Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

juz po testach... okazalo sie ze alergii wziewnej Gabrysiak nie ma, teraz bedzie trzeba szukac dalej czemu sie do niej to zapalenie ucha tak przyplatuje, mam tylko nadzieje ze to nie trzeci migdal :O jutro znowu kierunek szpital i wizyta u laryngologa bleeeee bylam u mojego gina po to zaswiadczenie, wypisal od reki z mocnym uzasadnieniem no i jak mu powiedzialam o wszelkich obawach i watpliwosciach co do mojego usg to zapowiedzial ze w poniedzialek mi zrobi w szpitalu jeszcze raz dokladnie i na spokojnie tak zeby nie bylo ze ktos go popedza a ze sprzet mamy na oddziale dobry to sie troszke znowu uspokoilam. Zreszta tak jak kiedys pisalam - rozmowa z moim ginem dziala na mnie kojaco i lepsza niz psychoterapia jest ;) a no i co mnie ucieszylo pochwalil mnie ze w koncu mam ciazowy brzuszek!!! nawet nie wiecie jak mnie te przytyte kilogramy i rosnacy brzucholek ciesza!!! moze to glupie ale teraz nawet z jedzeniem mam mniejszy problem odkad przetlumaczylam sobie ze jem dla malca i ze szkrab musi rosnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja dopiero wstałam ;) tak dobrze mi sie spalo ;). Zresztą zawsze jak mąż wychodzi do pracy to po jego wyjściu zasypiam na 1,5 - 2 godzinki :). To są właśnie uroki leniuchowania. Co do proszków do prania, to moja siostra polecala mi proszek BOBAS. Siostra używa go od 8 lat a jedna z córeczek jest mega alergiczką. Więc chyba posłucham jej :). Tak w ogóle na samym początku posłucham jej również w kwestii kosmetyków dzieckowych :). U nas pogoda do kitu :(. Jest bardzo pochmurnie, wieje wiar, 4 sopnie i pada deszcz. MAKABRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- jak juz pisalam- bylam w takiej sytuacji.Ja akurat sciagalam akt urodzenia (skrocony) coreczki przez moj USC z Gdanska, gdzie mala sie urodzila. Po ok.2tyg. mialam papiery i juz reszte tzn.\"becikowe\"zalatwialam w swojej miejscowosci.Oczywiscie mozesz pojsc bezposrednio do USC w W-wie i wtedy masz akt odrazu. Pamietajcie, ze z aktem trzeba szybko isc po pesel dziecka do swojego USC(nadanie go trwa do miesiaca) i dopiero wtedy po \"becikowe\". To wszystko trzeba zrobic w terminie do 3 m-cy od urodzenia malenstwa. Po tym terminie traci sie zasilek. Co do proszkow to wiele mam poleca Persil czy Wizir ale ja na poczatku napewno bede kupowala takie specjalne dla dzieci a potem zobacze jak skora dzieci bedzie reagowala na te \"zwykle\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sendi - moim zdaniem tysiac zl mniej za wozek to super okazja!! pouzywasz nawet jesli 2-3 lata i tak pozniej go uda ci sie za ladna kaske odsprzedac. chicco to dobra marka, moj poprzedni wozek to wlasnie byl chicco - uzywala go przez 2 lata moja chrzesniaczka, pozniej corcia przez rok prawie a potem jeszcze dziecko znajomych kolejne 2. Gdyby nie to ze wpakowal sie tym znajomym starszy \'kurpulentny\' syn do wozeczka to pewnie dalej by sie nadawal do przekazywania. PRZEWIJAK - ja planuje kupic bo nie mialam do lozeczka tylko do kojca (ktory stal pietro nizej) i powiem tak spisywal sie rewelacyjnie. Jest to idealne udogodnienie dla naszych kregoslupow ktore i tak odczuja dzwiganie to chociaz przed schylaniem sie mozna go uchronic. Poprzednio przewijalam mala na lozku ale to bylo takie mega wysokie malzenskie, teraz mamy zwykla kanape :( Nie bede brala jakiegos mega drogiego tylko taki najzwyklejszy bo przyda sie na 3-4 miesiace tylko (trzeba jednak uwazac bo maluch jak zalapie ze od brzuszka mamy mozna sie odbijac to bedzie tak robil i zeby glowka w sciane nie