Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

ojjj ale fajnie, że nas tyle przybyło. Ja waham się czy na sylwka uderzyc na imprezkę, czy pozostać w domeczku i delektować się ciepełkiem męża. W sumie, to druga propozycja wydaje mi się lepsza, bo chodze jeszcze zmęczona i godz 22, to ostatecznośc o której zasypiam. zobaczymy w sumie jeszcze kilka dni pozodtało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mam pytanko do Was. Zbudowałam już suwaczek, tylko zupełnie nie wiem jak go teraz wmontować, by pokazywał się link. Help me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję zostać w domu... Fizycznie jestem wykończona tym stanem... przygotuję kilka fajnych filmów... będę leżeć w łóżku i jeść dziwne rzeczy, bo tylko na dziwne mam ochotę... Może uda mi się przez chwilę nie denerwować.... Czego i Wam życzę, A, jeżeli ktoś może niech dopisze mnie do listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy romantyczny sylwester, mala znajac zycie pojdzie spac ok 19,30 pozniej obiecalismy ze obudzimy ja na fajerwerki tuz przed polnoca a tak w sumie cala noc dla nas, jakeis tance przytulance , odribina szampana i takie tam ;) Istra - zeby dodac suwaczek wejdz w preferencje i tam dodaj link w miejscu gdzie jest STOPKA Bossanova - mowisz masz - brakuje tylko miejsca skad jestes, twojego prawdziwego imienia no i wyliczenia ktory tydzien i ile ci pryzbylo lub ubylo kg do tej pory :) NICK.............IMIĘ.........WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...TC ...TERM....KG Ally 23.........Natalia......23........Sląsk............11...30.0 6.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.........1 0....30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk........... 14.....01.07.07 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie.......14 ....05.07.07....-1 Istraa...........Aga...........25......Kraków....... .13.....08.07.07.....0 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......13.. ...09.07.07..+2,5 Blada...........Małgosia.....27.....Małopolskie......12. ....09.07.07.....0 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 10....10.07.07 termal.........Teresa.......28.....podkarpackie....12 ...11.07.07....+3 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......13.. ..11.07.07....+2 moon...........Asia..........30.......Warszawa......12.. ..12.07.07....+2 nowa346.......Magdalena..19.....kujpomorskie....10... .13 .07.07...-1 Edzia...........Edyta........22.......Białystok...... ..11...15.07.07 gosdan.........Gosia........30.......dolnośląskie..... 11...19.07.07 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........10.. .22.07.07....+1 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga........Iga...........27.......Warszawa. ..... 9....23.07.07....-2 Dviki...........Gośka........26......podkarpackie....10. ...23.07.07 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........23......Wadowice........11 ...23.07.07....+5 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa.......Karolina....24.........pomorskie......11.. .25.07.2007...0 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........10 ....28.07.07....-2 Bossanova.....................34................................28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........10.. .30.07.07....+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ.........WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...TC ...TERM....KG Ally 23.........Natalia......23........Sląsk............11...30.0 6.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.........1 0....30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk........... 14.....01.07.07 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie.......14 ....05.07.07....-1 Istraa...........Aga...........25......Kraków....... .13.....08.07.07.....0 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......13.. ...09.07.07..+2,5 Blada...........Małgosia.....27.....Małopolskie......12. ....09.07.07.....0 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 10....10.07.07 termal.........Teresa.......28.....podkarpackie....12 ...11.07.07....+3 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......13.. ..11.07.07....+2 moon...........Asia..........30.......Warszawa......12.. ..12.07.07....+2 nowa346.......Magdalena..19.....kujpomorskie....10... .13 .07.07...-1 Edzia...........Edyta........22.......Białystok...... ..11...15.07.07 gosdan.........Gosia........30.......dolnośląskie..... 11...19.07.07 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........10.. .22.07.07....