Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczko moze na ich stronie cos napisali daj znac bo mam tego sporo:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko moze na ich stronie cos napisali daj znac bo mam tego sporo:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aneczko .... z serii tej co mam skoczka wycofali lezaczek ... balam sie ze skoczek pojdzie na zlom;).... ale nie znalazlam .... pozatym z tego co widzialam akurat takich gratow nie mam ... :).... Jula juz wykapana spi ja sobie papu robie zaraz do wanny wskocze i do wyrka ... pewnie znow o 5 bede wyspana;):))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko moim zdaniem sie nie oplaca bo starczy na krotkobo starszy malec nie zechce ci w nim najzwyczajniej siedziec. jesli juz chcesz plastikowe krzeselko to poszukaj takiego z ktorego pozniej bedzie mozna zrobic krzeselko i stolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nareszcie skonczylam czytac,co naklikalyscie,raptem 1 dzien. Lalik-nie wiem ile kosztuje humana w polsce,ale u nas 1 opakowanie ok.800g kosztuje ok. 11€ Basia-180 ml wypija gotowego tzn.165 ml wody + 5 miarek mleka. Aneczka-dobrze,ze znowu jestes.Ja mam nadzieje,ze mojemu Raoulowi kolor oczu nie zmieni sie .Teraz ma niebieskie.Maz ma brazowe,i podobno brazowy kolor jest dominujacy,tak powiedziala polozna.Zobaczymy. A tak ogolnie,to Raoul spi bez poduszki,podkladam pieluszke,nie kapie juz go w wanience,bo odbijal sie nogami i balam ,ze sie uderzy w glowe,no i chlapal ciagle.Teraz mam takie specjalne wiaderko,wkleje fotki,to zobaczycie.Jezeli chodzi o zywienie i alergie,tolekarz powiedzial,ze mozna po troszke wprowadzac gotowe jedzonko,ale jeden rodzaj najm,niej przez tydzien,zeby obserwowac ewentualne zmiany alergiczne i dlatego tylko jedno,zeby wiedziec ,co ewentualnie uczula.Ja zaczelam karmic moja corke,ponad 16 lat temu od 4 miesiaca,pamietam,jak dawalam jej marchewke,a ona caly czas kichala,a mnie na mysl nie przeszlo,ze moze jest uczulona.Ja nie mam alergii,moj byly maz tez nie ,a nasza corka uczulona jest na trawy,zboza,niektore wowce i jarzyny.Ona nawet nie moze obierac ziemniakow,bo rece jej czerwienie´ja i swedza,jak zje marchew,to puchnie jej gardlo itd,alergia,to nic przyjemnego,wiec teraz z raoulem bede uwazala i nie wprowadze za wczesnie dodatkowego jedzenia. tu Raoul w wiaderku do kapania http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f055b7b87d5aea31.html a tu u tatusia na kolanach,ale troche zamyslony http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0471745f2f5cd390.html jeszcze jedno smieszne zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6133e037f3441bab.html Dzisiaj bylismy u lekarza i lekarz powiedzial,ze Raoul rozwija sie wedlug norm i nie ma zadnego napiecia miesniowego.Jak mu powiedzialam,ze inne dzieci np juz sie przewracaja,to powiedzial,ze to normalne,ze jedne dzieci rozwijaja sie szybciej ,inne pozniej,najwazniejsze,ze w normie.No i jeszcze bylo pierwsze szczepienie,Raoul darl sie jak lew,zreszta jest zodiakalnym lwem,wiec nic dziwnego. Ok ,nie bede sie tak rozpisywac,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :-) jej ale mam tydzien.... ciągle gdzies, w domu to tylko nocujemy. Ale zaleglosci forumowe nadrobic musze :-) Witam nowe forumowiczki i \"stare\" te które odezwaly sie po przerwie :-) zdjecia oczywiscie obejrzalam :-) ślcznie nam te dzieciaczki rosną :-) \"rzuciłam\" tylko okiem na Wasze posty i widze ze pisalyscie o wprowadzaniu jedzonka. Ja zaczne