gruchnal. Anulka - jakie kosmetyki dzieckowe poleca twoja sis?? ja osobiscie jestem anty Johnsonowi bo co nie mielismy to mala uczulalo... teraz kolezanka ma coreczke a;lergiczke i kupila HIPPa i jest mega zadowolona... ja planuje na poczatek oilatum i moze wlasnie hippa a jesli idzie o BOBA to wlasnie tego uzywalam przez pierwsze 3 miesiace no i nie alergizowal. tyle ze kiedys on byl znacznie tanszy teraz juz sie zaczeli cenic i np u nas 1.5kg kosztuje 14zl prawie z tymi proszkami to jest tak ze ja chyba sprawdze czy persil nie uczula bo chce oswiezyc biale ciuszki i w razie czego ponownie wypiore w loveli czy jelpie... tak sobie mysle ze na podwojne plukanie jak sie nastawi to praktycznie po tych proszkach to sladu nie powinno zostac, co sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - to juz bedzie musial wszystko zalatwic maz bo my z maluchem z miesiac w szpitalu zostaniemy. jesli idzie o PESEL to akurat mamy znajoma co przy wyrabianiu tego siedzi wiec moze przyspieszy :) moja kolezanka czekala na becikowe 3 miesiace od zlozenia o nie takze u nas w miescie sie nie spiesza z wyplata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie kosmetyków dla dziecka, to niestety zabijcie a i tak nie pamiętam :) :) :). Jestem taka, że zapamiętuje w momencie kiedy mam kupić. I wiele razy rozmawiałam z Asią na ten temat ale niestety nie pamietam :) Taki mój urok. Zamierzam poruszyć enty raz temat kosmetykow na święta i wiem że wtedy to zapamiętam ;). Coś mi chodzi po głowie NIVEA, ale głowy nie dam za to hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie becikowego to byłam święcie przekonana, że otrzymanie pieniążków to kwestia kilku dni!!!!!!!!!! Dlaczego w Polsce wszystko musi się ciągnąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska z ubezpieczenia jest w ciagu kilku dni ale nie becikowe... ponoc na ten dodatkowy zasilek od miasta czeka sie podobnie jak na becikowe i dlatego tez radza skladac zsybko po urodzeniu (tu potrzebne jest zaswiadczenie z urzedu skarbowego o dochodzie na czlonka rodziny). my mowiac szczerze bedziemy musieli np pozyczyc kase na moj pobyt w stolicy bo niestety taka kwota od reki nie dysponujemy. oddamy jak pieniazki z becikowego wplyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do proszkow to sadze, ze jeszcze troche czasu zostalo zanim zaczniemy prac rzeczy naszych dzieci ;) Nie zastanawialam nad wyborem, mysle ze moze do tego czasu w jakies gazecie bedzie na ten temat artykul, a jesli nie to poszukam czegos w necie, albo zajrze na nasze forum, bo padlo tu pare propozycji :D :D :D Divki mnie mebelki tez sie podobaja, ale jak juz wspominalam ceny sa kosmiczne, co nie znaczy ze pomyslu nie mozna zaczerpnac ;) A efekt na pewno bedzie super. Zreszta chyba Aneczka opisywala jak przerobila mebelki swoje coreczki i efekt byl zadowalajacy. Sendi ja rowniez mysle, ze ten wozek jest w dobrej cenie, jesli nie powiedziec w super. Zwroc uwage na firme, ktora na rynku cieszy sie dobra opinia, a to jednak wazne. No i tak jak mowi Aneczka - za jakis czas jeszcze sprzedaz go za super cene, bo nadal bedzie akutalny. A jesli jest w nim wszystko w komplecie to nie masz sie nad czym zastanawiac. U mnie fotelik + baza w granicach 1200zl przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....25.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania...28......podlaskie....26........05.0 7.07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......24.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....25.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....24... ..10.07.07.....