Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

tatonka - Twoj wpis jest ku przestrodze... Utrzymanie efektu jest rownie wazne, co leczenie... Zycze powodzenia, na pewno nie wszystko jeszcze stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileneczka - zostaw ta biedna Cale. Masz swoj topik a ciagle sie pokazujesz tutaj. Daj juz spokoj, wprowadzasz niemila atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzialam gdzies na forum dyskusje (chyba gazeta.pl), ze nie za bardzo te Czechy - zdaje sie, ze u nas stanialy ceny aparatow, tam moze wiecej sobie zycza od obcokrajowcow, a dojazdy, ewentualne urlopy to duzy minus. No i ja sie czuje pewniej rozmawiajac z lekarzem po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koculinda... :) ale śmieszne to jest troszke ;) wy tu o aparatach powazne rozmowy a tu ni z tąd ni z owąt ...hihi wiedziałam że sie kiedys jeszcze pojawi...a nie mowilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda masz racje dbajcie o to zeby nosic aparaty retencyjne po sciągnieciu stałego - to bardzo wazne. A co do Czech to prawda jest tam bardzo tanio w porównaniu do Polski. Ja mieszkam nad samą granica i wszyscy tutaj jezdza do Czech. Mam nadzieje ze uda mi sie naprawic te wykrzywienia bo narazie nie sa duze ale jesli sie nimi nie zajme to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Czechach wszystko, co związane z leczeniem jest dużo tańsze. Mam pytanie do tych dziewczyn, które już zdjęły aparat. Czy wasze zęby miały jednolity kolor? Czy te zamki się odznaczały może jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj aparat kosztował 1600 zl za jeden łuk wiec razem 3200 no i doliczmy do tego dojazdy i oplaty za wizyte od 50 do 80 zl. Sciagniecie kosztowalo 100 zl aparaty retencyjne kolejne 100. Jest to strasznie drogie. A do Czech mam bliziutko i lekarka gada po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sciągnieciu aparatu zęby sa wytrawiane i oczyszczane z kleju przez wyszlifowanie. moje wygladaja badzo dobrze nie ma sladu po aparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka a ile masz lat? To czemu sie zęby poprzestawiały z powrotem na swoje dawne miejsca? Za krótko nosiłas retencję? Czy nie nosiałaś jej prawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, dajmy sobie spokój z dalszym prowadzeniem tej - do niczego nie zmierzającej rozmowy. Szkoda naszego czasu i nerwów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja _kasia
powiem ci szczerze ze nie wie m czy to jest dory pomysl zakladac aparat tylko na jedna czesc gorny czy dolna to jest bez sensu poniewaz przy prostowaniu zebow dolna szczeka i gorna musza sie ze soba zgrac :) wiec lepiej pogadaj z ortodata;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja _kasia
to bylo do DORY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane:) stęskniłam się za forum dziś wchodzę i co widzę tyle nowych stron już nie nadążam za wami:) tyle zmian, jakieś dyskusje na szczycie, kąśliwe wymiany zdań myśle że powinnyśmy się tu wspierać a nie spierać która była tu pierwsza!! malamalutkaja trzymam kciuki za twoje pierścienie i termin założenia całego aparatu żeby szybciutko był:):):) mam sesje na nosie i ucze sie dniami i nocami jestem na czwartym roku a tylu egzaminów co w tej sesji jeszcze do tej pory nie miałam, do tego jeszcze politechnika ma zawsze późno sesję to wy będziecie odpoczywać a ja dopiero sesję zaczynac:( SUNSHINE23 zazdroszczę wakacji, ja marzyłam o nartach ale śniegu brak:( tylko wieje i wieje jak twój pierwszy miesiąc kiedy pierwsza wizyta z aparatem ja ide 19.01:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Romka:) miałam w dzieciństwie usuniętą szóstekę na dole (to było jakies 12 lat temu) pozostała mi po niej dziura urosła osemka a siodemka pochyliła sie w miejsce tej szostki nosze aparat na górze ale niedługo bede zakladać tez dół (bo mam stłoczenie siekaczy ale nie bardzo duże obejdzie sie bez wyrywania) moje pytanie brzmi czy jest możliwe całkowite zlikwidowanie tej dziury po ekstrakcji?? bo moja orto twierdzi ze jezeli kosc nie bedzie podatna to nie da sie a mi sie wydaje ze to trudne zadanie bo siodemka jest dosc mocno pochylona. zależy mi na tym żeby ja zlikwidowac bo bardzo ciezko mi sie tą stroną żuje pozdrawiam proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora* pozdsyłam ci zdjęcie moich ząbków z aparatem:) dzis moj narzeczony szalał i zrobił kilka ale bardzo nieprofesjonalnych:) (obiecałam ze swoją wadę tez pokaże jak bedzie więcej czasu to zrobie kilka w lepszych ujęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala- no wiesz... ja z moja karnacja to murzynem nigdy nie bede. I powiem Ci szczerze że bardzo sie tym calym egiptem zawiodlam...:( czegos tam jednak brakuje, dopoki siedzisz w hotelu (ja bylam w sharm el sheikh wiec same hotele) i nie widzisz tego syfu jaki panuje wszedzie (epicentrum- kair) to naprawde wydaje sie ze jest slicznie. Rafy i rybki w stylu nemo... wystarczy jednak zaglebic sie w egipt nieco bardziej i wszystko pryska..:( No w kazdym razie wakacje minely teraz prawo rodzinne i spadkowe (juuupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do aparatu to z chęcią załozyłabym też na dół, tylko musze uzbierac kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma- no miesiac jak miesiac... drazni mnie tylko to mycie zebow co chwile:( ja mam wizyte 16.01:) w koncu my tak razem przez ta meke pelzniemy.. wyslij mi fote aparatu zobacze czy tez taki sam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - widzę proste ząbki!!! Na czym polegała Twoja wada? Diastema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, rafy i rybki w stylu nemo... :O To ja jeśli już tam pojadę to nie będę się zagłębiać;) Jedynie przy nurkowaniu;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala juz wyslalam bardzo nieprofesjonalne ale jak zobaczyłam to byłam zachwycona swoimi ząbkami myslicie ze cos ze mna nie tak??bo nie wiem czy to do konca normalne:):): SUNSHINE23 zaraz ci podesle ale poprosze tez twoje bo od ciebie nie dostalam zadnego zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×