Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

stoneczko, dalej trzymam sie wersji, ze rafcio do ksawka strasznie podobny:) tylko nochalki inne maja:) ksawcio chyba moj ma, bo inny niz gabrysi, wezszy:) a z tym kredytem to jest tak, ze boje sie, ze nigdy z moja rodzina sie nie dogadam. mieszkanie wymaga solidnego remontu, bo wszystkie instalacje kladl za komuny moj dziadek, ale za to jest w swietnym punkcie, pelno uczelni na okolo, wezel komunikacyjny tez porzadny. wiecie, ja wystawilam je w biurze nieruchomoscui za 550tys. i ciezko bylo znalezc chetnych. jak sie znalezli, to moja ciotka mi powiedziala, ze chca 700-800tys:O tylko ze za tyle to w dzielnicy willowej na obrzezach szczecina mozna sobie nowy dom kupic o podobnej powierzchni. tym bardziej ze dzialka nie jest wlasnosciowa, tylko uzytkowanie wieczyste... id o tego dochodzi nienormalny sasiad:O ktory straszy wszystkich potencjalnych kupcow:O dobren nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie forumowe ciotki klotki... wstalam po jakis 4 godz snu ze snami lingiwstycznymi i niedlugo sie zbieramy w droge... wlos zrobiony jeszcze tylko trzeba jakos tego zombie na twarzy przymaskowac ;)uprasza sie o mocne zaciskanie kcikow od ok godziny 11 bo taka jedna ruda ma obrone pracy magisterskiej i na chwile obecna jest z lekka: a) zeschizowana b) zestresowana c) ogarnieta glupawka d) oglupiona nadmiarem wiedzy a moze jej brakiem :) e) rozstrojona zoladkowo f) roztelepotana jak duzy Kazio po malej wodce... odpowiednie zakresl...ale UWAGA... mozliwa wiecej niz 1 poprawna odpowiedz :) licze ze z Waszymi kciukami sie uda, aaa „palcyma” u nog tez nie pogardze zacisnietymi i skrzyzowanymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) ale sie wybawiłam wczoraj!!! ale kondycja juz nie ta ;) dzisiaj idziemy z kuzynką na zakupy a wieczorem znowu do knajpki, bo jutro odlatuje do siebie :) dzisiaj rano babcia zabrała mi małego a ja dospałam do 10:00 ;) teraz przy kwce poczytam co naklikałyscie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, juz aneczka obroniona pewnie dopierol wieczorem ie odezwie:) ja tylko przywitac sie wpadlam:) chyba dzis do szczecina jade:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,że sie wtrace ale tak z nudów przejrzałąm ostatnią stronę waszego tematu i natrafiłam na miasto Gryfino ...pozdrawiam ziomalke :D !!! i Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) wlasnie skonczylam czytac co naklikalyscie przez tydzien :) ale sliczne dzidzie:) na temat kredytow niestety nic nie wiem, splacamy w sumie tylko jeden na 4000, taki bezprocentowy z pracy meza hehe marylko ciesze sie ze podroz udana:) u mnie cyce tez jakies takie lzejsze sie zrobily, ale raz na jakis czas tak raz na tydzien mam niespodziewane nawaly pokarmu. dzis tak np. mam rano odcignelam sporo, teraz by mi tez wypadalo, bo zosi nie moge wcisnac wiecej. a tak ogolnie to dzis zosia miala tylko jedno karmienie nocne, pierwszy raz, zasnela o 20, pobodka o 1:00 i poranna pobodka tradycyjna z kupa o 7:00:) a dzis jest tak spokojna az strach wlasnie tu lezy kolo mnie juz 1,5godz na lozku i dopiero teraz cos tam narzeka ale jeszcze delikatnie, normalnie nie iwem co sie dzieje, pewnie dlatego ze spala prawie 2 godz w poludnie co zadko sie zdarza. przez ten tydzien nie spacerowalysmy bo u nas padalo, i dziennie potrafila miec 6 drzemek co 1,5, 2 godz trwajace 20-30min:( a teraz jak na nia patrze to wasnie lezy na pleckach i sie juz obrozila w ciagu 15 min o 45 stopni wokol siebie hehe niezla kreciolka no wklejam co napisalam bo zlosci coraz wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ IDZIEMY NA JEDNEGO A TERAZ BEDZIEMY WODKE PIC :))))) chcialabym bardzo bardzo bardzo podziekowac za wszystkie kcciuki... zdalam na 5 i takaz ocene bede miala na dyplomie :) padly 3 pytania i wiecie co??? w takim tempie