Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Agaa trzymaj sie! Napewno wszystko będzie dobrze! Koniecznie daj znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka gratuluje 5 :) teraz legatuj i sie odstresowuj a i brzuszek przestanie pobolewac. jesli idzie o pieniazki to jest tak ze nalezy ci sie i BECIKOWE i jednorazowy zasilek z tytulu urodzenia dziecka jesli nie przekraczaja zarobki na osobe w rodzinie (wliczajac maluszka juz) 504zl na reke. a co do PZU to akurat pan tak nam mowil ale jeszcze w poniedzialek sie dopytam co i jak dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka - te leki to pewnie byl FENOTEROL i ISOPTIN, w 1 ciazy tez je dostalam i czulam sie jak nacpana... po 3 dniach wyladowalam w szpitalu z problemami z oddychaniem dlatego teraz jakby co to juz sie w to bawila nie bede tylko grzeczne polegiwanie w lozeczku i przyjaciolka nospa forte w dalszym ciagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja zawsze wselkie bole czy silne skurcze konsultowalam i konsultuje z ginem. W I ciazy lezalam w szpitalu kilkakrotnie i dostawalam zastrzyk z pyralginu z papavaryna w ramach rozkurczeniowych. Teraz takie zastrzyki tez mialam tyle ze gin pozwolil mi lezec w domu. No i codziennie mam brac nospe forte 3x1. Mysle ze koniecznie musisz o tym powiedziec ginowi. Takie bole rozciagania i naciagania sa w sumie czyms normalnym w ciazy o ile nie prowadza do zbyt czestych skurczow bo te wiadomo moga sie zle skonczyc. Byc moze u ciebie jest to teraz skutek wieszania firan i stresu egzaminacyjnego ale moja rada to kontakt z ginem najpozniej w poniedzialek... nie ma na co czekac i ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta ciężarna
czesc ja tez rodze w lipcu 2007 termin mam na 18 lipca ale boje sie jak cholera czy moze ktoras z was juz rodzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było i dużo straciłam:( Ale juz będe sie pojawiać. Wyjechalam z polski na jakiś czas ale już jestem:) Pomału rozglądam sie za rzeczmi dla malucha pokoik juz dawno pomalowany i tyle. Nie mam jeszcze nic poza kilkoma ciuszkami:) A wy macie juz coś?? Ja mam na oku wózek:) pODOBA MI SIE Quinny:) Oh dużo by tu wwam tak opisywac co u mnie:) Dużo rzeczy wydarzyło sie i juz:) Mogłybyście dopisać mnie i Maje do tabelki??Ok?? Jestem padnieta po dzisiejszym dniu bo gości mieliśmy więc napisze więcej moze jutro:) Pozdrawiam was wszytsko mocno i gorąco. Dziewczyny w kórym tygodniu mozna juz określić płeć maluszka?? Y... to chyba tyle miałam do napisania. Miłej nocy życze wam mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzięki jumik i olcia81. Wczoraj mnie nie było ale dziś przeczytałam wasze słowa otuchy. Dobrze usłyszeć coś pozytywnego od kogoś kto ma podobne przeżycia. Bo na około tylko pytają wszyscy czy już coś czuje bo powinnam itd. A ja już się zastanawiam dlaczego ze mną jest inaczej. Ja też słyszałam że pierwsze ruchy są koło 20 tyg więc jeszcze trochę czasu mam. A czy którąś z was boli brzuch? bo mnie czasem dołem pobolewa choć lekarz nie widzi nic złego. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam, czyzby niedzielne lenistwo??? ja wczoraj padlam po 22giej i dzisiaj juz od 8 grasuje w kuchni. Jakis przyplyw lepszego samopoczucia w koncu!!! Marylko to nie chodzi o przewrazliwienie. do wizyty zostal ci grubo ponad tydzien wiec jesli bole ustapia to ok ale jesli by sie powtarzaly lub niedajco nasilaly to koniecznie wizyta u ginka! ja tez jestem z tych co to nie chca panikowac i odwlekaja wszelkie wizyty lekarskie na maxa ale teraz to nie my jestesmy najwazniejsze a lokatorzy naszych brzuniow