ok 5 miesiąca. moze ciut wczesniej. Zaczne od soczkow, potem deserków, na poczatek jednoskładnkowych. po kilka łyzeczek i co jakis czas wprowadze cos nowego. Nie wszystko na raz, ale niech maly poznaje smaki :-) Basiu jak tak samo jak Ty- wychowana na butelce (moja siostra rowniez) i żadna z nas ani razu w zyciu na antybiotyku nie byla. Zdrowe jak rybki :-) ja karmie piersią, bede karmic do ukonczenia 6 miesiaca a pozniej zobaczymy jak to bedzie. Ale jak dla mnie rok to max. dobrze teraz poczytam Was dokladniej :-) dobrej nocki caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i te krzesełka, tez chcialam plastikowe. Ale chyba jednak kupie drewniane, takie które przerobi sie na stolik i krzeselko. Drewniane są o 100 zl tansze a nie wiem czy szymon bedzie chcial w takim krzeselku siedziec. Cos mi sie wydaje ze to moje dziecko tak jak mama na dupie za dlugo nie usiedzi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajac na karmienie zagrzebalam sie w allegro przegladalam wozki parasolki i tak sobie ogladawszy stwierdzilam ze gdybym musiala kupic to mialabym nie lada problem... podobal mi sie hauck chicco i taki jeden co nazwy nie pamietam a kompa noga zrestetowalam :P http://www.allegro.pl/item265390600_nowy_chicco_ct05_okrycie_folia_wys12h_ekropka_com.html ten wazy tylko 6.5kg i cena przystepna :) kapalam sie z Krzysiem i swietnie sobie dzisiaj plywal, nawet na brzuszku :) smialam sie bo dal malego nura pod wode ale glowe podniosl przeszczesliwy chociaz caly w pianie. w sumie to wole go kapac na foczce bo jakos stabilniejszy sie wydaje. normalnie tak mi sie slizgal ze ledwo go udalo mi sie utrzymac!!!!!!!! co do krzeselka to u nas jest to drewniane teraz stolikiem do obiadu w dalszym ciagu ale bywa tez stolem do malowania, wygniarania plasteliny no a w okresie swiatecznym stolnica do rozwalkowywania Gabrysinych ciasteczek :D poza tym jest pewnosc ze sie nie rozleci a z plastikiem to bywa roznie no chyba ze sie wyda mase kasy i kupi sie jakas firmowke a nie no name... dobra mlody nakarmiony uspany wiec i ja sie ide usypiac... mam nadzieje ze nie powtorze wczorajszego numeru i nie bede znowu sie zaczytywala w ukochanej chmielewskiej do 2 w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva jak znajdziesz chwilke to napisz mi jak sie sprawdza takie wiaderko. niedawno widzialam to na allegro a dziewczyna z innego forum na ktorym pisze poszukiwala uzytkownikow takiego sprzetu. dodam ze ona tez mieszka w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja dzis nie nadazylam was czytac 😠 aneczko, widze ze gusta literackie mamy podobne;) jako obserwator z boku doszlam dzis do wniosku, ze sie przegadujecie jak przekupki na targu:P Ta wprowadzi teraz, tamta za rok...:D A wprowadzajcie jak chcecie, byle dzieciakom krzywdy nie robic:) moim zdaniem niepotrzebnie sie tlumaczycie:P (ponoc winny sie tlumaczy:P) najwazniejszy jest umiar;) z gabi chyba od pol roczku sie kompalam i tez jej sie podobalo, po prostu ja trzymalam, zeby mi nie latala. z ksawciem to niestety nie przejdzie:( ja go sama w wanience umyc nie potrafie:O nie jestem w stanie go porzadnie wyszorowac jedna reka i mysle, ze to wiaderko jest na prawde swietnym rozwiazaniem. a ogolnie, jestem zakochana w moim syneczku:) ja w zyciu sie nie spodziewalam tak dobrego, grzecznego, madrego, kochanego dziecka. po tym co przeszlam z gabi ja po prostu nie moge uwierzyc, ze mam takiego syna:) milego dnia, ja zalozylam sobie nowe konto na allegro, bo mnie slubniak przegonil:O