+1 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga........Iga...........27.......Warszawa. ..... 9....23.07.07....-2 Dviki...........Gośka........26......podkarpackie....10. ...23.07.07 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........11 ...23.07.07....+5 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa.......Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........10 ....28.07.07....-2 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........10.. .30.07.07....+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 u mnie w pracy nikt nie zwraca na mnie uwagi, czasem zapytają jak się czuję. Co innego moja mama, pyta się czy się za bardzo nie przemęczam, czy dobrze śpię, czy w nocy nie chodzę do toalety, czy nie mam mdłości, czy dużo jem i co jem (bo już zaczyna mi wyliczać czy to będzie chłopiec czy dziewczynka). Listkaa ja mam USG na 8 stycznia (tak jak Ania1706). Podobno można już się dowiedzieć jaka jest płeć dziecka. Na początku nie chciałam wiedzieć. Chciałam, żeby to była niespodzianka 9-cio miesięczna. Ale tak długo nie wytrzymam. Co do Sylwestra to siedzimy z mężem w domu. Mieliśmy zrobić małą imprezkę u nas w domu, ale odwołaliśmy z powodu pogrzebu babci. A co do senności to powoli wracam do formy. Już nie usypiam w pracy., no i po pracy jestem w stanie coś jeszcze porobić. Mam nadzieje, że zaczyna się ten lepszy okres ciąży, chociaż czasem mam jeszcze mdłości, ale chyba bardziej zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do płci maluszka, to ja najpierw nie chcialam wiedzieć, ale ostatnio jak nad tym myślę, to jednak bym baardzo chciała wiedzieć.... męzuś dlaej się zapiera, że on chce niespodziankę....sprawdzałam ta tabelkę, do analizy płci dzieciątka, co podała w linku termal.... analizowalam na kilku osobach i się zgadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa111
cześć dziewczyny, Czytam sobie czytam, ja w domku mam 16 miesięczną córkę i właśnie wspominam sobie jak wyglądało moje USg między 12 a 13 tygodniem i powiem Wam, że robi wrażenie naprawdę. Ja roniłam łezki jak oglądałam małe rączki, buźkę, nóżki, nosek :) Przezycie ogromne bo widzi się całego dzidziusia, potem na dalszych USG ogląda się tylko poszczególne częsci ciała, które też wywołują burzę uczuć zapewniam:). Na tym USg w 12/13 tyg. widać też serduszko, kręgosłupik i wszystko w sumie można sobie pooglądać. Co do płci to nie wiem, u mnie było widać w 22 tyg. że to córka:) Zachowujcie zdjęcia tych małych cudów :) Pozdrawiam i zyczę Dosiego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem dopadl mnie silny bol brzucha, skurcze i takie jakies dziwne twardnienie, az musialam brac nospe. w dzien nie jadlam nic ciezkostrawnego wiec to bylo ciazowe, mam nadzieje ze nie powtorzy sie historia z pierwszej ciazy kiedy mialam problemy ze ‘stawaniem macicy’ czy jakos tak podobnie sie to zwie. dzisiaj niby lepiej ale dyskomfort caly czas czuje. co do zdjatek - ja mam nawet test zachowany z pierwszej ciazy i zdjecia, mala jak oglda swoj album to komunikuje wysztskim ze ta kreseczka pokazala rodzicom ze ona zamieszkala w brzuszku :) taki sam album tworze dla obecnego brzdaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj przymierzałam cuszki, które chciałam założyc na Sylwestra i okazało się, że ledwo się mieszcze i dopinam. Dla mnie to szok bo 2 tygodnie temu były jeszcze dobre :) Nie sądziłam, że aż tak szybko \"rosnę\". Tak wuięc wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na zakupy :) Zakupy się usały choc nie było łatwo. Nie mieściłam się w swój rozmiar :( Na Sylwestra mieliśmy posiedziec w domku, bo nie wiedziałam jakie będzie moje samopoczucie. Teraz postanowiliśmy iśc do znajomych :)Zresztą będą tam sami znajomi, więc będę mogła sobie pozwolic na wygodne siedzenie lub leżemie. A nawet jak przysnę (czego sie obawiam!) to też nie będzie kichy! Aneczka- trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok i żeby nie było brzuchowej powtórki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w nadchodzącym nowym roku życzę Wam wszystkim i sobie samej spełnienia naszego obecnie chyba największego marzenia urodzenia zdrowego i ślicznego dzidziusia!!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Nowy Rok Zycze 12 miesiecy zdrowia, 53tygodnie szczescia, 8760 godzin wytrwalosci, 525600 minut prawdziwej milosci, 31536000sekund spedzonych w gronie prawdziwych przyjaciol. Zycze wsyzstkim mamuskom spokojnych miesiecy oczekiwania i lekkiego szybkiego rozwiazania a waszym maluszkom zdrowka no i cierpliwosci conajmniej do 38tyg :) szampanskiej zabawy Sylwestrowej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! ja również dołączam się do noworocznych życzeń, aby zbliżający się rok 2007 był dla nas wszystkich bardzo szczęśliwy, żeby wszytsko ułożyło się po naszej myśli, a dzieciaczki urodziły się zdrowe i śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28
