Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość danonek
Mi siodenka i szostak po jednej stronie... postanmowilam, spytaj mojego orto :) wtedy Ci powiem :D a dlugo juz nosisz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jak jutro wstane to bol ustapi:) moze to przez to ze zabki naprawde mocno mi sie rozchwialy:) a jeszcze dzisija go troszke pouciskalam:) Za jedna bolaca siodemka mam osemke ktora trzeba wyrwac wiec moze to prze nia .... na niej nie mam zameczka a siodemka ktora ma sie przesunac nie ma miejsca....:) sorki za bledy ale troszke pozno sie zrobilo i nie widze klawiaturki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
damonka2 nie szkodzi:P no moze prze te osemki ja nie mam w ogole osemek:) hehe a aparat mam od tygodnia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam najgorszy wieczór w całym moim życiu :( . Jestem tak zdesperowana, że zrobiłabym wszystko, żeby to cofnąć... Ale gdyby to się nie stało, nie zdałabym sobie sprawy z bardzo ważnych rzeczy i nie dowiedziałabym się innych... Chciałam Wam tylko to napisać i idę spać,jutro znowu długi dzień (muszę przystopować z pracą, jak to zrobić? ja nie umiem :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine :-(, zdrowiej, i wracaj, bo mi tu smutnojak Ciebie nie ma:-( MMJ, co sie narobiło, masz odpocząc i mniej pracować, musisz, pomyślo o zobie i zrób sobie dzień albo chociaz popołudnie tylko dla siebie:-), obiecaj ze sie nie bedziesz przemeczała:-)🌼 Ząbki w aparacie mogą bolec, trzonowce też spokojnie:-), mnie tez czasem jakiś boli, ale sie nie przejmuje tak mam byc:-), przeciez jakby cos sie zle działo to orto y to zauważyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, co sie stanęło?:( Aparatko, juz nie dlugo.. powoli zaczynam wracac do swiata zywych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura!!!, Sunshine:-D, a ja pisze jak zwykle, dalszą część pracy i poprawiam ta juz sprawdzona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz a ja wracam do lozka :) sprobuje przyswoic cos sobie moze do bidnego łba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora dla ciebie informnacja:-), gdyby nie te długaśne nitki w buzi to juz bym nie czuła ze miałam jakis zabieg:-), nie mnie nie boli niec sie tam nie dzieje, juz nawet ząbek obok moge elektryczną umyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) SUNSHINE23 wracaj szybko do zdrowia aparatka ma racje musisz troche odpoczac:) 🌼 dla chorej zeby wracala do zdrowia:) MMJ co sie stalo?? nie mozesz sie przejmowac przeciez wspierasz nas swoja energia tu!!!! glowa do gory:) dla ciebie tez 🌼 aparatka widze ze ty tutaj caly czas pilnujesz wszystkiego dla ciebie tez 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam dziewczyny powiedziec jeszcze ze czuje ze niedlugo bedzie duzo nowych zmian w moim zyciu moze to wiosna a moze przeczucie, a tak na prawde to bardzo potrzebuje odmiany bo troche sie ostatnio dusze w swoim zyciu bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ja przyszlam a wy wszystkie sobie gdzies poszlyscie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wirusa, taką chorobę ;p :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma nie poszłam sobie tylko pisanie pacy mnie wciagneło:-) Ski, jakiego wirusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danonek =>>>> Ja tez juz mam aparacik, od 11 dni :D Mam 16 lat. Sunshine, ski 🌻 wracajcie do zdrowia- wiosna idzie!;) 🌻 MMJ, bedzie dobrze,glowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łzawiące oczy, katar, osłabienie, gardło itp. ;( a we wtorek FOX musze wyzdrowieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wsparcie Dziewczyny. Okazuje się, że wygląda na to, że moja praca zawsze staje na przeszkodzie w szczęściu w życiu osobistym. Wczoraj miałam bardzo poważną rozmowę, która skończyła się tragicznie, jakoś udało mi się w akcie desperacji to odwrócić, ale tylko na próbę :( . Nie jadłam jeszcze obiadu, a już siedzę i robię rzeczy do szkoły, mam już tego dość, nie umiem inaczej :( . Wali mi się wszystko, co dobre w moim życiu :( . S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ludzie są- po to, żeby żyć i tańczyć, ludzie są - po to, żeby mogli walczyć..\" ja chyba jestem po to, zeby przegrywac. z kazdym. ze wszystkim. zawsze. co za skurwiel, rzeczywiscie jakbym miala malo problemow teraz:O wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ pamietaj najwzaniejsza jestes Ty i Twoi przyjaciele i rodzina, im musisz najwiecej poswiecić, nie martw sie wszystko sie ułozy🌼 A ja miałam przygode:-(, zrobiło mi sie za uchem takie cos co bolało, i pojechaliśmy na pogotowie i chirurg mi to rozcią i cos szczypcami wyjmowal:-(, nie było znieczulenia bo podobno i tak by nic nie dało:-(, dobrze ze mnienie szyli bo bym miała szwy w buzi i za uchem;-), troche boli ale jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkie jjestesmy jakies oszkodowane;-), Ski maluszku zdrowiej🌼, Słonko ty tez🌼:-) MMJ, ja bym tobie radziła chociaz na jakiś czas postarac sie o wszystkim zapomnieć i zając sie soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja wlasnie postanowilam zajac sie soba.// olac gnoja, w koncu nie oduczy sie klamac z dnia na dzien, podobnie jak nagle nie zaczne byc dla niego najwazniejsza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
damonka2: oj dluga :D ale chyba warto :D brown eyed girl: to dzisiaj mija 8 dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damonek2
A tak apropo zajmowania sie sobą to ja chyba dzisiaj sobie zrobie dzień dobroci dla siebie maseczki paznokcie itp:P Pozdrawiam wszytstkie aparatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo zajmowania sie sobą to ja chyba dzisiaj sobie zrobie dzień dobroci dla siebie maseczki paznokcie itp Pozdrawiam wszytstkie aparatki aj myli mi sie ten moj nick zamiast damonka pisze damonek to przez danonka hehe:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto:-(??, Dora juz umówiona jesteś na zabieg?? Damonka czasami trzeba sobie zrobic taki wieczorek dla siebie, ja uwilbiam kapiel, paznokcie takie tam prózne babskie zajęcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pusto- ja jestem! ;) Ja mialam juz dzis dzien dobroci dla siebie:D Eeh.. tyle ze pewnie i tak mi na cere nic nie pomoze:( Uroki dojrzewania - syf mi na brodzie wyskoczyl i wieczne wągry... :/ znacie cos dobrego i godnego polecenia ? :P Boze,jak ja nienawidze poniedzialkow!! Jutro mam 3 polskie z tą wredną suką,moja wychowawczynia! :( 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brown eyed:) no więc: do mycia pyszczka physiogel i na to krem humektan:) przedtem oczyszczenie u dobrej (!!) kosmetyczki, ja nie ufam kursantkom jakims, chodze do pani kosmetolog.place odpowiednio do tytulu ale dzieki niej mam buzie jak dziecko:) a bylo niewesoło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×