to ja nie pamietam kiedy ostatni raz rozmawialam po angielsku, normalnie karabinek maszynowy :) zajelo mi to dosloenie 4 minuty i... czuje sie jakby ktos spompowal ze mnie powietrze :) wieczorem idziemy do kuzyna opijac magazyniera :) musze odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Po pierwsze Aneczko gratulacje 🌼 mnie to czeka za niecałe dwa lata, mam nadzieję że zdam w takim tempie jak ty. Najlepsze życzenia dla wszystkich bobasów które w tym tygodniu obchodziły swoje miesięcznice ❤️ rośnijcie zdrowo swoim mamuśką. My zrobiliśmy małą rewoloucję w pokoju i kupiliśmy nowe meble zrobiłam fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd12b866b9fb4150.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c0079da173ed98b.html A to nowe fotki Amelki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4947ed4912a03e1a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97fd67db65abafe2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e795335c17b53d0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko gratulacje:) a ja sie ciesze z tego ze zosia zasnela sama, ja szukalam smoczka, a jak juz znalazlam to mala zasnela szarpiac miska:) no i chyba wiem czemu mnie zalewa dzisiaj, wypilam wiecej wody niz zwykle, znowu by mi wypadalo odciagnac na noc:( juz trezci raz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Lalik-dziekuje za wyjasnienia.Dzisiaj jest dzien do du....,poklocilam sie z mezem,wyjechal na dwa dni,a my skloceni... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie, Ostatnio jak siedzialam na necie to okupowałam portal\"nasza klasa\" super jest to że mogłam nawiazac kontakty z ludzmi których nie widziałam wieki i którzy powyjeżdzali za ocean,tym że sposobem nie miałam czasu napisać do was. Mały przez ostatnie dwa dni jest bardzo spokojny,taki aniołeczek,jedynie co mu sie odwidziało to to że wstaje mi 2 razy w nocy na cycanie,od urodzenia robił to tylko raz.We wszystkich mądrych ksiazkach pisze że dziecko powinno w miare upływu czasu przestać siębudzić w nocy a mój Oli jakoś odwrotnie ,w miare upływu czasu on coraz cześciej wstaje,ciekawa jestem jaka jest przyczyna... Stonko masz śliczne dzieci,a córcia już taka duża,jaka jest różnica wieku między Twoimi dziećmi? wisienko jaki ślicznotek z twojego małego mężczyzny Aneczko gratulacje.,ciesze sie że zdałas,w koncu masz to za soba Aniu mebelki sliczne,wicze że cały pokój w aniołkach ,a Amelka super wygląda ,jak mały hipisek,fryzurka niezła \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, gratuluję magazyniera !!! Aniu, Amelka jest super a te włoski ...szał ciał Dzięki za komplementy odnośnie moich dzieci.\' kokopelasa, mięszy nimi jest 6lat różnicy. Trochę sporo ale jest super. Żebym tylko potrafiła być matką jak się patrzy... Ciągle mi się wydaje ze kogoś albo coś zaniedbuję. Albo dziecko albo dom....jak kładę małego córcia chce coś pokazać...Widzę ze jest zazdrosna. Tuli się jak może a jak dostaje reprymendę to aż widać jak się przejmuje. Dziś śpi u kuzynki. Byliśmy u bratowej na imieninach, kupa gości , moja córuchna wpada do kuchni i ktoś rzucił pytanie\" czyja ty jesteś córeczka\" -kretyńskie skadinąd a ona - TATUSIA. Tatuś aż napęczniał z dumy... Smiać mi się chciało jak się dał wkręcić, znajomy zaczął komentować Rafała, jaki to on do mamusi podobny (a faktycznie cały tatuś, jak klon tatusia) a stary...eeeee do mnie... a ten znów, no ale zobacz, ten układ....I był chyba jedynym, który nie załapał że jest wkręcany i twardo bronił podobieństwa synusia. OK, idę spać bo padam ze zmęczenia, miałam ciężki dzień ale poza domem i sprzątanko poszło na dalszy plan. Może rano z grubsza coś pchnę. Na razie idę spać bo ssak mnie będzie wołał. Udanej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko, ja nie wiem czy wypada gratulowac czegos co bylo oczywiste;) przeciez nie moglo