Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość aktualizacja tabelki
Ally23..........Natalia.......23......Sląsk.... ....38.... 30.06.07.....0 Kimmusia......Tośka........25.....Olkusz........38.... 30.06.07....+3 Monikaaa1.....Monika.....19......śląsk..........38....29.06.07.....+6 Sendi79.........Karla........27.....Warszawa...38... .01.07.07... +6 C Joanna78......Joanna......28......Sopot........38.....02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27......śląskie.......38.....04.07.07....+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania........28......podlaskie...38.....05.07.07 ...+12 Synek Jolka87.........Jola .........20.......Warszawa. 37....07.07.07... +1 Istraa...........Aga..........26.......Kraków.....37....08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31.......Katowice...37....08 .07.07..+14synuś Anulka78........Ania.........29.......Szczecin....37....09.07.07...+16...córeczka Blada............Małgosia....27........Małopolskie.37...10.07.07.....+8 moon............Asia..........30.......Warszawa...37...10.07.07....+2 Asiulek78.......Asia..........28.......Wrocław.....37...10.07.07...+13..C termal..........Teresa.......28.......podkarpackie.37..11.07.07....+9 Kokopelasa.....Asia..........28.......Brzeg Dolny...37..11.07.07...+10 Edzia............Edyta........23.......Białystok.......37..11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.........22......Poznań.........36...12.07.07...+8 nowa346.......Magdalena....20.....kujpomorskie..36..13.07.07...+2 syla1234.......Sylwia.........33......Bydgoszcz.....36...13.07.07....+8 gosdan.........Gosia..........31.....dolnośląskie.....36...15.07.07...+15...S sosim...........Marzena.....30......WROCŁAW......36...17.07.07+13 córka Olcia81.........Ola...........26.......śląskie..........35...18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila...........27......wielkopolskie..35...18.07.07....+14 Dominisia.......Dominika...25.......kuj-pom........35...21.07.07....+7 Hoogata........Agata........28.......Kraków........35....22.07.07....+6 aga_sunset....Agnieszka...29.......Włocławek....35....22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika......24.......sląsk...........35....22.07.07...+14..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie..........35....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28......Warszawa......35....23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.......podkarpackie.35 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.......Głogów.........35 ....23.07.0.7...1 Ania1706.......Ania.........22.......Wadowice.....35.....23.07.07...+20.. Córeczka Terka76........Teresa......31......Lubelskie.......35.....23.07.07..+7 córka Agaa1979.......Aga.........28.......Gdynia.........35.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a......Gosia......30........usa/Bialystok.34....24.07.07 corka(?) listkaa..........Karolina....24........pomorski.......34....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26.......Wrocław.......34.....25.07.07...+12 s Justyna 5X83 .Justyna.....23.......Szczecin.......34.....25.07.07..+15 s? paula21.........Paulina......21........małopolska....34 .....26.07.07+5 jumik...........Justyna......34.......śląskie..........34......27.07.07 +10 synek przyszlamama23.Agnieszka.23......Gliwice.........34......27.07.07..+10 Bossanova.....................34........................34.......28.07.07 Anulka26........Ania.........26........DE/ Köln......34.......29.07.07...2 chlopcy basia_81........Basia........25........Wrocław......34......29.07.07. +6...synek madzik80.......Magda.......26......Wrocław........34......30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM- wysłała mi smska ,że Krzyś urodził sie o 9:10 -teraz właśnie trwa jego operacja-TRZYMAJMY KCIUKI I POMÓDLMY SIĘ by było wszystko w porządku!!! Krzyś waży 2950 - i ma 49 cm i dostał 10 pkt. !!Także zuch chłopak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1979
