Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość zuzalka
hej dziewczyny powiedzcie mi ile mniej więcej wyniesie założenie aparatu stałego na górną szczękę wiem że zależy to od miasta i gabinetu ale chce wiedzieć jaki to jest koszt jestem z poznania jeśli ktoś jest z poznania i może polecić ortodate to będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem z Poznania :) koszt górnego łuku to 1400zł + wizyta z wyciskiem 50zł + zdjęcie w zależnosci od potrzeb 35zł. Poradnia Polaczyk ul. Jagiellońskie 120 61-122 Poznań 061-8757701 (teraz mają urlop do 16 sierpnia) ja mam aparat od miesiąca więc trudno mi wydać opinię, ale poszłam tam bo koleżanka polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i w tej poradni nie ma problemów z terminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Doggy
witam cię zuzalka ja jestem z poznania i aparat miałem zakładany w kwietniu. koszt: metalowy(1400), kosmetyczny (1800):) chodzę do orto (Stom-med) na ul kosińskiego tel 0618334200 i jakoś na nią nie narzekam.ząbki się prostują i jest git .pozdrowienia dla wszystkich aparatek . szkoda że dora wymiękła i się nie odzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foofie
Ja też zakładam stały aparat, ale jestem o wiele młodsza, bo mam 13 lat. Cieszę się z tego, bo będę mieć ładne, proste zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam 20 lat i chce założyc aparat. nie mam jakiś większych problemów z zebami - są one krzywe tzn. jeden jest większy a drugi mniejszy. Zaden mi nie wystaje bardziej albo mniej. Mam nadzieje,ze wiecie o co chodzi :) chciałabym sie dowiedziec czy mimo tego bede musiała wyrywac zeby? I jak ktoś jest z Bielska-Białej to niech mi poleci jakiegos dobrego ortodonte :D Baaaaaaardzo chce miec równe ładne ząbki :) Z góry dziekuje za odpisanie i zrozumienie :) - bo o troche rzezcy się pytam Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaja 23
dirie ooo a ja w Poznaniu studiuje na Akademi Rolniczej mam do poznania jakieś 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja skończyłam Politechnikę Poznańską, a pochodzę z miasta 67km od Poznania :) jaki ten świat mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ktorej strony ja mieszkam niedaleko Kosciana (15 km) i Leszna (22 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkałam na trasie Poznań - Kalisz, do Kościana mam 60km a do Leszna 65 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche w lewo do ciebie jak z poznania a do mnie w prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dziewczyny pwoeidzcie mi czy wam tez tak sie oklejaja zamki ja jauz bylam 2 razy baba za kazdym razem na mnie tak sie patrzy jagbym to zrobila specjalnie.....mam zalozony aparat od kwietnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazka oklejaja czy odklejaja?? mnie narazie sie nie odkleił bo mam krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don doggy
:) widzę że jest kilka aparatek z okolic poznania i z poznania .fajnie !!!!!!! :) :)Lat 24, Poznań (Wilda) :) Aparat Kosmetyczny (1700),góra-12 Kwiecień 2007r.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalka
mam prośbę czy możecie wkleic zdjecia waszych aparatów jakie macie jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka aparatki ale jestem do tyłu oj oj naprodukowałyście sie nieźle, człowiek wyskoczy w góry i ..... Dobra z ta stopką cos zrobiłam ale co zaraz zobacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wypaliło ale wiecie to był świetny pomysł teraz każdy widzi co i jak nie trzeba sie ciągle powtarzac wszystko widać, no miałyście pomysła :-) Dobra a teraz wracam do tematu pisałyście mi tam odnośnie tego okropnego kleju który mi zżółkł, nawet mnie nie straszcie ze on zostanie mam nadzieje ze 30 sierpnia zostanie spiłowany !!!!!! A i jeszcze któraś tam pisała ze mam ok ząbki no ja tak nie twierdzę jak narazie ale to sioę zmieni myśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! tym razem mam wątpliwości dotyczące solarium... hehe jeżeli nie można mieć metalowych przedmiotów... a jak by nie patrzeć to niezły kawał metalu mamy w buzi... Więc jak??? Chodzicie??? Czy sie rozleci czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu nie można kiedyś moja kumpela jak miała na głowie spinke metalową to jej sie rozleciała jak wyszła... no i nie chce sobie czegoś rozwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie myślisz, że to pod wpywem ciepła :) ile by musiała siedzieć w tej solarce żeby się nagrzało? chyba że miała klejoną tą spinkę klejem termoplastycznym - i musiała tam poleżeć trochę.. to solarium a nie piec hutniczy;) nie ma takich temperatur - upiekłybyśmy się:) ja chodziłam na solke w biżuterii i nic jej się nie działo. tak samo z aparatem - w końcu drut jest metalowy i też mu się nic nie działo. poza tym pracowała tam przez jakiś czas babeczka która metalowy aparat miała a była żywą reklamą swego miejsca pracy więc na pewno nie ma na to przeciwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem pod jakim wpływem ale sie rozleciała to fakt... a ja nie chce rozwalić aparatu... za dużo kasy na niego poszło żeby w taki głupi sposób sie go pozbyć... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie aparatki! :D Już opisałam moją sytuacje kilka stron wcześniej (pseudonim kkarolaa). Może ktoś wie coś więcej o tych wyciskach? Na każdej stronie internetowej dotyczącej leczenia ortodontycznego jest napisane, że wyciski są pierwszym krokiem leczenia. Ortodonta przechowuje je w archiwum i po ukończeniu leczenia porównuje rezultat. Ale ja nie miałam robionych tych wycisków... :/ Termin założenia aparatu za 2 dni. Doradźcie co mam zrobić. :) Czy powiedzieć ortodontce, żeby mi te wyciski zrobiła? Czy jednak zaufać jej? Może faktycznie w moim przypadku są niepotrzebne? Ale chciałabym mieć proste ząbki i być zadowolona z wyniku leczenia. :) Decyzja założenia aparatu jest poważna i aparat wymaga poświęceń. Nie chciałabym stracić kasy na próżno. Ani tych lat kiedy nosi się aparat. Możecie napisać co jest najgorsze podczas noszenia aparatu? Jakie aparaty są lepsze - metalowe czy kosmetyczne? Ale szczególnie interesuje mnie sprawa tych wycisków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×