Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aga.d1
czesc:)wczoraj bylam na pierwszej wizycie u ortodonty i zaproponowano mi aparat szklany...podobno o wiele lepeij wyglada...mam 20 lat i przyznam ze wolalabym zeby byl jak najmniej widoczny...mozecie mi powiedziec cos wiecej o tych wlasnie aparatach??tzn...jak to sie wlascieiwe sprawdza w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki:) SUNSHINE23 jak twoj ząbek nadal się chwieje??? jak samopoczucie ?? aparatka ja mam taki łańcuszek od dwojki do dwojki i on spowodowal ze zęby sie przesunęły do siebie wzajemnie a u ciebie jakie czary mary ma on czynic??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23- a dziekuje, niedobrze:P Buja sie jak glupi, ale juz sie tym nie stresuje na razie:) po prostu nie jem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga.d1 - aparat szklany to może przezroczysty, albo z kryształu górskiego, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 to dobrze nie stresuj sie - tylko co z ciebie zostanie jak przestaniesz jesc!!!!!znikniesz:) lecę małe porzadki zrobić bo w czasie sesji pokoju nie sprzątałam teraz można sie zabić o bałagan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, u mnie ten magiczny łańcuszej ma chyba zmniejszyc szparke po wyrwanej 4 ktora i tak juz jest malutka:-) Sunshine, jedz jakies jogurty i takie bajerki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, to jakieś kisielki, galaretki, moze budynie, albo sobie banany przecieraj:-) A Cala to pewnie wieczorem wstanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa zakupie sobie obiadki dla niemowlakow:) jeszcze ta krioterapia w nocy- czuje sie jak jakis kurcze wywłok:/ jeeeesssccc:) jest cos w kinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe kkrioterapia;-), u mnie w pokoju tez zimno bo sie grzejniczek zapowietrzył, ale w innych działa, ogólniemam takie świeze powietrze w pokoju:-) Nie wiem co w kinach Sunshine, czasu nie mam;-), pisze prace a raczej cały czas sie zabieram do tego pisze małymi kroczkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie powinnam uczyc ale wczoraj juz nie moglam, no bo jak w takim zimnie:P tata kazal szybko isc spac poki jeszcze sie dalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo spalam z głowa pod kocem:D szmiesznie bylo... tak w swetrach spac.. jak na wojnie:D o czym bedzie Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO TAK: masełko jest miammniami , margaryna jest fuj i panie w bufecie na umk robia bulki z margaryna i to tz jest fe. a miksy ze z reguly oblesne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brdzo dobra odpowiedz Sunshine;-), obleśne margaryny są jeszcze w batonikach i ogólnie słodyczach:-), ale i tak zajadam słodycze;-), nie jestem maniaczką zdrowego odzywiania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine musze ciebie teraz opuscic ide zajadac obleśnie tłustego kurczaczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie mocno przypiekł, bede chrupac tylko czym;-(, czynne do chrupania mam ząbki z jednej strony tylko;-), dobra zmykam, dziekuje bedzie smaczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czy ktos uruchomi ten piec? zaczynaja mi zamarzac babole;) Cala wstaaaawaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
dzięki Dora za przepis:* na pewno wkrótce wypróbuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pusto tutaj, Cala to chyba w jakis sen zimowy zapadłas;-) Tak zagryzłam zęby ze 5 aż do brody tak w korzeniu mnie boli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taram! Jestem :) Widzę, że tęskniłyście... :) Zwłaszcza SUNSHINE (wiadomo :) ). A ja moje kochane bawiłam się tak, jak pisałam że będę się bawić - fajnie i do rana :D I wbrew wszelkim pozorom i Waszym przypuszczeniom wstałam już o (UWAGA!!!) 9tej! Przyczyną tego... \"wyczynu\" - jak dla mnie - był ka... było pragnienie picia (napojów jedynie bezalkoholowych) objawiające się z reguły po właśnie takich imprezach;) Pomijam fakt, że dzisiaj skrzeczę (rano nie mogłam wydobyć z siebie słowa) w skutek wczorajszego karaoke, gdzie nie mogłam sobie pozwolić na bezczynne siedzenie i słuchanie jak inni fałuszują:) Poza tym wkurzało mnie to, że każdy mnie co chwila pukał... Bez skojarzeń... Siedziałam przy przejściu i to kurna na rogu stołu jeszcze! Najlepsze momenty były na parkiecie kiedy to podczas dzikiego tańca kilkakrotnie zsunął mi się top no, a wiecie ja z opóźnionym już refleksem;) Publiczność w postaci płci brzydkiej miała powody do radości, chociaż nie powiem znalazły się także uradowane jednostki płci słabej;) Mam powodzenie, no nie? ;) Ach, no i jeszcze nie mogę zapomnieć \"sto lat\" w wykonaniu moich wsiurków, którzy robili to co 5 minut i na cały lokal. A ja zawstydzona faktem, iż wszyscy obecni znajomi czy nie wiedzieli, że mam urodziny i ile dokładnie rumieniłam się bez przerwy (zreszta z innych powodów również) :) A ogólnie to było zajebiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem gdzie Wy się wszystkie podziewacie... Ja zmykam na poprawiny:) Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy wszystkie jesteście?? Cala to zabalowałas ładnie;-), tak trzeba tylko raz sie ma 21 uodzinki:-) Pożarłam dziś chrupiącą zapiekaneczke:-), nawet ząbki nie bolały:-), chociaż chłopak mówi ze jak babcia bez zebów jem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee pustki:( a ja oglądałam komornika sobie wlasnie:) uwaga: zjadlam karkowke z grilla i frytki. druga strona powoli umiem jesc i to tak, żeby zaciskać szczękę tylko z jednej strony w ogole, zeby nawet nie dotykac tamta szostka innego zeba:) podobno magicznie wygladam jak tam jem- jak dziecko ktore sie uczy jesc dopiero czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×