byc inaczej jak tyle kciukow zacisniete;) ja dzis pojechalam do szczecina, plan byl taki, ze slubny idzie na 2 godziny na zajecia, a ja do carrefoura kupic prezent na 8 urodziny mojej siostry, na cmentarz do dziadkow troche sprzatnac i zapalic, bo 1 pewnie nie dojade:( i do ojca. do momentu jak trafilam do taty plan byl wypelniony w 100%:) mezus wczesniej skonczyl zajecia, a ja chcialam isc zaniesc ten prezent i jak podjechal pod cmentarz to ja mu powiedzialam, ze zaczekam u ojca, niech dojedzie i poszlam, a ten gamon pojechal do roboty bez slowa:O a u ojca po raz kolejny mialam okazje poczuc, ze nie jestem czlonkiem rodziny:( wpadlam z niezapowiedziana wizyta, a tam rodzinna impreza i chrzestni, babcia zaproszeni:( przykro mi troche bylo, ale trudno:) wiecie, jak patrzylam, jak gabi jest szczesliwa bawiac sie z moimi siostrami:) chrzestna olki ma synka, 1,5 mies. mlodszego od gabrysi, ale chlopczyk taki maciupki, niezbyt gadaty, ale widac ten typ tak ma, a ja doszlam do wniosku, ze rodze jakies wielkie dzieci:) pozniej kolo 21 mezol dojechal i sie wytlumaczyl:O dziadek dzis pierwszy raz zobaczyl wnuka i wiekszosc czasu przetrzymal na raczkach:) dziewczyny z kryzysami laktacyjnymi!!! nie poddawajcie sie, dzieciaczki jak najczesciej do cyca przystawiajcie, na noc, jak juz butla, to dajcie swoje sciagniete i sciagajcie na noc. pamietajcie ze takie dzieci lepiej sie rozwijaja, zaden proszek w pelni nie zastapi tej bliskosci i szczescia jakie daje karmienie maluszka. przynajmniej dla mnie to najwieksze szczescie:) czuc to malenkie cialko przy sobie, patrzec w te cudowne oczka:)) aniu, fajne te mebelki, mnie to sie tylko te uchwyty niezbyt podobaja, ale kolorek i funkcjonalnosc zdecydowanie dobre:) eva, to widze ze ostatnio tu sie wszyscy zra:O a ja wlasciwie to sie przestalam wczowac w to co moj mezus robi czy gada, wysypiam sie to znow do wszystkiego podchodze normalnie:) ten caly nawal roboty tak mnie nerwowo nastrajal:) pogadalam dzis troche z moim ojcem o tym co u mnie slychac, o moim mieszkaniu, o remoncie tutaj... on mi mowi, ze mam ciezko, a dla mnie to juz pikus:) wiecie, mi na prawde nie wiele do szczescia trzeba. jakies 10h snu na dobe:P kokopelasko, widac maluch cie potrzebuje w nocy:) stoneczko, a ty wrzuc na luz:) nigdy nie bedziesz idealem, dzieci sa wazniejsze niz pare brudnych naczyn w zlewie, przeciez sie nie rozdwoisz:) swietna ta historia z mezem:) a twoja corcia to na jakies 8 albo i wiecej wyglada, taka wyrosnieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewcyzny :) wasze maluchy tez nic sobie nie robiąze zmiany czasu? ;) niestety z wczorajszej wyprawy na miasto nici, bo byłysmy tak skonane, ze ledwo na oczy widziałysmy :) jednak rok abstynencji knajpowej zrobił swoje. byłam tak przepalona tym dymem z knajpy, ze cały dzien bolałą mnie głowa, ale i tak sobie miło spedzilismy wieczór :) dzisiaj zawiozłam z meżem kuzynke na lotnisko i chyba przyjdzie mi jeszcze troszke odespac noc :) na razie to mały spi z meżem a ja zamiast sie położyc i wykorzystac ten czas szperam po sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko moje gratulacje!!! no ot dzisiaj pewnie tez bedziesz ciut wczorajsza ;) ale ale należy sie, bez dwóch zdań 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie jakie zdjecie zrobiłmój mąż:) miałam byc ja z mojaprzyjaciółka na pierwsyzm planie, a nie kieliszek ;) ale mąż zabawiał Kubusia i niechcący poucinał nam głowy. został tylko mój dekold, pusty kileliszek i kubus u cioci na rączkach, z miną, jakby sam ten kieliszek opróżnił i teraz nic tylko w kobiece dekolty zaglądac ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e947596b7b0e6e94.html a tu oglada z babcią Kubice :) odkryłam chyba nową pasje mojego synka ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e65928928aa099c4.html tutaj w nowej czapce od cioci :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5adf79f33f35808.html i jeszcze troszke szarpania tate za włosy :) widac kto kogo ustawia u nas w domu ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a33f5a674781babb.html a tu sam Kubus :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7931a06da5ebc86.