+7 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....24.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........23... ...12.07.07...+6 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .24......18.07.07...+5,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...23.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......22.. .22.07.07....+5,5 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..21 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszla mama23.....Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8< br /> Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław......22.... ..30.07.07.+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-czyli mówisz teraz o becikowym socjalnym?? Nie o ustawowym?? Bo piszesz o zaświadczeniu z US... Swoją drogą doskonale cię rozumiem, niezbyt łatwo jest z kasą w dzisiejszych czasach (są oczywiście wyjatki). My skolei odkładamy tera ile się da bo wiem że po macierzyńskim nie będę miala pracy :(. Moja firma będzie likwidowana, nadal nie mogę w to uwierzyć: Duża, bogata, duńska firma! Niestety z powodów politycznych a nie finansowych bedzie likwidowana :(. Narazie nie chce o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia no wam troszke czasu zostalo ja musze sie zaczac zbierac szybciej i chce zaczac robic pranie juz po Wielkanocy. 23kwietnia mam kolejna wizyte w warszawce i bedzie to 30 tydzien i nawet nie wiem czy wroce jeszcze do domu bo wsyzstko zelezy od lekarzy... przeciez nie zostawie meza z tym wszystkim w razie czego... zreszta ja mam mase rzeczy wywiezionych na dzialke i teraz musze przesegregowac i chce od razu poprac poprasowac i do szafki... Wy mozecie poczekac sobie spokojnie do czerwca a ja wtedy juz pewnie bede pieluchy zmieniala. czy was tez tak strasznie swedza piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio stwierdziłam, że moje piersi chyba znowu ruszyły w górę :) . Coraz częściej mnie swędzą i niestety mimo smarowania porobiły sie rozstępy :(. Mam nadzieje ze później zejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka na becikowe ustawowe panstwowe kolezanka czekala 3 miesiace, na te socjalne tydzien krocej :O a jesli idzie o pieniazki - jestem nauczycielem mianowanym ale po zrobieniu mianowania (w grudniu) nie udalo mi sie ciagiem przepracowac 3 miesiecy i jestem oplacana wg stawki kontraktowego czyli 1000zl na reke. maz pracuje u prywaciarza i ma drugie tyle a biuorac pod uwage ze splacamy kredyt hipoteczny za mieszkanie i inne wydatki sa to na zycie nie zostaje wiele. Nie jestesmy w stanie odkladac na biezaco i dlatego cale szczescie ze w rodzinie mamy osoby ktore beda nam w stanie pozyczyc na krtotki okres troche pieniazkow... mnie przeraza to ze na same moje noclegi przy centrum zdrowia dziecka bedzie szla taka kasa (policzylam ze miesiac czasu to tysiac zl za same spanie) a wiadomo i pielegniarkom i lekarzom pewnie tez trzeba bedzie cos zaniesc zeby oko na malucha lepsze mieli :O marylka - mam nadzieje ze ci ciut to co wyzej napisalam rozjasnilo sytuacje. jesli nie to pytaj, w miare wiedzy odpowiem. aha ten zasilek jednorazowy od miasta to wymog ze nie mozna przekroczyc 504zl na reke na osobe w rodzinie. podobnie bedzie z rodzinnym. jesli nie przekroczycie tego progu to dostaniesz pieniazki co miesiac na malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Aneczka zapomnialam, ze u Ciebie to troche sie pozmienialo i ty to jestes majoweczka, albo czerwcoweczka :):):) Wybacz mi. Wiesz ja to dopiero w maju planuje wyprawke skompletowac, a ty moze bedziesz juz pieluchy