Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ona94D ... ja dziś miałam zakładany aparat na górę :D i powiem ci że jest całkiem spoko ... mówię normanie :D co do wyglądu na krzywych zębach ... też się o to bałam ale nie jest tak źle, nawet lepiej niż myślałam :D Hmm ... wiecie co ... ten aparat jakoś dziwnie na mnie działa ... cały czas się uśmiecham :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sorki że tyle razy, ale jakiś bląd mi caly czas na tej kafeterii wyskakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dodalem troszke fotek ;] Mozecie sobie zobaczyc jak wyglada Hyrax na dole bo chyba jestem tu pierwszym jego posiadaczem ;) Przeszkadza w mowieniu chociaz spodziewalem sie, ze bedzie gorzej ;) Nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariemi Z tego co pamietam miałyśmy prawie w tym samym czasie korygowaną wadę tj przesuwanie trójek w kierunku piątek. Juz powinnaś bys po pierwszej wizycie kontrolnej i jestem bardzo ciekawa efektów. Czy udało się ząbki choć troszkę przesunac? Ja byłam wczoraj na wizycie, moje ząbki pzresuneły się o milimetr, troche mało ale zawsze to coś. Założyłam teraz rózowe gumeczki, ładnie wyglądają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to chyba muszę sobie zrobić izolację od tego forum... Kurcze, co wejde ( a wchodze codziennie) na forum i przeczytam, że ktoś sobie założył aparat albo jak to jest już którys dzień to ja o niczym innym nie myślę i tylko patrze w kalendarz... :) może szybciej czas minie jak zapomnę o tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam aparacik - o ja cie... ale masz ten dół pokrzywiony - prawdziwe wyzywanie dla lekarza :) nic dziwnego, ze zaproponowali damona, zwykły aparat pewnie ze 3 lata trzeba by było nosić zeby coś zrobić z tym. hyrax na dole widziałam gdzieś w necie kiedyś - pewnie tu był link podany - dziewczyna miała i na dole i na górze, traumatyczne wspomnienie pozostawiło to zdjecie w mojej psychice :P :D co do góry to nawet nie pisze. zajebioza :) :) i jeszcze ta biel, ehh zajebioza jak nic :) co do mojego reteinera - przykleiła mi we wtroek. kawałeczek cieniego drutu od kła do kła. wystarczyło to samo przykleić rok temu i tyle przeżyć mniej bym miała heh. poprosze kogoś o pomoc przy zrobieniu zdjęcia bo sama nie daję rady :P widziałam takie reteinery u ludzi już - mieli takie cieniutkie jak niteczka czarne druciki. ja mam srebny i trochę grubszy, coś jak drut w aparacie pod koniec noszenia.. na początku było mi z tym dziwnie, teraz się przyzwyczajam. znów nie mogę używać nici, bo zęby posklejane, więc ten irygator baaardzo się przydaje :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę swojego posta, więc wkleję jeszcze raz, najwyżej sie zdublują :o Też mam aparacik - o ja cie... ale masz ten dół pokrzywiony - prawdziwe wyzywanie dla lekarza :) nic dziwnego, ze zaproponowali damona, zwykły aparat pewnie ze 3 lata trzeba by było nosić zeby coś zrobić z tym. hyrax na dole widziałam gdzieś w necie kiedyś - pewnie tu był link podany - dziewczyna miała i na dole i na górze, traumatyczne wspomnienie pozostawiło to zdjecie w mojej psychice :P :D co do góry to nawet nie pisze. zajebioza :) :) i jeszcze ta biel, ehh zajebioza jak nic :) co do mojego reteinera - przykleiła mi we wtroek. kawałeczek cieniego drutu od kła do kła. wystarczyło to samo przykleić rok temu i tyle przeżyć mniej bym miała heh. poprosze kogoś o pomoc przy zrobieniu zdjęcia bo sama nie daję rady :P widziałam takie reteinery u ludzi już - mieli takie cieniutkie jak niteczka czarne druciki. ja mam srebny i trochę grubszy, coś jak drut w aparacie pod koniec noszenia.. na początku było mi z tym dziwnie, teraz się przyzwyczajam. znów nie mogę używać nici, bo zęby posklejane, więc ten irygator baaardzo się przydaje :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja też chciałabym już mieć ten aparat...czekam na ten dzień, jakby to był ślub co najmniej ;P już sobie dawno ustaliłam kolor gumeczek- błękitny :) Miszt--> damy radę! Ty i tak będziesz mieć szybciej ode mnie.Ja nawet do końca nie wiem, czy to się nie przesunie,bo np. trzeba będzie coś usunąć :/ ale jestem dobrej myśli. Tyle wytrzymałam bez aparatu,to i miesiąc czy dwa nie zrobią różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
