widzial w tym zadnych n ieprawidlowosci, a teraz to silne zdrowe chlopy, wiec ja bym sie nie przejmowala tym ze za wczenie. mam kasiazke pierwszy ro z zycia dziecka i tam pisza ze moze dziecko samodzielnie sziedziec juz nawet w 4tym msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada moja Julka od urodzenia ma silna potrzebe ssania wiec bez smoczka ani rusz. Potrzebuje go nawet na spacerze no i zasypia tylko ze smoczkiem. Jak zasnie to go wypluwa i wtedy zaciska mocno usteczka ze nie mozna jej go wlozyc a wiem bo probowalam - wyglada to pociesznie ;) Basiu moja Julka tez dostala nowy smoczek z okazji ukonczenia 3 miesiecy no i tez z Aventu :) Marylko jak ja Ciebie rozumiem.... ech te kilogramy i nieszczesny brzuch :( Szafa pelna ciuchow a ja smigam w dwoch parach spodni a przejsciowych boje sie kupic bo nie bede miec motywacji :( a przed ciaza to chodzilam tylko w dopasowanych rzeczach wiec teraz z wyborem mam kiepsko. Trza by zaczac cwiczyc bo spacery to malo. Ja w ciazy przytylam 25 kg wiec mam co zrzucac ... ech ..... Wisienko ale w dobry sposob sie pocieszylas - jak dla mnie bezpieczny tez poszukam takiego pocieszenia ;) ;P Mecz sie skonczyl... wygralismy wiec w domu jest radosc i mezu juz mysli aby wybrac sie z kolegami na nastepny mecz polska-belgia Dobra mykam spac. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×