Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

jjest jeszcze Aneczka1979? bo mialabym do nije ogromna rosbe ..ale pewnie juz wyjechala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie kochane czerwcoweczki !! jestem kwietniowka mieszkam w Londynie urodzilam przeslicznego chlopaka Antosia jednakze nastawialam sie od poczatku na dziewczynke zbywa mi wiec teraz cala szafa przeslicznych ciuszkow dla Ksiezniczki ... moze ktoras mialaby ochote zajrzec na moje aukcje http://www.allegro.pl/item204940925__modne_pro sto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204942566__modne_spo denki_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204945518__modne_blu zy_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mam za bardzo pomysłu na obiadek, więc zrobię zapiekanki z pieczarkami i serkiem i wędlinką. Mniam... A za godzinke jadę po wyniki, no ciekawe jakie będą bo ostatnie robiłam 2 miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
ja dzis bylam u lekarza i jestem zadowolona:D przez tydzien tylko 100gram mi przybylo;) ja wiem ze to glupie, ale ja naprawde zalamuje sie juz ta waga. po pierwszej ciazy zgubilam, ale w czasie karmienia, przez 1,5 roku sie nazbieralo 10 kg, zaszlam w ciaze, dopiero jak stracilam dziecko przestalam karmic core, a po 2 miesiacach kolejna ciaza i koniec z dietami:O uwazajcie na siebie, bo przez pierwsze miesiace rzeczywiscie dzieciatko wysysa z was wszystko, ale pozniej ten pokarm sie zmienia, jest rzadszy, juz bardziej do zaspokajania pragnienia sie przydaje malenstwu, a kalorie sie odkladaja. przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. ja zyje w coraz wiekszym leku, ze to moze sie zaczac w kazdej chwili. mam pytanko do mamus, ktore spodziewaja sie coreczek. chcialabym nakupowac troche chlopiecych ciuszkow, juz mnie tu jedna kwietniowka ubiegla, ale mam podobna sprawe. moze gdyby zaistniala sytuacja, ze ja mialabym corcie, a ktorejs urodzil by sie chlopiec, to zrobilybysmy mala wymiane??? duzo tego nie bede kupowac, jakis taki pakiecik startowy, ale tak w razie czego, bylybyscie chetne? mialabym spokojniejsze sny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi weekend upłynął pod znakiem zakupów, a właściwie przygotowań do zakupów i oglądaniem porodówki. Zdecydowałam sie na szpital we wrocławiu na KAmieńskiego - umówilam sie z jedna położną, ze bedzie obecna przy porodzie (niestety - dodatkowa oplata :( ) i ona pokazala nam sale porodowe i poporodowe. Wygladaja calkiem przyzwoicie. Zwlaszcza fajna jest duuuża wanna do porodó w wodzie. Tu na szczescie z aporod w wodzie nie trzeba płacic. Ale tez bede musiala zrobic badania \"tuż\" przed porodem - powiedziala ze najlepiej w 36-37 tygodniu - jest 5 badan (na żółtaczke, czystość pochwy, HIV, WR czy cos....). Jedynie co sie obje, to ze moze nie byc miesjca w ty szpitalu. BO jest baby-book i porodowki sa mocno przepelnione, no i czasami odsylaja zeby rodzic sobie gdzie indziej... Poza tym polatqalismy z mężusiem po sklepach i zdecydowalismy sie na wózek ROAN MARITA - kolor jakby beżowy, czy jasny braż + krateczka i mebelki Bajanex. Robilam dzis od rana przeglad gdzie jest najtraniej-chyba wyjdzie, ze u producenta, mimo ze trzeba bedzie dopacic za przewóz. No chyba ze w jakims sklepie dadzą nam jakąs fajną znizke... :D Cały czas zastanawiam sie nad fotelikiem samochodowym - w jednym sk;epie mowili,ze najlepszy to MAXI-COSI, w innym że BEBE-CAR lub ROMER... No i sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik80- wszystkie przez Ciebie wymienione foteliki sa dobre i dzidzia bedzie w kazdym bezpieczna (oczywiscie przy kupnie sprawdz certyfikat ;) ) Wybierz wiec ten ktory najbardziej Ci sie podoba wizualnie, ten ktory jest lzejszy i bardziej funkcjonalny. Ja mam np. fotelik francuskiej firmy \"concord\" ale w Polsce sa one mniej popularne i chyba drogie :o ale tu opinie maja swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo!!! ja dalej leżakuję, noc była koszmarna, dzidziuś tak strasznie sie pchala, że miałam wrażenie, że rozerwie mnie. Nawet nie starałam sobie wyobrazić bólu porodowego.....skoro ten był taki okropniasty. męzu był na oddziale się dowiedzieć jak z porodem rodzinnym i co zabrac dla dzidziulka. Okazało się, że nie trzeba żadnych kwalifikacji, a dzidziulkowi nie trzeba nic brać, bo wszystko dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o aktualizacji :-) Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....37.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....37...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........37.... ...29.06.07.......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......37... .01.07.07... +6 C Joanna78....Joanna.........28........Sopot......37.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....36.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...37.....05.07.07 .....+12 Synek Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 36........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......37.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....36.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...37.. ..09.07.07...