no i wystawiam... dzis miala przyjsc do mnie dostawa ciuszkow, ale sie nie doczekalam, wiec najprawdopodobniej kurier bedzie mi musial zwrocic kase za transport, bo miala przyjsc dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko to ni licytacja tylko wymiana doswiadczen :-) tak jak na kazdy inny temat :-) teraz jedzonko jest na topie :-) pamietacie jak kiedys Olcia napisla ze za rada lekarki podaje małej jabłuszko... troche za ostro zostalo to skomentowane i od tego czasu Olcia mliczy a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) my tez juz wstalismy. nareszcie kuba wraca do starego rytmu burzenia sie i nie nęka mnie juz w środku nocy wołąniem o mleczko ;) chociaz ten usmiech od ucha do ucha jak podchodze do łóżeczka jest rozbrajający :) teraz rozmawia przez telefon z dziadkiem, który jest w szpitalu, a rozgadał sie az miło :) wczoraj bylismy z tą plamką u dermatologa i powiedziała, ze ot moze byc od wszstkiego,. ze masc która smarowalismy jest zasilna, mamy natłuszczac penatenem, sudokremem, albo bepantenem i juz:) tak mysle, ze to nie od płuynu, bo zmieniał niedawno i jakos wtedy zaczęły mu te plamki wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, wczoraj dalismy małemu do spróbowania łyżeczke z tartergo jabłuszka, bo mielismy z działki i Kubus zajadał sie, az miło :) mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia. skad chcecie brac warezywa na zupki? nie wiecie, gdize u nas mozna dostac ekologiczne? bo cos nie usmiecha mi sie podawanie małemu tych mutantów ze sklepów. asiulek daj znac, co powie ci alergolog o podawaniu nastepnego mleka, bo sama jestem ciekawa :) ,aania ja pod kombinezon ubieram kubusiawi tylko koszulke taką misiatą z długim rekawem i spiszki misiate i tyle :) jak jest chłodno to opatucham go dwoma kocami i nawet jak jest bardoz zimno to jak wkładam reke pod kocych to jesyt cieplutko jak w piecyku :) lalik mi sie zdarzało zostawiac małego na balkonie na3, 4 godziny ;) w koncu jak robiło sie ciemno to go zabierałam, bo nie źle by sobie ktos mógł pomyslec, ze ciemno, a dizecko na balkon wystawione ;) ale on uwielbia byc na dworze. teraz mamy budowe za oknem i niestety balkon tylko w niedziele wchodzi w gre, a szkoda, bo zawsze jak wracalismy ze spacerku a myały dalej spał, to myk na balkon, niania tez i juz :) aneckzo faktycznie te plamki sa juz widoczne ): fajnie to wygląda, zastanawiałąm sie zawsze, jak to wyglada jak dzieci zmieniają kolor oczu :) u nas raczej zostają niebieskie i mój mążtwierdzi ze lepiej zeby tak było, bo genetycznie nie moze wyjsc inaczej ;) widze ze na tapecie temat spacerówek:) no my tez bedizemy musieli cos pomyslec, bo mały nie miescie sie juz praktycznie do wóżka!!! tylko te spacerówki któe są w opcjach przy ciezkich głebokich mają tak dasek, ze mam wrazenie, ze dziecku gowa sie nie miesci:) my mamy z opcja spacerową, ale jest ciezki oi nie poreczny doi samochodu, wiec pewnie kupimy cos małęgo i niedrogiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Aneczko szczerze mówią to tak średnio na jeża :p Raz poliże ze smakiem a innym razem się krzywi…myśle ze to zalezy tez od smaku jabłka bo ja jej nie dosładzam i raz się trafi słodsze innym razem troszke mniej Ale nic na siłe,dzis ma przerwe od jabłuszka a jutro spróbuje podac odrobinke soczku z marchwi A jak my jemy to Agatka tez się rwie i ciumka Super SA te foteczki  a na tym co Krzysio łapie zabaweczke to jak mu fajnie slinka cieknie:D Asiulek dzieki za odpowiedz Ja to najgorzej boje się tego płaczu