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z tego wszystkiego,nawet nie wiedzialam,ze zmiana czasu byla. Siedzimy sobie z raoulkiem przy komputerze i piszemy. Justyna-klotnie nie musza byc wcale zle,czasami oczyszczaja,ale teraz to pierwszy raz tak,ze rozstalismy sie skloceni.Maz wczoraj caly czas dzwonil,dzisiaj tez,a ja jestem smutna i jednoczesnie wsciekla,ze nie odbieram telefonow,to wysyla smsy na stacjonarny telefon,ktore musze odebrac,bo inaczej caly czas dzwoni. Basia-slodki jest twoj kubus,ladnie mu w nowej czapeczce. Lalik-chyba dzieki tobie odkrylam,ze moj Raoul tez ma to wzmozone napiecie miesniowe.6.11 mam termin do lekarza ,to otym porozmawiam.Co prawda moj synek nie ma wszystkich objawow,tylko glowki nie podnosi,jak go podciagam za raczki,a piastke robi prawa reka bardzo rzadko.Lezy prosto,chwyta zabawki wlkada raczki do buzi,wiec nie wpadlabym na to,ze to moze byc napiecie miesniowe,myslalam ,ze on tak z ta glowka,bo nie chce lezec na brzuchu. Zycze wszystkim milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam długiego posta i przez przypadek zamknęłam stronkę i wszystko mi uciekło :( Zuza ostatnio marudna, ciągle płacze. przed spaniem, przy jedzeniu, po wstaniu...ufff....ciężko jest zwłaszcza że dostałam okres i boli mnie brzuszek ciągle. z moim chłopem też się wczoraj kłóciłam, ale jakoś szybko się dogadaliśmy :) dobrze ze jest teraz więcej w domu to trochę się małą zajmie i pójdzie z nią na spacer, bo ja z tym okresem to bym tylko leżała tak się źle czuję. jak wezmę tabletkę to jest mi lepiej kilka godzin ale potem znowu to samo. a mówili że po porodzie to już przy miesiączce tak nie boli... młoda od tego nowego mleka robi kupy prawie po każdym karmieniu i to takie gęste choć nadal zielone...zwiększam jej dawkę pepti bardzo powoli bo niezbyt jej smakuje. Aneczko Gratuluję magistra :) 🌻 ale to było jasne i oczywiste że zdasz co i tak nie umniejsza Twojego sukcesu :) Aniu mebelki śliczne :) Amelka przecudna i jaką ma czuprynę, hehe :) Basieńko Krzyś robi się coraz przystojniejszy :) świetny z niego chłopak :) A co do knajp to świetnie cię rozumiem bo ja też tak mam że jak posiedzę w knajpie 1-2 godz to mam takiego kapcia na drugi dzień jakbym wypaliła paczkę fajek :P a to tylko siedzenie w dymie.... dobra zmywam się bo mała zaraz wstanie :) zrobię sobie herbatę bo teraz ciągle piję herbatę na mój brzuszek i sikam w kółko :P potem przyjedzie moja mama i tato to będzie wesoło. może nawet się powlokę na spacer z małą i z mamusią :) miłego dzionka dziewczynki :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva wiesz co mój Kubus tez nie bardzo chce lezec na brzuszku, myslisz ze to moze byc ten zespół napiecia? nie zauwazyłam, aby przekrecał sie w którąc strone szczególnie, rączki tez zaciska tylko na czyms, sama nie wiem. oj asiulek nie zazdroszcze okresu. jedyne dobre to jego brak teraz ;) a my bylismy w Manianie, dobrze ze mielismy stolik w drugim pomieszczeniu, ale i tak dym dał mi niexle w kosc, do dzisis ma po nim kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale się dzis wyspałam Amelka obudziła się tak na dobre dopiero o 9.40 nowego czasu :) Asiulek kiedy dostałaś pierwszy okres po ciąży?, która ma jeszcze z was miesiączką? Bo ja jak miałam ostatnio chyba na początku września to do tej pory nie mam i zaczynam się zastanawiać czy się nie przetestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, ja po gabi dostalam okres po ponad roku i pozniej juz nie mialam do kolejnej ciazy przez ponad pol roku. a