+16...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....35... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...35... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....35.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..35... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....35...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......35.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........35... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....35..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....35...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....35...15. 07.07...+15...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....34.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .35....18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...34.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....34...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........34. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka...29..Włocławek..34..22.07.07.¸+1 4 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....35. .22.07.07....+16..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..34....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......34..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..34 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......34 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....34...23.0 7.07...+20.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....34.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979.....Aga.......28.......Gdynia...... 34.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....33.... .24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .33.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....33.....25.07 . 07...+12 s Justyna 5X83 .........Justyna.......23....Szczecin....33.....25. 07.07...+15 s? paula21........Paulina........21........małopolska....33 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie......33. ....27.07.07 + 10 synek przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....33...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................33 .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....33.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.......Wrocław......34.. ...29.07.07. +6...synek madzik80....Magda....26......Wrocław....33...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Terka nie pomogę ci niestety :( :( :(. W ogóle się na tym nie znam :( Odebrałam wyniki morfologi, moczu HBS i odnośnie konfliktu serologicznego. Morfologię mam lepszą niz 2 miesiace temu, żółtaczki nie mam ;), konflikt serologiczny nie ujawnił się :). Mocz też ok tyle że mam liczne kryształki szczawianu wapnia. Słyszałam że jest to uzależnione od dietki. Zobaczymy co powie lekarz. A tak ogólnie to wszystkie wyniki bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1979
Rany Terka a myślałam, że ja wcześnie wstaję!! Z tą cholestazą, to oczywiście lekarz wie najlepiej, ale zdarza się to często, objawy podobno mijają w ostatnich tygodniach ciąży, a już na pewno po porodzie. Ja dziś w nocy wstawałam oczywiście obowiązkowo siusiu, ale też smarowałam się oliwką, bo brzuch jeszcze rośnie, co swędzi niesamowicie. Chyba dziś spakuję torbę, wczoraj wieczorem miałam takie dziwne bóle brzucha, że się przestraszyłam, torba w proszku, a zanim mąż by coś znalazł to... Ciekawe jak Aneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyni!!! Terka strasznie mi przykro że to cholerstwo Ciebie dopada! Mam nadzieję, że to nic groźnego. Noc przespana:). Nawet do wc chodze rzadziej :). Obudziłam się rano z dziwnym kształtem brzucha :) taki wielki szpic :). Ale teraz wszystko wróciło do normy :) Znalazałam staniczki bawełniane za 22,80 w sklepie internetowym. Mam nadzieję że będą takie jak na zdjęciu a wyglądają dla mnie idealnie. Znalazłam też tanią torbę uniwersalną do wózka i dzisiaj zamawiam. A! i jeszcze zamówiłam koszulę rozpinaną do karmienia :). Tak więc w tym tygodniu, najpóźniej w przyszłym będą przychodziły same paczki :) No to dzisiaj musimy mocno trzymać kciuki za Aneczkę !!!! Miejmy nadzieję że wszystko ułoży się pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! U mnie zapowiada sie dzisjaj nieziemski upał.....koszmar. Słyszałam, że ochłodzenie za ok 10 dni.....hliphlip, rozpuszczę się do tego czasu. dzis kobietka przyszła mi pobrać do domku krew na badania, tak się cieszę, że nie musiałam sie targac do szpitala i jeszcze przyniesie wyniki. Ja powoli też kompletuje torbe do szpitala, na razie poukladałam rzeczy do zabrania w osobnej szfeczce, bo wydaje mi się, że jak sie spakuję do torby, to zaraz wystartuje do szpitala. Za tydzień z hakiem odstawiam fenoterol.....ciekawa jestem co bedzie się działo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1979
Istra ja za tydzień też odstawiam fenoterol i lekarz wyjmuje mi pesssar, ciekawa jestem co mój organizm na to??!!! Niektóre dziewczyny rodzą na drugi dzień, ale zdarza się, że niektóre nawet rodzą po terminie, więc WIELKA NIEWIADOMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basi_81