bo nasza Agatka ogólnie mało płacze …odkad się te kolki skonczyły ale jak płacze to mi się serce kraje..:( Podeślij jak możesz : f.i.g.i.e.l.e.k@interia.pl poczytam i zobaczymy Wisienko moja siostra tez nie dostała becikowego :O wszyscy się śmieli ze Kacperkowi się bardzo spieszyło i ze od małego nie liczy się z kasą  A Twój chrzesniak jak ma na imie?? Maaniu ja pod kombinezon nakładam body z krótkim rękawkiem,rajstopki i np. blize czy cos podobnego  jak jest cieplej to cieńszą bluzeczke a jak chłodniej to grubsza A jeśli chodzi o te bule brzuszka to spróbuj może pic herbatke koperkowa tylko normalna taka dla dorosłych w saszetkach, u nas jak widze ze cos nie tak z Agatki brzuszkiem to wypijam i jak niunia possie cysia to przechodzi… zmykam narazie bo agatka woła;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ....:) my dopiero wstalysmy ... ja pije porannna kawe a jula jeszce kopie w samym body w lozeczku... co do krzeselek .... ja chyba sie zastanowie na plastikowym tylko takie zeby mozna bylo je na dlugosc regulowac .... wczoraj chwilke posiedzialam i zauwazylam ze nawet w fisher price sa z tej samej seri co mam skoczka rainforest ...z tego co doczytalam 6 wysokosci ma i 3 ustawienia samego siedziska ... ale jeszcze sie zastanowie ...bo w tych drewianych podoba mi sie to ze pozniej mozna tak rozlozyc ze jest ten stoliczek .... wogole jakos mnie wczoraj wkuzrylo ze czesc zabawek fisher price wycofuje ... przeciez to nie sa tanie zabawki ...i jeszcze takie jaja ... co do wozka narazie sie rozgladam ..Aneczko ten co wkleilas fajny ...tylko ma jeden mankament jak dla nie te kolka podwojne ... tu sasiadka takie miala i po tzrech tygodniach sie wozek rozlecial ... jedno kolo jeszcze przejdzie ale tyle to juz barka stabilnosci na tych wertepach .... Ewa z tego co widzialam to ta Humana jakies 12 zl kosztowala ...wiec Bebiko wylo drozsze trochu mnie to zdziwilo bo Humana wydawala mi sie lepszym mlekiem ...wsumie nie chce cie tez w blad wprowadzic bo tylko mi mignelo to przed oczami ...ja szukalam jakis kaszek i sloiczkow ... i powiem wam ze nielada problem to dla mnie byl.. A Raule slicznosci ....i jak fainie siedzi w tym krzesle :0.... Dobra narazie zmyka .... bo Julka juz glodna ... i zaczela marudzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my juz od dawna na nogach wczoraj przed polknieciem ksiazki o 24,.30 uratowalo mnie.... zabranie swiatla :D tak tak juz druga noc z rzedu zabieraja swiatlo - po przednio po 2 teraz po 24... no ale widac dbaja o moj wzrok i zebym sie wysypiala :D Justyna jak wystawisz to daj linka :) jesli idzie o spacery to Krzys smiga juz w spiworku tyle ze ja mam ten polarowy taki cienszy i malemu nie zakladam kombinezonu zimowego tylko w dalszym ciagu ten kombinezonik misiowaty z uszkami. pod spod ubrany jest w body spodziany i sweterek dzisiaj smigamy na usg bioderek, troche mi szkoda kasy zeby jechac taxi (w obydwie strony to 15zl) a z drugiej strony piechota trzeba isc godzine w jedna strone i jak sie maly obudzi to nawet gdzie nakarmic nie bede miala bo na skroty idzie sie przez osiedla gdzie nie ma sklepow z przebieralniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik ja po Gabrysi mam spacerowke parasolke wlasnie na podwojnych kolkach takich ciut wiekszych piankowych i powiem ci ze super zdaje egzamin, no i wazy niecale 6kg :) Figielku ja to sie smieje ze Krzys bedzie miesozerca w chrzestnego bo tamten ponoc w dziecinstwie na owoce glwoe odwracal i tylko zupy miesne chcial :D a