Afrodyta - porod nie jest wcale taki straszny, ja rodzilam 5lat temu i jakos nie mialam oporow starac sie o 2 brzdaca. Wiadomo nie jest to za przeproszeniem \'puszczenie baczka\' ale ciezka praca, jesli bedziesz sluchala sie poloznej i jej rad no i przede wsyzstkim bedziesz POZYTYWNIE nastawiona to nie bedzie zle, nie taki porod straszny jak go maluja :) mysle ze inne mamuski potwierdza ze caly trud porodu zostaje wynagrodzony kiedy ujrzysz i utulisz swojego maluszka.. bedzie dobrze grunt to pozytywne nastawienie niektore z was pisaly ze planuja kupic kojec - wynalazlam taki na allegro jak szukalam duperelkow dla maluszka, moze ktorejs z was sie spodoba bo przyznam ze cena jak za taki model to rewelka http://www.allegro.pl/item163071151_uwaga_gratis_lozeczko_kojec_przewijak_super.html duzy plus za cene, estetyke wykonania no i oczywiscie za nieceratkowy przewijak :) pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia - bole brzucha sa normalne, czy lekarz przy powtarzajacych lub nasilajacych zalecil ci nospe? jesli tak to mozesz ja spokojnie brac. Mnie zolta przyjaciolka ratowala i w 1 ciazy i teraz takze bez obaw jakby co. Bole brzucha sa na skutek powiekszania sie macicy no i rozciagaja sie wiazadla podtrzymujace macice stad te wszelkie skurcze. A co do ruchow maluszka to powiem ci ze za pare miesiecy zatesknisz za tym blogim spokojem w brzuniu - jak ci paluch szkrab wepchnie pod zebro a noge wciskal bedzie w pecherz to takie chwile spokoju tak teraz beda mile wspominane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneczka. Ja właśnie tak sobie te bóle tłumacze tylko że biore spasmophen 3 razy dziennie a on działa rozkurczowo. Nawet nie wiesz jak już bym chciała żeby kluska mnie kopała po żebrach :) Buziaczki dla ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka mi się ten kojec też bardzo podoba. Też już oglądałam różne ale do tej pory nie znalazłam nic w ładnym kolorze a te są naprawde super. No i cena też o wiele niższa w porównaniu do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
Cześć dziewczyny! Czy słyszałyście może o dr.Marcinie Zioło z Babka Medica? Jestem do niego umówiona , ale to moja pierwsza wizyta i trochę mam obawy. Poprzednia moja gin. prowadząca jakoś wzbudza u mnie negatywne odczucia. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......19...... 29.06.07......+3 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......17 .....11.07.07....+1 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......14... .22.07.07....+1 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......15 .....23.07.07..+5 Terka76.......Teresa.......30........Lubelskie......1 4......23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.............usa.... ...14.....24.07.07. elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5 Maaarcia22 ja też jeszcze nie czuje ruchów, chociaż ja wchodzę dopiero w 18 tydzień. Ale wiem, że niektóre kobiety dopiero w 22 tyg. coś czuły. Mamy czas. Afrodyta ja też rodzę dopiero pierwszy raz, choć mam już prawie 31 lat to strasznie się też boję. Ale powtarzam sobie, że tyle kobiet już przez to przechodziło, że my też jakoś to przeżyjemy. No i jak Aneczka pisze, jak zobaczymy maleństwo to wszystko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia - po komentarzach patrzac sporo osob z tego kojca jest zadowolonych, pokazalam kolezance a ona sie tak napalila ze gotowa byla kupowac tylko ja maz przystopowal ze dopiero w kweitniu hehehe. Marylka - ja osobiscie chodziki odradzam ;) nie wiem jakie zdanie maja inne mamy ja jestem ostra przeciwniczka ze wzgledu