Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Cala co za koles ciebie zdenerwował:-) nie daj sie są twoje urodzinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala Zawsze chcialam byc jak Marilyn Monroe: Hepi Berffffdej ciu juuuu... Hepi Berffffdej ciu juuuu... Hepi Berffffdej dijer Tsaaalaaa... Hepi Berffffdej... ciuuuuuu... juuuuuuuuuuuuuuuu... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 twoja orto jest straszna jedynke obrócic????????? straszne !!!! mi tez troche jedynka sie wysunela przed szereg jakis 1 mm zapytam orto o to na kolejnej wizycie boshe zastanawiam sie jak ona mogła cie tak potraktowac:/ a i zapytam o to strzykanie mojej orto bo ja to też na przednich zębach mam i teraz sie zastanawiam czy powinno tak być skoro twoj dentysta mowi ze nie ach bądź dzielna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski ja tez chce foty bo od ciebie jeszcze nie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala wszystkiego naj naj naj..............lepszego 🌼 śpiewać nie będę Kociulinda już to zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEhhhh kobity... no dentysta mowi ze nie powinien trzaskac od samego dotykania go szczotka w dodatku miekka:/ chlopak twierdzi ze mam zmienic orto tylko zastanawiamy sie co z tak zwana \"gwarancja\" no bo gumki i druciki i te inne - placi sie za to przy placeniu za aparat chyba prawda? no i wszelkie poprawki dokonywane sa za darmo i w ogole.. a nie wiem jak to bedzie jak zmienie orto, chociaz po dzisiejszej wizycie nie mam checi jej widziec szczerze mowiac (piszac) ten tekst z obracaniem jedynek tez mnie rozbawil swoja droga:) aaa w ogole to sie dowiedzialam dzis dopiero ze jej plan leczenia zaklada tez przesuwanie do przodu osemek i siodemek i szostek, poczatkowo mowila o cofaniu przednich zebow a nie o wyciaganiu do przodu tylnych, wiec pewnie ma w zanadrzu jakies zamki do przyklejenia ne tylne zebuchy, nie wiem jak ona sobie wyobraza to przeobrazenie, ale co mam przyjsc i powiedziec- dawaj czesci skladowe mojego aparatu i spadaj??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i jeszcze jedno.. piszecie ze mozna zapomniec ze sie ma aparat i w ogole.. a ja od 14 grudnia nie mam dnia zeby mnie ktorys zab nie nap....alał przy jedzeniu i od 14 grudnia nie bylo dnia zebym mogla bułkę zjesc czy cos... tyle czasu i wciaz wagoniki, to chyba nie jest fajne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, biedactwo zmien ta ortodontke,wezmiesz zdjecie bo to twoje wezmiesz odlewy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 kobieto ty zmien orto zdecydowanie mamy aparat od 14 i ja juz o nim nie pamietam jem nawet twarde rzeczy wiem ze miałysmy inne wady ale to nie zmienia faktu ze u mnie dwie dwojki przesunęly sie do przodu o jakies 2 mm i ja nimi spokojnie gryzę żadnych wagoników to jest dziwne ze az tak bardzo cie boli tak dlugi czas po założeniu no chyba ze one tak ekspresem sie przesuwaja może moje sa leniwe??? a tak wogole to nasze aparaty będą swietowac w walentynki:) 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia, no to dziwnie ze nic nie mozesz normalnie zjeśc, a i ząbki tez nie powinny bolec cały czas, mnie bolą max 5 dni po wizycie, rezultaty leczenia widac i to bardzo wyraźnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, juz poprawiony masz troche chumorek:-)?, a nadal tak samo sie zachowuje ten ząbek? i czy boli ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa minejsza z tym dzis jestem juz do wszystkiego pesymistycznie nastawiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu to co robimy? Ja tez mam dzis marny nastrój:-)o zebolcach nie gadamy:-), nie ma co draznic ich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was opuscic chlop nadjechal z sokiem marchwiowym i filmem:P bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszki mam malinowa i bananową, jaka chcesz Sunshine;-)?, Zjedz coś moze płatki na mleku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumeczki mam tylko na 4 i 5 na przednich zebach mam druciki są paskudne bo po pierwsze zaczepia sie jedzenie jak jem potem strach sie usmiechnac od razu lece myc po drugie nic dentystyczna zaczepia sie o to i nie mogę jej wyrwać:) ale ponoć te druciki mocniej ciągną zęby więc nie narzekam mam na przednich ząbkach rozciągniętą na to wszystko taką jakby przeplataną gumeczke ktoś mi mowil ze to lancuszek ale ja nie wiem przykrywa dokladnie drucik z przodu i przesunęło zęby tak ze nie mam już szpar między nimi:) a po założeniu aparatu sie takowe pojawiły po 1,5 mm pomiedzy zebami (a wczesiej zeby zachodzily na siebie albo stykaly sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 miłego wieczorku:) zrelaksuj sie może zapomnisz o zębach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma tez mam łańcuszek:-), aż sie boje pomyślec co bedzie nastepnym razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka a jak twoj lancuszek wylada?? jak rozciagnieta gumeczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lancuszek to sie nazywa wyciąg gumowy chyba. dzis mi orto mowila, bo wlasnie ten lancuszek zmieniala zeby nieco odciazyc mojego rozchybotanego zębola..chlop poszedl nuudddaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) Tak Emma, ten łańcuszek jak gumeczka wyglada:-), właściwie go nie widać:-), jest od 6 do 3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jak u Was sobótka? Ja sobie pospałam :) Mam ochotę dziś na jakiś placek :P Może zrobię z jabłkami, budyniem i kruszonka kokosową... mniam mniam.... A kto robił jeszcze Tiramisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki:) Mój wczorajszy zły dzien wcale sie nie skonczyl- caly wieczor moj tata sie zastanawial dlaczego jest tak zimno w domu i kolo polnocy wpadl na to ze piec sie wylaczyl i nie chce sie wlaczyc.. a ze tam jest duzo roznych przyciskow i innych, a moj tata z takimi urzadzeniami nie powinien miec stycznosci bo jest wybitnym beztalenciem w tym kierunku- wiec spalam sobie dzis w czapce i masie innych uroczych wdzianek, brrrr...:/ mam lodowke w domu jakby ktos nie mial gdzie tiramisu przechowywac to moj pokoj sie nada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
no to się porobiło z tymi ortodontami:/ Nie rozumiem takiego aroganckiego zachowania, w końcu jak się płaci niemałe pieniądze, to chyba można oczekiwać zrozumienia od swojego lekarza?? Ech, brak słow normalnie.. Dziewczęta, czy mogłybyście mi posłać przepis na sławetne tiramisu??:) Walentynki się zbliżają, więc chętnie poczęstowałabym mojego Walentego takim przysmakiem:) moj mail: kahahaka@gazeta.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh poddaje sie.. to ja tez poprosze przepis, chociaz cos mi sie koduje we łbie ze nie lubie tramisu, ale co tam, zrobie dla chłopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×