slinka mlodemu pociekla z wysilku hehehe Wisienko niech ci kupia w aptece CEBION jest bez recepty, mozesz podac malemu do 8kropel dziennie. ja jak w domu zaczyna sie kichawka od razu serwuje odpowiednia dawke Krzysiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co myslalam ze sie posikam kilkala tu do was to Jula zaczela marudzic wiec skonczylam posta ide i patzre odrazu wzialam telefon zeby wam pokazac;):))... zostawilam ja tak ze lezala sobie rowno przykryta tym rozowym kocykiem .... przychodze a ona nie dosc ze w poprzeg lozeczka to jeszcze na kocyku :)).... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf2a0adc6b6ca374.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5055f316f52f124.html Aneczko daj znac po usg .... a co do wozka ... zobacze jeszcze mam troche czasu ... z tym ze jakbym sie zdecydowala na ten ze stanow to musialabym wczesniej kupowac bo ze 4ry tyg to idzie .... choc skoczek mi przyszedl expresowo poltorej tygodnia ale szedl poczta lotnicza ..... co do Oli zeczywiscie jej nie ma .... powiem ze jak ja jestem liberalna w w probowaniu pokarow teraz to wtedy sie zdziwilam bo to bylo ponad miesiac temu ... i wiem napewno ze julka miala wtedy jakies dwa miechy z hakiem ... i skwitowalam to tylko tym ze dziwie sie lekarzowi ... bo ja jakby mi wtedy lekarka powiedziala ze moge juz tak eksperymentowac poprostu bym ja zmienila ... nawet 13 lat temu tak nie bylo wiem ze piersze posilki jarkowi moglam wprowadzac po 3 miechacch to tyle i wsumie mam nadzieje ze Ola nie wziela tego do siebie ... przeciez polowa z was tez sie ze mna nei zgadza w tym co robie ... ale kazdy ma parwo do innego zdania... Wisienko co do bratanka to nic na sile niech nie robia ...bo bedzie jeszcze gorzej ... ja mialam podobna stuacje z ania ... i tylko sprytem udawalo mi sie ja nakarmic ... karmialam ja w formie jakiejs zabawy wspolnego gotopwania ...itp... zaczela jesc normalnie jak skonczyla 4ry lata ... jeszcze tak z pol roku po odstawieniu ja od piersi ... no wtedy mogla miec okolo 3 lat .... przychodzila do mnie i szeptem pytala czy w cycuniu juz jest melczko ...czy krowka mamie melczkjo oddala ...dopiero pozniej zapomniala ..... A z Raulkiem chodzilo mi o wiadorko ze fajnie wyglda... myslalam o krzesle i napisalam o krzesle;):)) dobra zmykam jakies papu;)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko PEG PEREGO ma fajne wózki. Ja dostalam od kuzynki tez z tej firmy spacerówke. Widac ze wytrzymała :-) a co do Olci to nie chcialam sie źle wyrazic, tylko wydaje mi sie ze od tego czasu przepadla jak kamien w wode. Olcia jak nas czytasz to pozdrawiamy baaardzo serdecznie :-) i wróc do nas :-) zapraszamy na forum :-) Lalik, fajny masz ten skoczek :-) Julka pewnie zadowolona :-) kupilas nowy czy używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik Twoja Julcia to sie chyba chciala w chowanego z Toba bawic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka dokladnie:).... a co do skoczka kupilam nowy...zreszta nawet by niue bylo szans na uzywany .... nie ...bylo go jeszcze u nas w slepach kupilam ...a co do zadowolenia jest nim zachwycona .... tyle ze nie skacze w nim bo jest za mala ...jak ja wkladam jest podniesiona jakby w nosidelku byla ... tak pani ania ktrora ja rechabilituje pozwolila ja wkaladac ...zwyczajnie jest za mala na skakanie i tego sie trzymam ... ale sam ten panel ja tak zajmuje ... i husta sie w tym jak w hustawce .