na dzieciece bioderka. chyba juz laseczki tutaj na ten temat pisaly nawet jakie moga byc chodzikowe nastepstwa. A co do brzuszka - mi w ciagu tygodnia strzelil w obwodzie 6cm a na wadze dalej ani drgnie... i w koncu znajomi mi nie mowia ze wygladam jakbym sie bardziej najadla hehehehe a co do zakupow - ja na razie sobie tylko ogladam i szacuje koszty. W przyszlym tygodniu chcemy kupic meble bo nie bedziemy mieli gdzie trzymac dzieciecych rzeczy. Ubranka mam po malej jakby byla dziewczynka a dla chlopca ma mi jakby cos kuzynka ze stanow odeslac wiec ta czesc jest z glowy. Zakupy \'grubsze\' typu wozek czy fotelik samochodowy zostawiamy na koniec maja poczatek czerwca ale chce juz miec wszystko upatrzone i budzet rozplanowany ;) ja ogolnie to z tych takich skrupulatnie planujacych wydatki wiec moze to dlatego takie przeszukiwanie i porownywanie cen... np jesli idzie o wozki znalazlam jeden model w roznych sklepach internetowych i wychodzi na to ze roznica miedzy sklepami to ponmad 350zl czyli niemala.. dobrze jest porownywac i miec ogolne rozeznanie w cenach bo mozna sie niezle naciac zwlaszza ze wszedzie pisza ze to \"prawdziwa okazja\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak wasze samopoczucie?? Ja właśnie wróciłam z kościoła. Wybrałam sie pieszo zeby sie troche przewietrzyć. I ledwo co sie kulałam :( jak chodze to mam straszną kolke :( Ciekawe czy to normalne czy nie ;/ Nie mówie o jakis dłuzszych dystansach, bo mam problem nawet zajsć na przystanek na ktory mam dwa kroki, od razu kolka :( Aktualizuje tabelke. To już 20 tydzień, półmetek :D Brzuszek coraz wiekszy z tygodnia na tydzien :) Imię już wymysliłam, chłopczyk to będzie Igor, a dziewczynka chcialabym żeby nazywa sie Julitka:) Za tydzień wybieram sie na usg i mam nadzieje ze lekarz już okresli płec. Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......17 .....11.07.07....+1 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......15 .....23.07.07..+5 Terka76.......Teresa.......30........Lubelskie......1 4......23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.............usa.... ...14.....24.07.07. elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5 Niestety ale pojawiły sie już u mnie rozstepy :( Na brzuchu ani jednego, za to na piersiach ostatnio zauwazylam :( Uzywałam kremu z Gerbera, wydaje mi sie że on jest dobry a ja poprostu za malo sie nim smarowalam :( Aneczka, super ten kojec. Szkoda że ma takie ciemne kolory(mi podoboba się żółty z zielonym, albo jasno niebieski z szarym), bo cena całkiem przystepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziweczynki :) Jeśli chodzi o zakupy dla dzidziusia to postanowiliśmy ruszyc pod kiniec maja, czerwiec. Ale pomalu robię rozpoznanie w internecie :) Przyznam ze niektóre wasze linki będą przydatne :) :) Wczoraj pod wieczór zjadłam kisielek, położyłam sie i oglądałam telewizję. I nagle poczułam mojego dzidziusia! Tym razem jestem pewna, że to był on. Od kilku dni czuję jego ruchy, które są jeszcze naprawdę rzadke :) Ale wczoraj to było coś fantastycznego! Raz po lewej stronie zaraz potem po prawej stronie delikatne kopnięcia (tak jakby puls czy tik) :) :) I tak 7 razy :) Naprawde niesamowite. Jutro o 17.00 idę do lekarza. Nie będzie to comiesięczna wizyta tylko przedwyjazdowa :) Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Z ciekawości wejdę na wage :) Ciekawa jestem ile mnie przybyło w ciągu 2,5 tygodnia !!! Ostatnio w ciagu miesiąca przytyłam 3,30 kg ;) Życzę Wam miłego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam o kojcu za 189zł tyle że nie wiem jak się