Hej dziewczynki :) widze, ze słonce nas wszystkie na nogi stawia :) mnie z kolei obudziła moja kicia, któa stwierdziła, ze najwyzsza pora na poranne pieszczoty ;) jutro mam obrone, wiec chyba musze cos poczytac na ten temat, ale strasznie mi sie nie chce! pewnie skonczy sie na tym, ze pojade do mamy na jakis pyszny obiadek, przegadamy pół dnia i założę że jutro jakos pójdzie ;) jak tak was słucham to mysle, ze musze skoczyc na jakies zakupy dla siebie, bo w sumie nie mam ani koszulek, ani staników do karmienia, a moje nocne ciuszki nie zabardzo nadają sie na taką okazje :) madzik to super, ze na Kamienskiego nie trzeba płącic za poród w wodzie! ja niestety nie dosc ze bede płącic, to jeszcze badania mam troche kosztowniejsze :( no ale przynajmnie jbede miała gwarancje, ze wanna bedzie na mnie czekac :) na koncu okaze sie ze posiedze w niej pół godziny i sie skonczy ;) ja tez poczatkowo byłąm na 100% nastawiona na wózek Roan Martine, ale jedyne co mnie zniecheciło, to budka, która chodzi tak głośno, jakby ktos strzelał z karabinu :) ale wizualnie bardzo mi sie podoba :) terka faktcznie jakies świnstwo cie dopadło. no mam nadzieje, ze szybko minie i do konca ciaży bedzie ok :) ale swedzenie skóry i jeszcze w te upały jest okropne :( aga to trzymam kciuki, aby dzidzia nie pospieszyłą sie na ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;-) Dziewczyny jakos musimy przetrwac te upaly.... zeby tylko nasze maluszki nie chcialy wyjsc sie poopalac :-) Terka faktycznie dziadostwo Cie dopadlo ;-( oby szybko sobie poszlo. Trzymam kciuki. Anulka jaka torbe zamawiasz? ja tez musze jeszcze kupic. A co do torby do szpitala to tez staram sie ją skompletowac..... ale dokładnie tak jak Istraa, chowam wszystko do szafki (do konca czerwca musze wysiedziec w domku) ;-) Basia Ty sie dzis relaksuj, nic nie czytaj, nie powtarzaj. Jutro pojdzie Ci na pewno świetnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTAŁAM DZISIAJ O ŚWICIE SMS OD ANECZKI1979- Własnie ma cesarke -zaczęło się o 8:30 !Bądźmy z nia duchem i módlmy się o zdrowie dla niej i KRZYSIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, fajna ta torba. Duza wiec pomieści to co potrzebne i cena bardzo fajna. Dzieki za linka, moze tez sie skusze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNA29 bardzo dziekujemy za info o Aneczce. Wszystkie o niej myslimy i wierzymy ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrów ja seredecznie od lipcówek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anga dzieki za info....kciukami, a gdybyś miala jeszcze jakies wieści, to daj nam znać.... Aga w którym dokladnie tygodniu lekarz odstawia Ci fenoterol??? Bo mnie się wydaje, że mnie dość późno, bo w sumie w 38 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1979
Aneczko myślami jesteśmy z Tobą i Krzysiem!!! Istraa mnie lekarz wyjmuje pessar i odstawia fenoterol w 36tc i zastanawiam się czy to nie za wcześnie, ale mam nadzieję, że wie co robi. Fenoterol podobno spowalnia akcję skurczową u niektórych nawet na tydzień po odstawieniu, ale wiem, że dziewczyny też rodzą po dwóch dniach. Różne są zdania na ten temat, jedna z opinii głosi, że rodzi się szybciej, ale ile w tym prawdy?? W 37tc dziecko już jest donoszone. Ja osobiście wolałabym nawet wcześniej urodzić niż po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Aneczkę, jestem tak tym przejęta jak bym to ja miała za chwile rodzić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka-ja idę jutro do ginka :). Nigdy nie sądziłam, że będę czekać ze zniecierpliwieniem na wizytę u ginka ;). Zdaj nam później relację z wizyty!! Basia-życzę Ci chłonnego umysłu i powodzenia na jutrzejszej obronie :). Zresztą i tak masz już zdaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Niewiem czy ktoś mnie pamięta,mimo że nie pisałam to i tak codziennie was czytam. Aneczce zycze aby jej maluszek był dzielny jak jego mama i zeby wszystko się dobrze skończylo. Mój mały szkrab wierci sie i wierci ,już bym chciała go utulić,ale to w końcu od niego zależy kiedy będzie chciał sie z rodzinką spotkać. Na ostatnim KTG tydzień temu wyszły mi jakieś skurcze ale ja nic nie czuje pozatym po badaniu u gina wyszło ze wszystko ok.Lekarz powiedział ze macica cwiczy,przygotowuje sie do porodu. ja mam wszystko zakupione.Kojec kupiony w hurtowni kaja w wrocławiu,a wózek kupiony z miesiąc temu na alegro.atlantic baby dreams,niebieski.Jest cudowny i po okazyjnej cenie za 650zł,a tak kosztuje 925zł.Moja 11 letnia córka wozi tam swoją lale szuszu,a i mi się zdarzy poprowadzaz po pokoju.Juz nie moge sie doczekackiedy się zacznie poród ja sie nie boję mimo że wiem co to znaczy ale wiem także że na drugi dzień sie już nie pamieta tylko sie cieszy z widoku maluszka.Mysle,a raczej chciałabym urodzic wczesniej tak pod koniec czerwca ale to są moje pokorne błagania a co będzie to się okaze aby Oliwier urodzil się cały i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja sobie smacznie pospałam ale już się biorę za robotę. muszę skończyć pisać pracę i zacząć