Brawo dla Aneczki i Krzysia !!! 10 punktów to super! Diviki link dla Ciebie: http://www.poradnik.rodzinny.pl/prr/index.html U mnie położne biorą od 300 do 500zł, ale jest problem z załatwieniem ze względu na strajk, a z drugiej strony ordynatorzy wprowadzają ograniczenia. Dlatego nie wiem, czy uda mi się z jakąś umówić... Dziewczyny czy ubranka do szpitala bierzecie tylko na 56 czy na 62?? Ja niestety muszę do szpitala brać wszystko dla dziecka i dla siebie łącznie z kosmetykami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dobra wiadomość od Aneczki !!! Oczywiście trzymamy kciuki z całych sił!!!! Krzyś to dorodny facio, aż mi się łezka zakreciła ze wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
agna, dziekuje za informacje na bierzaco:) ciesze sie ze krzysiu tak ladnie wyrosniety, teraz musi byc wszystko dobrze. ja ciagle trzymam za oboje kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomośc od Aneczka1979: Mały urodził się o 9.10; waga: 2950; dł: 49cm; 10pkt!!! Ania napsiała ze mały starszny krzykacz :) wg neantologa ktory byl na miejscu mały w super formie. O 12 Krzys miał mieć operacje w Centrum... Jak będe miała dalsze wieści to wam zamelduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze się spóżniłam :) ale cos Kafe nie chciało sie otwierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez sie spoznilam trzymamy kciuke za krzysia teraz zeby operacja przebiegla pomyslnie ,clay dzien dzis mysle o Aneczce 1979:) zdorw chlopak z tego krzysia ...:) kurcze ciesze sie ze narazie wszystko wporzadku:)buziaczki i pozdrowienia dla aneczki!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpisuje do taabelki:D:D TABELKA Mamusia.....imie.....data ur Aneczka1979... Krzyś...12.06.2007 ....godz.....waga.....cm....pkt....tc....poród.. 9.10.....2,950.....49cm...10....??.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia....imie....data ur.....godz.....waga....cm....pkt...tc...poród Aneczka...Krzyś...12.06.2007.... 910...2950 ....49 ....10...??...cc Cosik sie nie udało wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia....imie....data ur.....godz.....waga....cm....pkt...tc...poród Aneczka...Krzyś...12.06.2007.... 9:10...2950 ....49 ....10...??...cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie ucieszyła mnie wiadomość o Aneczce i Krzysiu :) Duży z niego chłopak i silny, no i te 10 pktów... poprostu super!!!!!!!! teraz trzymam kciuki za operację Krzysia, ale jestem przekonana że wszystko pójdzie świetnie i niebawem Aneczka z synkiem do nas wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tu takie inforamcje o naszej Ani i Krzysiu a ja spie. to chyba przez tą pogode jestem taka nieprzytomna. Ciesze sie ze dostajemy same dobre wieści ;-) kolejne tez pewnie takie beda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Aneczki1979 operowany bedze teraz o 16.00 - jakieś przesunięcie było... 3majmy kciuki :) p.s. podobno taki krzykacz ze wszystkie maluszki obok budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymamy mocno kciuki za operacje malego krzykacza :-) pozdrowienia dla Aneczki :-) jak ona sie trzyma? pewnie jest dzielna jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pustki.... :( Myślałam że jakieś nowe wieści będą o Krzysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogło byc inaczej z Krzysiem i Aneczko skoro tyle ciężaróweczek za nich kciuki trzymało :):):) czyli płucka wyrobione na medal skoro taki głośny z niego zawodnik ;) ale popatrzcie ile swoja postawą aneczka zrobiłą dobrego dla małego :) teraz nie mam juz najmniejszych wątpliwości ze wszystko skonczy sie pomyslnie!!! no i mamy pierwszy wpis do naszej nowej tabelki :) aga ja biore tylko na 56, wydaje mi sie, ze one i tak mają mały zapasa, jakby malec urodził sie ze 2 cm wiekszy : w koncu te ciuszki na 56 teoretycznie powinny satrczyc do 3 miesiaca, choc to raczej w teorii tak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