wkleja stronę z alegro.I właśnie chodzi o ten co aneczka wkleiła.Tani, wymiary są mniejsze niż łóżeczka.Chyba taki sobie sprawie.Z doświadczenia wiem że spanko dla dzidzi nie posłuży zbyt długo ani zbyt często.Pewna część z Was pewnie po urodzeniu i tak będzie chciała mieć malucha przy sobie w swoim łóżku a jak będzie karmić piersią to tym bardziej.Więc nie ma co, w moim przypadku nie chcę miec łóżeczka tylko taki kojec.Byłam w sklepie dla maluchów i oglądałam kojce,mają one sztywne podłoże,wiec sa moim zdaniem praktyczniejsze nizż łóżeczka,tyle że ceny 2 razy takie dlatego zamówie z alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a ja własnie z Wawy wróciłam. Byliśmy wczoraj z mężem na balu organizowanym przez jego firmę. Fajnie było! Pojadłam za tzrech (!), potańcyzłam, i dobrze się bawiliśmy. Znajomi, którzy wiedza, że jestem w ciąży, mówią, że brzusia jeszcz nei widać,ale sylwetkami się zmieniła. No, zwłaszza piersi - musiałam kupić już większy stanik :D Poza tym czuję się super, nie jestem juz tak bardzo senna. Ehh.szkoa ze to juz koncówka weekendu i jutro znow do pracy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marylko, cieszę się, że u Ciebie ok!!! Ja na bóle typu kolka w pierwszej ciąży dostałam Scopolan i teraz też czasami biorę. Anulka, gdybym nie zajrzała na forum (przede mną dwa ciężkie dni :( ), życzę szczęśliwej podróży!!! Dziś po raz trzeci (trzecia niedziela z rzędu) zrobiło mi się w kościele słabo i niedobrze, więc stwierdziłam, że od kolejnej niedzieli odpuszczam sobie. Choć niedziela mam mnóstwo zaległej pracy (głónie prace zaliczeniowe, średnio ok. 15 stron na osobę, a leży ich z dwadzieścia - przynajmniej tyle powinno spłynąć...), jutro rano zajęcia w liceum, po południu na uczelni, we wtorek podobnie, tyle że po południu pytam na pierwszym terminie studentów zaocznych, więc pewnie do 20 posiedzę :( Trzymajcie się cieplutko i zdrowo! Aga, mam nadzieję, że byłaś u lekarza? Napisz, co u Ciebie. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nie w temacie:( Musze poczytać co u was ale mam bardzooo dużo do nadrobienia. Mam pytanie w którym tygodniu można okreslić płeć maluszka?? I mam prośbe dopiszcie mnie do tabelki bo ja kurde nie umiem :(:( Może wie kiedys naucze to nie będe marudzić:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.o.s.i.a.
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Jolka87........................20.......................19........07.07.07 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......17 .....11.07.07....+1 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......15 .....23.07.07..+5 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok.....16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moj brzuch juz jest tak duzy ze nie da sie ukryc :) i to wszystko w jeden tydzien...z takim rozpedem bede niezla beczulka hehe, na szczescie te moje juz 2kg ida na razie w brzuch i dzidzie. mam podobne ostatnio bole niby jak kolka, tylko ze ciagle one sa. wystepuja zwykle wieczorem, po odlezeniu kika minut mijaja, wiec ja nie mam powodu do brania Nospy. dzidzi dalej nie czuje:( a juz prawie 19 tc, pocieszam sie ze brzuch rosnie wiec wszytsko ok... pokoju dla dzidzi nie przygotowuje , poniewaz lokuje je razem z nami w sypialni, tak mi sie wydaje najlepiej, blizej do wstawania w nocy. to co nas czeka to wykonczenie lazienki na gorze kolo sypilani, bo do tej pory mamy taka mala goscinna na dole i zajecie sie ogrodkiem, jakies utwardzenie na moj lezaczek i wozek:) no i ogrodzenie. aaa no i telewizor pewnie tez sie przyda, bo do tej pory zylismy bez (jestesmy anty tv) , ale siedzac samej w domu calymi dniami bedzie juz troche smutno. no w sumie tego to juz duuuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......17 .....11.07.07....