no naprawde jak sobie przypomne jak ja czekalam na aparat to naprawde ja was podziwiam :D mnie od rana boli jedynka... dzis poznalam kolezanke ktora ma hyraxa na gorZe zalozyli jej wczoraj i dzisiaj strasznie seplenila i plula :) ale zeby sie prostuja a to wazniejsze :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
wklejajcie fotki swoichaparatów estetycznych,pliz.Ja też chcę założyć,ale boję się,że będzie widoczny :( Dlatego chcę pooglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
Kochany,krzywulce to masz ty-nie obrażając cię.Ja mam tylko lekko skrzywione dwójki,której to wady nikt nie dostrzega dopóki sama mu o niej nie powiem.Na pewno aparat będzie sie bardziej rzucał w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ...Mam jakieś problemy z dodaniem wypowiedzi :)... Ja założyłam aparat estetyczny bo poprostu taki chciałam - z tyłu mam normalny metalowy i jak mam ochotę to sobie na niego zerkam ;) Nie odczuwam specjalnie bólu, tylko uczucie ściskania i moje zęby są troszkę wrażliwe na dotyk :) Pozdrawiam Wszystkich! ps.tez mam aparacik - suuuuper efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
wiomalk, dzieki za linka, zastanawialam sie jak kolorki wygladaja na zebach ,bo jednak na symulatorze zeby sa mega biale,moje nie sa zolte,ale jednak nie az tak powalajaco biale:( ale chyba zdecyduje sie na blekitne gumeczki, podobaja mi sie :)dobrze, ze wkleilas fotke z kolorowymi gumkami, twoje wygladaja super:) tez mam aparacik, masz cudownie biale zeby:)wow, jestem pod wrazeniem!jednak musze przyznac -to byla swietna decyzja o zalozeniu aparatu;) no i postepy sa szybkie:) oj odliczam dni do wtorku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
aha, jeszcze jedno, nikt nie poleci dobrego irygatora??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszt,wadzia -> ja tez jeszcze czekam:-), wizyta dopiero 8 lipca wiec troche czasu jeszcze jest a i tak na pewno nie zalozy mi stalego co najwyzej dowiem sie kiedy,co i jak fiuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe >> nie bede dyskutowal z osobami o ilorazie inteligencji na poziwomie kalafiora (nie obrazajac kalafiora) :) Tak sie sklada, ze aparat swiadczy raczej pozytywnie o osobie go noszacej a zdaniem malo rozgarnietej labadziary, ktora potrafi sie zainteresowac jedynie przypakowanym kosksikiem w koszulce pozyczonej od mlodszego brata, jezdzacym wypasiona 30 letnia beemka z wiadrem zamiast tlumika znaczy dla mnie mniej niz tornada nawiedzajace Kamczatke. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie, przestańcie sie wyzywać. O gustach sie nie dyskutuje- jeden woli aparat kosmetyczny, bo po prostu jest nieśmiały, albo sytuacja go do tego zmusza (np. występuje przed ludźmi), innemu to zwisa jaki, byle mieć ładne ząbki, a jeszcze inny będzie się szczerzyć i szpanować w aparacie oraz pokazywać na nim całą gamę kolorów. Tyle w temacie. Dobrej nocki :) ps. Miszt, Slacker B---> no to jest nas trójca oczekujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo \"tez mam aparacik\" :D krzywe zeby to krzywe. Co za roznica jaki aparat to tylko 2 lata ktore zleca w mgnieniu oka. A pozniej bedzie sie jeszcze tesknic za aparacikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co, ale