przeprowadzkę. na szczęście tylko do innego pokoju :P stwierdziliśmy że tam będzie lepiej bo bardziej ustawny jest. mój pokój to taka długa kiszka więc za nic na świecie nie zmieści się tam nasze łóżko i łóżeczko dzidzi. ja na szczęście dobrze śpię przez całą ciążę nie mam problemów ze wstawaniem w nocy na siusiu, chyba że jest gorąco tak jak teraz to się budzę o 5 rano. znowu taki przerażający upał, dobrze ze nakupiłam sobie wczoraj zapas wody, soków i kawy mrożonej :) jakoś trzeba dać radę. narzazie czekam z pójściem na badania do czasu aż się ochłodzi...mam jeszcze do kolejnej wizyty ponad tydzień. ja też sie ciągle drapię skóra mnie swędzi, a poza tym wyskakują mi takie małe strasznie swędzące krostki. biorę prysznic jak już mnie tak strasznie to swędzenie dopadnie ale mało to pomaga, tylko na parę chwil potem jest to samo. trzymam kciuki za Aneczkę i Krzysia zwłaszcza że mnie też czeka planowa cesarka jak dotrzymam do terminu, więc jeszcze bardziej o tym myślę i przeżywam. Basia trzymam kciuki za ciebie i jutrzejszą obronę. nie przeuczaj sie dziś tylko zrelaksuj idź z mężem na spacer albo zrób coś innego fajnego. przejrzyj sobie tylko pracę dla odswierzenia. ja zawsze wychodziłam z takiego założenia że w końcu ja ją pisałam to i wiem o czym napisałam i zbytnio się jej jeszcze nie uczyłam tylko właśnie przeglądałam. mnie też czeka niedługo obrona (mam nadzieje że jeszcze zdążę bo nie chciałabym się bronić we wrześniu :P ) i egzamin końcowy, mój facet też ma teraz gorący okres bo zaliczenia się zaczęły i sesja przed nim (4 egzaminy). a tu jeszcze dochodzi urządzenie pokoju dla dziecka, zakupy, badania i rożne inne sprawy. poprostu zarobieni jesteśmy teraz strasznie a to tylko miesiąc został. mam nadzieję że dzidzia nie będzie chciała wybrać się na świat wcześniej :) mnie ostatnio przy tych upałach pobolewa dól brzucha ale nie jest to jakimś wielki i dokuczliwy ból, także jestem dobrej myśli, a 21 idę do lekarza i zobaczymy jak tam wszystko wygląda i czy są szanse że dzidzia urodzi sie wcześniej. jeszcze tylko aktualizacja i spadam do roboty :P Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....37.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....37...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........37.... ...29.06.07.......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......37... .01.07.07... +6 C Joanna78....Joanna.........28........Sopot......37.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....36.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...37.....05.07.07 .....+12 Synek Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 36........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......37.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....36.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...37.. ..09.07.07...+16...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....35... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...35... .10.07.07.....+2 Asiulek78....Asia........28....Wrocław...36.. ..10.07.07...+13..córeczka termal.........Teresa.......28......podkarpackie..35... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....35...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......35.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........35... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....35..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....35...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....35...15. 07.07...+15...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....34.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .35....18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...34.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....34...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........34. ....22.07.07....+6 aga_sunset..Agnieszka...29..Włocławek..34..22.07.07.¸+1 4 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....35. .22.07.07....+16..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..34....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......34..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..34 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......34 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....34...23.0 7.07...+20.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....34.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979.....Aga.......28.......Gdynia...... 34.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....33.... .24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .33.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....33.....25.07 . 07...+12 s Justyna 5X83 ........Justyna.....23....Szczecin....33..25. 07.07...+15 s? paula21........Paulina........21........małopolska....33 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie......33. ....27.07.07 + 10 synek przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....33...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................33 .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....33.