+1 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......15 .....23.07.07..+5 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Jak zwykle mam stresa przed wizytą u lekarza :( Pewnie zupełnie niepotrzebnie... Ale zawsze tak mam. Idę na 17.00 więc proszę trzymajcie kciuki, żeby było wszystko ok :) Jumik - wyjazd jest w piątek, więc napewno do tego czasu zaglądne tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ ZAKTUALIZUJE :) Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......18 .....11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..16 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......15 .....23.07.07..+5 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.............usa.... ...14.....24.07.07. elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5 TAK JAK WAS CZYTAM - Z TYMI BOLAMI BRZUCHA TO ZASTANAWIAM SIE CZY TAK POWINNO BYC. JA MAM TYLKO TAKIE DZIWNE UCZUCIE ZE BRZUCH MI SIE ROZCIAGA OD WEWNATRZ, CZASEM JAKIES BULGOTKI I JAKIES KOPNIECIE OD SRODKA (BARDZO RZADKIE) I NIC WIECEJ. POZA TYM Z TEGO CO CZYTALAM W ROZNYCH ARTYKULACH TO CHYBA DRUGI TRYMESTR POWINIEN ODZNACZAC SIE POPRAWA SAMOPOCZUCIA A NIE JAKIMIS BOLAMI. A CO NA TO WASI GINEKOLODZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki PRZETRWALAM pierwszy dzien powrotu do pracy po miesiacu siedzenia w domu!!!!!!!!!!!! kiblolandie przywitalam w domku i w szkole bylo w miare, w prawdzie przez caly dzien od wyjscia z domu do teraz wszamalam tylko pol pomarancza ale jakos sie czuje. W pracy wszyscy byli mili i wypatrywali brzuszka, specjalnie zalozylam wezszy sweterek coby mnie poopinal i uslyszalam ze w koncu cosik znac ale ze czekaja na wiecej :) ogolnie to bylo milo i wiekszosc uczniow sie nawet ucieszyla, jakby bylo tak jak dzisiaj to moge pracowac :) chociaz mowiac prawde to mialam 4 lekcje i 2 okienka a od jutra codziennie po 6godzin plus 1 okienko wiec moze to byc roznie… no ale licze ze nie bedzie gorzej bo przeciez byc nie moze…troche mnie te przeraza 3 miesiace bez najmniejszego dnia wolnego ale jesli idzie o finanse to jakos to trzeba pzretrwac no chyba ze lekarz by cos innego powiedzial.. na dzien dzisiejszy bylo milo bo dzieci nie mialy ang przez 2 tygodnie przed feriami i okres ferii wiec sie troche wytesknily… chociaz im miny zrzedly jak o kartkowkach powiedzialam :D Monika - a jak twoj gin liczy polmetek? moj mowi ze dopiero jak sie 20tydzien skonczy (czyli 19t6d) to mozna tak lizcyc i juz sie ciut zgubilam, no ale juz nawet liczac wg niego to wychodzi mi polmetek 15lutego :) Edzia - kazdy organizm jest inny jesli idzie o przechodzenie ciazy. teoria z praktyka ma niewiele wspolnego w wielu wypadkach. i tak np w 2 trymestrze powinny ustapic mdlosci i wymioty a ja dalej zaliczam kiblolandie do kilku razy dziennie. po prostu moj organizm reaguje tak a nie inaczej :O Anulka - czekamy na wiesci po wizycie, jest dobrze bo przeciez inaczej byc nie moze!!! ja mam wizytke jutro i tez juz stresik sie wlaczyl... kokopelasa - w sprawie wklejania linkow - zaznaczasz (podswietlasz) wybrany link w pasku adresowym w oknie przekladarki trzymajac lewy przycisk myszy, prawym klawiszem myszy uruchamiasz menu i wybierasz stamtad KOPIUJ, jak juz jestes na forum po prostu naciskasz jednoczesnie CTRL i V no i gotowe :) mam nadzieje ze zalapalas o co biega :D jumik - mam nadzieje ze mocno nie zestresowalas studenciakow :P ja to jestem w