nawet jak jestes to sie ciesz:) im mniejsza roznica wieku tym lepiej sie beda chowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-ja nie jestem pewna,ale porozmawiam o tym z lekarzem.Bylam kiedys u babki,ktora zajmuje sie leczeniem alternatywnym,nie wiem jak to po polsku,ona ma tez wyksztalcenie jako osteopata,i ona powiedziala mi,ze moj syn ma napiecia na glowce.Raoul na poczatku trzymal glowke tylko na prawa strone,po jej leczeniu bylo lepiej,teraz trzyma na prawo i na lewo,tylko nie podnosi glowki.Wiec dla pewnosci zapytam lekarza,albo pojde jeszcze raz do tej babki.Nie chce niczego zaniedbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva ja niby byłam z małym u neurologa i wszystko było ok, sprawdze dzisiaj czy trzyma główke jak go podciągnę za rączki, Na poczatku mały tez trzymał główke na jednastrone, teraz nie stanowi to dla niego różnicy. Zastanawiałą msie nawet, czy nie podejsc z nim do jakiegos fizykoterapeuty zeby pooglaałi posprawdzał co i jak, bo wizyta neurologiczna była jakos podejrzanie krótka :) nie wiem, gdzie warto jeszcze pójsc zeby to sprawdzic. A swoja drogą popatrz na ile szczegółów trzba przy niemowlaczku zwrócic uwage. Jak czasami pomysle, jak matki potafia zaniedbywac i krzywdzic takie maluszki, to aż mnie trzęsie. My zrobiłybysmy wszystko, aby nasze dzieci rosły zdrowo i nie brakowało im uwagi, miłosci i ciepła. Nigdy nie zrozumiem, jak mozna postepowac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-ja tez nie rozumie,a zwlaszcza tych,ktorzy zabijaja takie malenstwa.A co do szczegolow,to przypomnialo mi sie,ze moj maluszek czasami jest bardzo niespokojny jak pije mleko.To chyba tez nalezy do objawow.Nie chcialabym byc przewrazliwiona,ale nie zaszkodzi sprawdfzic u lekarza.Wedlug mnie lepiej jedna wizyta wiecej niz cos zaniedbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja miałam pierwszy okres też we wrześniu i teraz mam regularnie ale częściej niż przed ciążą tak gdzieś co 23-24 dni. pewnie jeszcze po ciąży gospodarka hormonalna nie wróciła do normy i powoli będzie wracać do cyklu 28 dni jak miałam przed ciążą. moja Zuza tez miała podejrzenie o to nierówne napięcie jak trzymała główkę na jedną stronę ciągle. jeszcze zaobserwowałam to ,że jak leżała na pleckach to jakby wygięta w prawą stronę. teraz nauczyła się trzymać główkę na obie strony a odkąd ma założoną szynę nie wygina się już tak tylko leży prosto. napiszcie na co jeszcze zwrócić uwagę, jakie są niepokojące symptomy. nasza pediatra napisała o tym podejrzeniu na skierowaniu do ortopedy i on stwierdził że nic takiego nie zauważa, ale skoro piszecie o neurologu to może nie był on odpowiednim specjalistą żeby to stwierdzić. ja się zawsze tak boję że coś przeoczę albo czegoś nie dopilnuję i Zuza może mieć przez to problemy w przyszłości, rozchorować się czy coś. czuję straszną odpowiedzialność za zdrowie i przyszłość swojej córeczki tak jak my wszystkie i strasznie nie chciałabym czegoś zaniedbać czy nie dopatrzyć także staram się zwracać uwagę na wszystko :) dobra zmykam. niedzielka u nas spokojna i rodzinna :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna rzeczywiście mała różnica wieku to jest zajebisty argument żeby mieć jedno dziecko po drugim :P a tak na serio to nie było by mi do śmiechu. Dalej walczymy z ciemieniuchą. bo przez te jej włosy to poprostu nie mam szans jej wyczesać tego dziadostwa, a do tego siśka jej się odparzyła. Podejrzewam że dlatego że zmieniłam happy na tesco i chyba jej nie siadły a poza tym nie przewijałam jej w nocy bo jak mi się wybudza to potem jest masakra przez godzinę. No ale niestety tej nocy muszę ją przeiwjać. Udało nam się kupić w savi mega pakę happy za 36,90 (90 pieluch) także jestem zadowolona. Aneczka chyba poszła na nie jednego :) bo coś mało jej dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×