Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

no do nurkowania to bajka:) tylko ze trzeba byc odwaznym, ja uciekalam z wody jak plynal do mnie taki wielkosciowo dajmy na to maly jamnik:/ emma, nie wysylalam Ci nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja mialam misiąc temu tak stloczone zeby na gorze ze jedynki zachodzily na siebie ta przerwa miedzy nimi powstala niedawno mam cofniete dwojki i to mocno teraz jak nie sa tak stloczone to mniej sie to w oczy rzuca a na dol zakladam za jakies dwa miesiace:) na dole stloczone brak symetrii i wygladaly fatalnie jakby byly totalnie nie na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23, ej, no super masz ząbki! Szkoda, że nie widziałyśmy Twoich ząbków przed założeniem aparatu, miałybyśmy porównanie. Ale z tego co piszesz... praktycznie miesiąc czasu i po wadzie! EXTRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne:) wyslalam- dostalas to, co wszyscy plus bonusowo aktualnosc roku- zdjecie z egiptu:) to dlatego ze zapomnialam wyslac Ci wczesniej takie uprzywilejowanie Cie spotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, jamnik w wodzie? ;) Wyrośnięty Nemo, mówisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala.. cos w tym stylu:/ Tyle ze rozowe i wrednie wygladajace- tam bylo tak, ze szlas sobie w wodzie do kolan iles metrow i nagle dochodzilas do urwiska na rafie- nie wiem jak tam bylo gleboko ale na pewno ponad 10m- taka mala roznica:/ no i tam mieszkaly te potwory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zameczki chyba faktycznie są mniejsze:) dzieki za słowa otuchy dziewczyny ale jak zrobie troche lepsze zdjęcia i będzie widać ze wada nadal jest ale faktycznie jak sie wyrównaly i nie są nachylone to lepiej wygladaja:) SUNSHINE23 dzieki zaraz sprawdze poczte:) Cala na poczatku bolało strasznie i codziennie sie przesuwały teraz jest lepiej jakby troche odpoczywały:) może temu widać zmianę po miesiącu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 moja orto mówi że specjalnie mam tak wysoko naklejone ze względu na moją wade ma to swoje zalety bo jak sie nie usmiecham to nie widac ze mam aparat, ale usmiecham sie pełna gębą wtedy nic sie nie ukryje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też to zauważyłam. Emma23 jakby wyżej przyklejone zamki. Może mniej widoczne przez to są? Emma23, SUNSHINE23 macie zamki mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, a nie dzieje Ci sie przez to nic z dzisalami? nie podrazniasz ich jak tam szorujesz aparat czy cos? no widzisz- kolejny punkt wspolny- Ty masz wysoko zamki a ja jakos dziwnie nisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz jest nawey lepiej niż przed aparatem:) bo wczesniej mocno przyciskałam szczoteczke i zaczęły mi sie odkrywac szyjki zębów a teraz juz tak nie cisne bo 1. bola zaki 2. zaki wysoko nawet nie jestem w stanie bezpośrednio po dziąśle szorowac pomagam sobie tą malutką szczoteczką do czyszczenia przestrzeni. a ty masz problem z dziąsłami?? czemu ?? a te zamki masz bardzo nisko naklejone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o tych szyjkach wcześniej Cala pisała:) i objaśniła zasadę ich odsłaniania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie na szczescie nie mam, ale juz przed aparatem mylam zeby za mocno jak to ujal dentysta i mi sie odslonila jedna czy dwie. tak zupelnie nisko to nie mam, po prostu zawsze mi sie wydawalo ze ma sie wyzej niz ja.. ale generalnie moglam byc zle poinformowana, bo musze wam sie przyznac ze zaczelam sie interesowac aparatami dopiero jak mi zalozyli.. wczesniej nawet nie wiedzialam co to gumki i po co one:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się powtórzyłam 2 razy, ale wyskakiwała mi jakaś postdata no i odświeżając automatycznie ta sama wypowiedź się wklejała. Zaraz uwierzę w to, że naprawdę nie znam się na komputerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 dokładnie tak robiłam za mocno wcześniej szorowałam a teraz jakby zamki trochę osłaniały moje szyjki zębowe:) dzieki temu są mniej podrażnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie z wami rozgadałam:) a miałam zajrzeć na chwile Cala zazdroszę końca sesji u mnie dopiero 29 zaczyna sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny a propo gumek:) Moim dylematem na dzień dzisiejszy jest kolor gumek. Mianowicie nie wiem jaki kolor, jeden czy więcej ;) Do ulubionych dodałam stronę ze stopki *Dory* ( *Dora* i tu Ci chciałam za nią podziękować:) ), gdzie mozna sobie dobierać kolory, jednak obawiam się, że napalę się na jakieś, a moja orto nie będzie miała danego koloru w swojej palecie. No i mam problem;) Chyba napiszę do BRAVO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, koniecznie napisz do BRAVO, popieram pomysł ;). Kiedy widzę na zdjęciach gumki jednokolorowe i więcej kolorów, bardziej podoba mi się jeden kolor. Może najpierw wybierz jakiś spokojny kolor i zobacz jak się będziesz czuła, a potem szalej z kolorami do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala dowcip Ci sie wyostrzył w środku nocy:) a jeżeli chodzi o gumki to ci nie pomogę bo sama mam szare i raczej zostanę przy tym kolorze chyba bym się źle czuła z kolorowym uśmiechem:):) ale jak masz troche odwagi to możesz zaszaleć z kolorami:) to nawet fajnie wygląda taki uśmiech troche jak dziewczynki z liceum:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×