Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość sabiness
klamaja - co do linka ktory podalas to swietnie roznice widac u Kevina, Jo i Juli :) az im zazdroszcze az takiej poprawy :) zastanawia mnie jedno, na niektorych zdjeciach widac ze ludzie maja takie gumki na aparatach.... co by to moglo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- mowisz o tych przeplatankach jak na przyklad u Christyny? to jest taki "sprzecior" do zsuwania zebow :D tzn zeby sie zblizyly do siebie i nie bylo wiecej szparek, czy to po wyrwanym zabku, czy naturalnych, czy jeszcze po stripingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiness
ahaaaa :) no to jak mialam wyrwanego zeba to tez takie cosik mi zaloza?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie- wszystko zalezy od tego ile miejsca zostanie jak sie zabki uloza wokol tej dziury :) tak mi sie zdaje ze predzej czy pozniej przynajmniej polowa z nas bedzie zaszczycona takim nowym ekwipunkiem :D chociaz jak sie same ustawia w dobrej pozycji to pewnie mozna sobie to odpuscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam sie podobaja te lancuszki choc pewnie jeszcze trodniej sie myje to pałatajstwo :D widzialam takie wielokolorowe- boskie- chce takie na mojej porcelance jak tylko bedzie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiness
hehe :) hmmm, kolorowe i gumeczki i te sciagacze... musi to wygladac dosycciekawie xD moze tez sprobuje z kolorowymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaklada sie te przeplatanki to chyba juz bez ligaturek- to takie cos zamiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klamaja za podanie tej stronki :) Heh. Może mi ktoś napisać czy ta dziewczyna, która jest na tej podstronie http://www.archwired.com/Photos-Macy.htm na pierwszym zdjęciu ma rotator? Bo mnie tak strasznie męczy jak ten rotator wygląda :P Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pibi Ja nie wiem czy nikt juz w google nie umie szukac :D Rotator to inaczej hyrax i tak to jest to ,co ma ta dziewczyna hehe http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ortolab.pl/new/img_hyrax/hyrax01s2.jpg&imgrefurl=http://www.ortolab.pl/new/index.php%3Fp%3Dhyrax&h=178&w=230&sz=9&hl=pl&start=8&um=1&tbnid=BdwjKrqk18JIkM:&tbnh=84&tbnw=108&prev=/images%3Fq%3Dhyrax%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN tu na tej stronce masz ładnie pokazanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>>KLAMAJA No ja wlaśnie mam to do rozszerzania szczeki...spręzynkę mam ale na drucie bo mam mi miejsce zrobic, poniewaz ciagle po tygodniu odklejal imi sie zamek i w koncu orto stwierdziła, ze może to od tego, ze mam tam malo miejsca....nosze jeszcze takie gumeczki na noc ktore zhacza sie najpierw o gorna a potem dolna szczeke. Powinnam noszic je 24 h ale w dzien mi troche utrudniaja zycie ...eh//// P.S. Jak robicie te kwiatuszki w stopkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sathis chetnie poprosze o gg albo mailowac tez mozemy moj mail aniccaanicca@wp.pl podałam w linku moja historię aparatową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedit kwiatki i serduszka robi sie jak w ko0munikatorze tlena o tak [ kwiat ]ale bez spacji w środku nawiasu -ja musiałam zrobic z spacjami bo mogło by nie wyjść, albo serce [ serce ] lub [ usta ] a i dzieki za pokazanie jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedit Masz juz sporo czasu ten swój aparcik :) a miałaś kolorowe gumeczki załozone? :) A własnie a na dole widziałam na fotce ze masz dolny aparacik tylko do 2jek? czys sie myle? :) 🌻 kurcze ale pytań hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->KLAMAJA mialam nawet jednego razu chyba 5 kolorow na zamkach pomieszanych - ale to fajowo wygladalo mowie Ci.Takie rażące orto mi zalozyla: różowy, żółty, pomaranczowy, niebieski i chyba fiolet... A jesli chodzi o dolna szczeke to mam tam sprezynke, poniewaz ciagle odklejal mi sie zamek i mialam na niego za malo miejsca. Teraz na wizycie 12.09 znowu mi przyklei i juz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) to takie buty z tym dołem :) A masz jakies foteczki za czasów kolorowych zabków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam niestety, bo nie pomyslalam, zeby je zrobic.Nawet nie mam fotki z przed zalozenia i zaraz po zalozeniu...ale teraz bede robic na bierzaco. Chyba teraz na wizycie znowy zaszaleje z kolorowymi...a co mi tam:) Wtedy wkleje fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda :) ze nie masz za czasów kolorowych gumek, a z przed załozenia to ja tez nie robiłam tylko poszperałam i gdzieś znalazłam ale troche jest pod takim katem ze wygladaja bardziej krzywo niż sa hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->>>KLAMAJA a tak w ogole to chcialam Ci powiedziec, ze masz ladne zobki, tzn. takie zgrabne i nie powykrzywiane.Bo widze na forum, ze rozne dziewczyny maja zobki. Ja tez mam takie jak ty tylko moim problemem jest wystajaca gorna szczeka...Tragedia jak krolik hahaha ale mysle, ze bedzie ok. I wiesz co zauważylam, ze troszke mi zo=aki zżółkły a zawsze mialam białą kość. Nie pale papierosow. Myje wybielajac pasta...możliwe, ze przez aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiness
no co Ty .... nie masz zoltych zabkow :) sa slicznie proste juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, że są:(...albo sobie coś nawrkęcałam... DZIEWCZYNY WIECIE CO...POWIEM COŚ WAM W TAJEMNIC....ALE CIIII.... NIE WYOBRAŻAM SOBIE, ZE MOGLABYM NIE MIEĆ TEGO APARATU...CHYBA WPADNE W DEPRESJE JAK MI GO ŚCIĄGNIE NIEEEEEE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez uwazam tedit ze masz ładne i bielutkie , ja mam takie dziwaczne hehe, jedynki mam takie no.... nie proste na dole, a jedna nawet troche dziubnieta :) pozatym mam żółte zabki ,ale troche były zaniedbane no i kawe pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz!!! i juz:)...ja tez pije kawke ale z mlekiem i rano tylko...a dol wcale nie jest zly...z reszta nie masz jeszcze luku na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to ze mam takie poszczerbione jedynki troche wygladaja jak by były mleczakami :) Zeby moje nie sa najgorsze ale zawsze mogły by być lepsze hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja, ząbki Ci wyrównają po zdjęciu aparatu :) mi orto powiedziała, że będzie wyrównywać bo na zakończeniach zębów mam \'falbanki\' i jedną jedynkę troszeńkę odłupaną, dół też pofalowany... więc nie masz się co martić. Tak Ci ząbki dopracują, że sama ich nie poznasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje :) ze beda śliczne, a ja tez juz polubiłam swój aparacik zwłaszcza ze ma kolorowe gumasy, szkoda tylko ze nie mam co do nich zbytniego wyboru :( ale cóz nie mozna miec wszystkiego :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o zalozeniu .. hyrax - to rozszerzadlo daje sie je jak ktos ma za waska szczene ja mam gorna niedorozwinieta wiec mam zlaozony a czemu 1000 za aparat a nie wiem znalazlam super ortodontke u siebie i wlasnie taka tania - nie mysl ze tania i fuszerke odwala jest super babka i ma podejscie do ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×