(on jest z ta opcja hustawki) .. skakac bedzie mogla okolo 6mc ... i hajs ie tak husta tow zaleznosci jak tam na panelu poustawia zwierzatka jej sie odzywaja ... tak ze jestesmy zadowoleni ....:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak pisze z laptopa przestawia mi panel co chwile konetkst zdanie i sama nie wiem co pisze ...mam poprostu tak blisko pada ze go tracam i jakis watek wkleja mi sie w inna czesc zdania ... mam nadzieje ze sie doiczytacie i sorkie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie wkladalam Krzysia do tego exersaucer co mamy, jakos nie mam odwagi, ciagle mi sie wydaje taki maly i jeszcze chwiejny mimo ze glowka mu nie opada i w miare jest stabilny a co do Oli to z tego co pamietam to ona rzadko na forum bywala i wtedy odezwala sie po dlugiej nieobecnosci i chyba planowala gdzies wyjechac znowu albo skads wrocila... ciekawa jestem co u Balladynki... czy wraca do pracy na uczelnie czy zostanie w domu. znajoma jest w takiej sytuacji ze rodzi alda moment i ma studenciakow i jej powiedzieli ze jesli po macierzynskim nie wroci to juz na uczelni nie ma co szukac... wrrr dziady jedne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie pijac kawunie czytam co żescie na klikały. Piszecie o krzesełkach ja tez jestem za drewnianym maja przyjaciólka da mi po swojej córce.Takie praktyczne co sie pózniej rozkłada i wychodzi krzesełko i stolik.widze ze nowy temat to spacerówki,ja póki co mam spacerówke z kompletu i zamierzam w niej woźić,mieszkam na parterze wie mi rybka ile wazy do auta wsadzam cały wózek bo mam busa wiec na składaniu mi nie zalezy.Dziewczyny czy wy wozicie jeszcze w gondoli czy już w spacerówkach,bo ja bym chciała jak najdłużej w gondoli ale jak poubieram małego to ledwo sie mieści,tak do konca grudnia moze dotrwam ale po nowym roku będe musiała przezucić sie na spacerówke. Lalik córcia w łózeczku przekręca sie jak mój Oli,widzę że mamy takie same lózeczka baby sun tylko ja mam zielono-pomaranczowe.Uzywasz jeszcze przewijaka,bo mój synus ledwo sie miesci ale uwielbia tam lezeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik niezłe akrobacje julcia wyczynia!!! wisienko te kropelki to tak jak aneczka pisze Cebion, alem ozesz jej jeszcze profilakcztynie walno dla niemowlat podac :) dla niemowlat jest o smaku bananowym tylko w formie syropu :) tak dw razy dizennie po poł łyzeczki mozesz jej aplikowac :) mały spi, a ja chyba zafunduje sobie rozkoszną kąpiel ):):):) mi torche szkoda kasy na wypasiona spacerówke, bo mam gondole spacerową przy moim wózku, i tak sie zastanawiam co kupic lekkiego i niedrogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokopelasia .... jakos tak sie zlozylo ze nigdy go nie uzywalam .... obok lozeczka mam lozko i wygodniej mi ja przebierac na lozku ... a co do wielkosci tez juz nie wchodzi na pzrewijak ... jakos czas temu wogole go odpielam i schowalam pod lozeczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dla mnie takie krzeselko to niestety za duzo kasy. ja raczej za rzeczami ze sredniej polki jestem. Kokopelasa - Krzys mimo ze jakis czas temu mial juz 69cm dlugosci to dalej spokojnie miesci sie w gondoli tylko ze spiworkiem ciut gorzej ;) gondola w bartatinie ma 80cm dlugosci wiec jeszcze troche luzow jest, poza tym u nas jest regulowany zaglowek wiec maly nie jest zupelnie na plasko i nie protestuje na spacerach spacerowke bede uzywala z kompletu od bartatiny a po nastepnej zimie czyli jak Krzys bedzie mial te 1.5roku przerzuce sie na parasolke ktora mam po Gabrysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×