coś się dzieje nie dobrego z forum...:( wczoraj były jakieś problemy, żeby wrzucić posta i dziś tak po dłuższej przerwie za drugim razem się udało...:) może za duże przeciązenie??.... :P hehe za dużo piszemy a teraz tak do rzeczy: czy używa ktoś z was szczoteczki międzyzębowej do szorowania w aparaciku???? bo mój narzeczony bardzo się cieszy z mojego szczęścia i kupuje mi różne rzeczy i takie urządzenie także mi kupił, więc chciałabym się dowiedzieć czy coś w ogóle to daje czy to takie zbędne urządzenie. z góry dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam aparacik ----> nie boli, nie boli, mnie też nie bolało :D nic. Ale kurde kochany EFEKTY!! Uuuu pozazdrościć (chociaż ten Hyrax to prawdziwa udręka). Jaaaa ale jestem ciekawa jak mówisz. Bo misha jak to misha od razu chciała sobie zobaczyć i zrobiła \"swojego\" hyraxa na dół... heh mniej więcej taka sama wielkość (spinka do włosów zahaczona o aparat... hehe) i nic nie mogła powiedzieć. Cóż... były póżniej problemy z wyjęciem ale się udało. No więc: myślałeś że będzie gorzej?? Ja jak szłam na założenie Hyraxa (na góre oczywiście) to myślałam a co tam takie tylko żelastwo w buzi, nie będzie źle, a jak wyszłam to Bożeeeeee ratuuunku śliny nie mogłam przełknąć. I aż 6 pierścieni?? ała Pozdrawiam, heh i cały czas myślę jak to jest hehe :P Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja już za tydzień będę szczęśliwą posiadaczką aparatu metalowego :) Dzisaij pojechałam do mojej orto na założenie gumeczek separacyjnych. Gdy wracałam do domu z rodzicami i byliśmy już blisko mojego domu, (mam ok 50 km do mojej ortodontki) wypadła mi gumka :O i musieliśmy znów zasuwać ;D Mam nadzieje że znow mi nie wypadnie ;) Pozdrawiam wszystkich oczekujących na aparaty i szczęśliwych posiadaczy :) P.S. Czy wszyscy z Was używają irygatorów? Chcialam sobie kupić, ale nie wiem czy warto.. Jeszcze raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Ma ktoś może zdjęcie, na którym dobrze widać jak ten łuk jest przymocowany do pierścienia? Bo coś mnie w moich pierścieniach zainteresowało i nie wiem, czy nie będzie to przeszkadzać w założeniu drutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koican
Czesc! nieczytałam dokładnie wszystkich stron, co piszecie ale mam pare pytań bylabym wdzieczna za odpowiedzi. Po wizycie u dentysty dowiedzilam sie ze musze zalożyc aparat, wiekszosc moich znajomych jest zdziwiona bo mam proste zęby ale to podobno sprawka 8... Jestem w trakcie leczenia gornyh zębow, ale i u dentysty i u ortodonty czekam czasem nawet 2 miesiące na wizyte a płace od niktorych osób tutaj piszących wiecej bo za aparat metalowy 2razy 2500 na cała szczeke. Mam miec pobierany wycisk ale dopiero 31 lipca czy wy też tak długo czekacie ???? i jak dlugo od tego wycisku czekaliście na aparat??? Jak długo wy czekacie na wizyte u ortodonty ???? Czy u ortodonty cos znieczulają???/ bo ja niemoge dostwać znieczuleń i mają ze mna problem jak wyrwac mi zeby chirurgicznie, narazie wszytkie nawet kanałowo mam leczone na żywca... i czy ktoś z was zna jakiegos dobrego dentyste lub ortodonte w katowicach??? Mi poleciła koleżanka bo ja nikogo z tutaj nieznam ale denerwuje mnie to ciągłe czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja jestem z Olsztyna i ani na wizyte, ani na wycisk, ani tez na zalozenie aparatu nie czekalam dlugo. Wszystko odbylo sie w przeciagu chyba 3 tygodni (od pierwszej wizyty) No i koszt tez duzo nizszy..Narazie mam tylko na gornej szczece aparat metalowy..placilam za niego 1500..Moze warto poszukac innego ortodonty..? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
aparatka>>>>>dzieki wielkie, bylam mega zamotana jaki irygator kupic, zamawiam juz dzis:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×