pozdrawiam wzystkie dziewczyny, ja dzis zaczynam 12 tydz i bardzo licze na to, ze mi sie w koncu poprawi. Mdlosci i wymioty daly mi niezle do wiwatu, nawet na spacerach" haftowalam". Dzis po raz pierwszy czuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU< DUZO ZDROWKA< USMIECHU I MARZEN , KTORE SIE SPELNIAJA DLA WAS DZIEWCZYNY I WASZYCH NAJBLIZSZYCH, NIECH WASZE BRZUSZKI IDA SMIALO PRZEZ ZYCIE, USLANE ROZAMI I MOIMI ZYCZENIAMI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dużo zdrówka, spełnienia marzeń -zwłaszcza tego najważniejszego w lipcu, może być w innym miesiącu, ale żeby urodziło się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe panie! Wszystkiego dobrego w świeżo rozpoczętym 2007. Wam wszystkim i sobie życzę zdrowych, wspaniałych dzieci, szczęścia i spełnienia w każdej dziedzinie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dziękujemy za życzenia są super. Ja też dziewczyny w tym nowym Nowym Roku życzę Wam i sobie spełnienia wszystkich waszych marzeń.Zeby nasze dzieciaczki urodziły się zdrowiutkie,i dobrze się chowały,żeby nie zabrakło im nigdy miłości.A Wam mamuśkom zyczę aby ten okres macierzyństwa był dla Was najcudowniejszym okresem w waszym życiu.No i wszystkiego dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNY !!! NA NOWY 2007 ROK żYCZę WAM WSZYSTKIM DUżO, DUżO ZDRóWKA, RADOśCI, MIłOśCI, SOPKOJU I OPTYMIZMU A PRZEDE WSZYSTKIM ABY DZIDZIE ZDROWO SIę ROZWIJAłY I żEBY URODZIłY SIE ZDROWIUTKIE, śLICZNE I SZCZęśLIWE BEZ żADNYCH KOMPLIKACJI. :) p.s. trochę mnie nie było, ale już jestem. święta przebiegły wesoło ale trochę nudno było wiadomo jak to w swięta. powiedzieliśmy rodzince o dzidzi i ku naszemu zaskoczeniu zareagowała ona bardzo spokojnie... myślałam ze ta wiadomości wzbudzi w nich większy entuzjazm. reakcja była ogólnie pozytywna. po świętach mieliśmy przeprowadzke do mojej babci. zrezygnowaliśmy z wynajmu żeby trochę finanse podreperować przed urodzeniem dziecka. poza tym babcia orzekła ze kupi mi jakieś mieszkanie ale nie teraz tylko jakiś czas po urodzeniu dziecka żebym nie siedziała sama z maluszkiem w domu. więc roboty przy przeprowadzce też było full. na sylwka zjedliśmy super kolacyjkę w domku z rodzinką a potem poszliśmy na rynek na chwilkę ale było strasznie duzo ludzi więc poszliśmy do mojej kumpeli i resztę obejrzeliśmy w tv. ogólnie było fajnie. w czwartek idę do gina na wizytę. juz sie nie mogę doczekac, żeby zobaczyć moje malenstwo i sie dowiedzieć czy wszystko przebiega dobrze. poza tym nie chce mi sie wracać do pracy jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEXA
witam witam i o zdrowie po sylwestrze pytam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy ale ja dzisiaj wracam do pracy i mam na to maaaaala zeby nie rzec minimalna ochote ;) z dzieciarnia nie bedzie szlo nic robic bo jeszcze rozkojarzeni a i ja przyznam sie ze w srednim stanie jestem. Cos mnie skurcze lapia, brzuszek staje sie twardy i tak nieprzyjemnie ciagnie... dobrze ze w czwartek ide do gina bo pewnie bym juz alarm robila zeby sprawdzic co z maluszkiem. za 2 dni zaczynam 15tydzien i taka mialam mala nadzieje ze jak juz przylezie 2 trymestr to bedzie lzej a tu i wymioty i te bole i mega zmeczenie... no nic oby do czwartku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) W Nowym Roku chciałabym wam życzy wszystkiego dobrego, szczęsliwego rozwiązania i żeby wasze dzieciątka były zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. smaruje brzuch juz dluzszy czas oliwka w żelu i teraz dokupilam sobie krem gerbera bo to juz 4 msc, a nie wiem dlaczego zazela mi sie wysuszac skóra na brzuchu i swedzi na dodatek. macie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc dziewczyny :) Blada nie mam takch swedzen, ani nie wysusza mi sie skora szczegolnie. Ale moze to dlatego, ze brzusio Ci rosnie i sie naciaga?? A z drugiej strony moj endokrynolog na kazdej wizycie pyta mnie czy mnie skora nei swedzi... Hmm... moze to ma jakis zwiazek z hormonami... Moze ktoras z dziewczyn odpowie?? A kiedy masz wizyte u ginka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam 19.01 pogadam z lekarzem na ten temat. brzuch niby mam ale nikt poza mna i mezem go nie widzi, kilogramow tez jeszcze mi nie przybywa, dalej jestem na 0. kupilam sobie specjalna masc natluszczajaca i zobacze co bedzie dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×