Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

jutro może skombinuje baterie i wam wyśle czyli do:\" dora.kafeteria@wp.pl aparatka1.op.pl malutkamalaja@o2.pl taak?to wszyscy?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 pipko;), a ja kiedy dostanę Twoja fotę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy mi teraz powiedzcie czy to normalne ze jak wychodze od orto to wszystko gra a pozniej po jakims czasie mi drut wylazi z tego ostatniego zamka? wystaje na koncu zupelnie jakby sie poluzowal i wylazl:/ ide jutro sobie go spilowac, ale z samego zalozenia jest to gupie jakies. juz drugi raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, no Twojej cudownej gębiny mam, ale nie poszpanowałaś się swoją mini biżuterią ;) A obiecałaś... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ten wyłażący drut to jest to niemoralne. Poskarż się swojej orto. Jak ona o Ciebie dba? Pytam, no jak? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja się czuję źle, ale poszłam do pracy, bo szkoda mi obcinać pensji :) jakbym poszła na zwolnienie. Muszę dziś wykupić antybiotyk. Na przemian: zimno mi i oblewają mnie poty. Jak pójdę dziś do dent. to zapytam o wyrywanie ósemek na kasę i spytam czy to obrzęki na szyi to z zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat fluoryzacji ja nic nie wiem :-( Ale jak zauważyłam to ktoś się wypowiedział na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijka
Mała Miiiii:).Ja Ci odpowiem ze swojego doświadczenia z tą fluoryzacją:).Miałam ją robioną jak już naprawdę wszystkie ząbki miałam wyleczone...to całkiem niedawno, a teraz po założeniu aparatu....mam ją mieć robioną mniej więcej co dwa tygodnie:).Jak coś wiecej bede wiedziala, to dam znać:).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mii ja pisałam tobie ze nic na ten temat nie wiem, jakbym wiedziała to na pewno bym cos wiecej powiedziała, zwraca sie tu uwage na każdego :-) Dora wracaj do zdrówka i wylecz to porzadnie bo sie bedzie ciagneło i ciągneło, z mojego doswaidczenia radziłabym jak najszybciej antybiotyki zacząć brać i chociaz 3 dni w domku posiedziec, ale jak nie mozesz to wieczorem wygrzewaj sie porzadnie:-) Umówiłam sie juz na ta ósemke na środe, na 17:00, strachu duzo ale juz niedługo bedzie po wszystkim:-):-), a to najbardziej mnie cieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- Dzięki :) Na tą środę? :O W swoim mieście? Jak tak to Ci fajnie, bo ja musze wyruszyć na ponad godzinną trasę do Lublina do mojego chirurga :-( Aha i chyba kosztuje ok. 200 zł, a w moim mieście ktoś też to robi, tylko za 400 zł :O Ale moja dentystka polecała Lublin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dora na ta środe, czuje ogromną ulge ze juz wiem kiedy to bedzie:-), tak w swoim miescie i całkiem niedaleko od domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, ja tam nic nie wiem o zadnym zdjeciu zebow:P no ide dzis do tej kobity od druta i powiem jej co mysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! chciałam sie tylko przywitac ..:) nie mam niestety czasu nawet zaglądać tutaj bo ryje do egzaminów. pewnie i tak nie zdam w pierwszym terminie, ale nadzieje matką głupich.... :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, mi drucik nie wyłazi, niech ci dobrze zaczepi go:-), po pierwszym miesiacu mi wylazł z ostatniego zameczka, ale to było tydzin przed wizyta to nic z tego nie robiłam teraz juz nie wyłazi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wylazli zawsze (taaa jak na razie dwa razy, bo dwa druty mialam:P) jakos po wizycie- pierwszy wylazl dwa tygodnie po a drugi tydzien:/ no ten pierwszy przezylam, a teraz mam wizyte 14 marca, to bez przesady:/ jak pracac Aparatko:):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie obłożyłam ksiażkami i zaczynam cos pisać:-), jakos pójdzie:-):-) nie stresuje sie póki co pisaniem pracy jak sie zaczna problemy to moze sie pojawi stres, ale ja juz sie nauczyłam ze to be sensu stresować sie nauką:-), idz z tym drucikiem bo bedzie tobie ranił policzek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×