Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

To czym się jeszcze różni? tak samo przesuwają zęby przecież, hmm.. a czemu krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Wiesz aż takto ja sie nie znam oni wykorzystali jakieś inne sposoby niż w tych normalnych aparatach a czym sie różni hmmm, ma mniejsze zamki , bez gumek , nie ma pierścieni na szóstach wogole nie mam żadnych łuków na podniebieniu , przy normlanych aparatach drut czasami wypada u mnei nei ma takiej mozliwośc bo tu sie go wsuwa a najważniejsze w 50% przypadków do niego nie trzeba wyrywac zębów on mi zrobić miejca jakies 1,5 cm szczęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Własnie wrociłam od orto. Miałam miec dzis aparacik a okazało sie ze jakis drucik co rozpycha zabki musze nosic!! nie wiem dlaczego tak zmienili decyzje! czy ktoraś tak miala?? nawet dokladnie nie wytlumaczyli dlaczego:/ załozyli tylko pierscienie na \"6\" i ten drucik. i zaplacilam 550 zł:/ jestem troszke zawiedziona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie martw się to na pewno dla twojego dobra, tez bym była zawiedziona jakby mi mieli zakładac aparat i nic by z tego nie wyszło, a na jak długo to masz? i kiedy założą tobie aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie martw sie, ja narzie mam aparat na dole i na ostatniej wizycie tez ortodontka cos wspomniała o rozszerzaniu góry, ale to wszystko zalezy od tego jak moja 3 wejdzie :-), zreszta sama nie wiem o co chodzi:-),, oj tyle czekałaś to 3 miesiące szybko miną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora tez widziałam ten filmik, niezły bajer:-) ten aparat, ale ja sie ciesze z tego co mam na swoich ząbkach:-) Cala i jak zakładasz zameczki mini czy standard:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mart się! ale hmm co to za drucik? wypytaj się dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Skąd wy macie ten filmik?!Ja mam ten aparacik a nawet nie wiedziałam tego filmiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert a gdzie dokladnie chodzisz do orto? Bo ja jak nosilam aparat to leczylam sie w opolu u dr Jarki-Angermann i szczerze powiem ze babka ma II stopien specjalizacji i jest bardzo doswiadczona ale traktuje swoich pacjentow bardzo przedmiotowo, moze dlatego ze nie ma w opolu konkurencji. A wy dziewczyny skad jestescie? tez zrobilam test :) fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert a gdzie dokladnie chodzisz do orto? Bo ja jak nosilam aparat to leczylam sie w opolu u dr Jarki-Angermann i szczerze powiem ze babka ma II stopien specjalizacji i jest bardzo doswiadczona ale traktuje swoich pacjentow bardzo przedmiotowo, moze dlatego ze nie ma w opolu konkurencji. A wy dziewczyny skad jestescie? tez zrobilam test :) fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_o może zmienię temat: KIEDY MIAŁYŚCIE PIERWSZY KISS, ALE TAKI PRAWDZIWY - JĘZYCZKOWY, i jakie wrażenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wygiety drucik jak w takich zwyklych aparatkach. ma rozepchac zabki ale nie wiem o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, ski i aparatka wyslalam wam zdjecie mojego aparatu jak jeszcze go nosilam, to chyba byl poczatek, jeszcze chodzilam do studium. oprocz tego zdjecie jest koszmarne wiec nawet nie komentujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka, dostałam, bardzo fajny. A to tylko tak wygląda że jedną stronę masz brązową a jedną jasną czy naprawdę?:D i co z tym pocałunkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatonka aparacik jak aparacik, ładne blaszki wysłałam ci moje:-):-),dziekuje za zdjęcie:-) Ski, o pocałunkach to była mowa jak ciebie nie było;-), ale juz mowie, wszystko normalnie nic nie przedzkadza, ni bój sie nikogo nie pokaleczysz, a gdzie twoja fotka:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski strona 143, 144 i moze dalej tez poczytaj o tych pocałunkach;-), specjalnie dla ciebie odszukałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka - dzięki za fotkę!!! Na czym plegala Twoja wada? MIałaś za rzadko zęby czy za ciasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem dzięki, ale tu chodzi o pocałunki takie normalne, nie chodzi o punk patrzecia co do aparatu tylko poprostu, ile miałyście lat i jak to było. Nie jestem zbyt doświadczona. Swój pierwszy raz przyżyje pewnie z aparatem, jakoś to będzie w ogóle cos powiedźcie o kissach, ogólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko zdjecie jest takiej kiepskiej jakosci. caly byl metalowy z metalowymi ligaturami tylko na jednym zebie mialam zakladana gumke ale taka standartowa. a co do kissa to hmmm w podstawowce a aparacik mi nie przeszkadzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora moje zabki byly bardzo ciasno, jedna 2 wchodzila do tylu a druga wystawala bokiem w przod - okropnie to wygladalo. ale mialam wyrwana 4 i dzieki temu zrobilo sie wiecej miejsca a na fotce to jestem w etapie przesuwania wszystkich zabkow w miejsce 4 wiec sa miedzy nimi takie przerwy. ale teraz znowu mam ciasno i w ogole nie widac ze mialam wyrwana ta 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - nie doczytalam dokladnie, ale ja mam Damona 2 . Caly metalowy, bez gumek. Mozna rzadziej chodzic na wizyty, ech,wspominalam juz o tym aparacie... Mam troche dola, bo mam wrazenie,ze cos orto spartolila i mi dwojka wjezdza pod jedynke - czuje to i widze! Nigdy nie mialam problemow z dwojkami... po prostu swietnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w gimnazjum.I..... Ale ze mnie;(. Miałam paru chłopców, moge powiedzieć, że mam powodzenie \"w tych sprawach\" raz miało do tego dojść, aja?????????? zrozumiałam wtedy, ze to nie jest to poprostu powiedziałam, ze jeszcze nie teraz;/;/ jaka ja jestem głupiutka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski - nie spiesz sie Z NICZYM :) To nie wyscig, liczy sie jakosc :) A potepiac Cie nikt niebedzie za brak doswiadczenia w cmokaniu czy pieszczotkach... Wrecz przeciwnie - moga Cie podziwiac :) Ja nie bylam szybka ani z buziakami, ani z \'brojeniem\' a i tak wolalabym pozniej zaczac - i pewnie z 90% kobiet to powie. Poczekaj, az Ci zdejma aparat :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda nie martw sie ja tez wiele razy plakalam bo myslalam ze cos mi nie tak sie prostuje, ale zawsze trzeba poczekac na koncowe efekty. Jakis czas balam sie ze szpara po wyrwaniu zeba sie nie zejdzie. No i mow o swoich obawach orto! ojjj ski ja nie chodzilam do gimnazium(stary system) i nie przejmuj sie tak tym. sama zauwazylam ze faceci bardzo zwracali na mnie uwage dzieki aparatkowi. To sie wydarzy kiedy bedziesz chciala i nie spiesz sie warto sie delektowac pierwszym pocalunkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka - dzieki! Juz ktos mi powiedzial, ze na poczatku \'dziwne rzeczy sie dzieja\' (o ktorych nie snilo sie filozofom? ;) :D ). Ale boje sie myslec, jak ta dwojka bedzie wygladala za 2 miesiace, bo dopiero wtedy mam wizyte. Ech... ale grunt, ze juz z moim Kocurem sie dogaduje. Biedaczek umeczony, pracuje po 12h na dobe... I nie ma go kto przytulic, bo ja daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - też masz Damona????? Ale nie wysyłałaś fotek? Kurcze, chciałabym zobaczyć jak wygląda ten Damon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×