wiesz basiu, ja kopilam spioszki na 56, mala miala 58cm i w nie nie weszla. zalezy od producenta, bo rozmiarowki lubia klamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużjest po operacji! Aneczka napisała że rokowania sa dobre- że sie udało a Krzyś ma tylko 2 cm blizny . Ania płacze ze szczęścia- ale co tu sie dziwić - tyle przezyła- TERAZ JUZ MUSI BYC TYLKO BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 TO WSZYSTKO ODE MNIE- JAK BEDZIE ANIA PISAłA TO WAM TUTAJ WIADOMOśCI UMIESZCZę. zYCZE TEZ POZOSTAłYM \"LIPCóWKOM\" DUżO ZDRóWKA -LEKKICH PORODóW I ZDROWYCH SLICZNYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!! i TRZYMAJCIE TEZ ZA MNIE KCIUKI- JEśLI MOZNA PROSIć....KIEDY TO JA BDę MOGłA CIESZYC SIę UPRAGNIONA CIąZą I MALEńSTWEM.....RAZ SIę NIE UDAłO :-( .....ALE WIERZę ,żE BOZIA MNIE NIE OPóśCI!!! Jeszcze raz duuuużżżo zdrówka dla was \"LIPCóWECZEK\" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
agna, gdybym nie stracila poprzedniego malenstwa nie byloby mnie tu z lipcowkami. ciesze sie ze moglam poznac anie i reszte dziewczyn, ze moge tu z nimi byc. czasem zycie nas bardzo brutalnie doswiadcza, ale w konsekwencji otrzymujemy cos bardzo cennego. widac to jeszcze nie byla ta pora, tak jak dla mnie i mocno wierze, ze juz wkrotce bedziesz mogla tu wejsc i pochwalic sie, ze nosisz w brzuszku swoj skarb. powodzenia:) mysle, ze dzis wszystkie martwimy sie o krzysia i dlatego nikomu nie chce sie nic pisac, bo co znacza nasze drobne dolegliwosci, przy tym co przezywa aneczka. za kilka dni wszystko powinno wrocic do normy:) trzymajcie sie kobietki, bo juz niemal na dniach bedziemy miec te male wiercipietki przy sobie. a na pocieszenie napisze tylko, ze wg badan, umiarkowany stres wplywa pozytywnie na maluchy, sprawiajac, ze sa inteligentniejsze od rowiesnikow, wiec postarajcie nie zamartwiac sie stresem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna mysle dokładnie jak justyna. tez nie byłoby mnie tutaj z wami, gdybym nie straciłą pierwszego dziecka. dla mnie był to koniec świata, ale tak widac musiało byc. oczywiscie musiałam sama do tego dojsc, denerwowało mnie, jak ktos uważał, ze dobrze sie stało, ale prawda jest taka, ze teraz jestem gotowa na maluszka i świadoma macierzyństwa jak nigdy :) jestem pewna, ze szybciutko też będziesz dzieliła sie ciążowymi rozterkami z innymi babeczkami w ciaży :) życze ci tego i jestem przekonana ze tak sie stanie, tak jak wiedziałam, ze z aneczką i Krzysiem bedzie wszystko dobrze :) czasami tak po prostu jest, ze na nasze małe szczescie musimy poczekac troszke dłuzej, ale za to inaczej go potem doswiadczamy :) powodzenia! justynko przyznam, ze dla mnie wszystkie te ciuszki są bardoz maleńkie i mam wrazenie ze maluch w nich góra dwa tygodnie pochodzi (raczej poleży) ;) ale fakt,ze rozmiarówka lubi byc różna. kiedys wziełąm do reki dwie pary śpioszków 56 i jedne były o całę stópki krótsze od drugich :) zresztą nie mam doswiadczenia, pewnie wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
