Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dobrze Ci... dwóch koszykarzy... mmmmmmmm... ;) No dobra jeden. Wyeliminowując Tomasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Ja u Was weekendzik leci? Ja się obudziłam z bólem głowy :O i dziś rano tak mnie mdliło, że zwymiotowałam śliną :) Od razu przeszło. Zaraz biorę się za porządki.... Dziś ostatki i posowałby coś zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine wysłałam Ci fotki. Jak masz jakies jeszcze inne to też możesz mi wysłać :) Ja mam tylko Twoje 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-), jak mija dzionek? Sunshine, juz mi troche siełańcuszek zabrudził, miałas racje, jeszcze 2 tygodnie wytrzymam:-) Dora jak nowe wyniki na krzepliwość? i kiedy ty do tego chirurga idziesz, po niedzieli:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- wyniki odbieram w poniedziałaek rano a do chirurga jestem umówiona na 15.00 :O na wyrywanie korzenia po siódemce. Najpierw spytam sie ile za to by wziął, bo jak powie 200 zł, to sie nie zgodzę. Dentystka mi wyrywała takie korzenie za 5o zł :) Jutro zaczynam brac leki na poprawę krzepliwości :) A teraz szyjemy z mamą dla mnie spodnie :) Później sie wykąpie i przyjedzie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdehfug dhyfjd
MOZNA ODLICZYC APARAT OD PODATKU??? BO KTOS MI POWIEDZIAL, ZE KIESYS BYLO 21% WIEC JAKIES 300 ZL BYLOBY W KIESZENI!!! P R O S Z E O INFORMACJE, BO MOJA PANI ORTODATKA CHYBA ZAMIERZA ZROBIC MI TO PRYWATNIE, BO KAZALA PRZYJECHAC NIE DO CENTRUM A DO JAKIEGOS GABINETU...POZA TYM NIE PLACILAM ZA WIZYTY WIEC NIE JESTEM W KADRACH ZAPISANA... A JAK ZROBIE PRYWATNIE TO CHYBA JZU SIE NIE DA TAK??? H E L P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze chirurg bedzie wiedział co robic:-), oj ty biedactwo zajełas sie zabkami i wszystko po drodze sie psuje, ta krwią to musisz sie porzadnie tym zając bo to nie zarty. Ja nie umiem szyc, nic tylko guzik przyszyć;-), kiedys sobie taki haczyk do kurtki przyszywałamm i sie wstydziłam do szatni oddawać, wygladał jakby go pies pogryzł;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje ze nie mozna odliczyc aparatu, nie słyszałam nic o tym zeby była taka mozliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was grywa w kurniku? Bo ja gram w chińczyka, remika, kalambury, kości, domino i kierki am. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie umiem w tysiąca :-( Idę się kąpać.... Natrę się dzisiaj solą kuchenną a na wieczór założę bieliznę, którą kupiłam w biedronce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wczoraj bylam na imprezce... Wypilam prawie pol litra wodki (tak podliczyli ci, co mi polewali)... Nie upilam sie, zyskalam szacunek i podziw wsrod kolegow w pracy ;) I stwierdzilam, ze nie ma sensu pic duzo. Troszke mnie suszy teraz, ale spoko sie czuje. Ale glupol jestem, bo nie dosc, ze moglo mnie wczoraj strzelic i moglam sobie strasznego wstydu narobic, albo moglam dzis umierac... Wiecej nie pije, nie musze zeby sie dobrze bawic i miec tematy do rozmowy :) W sumie jedyna moja dolegliwosc dzisiaj to taka, ze musialam na nia wegiel leczniczy wziac :D Jak dobrze miec go za granica, bo tu to nic nie mozna kupic- ani wapna musujacego, ani wody utlenionej... I jakos mi mocno serduszko bije, pewnie cisnienie podwyzszone... Ciesze sie, ze moj Kocur nie pije alkoholu, ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki przymierzam się do kupna (i kupie jeśli ktoś nie da chorej ceny w licytacji) spódniczkę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=167440630&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E powiedźcie co sądzicie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, super spódniczki w podobnym stylu sa w housie:-), akurat dla takiego chudziaczka jak ty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że nikt mnie nie przebije w licytacji, bo zmiaerzam wylicytować.. a po ile są w hause?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem maluchu po ile nie patrzyłam, bo mam za duzy tyłek;-) ale bardzo mi sie podobały takie ciemno zielone z kieszonkami i króciutkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byś była to sprawdź:P wapno jedne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie dostałam ryjka SUNSHINE :( Oj aparatka- tylko mi się tu nie obrażaj;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myslałam.. a ty dostalaś focię słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no gdzie są wszyscy?\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam juz dawno:-), przyjdzie słonce to poprosisz, wiecie co:-), zjadłam snickersa:-), udała sie nawet orzeszki w aparacie zjeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama... jak palec albo coś tam... papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jesteś;* aparatka ty my wyślij jej foto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×