Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aparatka-
Cala, a moze przepiekna, bo bardzo ładna z ciebie dziewczyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
netopia, tak mi przykro ze cierpisz, ja po wyrwanej 4 nic nie czułam, bólu nie było , opuchnieta tez nie byłam, nic jakby nic nie robili mi:-), moze to zalezy od organizmu, jak znosci takie rzeczy, trzymaj sie dzielnie:-), masz tu kwiatka na pocieszenie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aparatka, czego to sie nie robi dla zdrowia i urody:) Moze u mnie gorzej, bo ja w \"kwiecie wieku\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy dzis rocznice!:):)100 co proponujecie?:)fajnie:) dora cala i emma wysylam wam zdjecie i czekam na wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda usmiechaj sie!!!!!! masz piekny aparacik i ciesz sie nim!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, dziekuję za komplement. Wiesz myślę, że to można powiedzieć o nas wszystkich:) Ładne i fajne z nas dziołchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Witam 🌼 Oj to chyba ja pobiłam wszystkich bo wstałam o 14.30- nadrabiam zaległosci z całego tygodnia Przyjemności wpisania sie na 100 stronie topicu nie mogłam sobie odmówić ;) - to w koncu stawia szampana ??????? :) 🌼 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
No to ja tez wysyłam kewcia do ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala mam juz cebie faktycznie:) ale jak bedziesz miec fotke z aparacikiem to przeslij mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
To ja też poprosze o wasze zdjecia z aparacikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociulinda ja tez chce fotke ;) aparatka ja z winem czerwonym zwałaszcza nie mam miłych doswiadczen :) no ale nic hehe duzo by tu opowiadac. dzieki za @ :* ja wyslalam swoje zdjecie cala hehe nie dasz mi spokoju :) to jest \"prze..\" takie....no nie wiem jak to wytłumaczyc. dziwne ze nie znacie tego okreslenia ale w sumie pochodzimy z roznych stron Polski , u mnie sie tak mowi i kazdy wie o co chodzi... to sie tyczyło tego @ co napisalas bo byl taki wypasiony czy to \"prze\" mozna tu rozumiec w sensie prze wariatka! oczywiscie w dobrym znaczeniu slowa wariatka ;) zeby nie bylo. cala Tobie tez przesle foty nowe bo kurde tak glupio jak kojarzysz mnie tylko z moim zebow hahahahahaha. ja mam przed oczami Ciebie z tego zdjecia a Ty moj profil buahahah smieszne troche...teraz sobie zdalam sprawe z tego;) poza tym kurde przez to forum nie moge nic zrobic bo jak tylko mam wolne to zagladam tu non stop:) referat pisze od wczoraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22 ja mam tak samo....co chwile zagladam na forum zamiast sie uczyc!! dajcie znac czy doszly moja fotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Witaj Kamyk,dawno ciebie nie było:-), jak ząbki i kiedy aparacik będzie:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia, do mnie doszła fotka:) Dziekuję. Ale masz śliczne wypieki :P A zamki chyba mini, co? :) malutka22, wyczesane foty! Extra! Jesteś \"prze...\" :D A na tym pierwszym zdjęciu ( mam nadzieję, że nie narażę się Tobie tym co napiszę;) ) wyglądasz na 25 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
aparatka- cały czas jestem na bieząco z tym co sie u Was dzieje niestety styczeń to dla mnie ciezki okres i przynajmniej udaje ze sie ucze :) Jak na topicu sa najciekawsze dyskusje to albo spie albo jestem na uczelni ( mimo ze studiuje dziennie to zajecia mam po poludniu) Sprawe zebów odłozyłam do lutego bo wtedy bede miec duzo czasu zeby sie tym zająć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przegapiłam wejśćie na 100-tną stronę :-( Bo oglądalam TV, nie wiedzialam, że tyle napiszecie :) Cala - Twój brat miał wczoraj studniówkę? W piątek? Kewcia - dzięki za zdj. Ślicznie wyglądasz z aparacikiem i wiecie co? Wcale nie rzuca się tak w oczy! Jak będe miała aparacik to też zrobię zdj. i Wam wyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia, jasne, że przeslę :) Nie omieszkam się nie pochwalić moim żelastwem;) Zrobię zdjęcie przed założeniem i po założeniu i chętnym prześlę, ale to najprędzej 6. lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala wiesz co ja juz 2 raz odkad zalozylam aparat mialam uczulenei na buzce.pierwszy raz wypadlo na andrzejki a drugi na sylwka! tragedia!a na tym zdjeciu to juz po kilku dniach zaczelo mi schodzic!jakeigos pewcha ostatnio mam wszystko sie mnie lapie! a zameczki rzeczywicie mini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala;) hihi powiem Ci ze fajnie uslyszec 25;) normalnie to mi każą pokazywać dowód jak piwo kupuje :/ ale fakt w tej bluzce moze wygladam starzej. natomiast to nie jest mój styl, ja lubie a luzie, sportowo :) jestem zioooom :P kewcia ...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, tak, mój brat miał studniówkę w piątek. Zresztą ja też miałam w piątek. A czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia..teraz przeczytalam co napisalas...ja tez mialam uczulenie na buzi 2 dni przed sylwkiem!!!!!!!!!!!!!!! ale zbieg okolicznosci, takie plamy czewrone, swędzoce....pilam wapno no i nie mialam ani śladu w ten wspaniały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Kamyk mój aparat na góre tez sie opóźnia, ale to nie z powodu nauki,nie chce o tym mówic bo gęsiej skórki dostaje:-)trzeba byc cierpliwym i tyle,kewcia ja tez poprosze o zdjecie:-) Dora jeszcze się załapałas na 100 strone szampana podobno i tak ja stawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22 ja chodzilam z tym tydzien wapno nic nie dawalo w koncu lekarz pezepisal mi masc tabletki i jakeis specjalne wapno i zeszlo! strasznie! aparatka wyslalam ci juz! dziewczyny wygoncie mnie!musze sie uczyc!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, jak mieszkasz w dużym mieście... To jest dużo studniówek i robią też w piątki. Ale w soboty też są, nie? Ja miałam w sobotę (9 czy 10 lat temu ;-) ) Kociulinda - a ja widziałam Twoje ząbki? I wogóle Ciebie? Bo juz nie poamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
kewcia, juz mam ślicznie ci z aparacikiem:-), uciekaj sie uczyc, u mnie doszło do tego ze zabki myje przy komputerku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia, ale te rumieńce na zdjęciu są baaardzo pozytywne :) Takie naturalne malutka22, no to zdobyłam u Ciebie plusa za te 25 :P Ja też jestem ziom. Jeansy rurki, adidaski, koszulki polo te sprawy;) Pewnie m.in. dlatego też nie sprzedadzą mi alkoholu bez okazania dowodu;) Na tym zdjęciu, którym każda (?) z Was dostała jestem na poprawinach, więc nie co inaczej jestem ubrana (sukienka, dekold, perły) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka mi tez sie to zdarza! dobra zmykam wroce wieczorkiem!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×