zmieniac. Chociaz z calego serca zycze ci zeby ten czas przyszedl jak najpozniej. Czy nowe ciuszki te kupione w sklepie tez pierzecie, zanim malucha w nie sie zapakuje ? Bo z tego co czytam po piszecie o tych ciuszka, ktore macie, a co z nowymi? Ja teraz tak pomyslam, ze chyba trzeba takie rzeczy tez przeprac, a przynajmniej przeplukac, bo wiadomo wisi to w sklepie jakis czas, magazyn, transport, itd., kurzy sie i brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te co znaja plec moga sobie sprawdzic czy wg chinskiej metody planowania plci gin mial racje :) http://www.jolmys.webpark.pl/ moje piersi znwou bujaja. kolejne 2cm poszly wrrr niedlugo pozostana mi tylko berety i gumka :D z moich 101 przed porodem wczoraj uwidzialam na centymetrze 110. az oczy maz przecieral ze zdumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia no ja w prawdzie terminowo sie zmieniam ale duchem jestem lipcoweczka i mam nadzieje ze z powodu terminow innych nie musze opuszczac tego milego grona :) Aha nowe rzeczy typu ubranka posciel pieluchy flanela/tetra takze pralam i prasowalam, teraz bedzie identycznie. Przyznam sie wam jednak ze prasowanie bylo przed 1 zalozeniem i pozniej raz po porodzie a z kazdym kolejnym praniem konczylo sie na porzadnym rozciagnieciu jak wieszalam do suszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- to juz 2 taki test, ktory sobie zrobilam:) W obu przypadkach wyszla mi coreczka a mam w brzusiu 2 synkow :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja poki co nie mam problemow z biustem. Jedynie nieco sie zaokraglil, ale generalnie zawsze mialam go dosc obfity, wiec tej niklej zmiany az tak nie widac. Ale za to ty ... wow ........ wcale sie nie dziwie, ze twoj maz oczy przecieral ze zdumienia ;) Mowilam pod wzgledem terminu, ze jestes majowka, czerwcowka i nie mialam wcale na mysli zmane topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam i ja swój obwód! Przybyło 12 cm w obwodzie :). No no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka hehehe. no to jestes 3 osoba ktorej tabela nie mowi prawdy :D sprawdzalysmy z kolezanka na rodzinie i znajomych kazdej z nas takze pod lupe wzielysmy ponad 30 osob mi w ciazy z mala biust rozl w miare ale pozniej.... TRAGEDIA... z moich 96/98 w biusciku poszlo na..... 120 przy karmieniu... pozniej spadlo do 101 wiec w sumie nie bylo zle ale teraz zapowiada sie powtorka z rozrywki :) jedyne co dobre ze teraz mozna kupic bez prblemu wieksze biustnosze i miseczke E czy F nawet nie jest nie dostepna... za moich czasow kamrieniowych nawet D nie mozna bylo dorwac :O Olcia - wiem wiem, zazartowalam tylko :) ja w lipcu mam nadzieje ze bede juz w domku i bede dopingowala wam w ostatnich dniach przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdlug tej chinskiej metody spradzania plci wychodzi na synusia, a w moim brzuszku mala smerfetka szaleje. I to raczej pewne, bo to badanie trojwymiarowem uchodzi za dosc dokladne, a mala tak nozki rozkladala, ze lekrza na pewno dokladnie widzial, ze nie ma ptaszka ;) Choc zycie plata rozne figle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do sklepu (TESCO mamy po domem) i lece oglądać o 12.00 na POLSACIe DOM NIE DO POZNANIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linka wyprawkowego mój biust bez zmian jest ale ja i tak nosiłam E, miałam dobierany biustonosz przez gorseciarkę jest takowy sklep w warszawie , normalnie mailam biust B a w ciągu jednego dnia zmienił mi sie na E także nadal bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!!!