oby sie w praniu nie zbieglo:) wiesz basiu, ja mojej malej kupuje juz ciuszki na 122, i chociaz ma jakies 96cm wzrostu, to po podciagnieciu czy to rekawkow, czy podwinieciu nogawek to sa w sam raz. i za rok powinny byc dobre, bo to rozmiarowka na 5 latki:) ale to fakt, przez pierwsze tygodnie dziecko rosnie w zastraszajacym tempie, dlatego ja nawet nie patrze na rozmiar 56, bo zakladajac, ze ciaze donosze, a drugie dziecko zwykle rodzi sie wieksze, to nie zdaze nawet zalozyc mu tych mikro ubraneczek. moja mala po pol roku miala juz ok 74cm, dokladnie nie pamietam, ale jak na gwiazdke dostala ubranka w tym rozmiarze, to na wiosne juz w nich "lezala" i nawet zaczynala wyrastac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tu bardzo dobre wieści :) :). Kamień z serca... Jutro jadę do mojego lekarza (mężulek nawet zwalnia się z pracy co by żonkę zawieźć) i wypytam go o różne rzeczy :). Muszę mu też powiedzieć, że coraz częściej twradnieje mi brzunio. Wiem że macica ćwiczy ale mimo wszystko troszkę dużawo tego. Czekają mnie niebawem 3 przesyłki :) a jedną już dostałam :). Mam nadzieję że to co zamówiłam spełni moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Chwilke mnie nie było ,a tu już jedna śliczna dzidzia jest na świecie. Aniu serdeczne gratulacje❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️,niech dzieciątko dobrze się chowa i zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulkomi też brzuszek coraz wiecej twardnieje i skurczyki coraz bardziej odczuwalne,ale teraz juz sie tym zbytnio nie martwie bo ciuszki juz poprane torba do szpitala sppakowanaw połowie ale spakowana,więc na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Tak sie cieszę, że wieści od Aneczki są dobre, cały dzień o nich myslałam, teraz już na pewno im lżej.... wczoraj miałam raczej kiepskawy dzień połapały mnie tak bolesne skurcze, że wyłam z bólu na szczęście przeszły. Dzisjaj znowu masakryczny gorąc, jak wyszłam na chwilke na balkon, to mnie aż cofnęło. Wczoraj jak zobaczyłam wyniki morfologii to zaniemówiłam, spodziewałam się totalnej masakry, a tu zaskoczenie,wszystko w normie.....ba wyniki są lepsze niż przed ciążą. Heboglobina skoczyła ponad 12, normalnie szok. To na zakończenie wczorajszego dnia humor mi sie poprawił. Jutro do ginka ciekawa jestem co tam z szyjką, czy dalej sie otwiera i wogole. Zresztą najważniejsze by z dzidzią było OK. Może zaserwuje USG, fajnie by bylo. Ja to już się nie moge doczekać aż mi odstawi ten fenoterol....jeszcze tylko troszeczkę, ale juz mam awersje do tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Marylka i Istra oby wasze skurczyki nie dawały sie za bardzo we zmaki!!!! Dzisiaj musze sie zapytać jak jest ułożona moja niunia bo mnie to nurtuje. Nie wiem czy lekarz zrobi usg... W każdym razie wydaje mi się, że po lewej stronie czuję tyłeczek a po prawej girki. Więc z tego co czytałam wychodzi na to, że standardowo jest ułożona. Główką do dołu oczywiście. No zobaczymy czy dobre mam przeczucie :) i czy \"to\" po lewej stronie to napewno tyłeczek ;). Planowałam pospać jeszcze ale mężulek wychodził do pracy i obudziłam się, a poza tym niunia bardzo się wierciła :). Stwierdziłam, że muszę się nacieszyć tymi kopniaczkami bo już niedługo w brzuszku będzie pusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Agna29 dzieki za wieści od Aneczki i Krzysia. Synus jest taki sam jak mamusia - silny i dzielny :-) Agna za Ciebie tez trzymamy kciuki. Na pewno doczekasz sie swojego maleństwa. Zaglądaj do nas jak najcześciej ;-) Anulka 26 dawno sie nie odzywalas. Co u Ciebie? jak chlopcy? pewnie juz duze łobuzy co? na kiedy masz planowana cesarke? Marylka czyli zostaje jeszcze 1% ze to chlopak hihihi pewne lekarz wie na 100% ze to corcia ale kierując sie Twoja uroda (tak jak inni) powiedzial ze na 99% :-) a kiedy masz tą obrone? i na jakiej uczelni? teraz leż grzecznie i nigdzie sie nie szwedaj. Fajnie ze masz juz mniej wiecej ustalony termin. Basiu za Ciebie dzis trzymamy kciuki, ale pewnie ta obrona to dla Ciebie pryszcz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×