Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie11

clotrimazolum tabletki dopochwowe

Polecane posty

Gość Młoda 18 latka
Witam. Wczoraj ginekolog przepisal mi te tabletki i maść z tej samej firmy . Piszecie tutaj ze wam coś wypływa i że szczypie. Mnie nic nie szczypie, a wypływa tylko w nocy bezbarwne . Czy wszystko dobrze zrobiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ma grzyba pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ginekolog przed wypisaniem recepty napomniala o pieczeniu i że jest to normalne ponieważ tabletki zawierają ( skład na recepcie). Stosuje je pierwszy dzień i faktycznie piekło jak cholera ale po 20 minutach pieczenia ustały. W taki a nie inny sposob niestety działają te tabletki, podejrzewam, że to przez ich wyższą już półkę co do zakażenia. I pro po brania tabletek dopochwowych powinno sie je brac TYLKO NA NOC. W dzień dużo chodzimy i tabletka po prostu wypływa, w nocy podczas leżenia tabletka ma lepszą przysfajalność,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Hexatiab kapsułki, że to jedyny ze srebrem dopochwowy produkt i zaskoczy was jak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga clotrimazolum ale po kuracji biorę przez parę dni mugovagin to czopki ochronne przywracające dobre pH i dzialaja kojąco na pochwę która została podrażniona po clotrimazolum. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
W zasadzie ja nie mam żadnych pytań jednak zdecydowałam się napisać gdyby ktoś miał podobnie jak ja (czego nikomu nie życzę). Mi ginekolog przepisał clotrimazolum tabletki dopochwowe. Niestety zaraz po aplikacji odczułam duże pieczenie. Potem przez noc było tylko gorzej. Piekło niemiłosiernie i bolało, a rano było jeszcze gorzej opuchnięcie i silne zaczerwienienie :( sikałam przez łzy. Ktoś tu napisał że musi piec otóż to nieprawda, jeśli lekko piecze i po jakimś krótkim czasie przechodzi to jest ok, ale jeśli to trwa to znaczy że masz uczulenie. Rano poleciałam znowu do ginekologa, żeby się upewnić co dalej i czy brać kolejną dawkę. Lekarz stanowczo mi zabronił i polecił zrobić irygację (Tantum Rosa - gotowy roztwór butelka 140ml), żeby oczyścić się z tego co uczula i zalecił nowe leki. Nie twierdzę, że ten lek jest zły. Działa u wielu kobiet, ale może podrażnić i wtedy warto wiedzieć jak sobie z tym poradzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×