podwojnej roli bo i belfra i studenta i przyznam ze wole byc belfrzyca i oceniach niz byc oceniana hehehehe. a swoja droga pracuje w gimnazjum i niby to taki okropny wiec a jednak nie zamienilabym moich nastolatkow na zadna inna grupe wiekowa. Jolka - z plcia to jest tak ze od malca duzo zalezy, jak sie ladnie ulozy to w 17tyg gin moze spokojnie powiedziec kto ci w brzuszku mieszka ale jak sie postanowi nie ujawniac to i w 24tc najsprawniejszy lekarz z mega dobrym sprzetem nie zajrzy ;) z reguly plec ustalana jest na usg polowkowym czyli miedzy 21 a 23 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam juz duzo urosly piersi??? ja we wrzesniu sie mierzylam (zboczenie po odchudzaniu) no i bylo 101, jak mi zaczely rosnac i potwierdzilam ciaze to bylo 104 a tu w sobote mierze i juz 107.5!!! w pierwszej ciazy z 96cm w biuscie w kilka tyg po porodzie (karmilam piersia) wyladowalam na 120cm!!!! jak jest z przyrostem biustu u was?? jumik - rozmawialam z moja ksiegowa i u nas w szkole do obliczenia macierzynskiego wliczaja sie nadgodziny nagrody dyrektora i wszystkie inne dodatki... nie dosc ze jakbym byla na zwolnieniu to mi sie mianowanie nie zliczy to jeszcze miesiecznie tyle za nadgodziny leci no i pozniej ta srednai bedzie mniejsza... jesli tylko dam rade to bede pracowac no ale wiadomo nie kosztem zdrowia swojego czy malenstwa... a ty jak tez tak planujesz czy odpuszzcasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......20...... 29.06.07......+4 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....18.... ..04.07.07......+3 Aneczka1979...Ania........28.......podlaskie....19.....0 5.07.07.......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......18.. ...08.07.07....+2 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....17.....08 .07.07....+1 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....18.. ..09.07.07.....+5 Blada..........Małgosia.....27......Małopolskie.18... ..10.07.07.....+1,5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....14.. ..10.07.07.....+2 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..17... .11.07.07....+5 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....17.....11.07.07...+4 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......17 .....11.07.07....+1 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....17 .....15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25.......śląskie........ .16......18.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........13. .....2207.07....+2 agnes_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...15.. . ...22.07.07....+5 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......15... .22.07.07....+2 Stonoga........Iga...........27....Warszawa......15..... 23.07.07....+? Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..15 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706......Ania...........22......Wadowice.......16 .....23.07.07..+9 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......16.. ....23.07.07..+3 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 15.....23.07.07...1 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... ..11.....25.07.07...0 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26.........Wrocław.....14. ...30.07.07.+1,5 Cześć dziewczyny byłam dziś u gin. i wszystko ok. Mam super wyniki szyjka zamknięta itp. Tylko jedna rzecz mnie denerwuje. Mój przyrost wagi. Przed ciążą wachało mi się między 48 a 50 a już ważę 59. Nie chce wiedzieć co będzie pod koniec ciąży. A wydawało mi się że wcale nie jem tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×