Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dziekuje wszystkim za mile wypowiedzi n/t mojego aparaciku. Faktycznie blyszczy, chyba nie bede paszczy do zdjec otwierac, bo tylko blysk na zdjeciach wyjdzie ;) Dora - to nie sa minizamki. Takie juz po prostu Damon2 ma, ale powiem, ze nie widze roznicy w wielkosci zamkow zwyklych aparatow, a tych z Damona. Chociaz,z drugiej strony, na pewno nie mam duzych zebow, malutkich tez nie, takie sredniej wielkosci, babskie mam :) Mozliwe,ze gumki powoduja,ze zwykle zamki wydaja sie tylko wieksze optycznie... Damonka2 - Ty masz rurki zamiast pierscieni? Masz ktorego Damona? Chyba 3? Moja orto mowi, ze te rurki kiedys zakladala, ale przestala po 4 m-cach - nie sprawdzily sie. A mi pierscienie nie przeszkadzaja, zreszta, jak kazala pierscienie, bo trwalsze, to nie dyskutowalam. A mialam miec kosmetyczny aparacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia ciesze sie ze zabki sie prostuja:-), chyba Cala nam wybaczy:-) Dora to fajnie ze sie zdecydowałas na wyrywanie 8:-) kahakaha, moze zrobil sie tobie po wyrwaniu tzw. suchy zebodół, moze sie nie zrobil skrzep, a moze to jakiś stan zapalny nie męcz sie tak i idz jutro do dentysty, nie moze tak długo boleć, i az takie mocne tabletki musisz brac, nie zwlekaj tylko idz z tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ ZOSTAŁ ZROBIONY MI KOLCZYK (PRZED KOLEŻANKĘ, DZIEWCZYNE KUZYNA) NA CHRZĄSTCE:) troszkę boli ale co tam będe się całej szkole chwalić... hehe u nas dziewczyny mają po 15 w uchu ja narazie 4 i narazienie zamierzam mieć więcej:) czekam na kongratulejszyn za odwage:DD: joke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) bylam pierwszy dzien po feriach na uczelni calutki dzien wrocilam zaczelam czytac co napisalyscie i zrezygnowalam za szybko tworza sie te strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, to co zawsze tematem sa przewaznie zabki;-), a ja juz uciekam jakis kiepski humor mam dzisiaj, najlepiej bedzie jak sie połoze:-)cos poczytam, dobranoc i slodkich snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 masz racje jutro zadzwonie do orto i zapytam odnosnie tego ze nie wlozyla mi drutu do pierscienia i czy tak moze zostac zobaczymy co powie a tak wogole to trzymam kciuki zeby z tym egzaminem to byla pomylka trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - tez tak mam, ani sie obejrze a tu 3 strony wiecej! Ski - podziwiam, ja probowalam wlozyc kolczyki w od lat \'nieuzywane\' dziurki w uszach (standardowe miejsca). I nie wytrzymalam 2 tygodni. Nie mam pojecia jak dlugo to cholerstwo sie goi... Coz, od jakiegos czasu zbieram sie na odwage,zeby znow sprobowac tylko pamietam,ze jedna dziurka jakos zle przebita i w jednym uchu zawsze boli i sie paprze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie dowiedziałam, ze moja przyjaciółka nie przyjedzie teraz do Polski:-(, to jeszcze bardziej mnie dobiło, a miała za tydzien przyjechac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda a gdzie dla mnie fotki twojego aparatu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka tak czasami jest jak wszystko to wszystko sie wali ale na pocieszenie powiem ze zazwyczaj potem moze byc tylko lepiej wiec odpocznij i zrelaksuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to gdzie wy wszystkie jestescie????? jak mnie nie ma i wracam to jest po 10 nowych stron!!!!! jak jestem to cisza na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, odpoczne jutro bedzie ok:-), dobrze ze krotko sie stresuje:-) i denerwuje, popiszcie coś dziewczyny, jutro na sniadanie bede miała lekturke:-), papapa!!! Emma dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatko 🌼 Emma, no jutro dzień walki:/ ide do tego barana,a w srode usg:( plus oba dni zawalone zajeciami od gory do dolu:/ boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKKAJ CZEKAJ NIE JESTEM W TEMACIE ;O why USG słoneczko? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 tylko sie mi tu nie boj jutro tam pojdziesz i wszystko na pewno sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie jakie usg?? nie czytalam poprzednich stron i nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, wlasnie nie wiem czy sie wyjasni.. moze byc z tego mala jazda skoro juz 30 osob sie zbuntowalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze lepiej ze 30 osob zrobilo zamieszanie wieksze prawdopodobienstwo ze cos w tej sprawie bedzie zrobione a teraz sie nie martw bo szkoda twoich nerwow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dobra ide myju myju po ryju i spanko papa;* słońce 3maj się ty moje słoneczko ;] papapapapapapappapapap wszytstkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki:( bedzie to wygladalo tak- lewy naroznik- profesor tomasz j i prawy--- kaaaaammmmmiiiilaaaaa:) teraz tylko kto wygra ta walke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda ja chce zdjecia twojej paszczy!!!!!!!!jestes?? ja bardzo ladnie prosze zebys o mnie nie zapomniala:) to dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Let\'s have hope.. ide coś obejrzeć przed snem, może się jakoś oderwę od tych myśli złych wszystkich// dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kochane aparatki spac:) SUNSHINE23 zabraniam ci sie martwic milych snow wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Sunshine23 trzymamy :D powysylajcie mi Moje aparatki fotki aparacikow prosze... :)) hania_2@op.pl DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×