-:))) Aneczka1979- tak suchając Twoich wypowiedzi o studiach to juz żałuję że postąpiam podobnie ale chyba strach przed utratą maleństwa spowodował iż podjęłam taką decyzję. Gdybym wiedziała że później będę sie czuła dużo lepiej to może .... ale to co sie odwlecze to nie uciecze. Mam nadzieję że starczy mi siły i także będą pieniążki to wróce -;))) Jeśli chodzi o cesarkę to powiem tak: zanim została podjęta decyzja o cesarce to miałam rodzić natrualnie, dostałam znieczulenie zewnątrz oponowe i ból był dużo mniejszy.Nie wiem czy to znieczulenie czy coś innego spowodowało że maluszkowi spadło tętno i już się nie dowiem bo jak to lekarze nic nigdy niemówiła. Uspokoiłam sie gdy usłyszałam że dostał 10 punktów-:))) cesarkę miałam w poniedziałek( o 13,08 mały się urodził). A wstać z łóżka musiałam już na drugi dzień. W pierwsze 2 noce po porodzie nie miałam Kacpra przy sobie. Tak jak leżałam to nic mnie niebolało tylko jak lekarz przychodził i naciskał na brzuch aby sprawdzić czy jest wszystko w porządku. Powiem wam że najgorzej było ze wstawaniem z łożka. Po tych 2 dniach Kacpra miałam już przy sobie nie było łatwo się mi nim zajmować. Problemem przynajmniej u mnie było nie tylko wstawanie ale rózwnież to że po cesarce nie ma się odrazu pokarmu-:(. PBałam sie ściagania szwów ale to był pryszcz. Okazało sie że są wchanilne i należy tylko obciąć ogonki nici. Ale muszę was pocieszyć że najlepszym lekarstwem na to wszystko jest informacja że idziesz z maleństwem do domu. W domciu odżyłam od razu. Myślę Aneczko że sama myśl o maleństwie wyleczy ciebie i szybko wstaniesz na nóżki bo my takie wałaśnie jesteśmy. Dodam jeszcze tylko to że sam brzuch bolał mnie jeszcze przez jakiś czas.Bo jednak to była poważna operacja a nie zabieg, ale da się wytrzymać, choć nie ukrywam że trzeba było sie troszkę oszczędzać. Sorry chyba zabardzo sie rozpisałam.-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że chyba mialam szczęście że mały niebył alergikiem. Tylko raz wyprałam wszystkie jego ciuszki chyba w jelpie bo później prałam z naszymi. Nie powiem jakiego wtedy używałam proszku bo niepamiętam było to 7 lat temu. Myślę że napewno skorzystam z waszych rad bo już nie jestem na bieżąco w tych sprawach. Cycuchy -:))) to nieukrywam że miała spore zamin zaszłam w ciążę bo taką duże C a teraz to mam chyba E. Jestem przerażona. Mam nadzieję że już mi nie urosną. Narazie się zatrzymały, roztępów na razie nie widzę ale wiem że jeśli sie już pokażą to już zostaną!!!!-:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979- sprawdziłam sobiei wg chińskiej metody będę miala dziewuszkę a mam w brzuszku wg lekarza chłopaka, zaś sprawdza mi się przy pierwszej ciąży wg metody miał być chłopak i był. -:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka2007- mój mąż też sie bardzo cieszy z rozmiarów mojego biustu -;))). ale jeśli chodzi o wsółżycie to się boi że maleństwu to zaszkodzi. Tłumacze mu że nic mu niebędzie, ale on swoje-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to piersi momentalnie powiekszyly sie z C-75 do duuuuzego D :) To byla pierwsza oznaka ciazy.Mam teraz 2 baloniki i wiele osob mi teraz mowi: -Ale piersi to teraz masz... Teraz to raczej stoja w miejscu ale po porodzie napewno beda jeszcze wieksze. Za to nie zauwazylam jeszcze zadnych rozstepow i to mnie cieszy :) Co do sexu to u mnie od poczatku ciazy niewskazany :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzior
Hej dziewuszki :) A mi z tej tabeli wyszło że będzie córcia i na USG też że córcia więc wszystko się zgadza ;p Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×