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.......Wrocław......34.. ...29.07.07. +6...synek madzik80....Magda....26......Wrocław....33...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....37.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....37...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........37.... ...29.06.07.......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......37... .01.07.07... +6 C Joanna78....Joanna.........28........Sopot......37.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....37.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...37.....05.07.07 .....+12 Synek Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 36........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......37.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....36.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...37.. ..09.07.07...+16...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....35... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...35... .10.07.07.....+2 Asiulek78....Asia........28....Wrocław...36.. ..10.07.07...+13..córeczka termal.........Teresa.......28......podkarpackie..35... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....35...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......35.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........35... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....35..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....35...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....35...15. 07.07...+15...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....34.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .35....18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...34.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....34...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........34. ....22.07.07....+6 aga_sunset..Agnieszka...29..Włocławek..34..22.07.07.¸+1 4 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....35. .22.07.07....+16..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..34....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......34..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..34 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......34 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....34...23.0 7.07...+20.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....34.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979.....Aga.......28.......Gdynia...... 34.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....33.... .24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .33.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....33.....25.07 . 07...+12 s Justyna 5X83 ........Justyna.....23....Szczecin....33..25. 07.07...+15 s? paula21........Paulina........21........małopolska....33 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko juz pewnie po operacji, ciekawe jak sie trzyma i ona i maluch. jakos jestem spokojna o to, ze wszystko bedzie dobrze, chociaz musze przyznac, ze przezywam te operacje, jakby to mnie dotyczyło. ale ale chyab wszystkie tak mamy :) no nic, trzymamy kciuki, aby wszystko poszło bez najmniejszych problemów!!!!!! właśnie dzwoniłą do mnie moja siostrzyczka z Niemiec, ze przywiezie mi leżaczek dla malucha i kupuje jakies ciuszki :) pewnie połowie nie bede miałą okazji odciać nawet metki, bo juz tyle dostałam w spadku ciuszków, ze nawet nie potrafie ich posegregowac :) dviki ja tez mam problemy ze wstawaniem w nocy. to moze przez to, ze jak śpimy na boku to maluchy bardzo napierająna przednie i boczne ściany brzucha i obciażenie przy wstawaniu jest podwójne. a co do szpitala, to faktycznie kicha. niedługo naprawde nie pozostanie nam nic innego jak poród w domu. ja sobie mysle, ze gdybym miałą warunki mieszkaniowe do tego, to chyba bym sie na taki poród skusiła. przynajmniej opieka lepsza, bo skupiona tylko na rodzącej, a nie na 10 rodzących. szkoda tylko, ze te strajki tak naprawde odbijają sie najbardizej na pacjentach, a to chyba przeciez nie o to chodzi. kokopelasa zaglądaj do nas częściej! ja też juz nie moge doczekac sie na czas kiedy nasz synek bedzie z nami, chociaz z drugiej strony, nie wyobrażam sobie, jak sie wydostanie z mojego brzucha ;) asiulek znam te momenty, kiedy wszystkie sprawy pietrzą sie nad głową :) mężulek sie smieje, ze my zawsze musimy robic wszystko w duecie: on broniuł doktorat na trzy dni przed naszym ślubem (nie polecam takich stresów!!!), a oczywiscie na dwa, trzy tygodnie wczesniej nie było przygotowane ani jedno ani drugie ;) teraz urządzanie mieszkania razem z narodzinami malucha, jakbysmy nie mogli zadowolic sie umiarkowanym poziomem adrenaliny ;) a jeszcze zanim zaczniewmy urządazac nasze mieszkanie, to musimy urządzic sie na 2 miesiace u naszych rodziców :) przynajmnije jutro bede miałą jedną rzecz z głowy, bo nie lubie, jak mi sie wszystko pietrzy a spraw do załątwienia wciaż jest mnóstwo. no i zazdroszcze, ze nie musisz w nocy wstawac, chociaz w moim przypadku moze to trening przed wstawaniem do karmienia małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×