Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość katekatee
Heh sie zamieszało chodziło mi o zdjęci od dziewczyny o nicku Danonek, Damonka2 wiem jaki to jest aparat jest podobni dużo lepszy niż te zwykłe ale ja musze mieć kosmetyczny bo w pracy mam kontak z klientami i myślę że tak będzie łatwiej i mnie i im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Zakładam 14 marca ale powoli się rozmyślam ide dziś na konslutacje do Pani doktor któa zakłada licówki porcelanowe ja mam wadę tylko na 1 i 2 zgryz między K Cichopwk a J Liszowska ciekawe co mi Pani doktor powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Ja nie mam zdjeic ajeszcze ale zrobie i wysle Ci katekatee :) a czy moge Cie Kociulindo prosic o fotek zabkow:P i Cale tez:P ? hania_2@op.pl. Jak tylko sobie zrobie to powysylam tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurg powiedział, że mi wytnie ta ósemkę, nic mu nie mówiłam, że nie jestem szczepiona. Najwyżej dzis zadzwonię i z nim pogadam....... Wiem, że aparatka nie była szczepiona a MalutkaMałaJa? Jak mi wyrywał zęba to też z jednorazowych opakowań wyjmował narzędzia, ale nie wiem czy skalpel też wyjmie :D Sorki dziewczyny, ale ja jestem bardzo panikara :O Jedan Wy dodajecie mi otuchy i chyba sie skuszę... Ale to aż chyba 15 marca w czwartek (bo on jest w pon. i w czw.), na poczatku będę miała @, więc nie bardzo... A mogę wyciąć ptrzed samymi wyciskami? Nie będzie krwi na masie gipsowej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora; nie martw sie ze jestes panikarą:-), a co mysliz ze ja taka odważna jestem, dzis mam zadzwonic i sie dowiedziec czy w ta srode pójde, to az mnie brzuch boli;-), ale co tam i tak trzeba dodawac sobie nawzajem otuchy:-), Dora spokojnie skalpel tez wyjmie z torebek:-), nic sie nie bój nie bedzie krwi:-)na wyciskach:-) Sunshine, Z tym egzaminem to pewnie pomyłka, jak tak mówisz, dowiedz sie dokładnie i zobaczysz bedziesz spokojna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
ja widziałam ten aparat u pacejntki w gabinecie, wydawało mi się że te zamki sa jakoś dziwnie duże czy twoje Danonek równiez takie są? Jaki masz drucik biały czy metalowy? Moja Pani Orto nie ma takiego białego druciku i jeszce odnoścnie tych gumek najlepsze sa przeżroczyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee; Jakby miała kosmetyczny aparat to najlepsze byłyby przezroczyste:-), ale jak mam metalowy to fajnie sobie kolorek załozyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Powiedzcie mi jak na Was reaguje "obcy" ludzie zdarzaja się komentarze i takie dziwne spoglądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee; Hehhe, normalnie reaguja, jak mówie do kogos kogo nie znam to nawet nie mysle o tym ze mam aparat:-), ja nie spotkałam sie z nie miłymi komentarzami, raczej jak ktos sie przyglada to tak z zaciekawieniem:-), wiesz jak chcesz nosic aparat to wydaje mi sie ze musisz byc zdecydowana w 100%, ja bardzo długo dojrzewałam do tej decyzji, ale podjelam ją sama zakładajac aparat byłam pewna ze chce go nosic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
A ile masz lat ja 22 i wydaje mi się że czas najwyższy. Albo założę aparat arbo nakleje licówki. Mam na to 3000 więc myśle że wystarczy tylko że ja chce aby mój aparat byl jak najmniej widoczny, moja Pani Orto wydaje się być dobrym fachowcem ale nie ma w asortymencie białych drucików a podobno sa dużp lepsze niż metalowe. Samam nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee ja ma aparat dopiero 5 dzień nikt mi jeszcze nie zwrócił uwagi ze go mam, myslę ze coniektórzy go dojrzeli ale nic nie powiedzieli. Mam aparat kosmetyczny od 3 do 3 dalej metal, drucik metalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
kosmetyczny tzn metalowy czy kryształowy?? Masz może zdjęcie?? Ja zakłądam 14 marca i zaczynam odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
poprawka kosmetyczny tzn kryształowy czy porcelanowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może troche nie na temat ale...: 1 powodów dla których wrato byc kobieta >01. Nie musisz zastanawiać się, czy już nadszedł dzień tygodnia, w którym należy się wykąpać. >02. Nikt nie nazwie cię męską szowinistyczną świnią. >03. Możesz uprawiać seks i jeszcze ci za to zapłacą. >04. Potrafisz być dwuznaczna. >05. Od wieków wiadomo, że mężczyzna jest głową, a kobieta szyją, która tą głową kręci. >06. Nie musisz przejmować się nieoczekiwaną wypukłością pod rozporkiem. >07. Wystarczy, że założysz bluzkę z dekoltem, a znajdzie się samiec, który nie oderwie od ciebie wzroku (i rąk). >08. Nigdy nie myślisz o tym o ile centymetrów powinien zwiększyć się twój biceps. >09. Zawsze możesz udawać, że było ci dobrze... >10. Nikt nie oczekuje od ciebie, że utrzymasz rodzinę. >11. Moda męska jest ograniczona. >12. Wchodząc do toalety zawsze odpoczniesz - siadając. >13. Nie trzeba ci mówić, kiedy zmienić skarpetki. >14. Potrafisz ugotować cos więcej niż ryż z paczki. >15. Możesz jeździć stopem, mając pewność, że nie będziesz machać ręką przez 3 godziny. >16. Nie dostaniesz w twarz za chęć do życia. >17. Będąc matką od razu pokochasz własne dziecko. >18. Nie musisz trenować, by twoja klatka piersiowa nabrała odpowiednich rozmiarów. >19. Nikt nie każe ci się ekscytować na widok facetów w kolanówkach biegających za piłką. >20. Zawsze biją się właśnie o ciebie. >21. Nie martwisz się o to, czy już przeszłaś mutację. >22. Kobieta może się rumienić. >23. Nikt nie włoży ci palca w odbyt, jeśli nie masz na to ochoty (a propos komisji poborowych). >24. Płacz - nawet bez powodu - nie będzie przejawem mazgajstwa. >25. To ciebie przepuszcza w drzwiach. >26. Brak wytrysku może doprowadzić cię do śmiechu. >27. Nie martwisz się o to, czy on zamówi coś na co cię nie stać. >28. Możesz udawać małą, bezradną istotę. >29. Być wrażliwą to żaden wstyd. >30. Nie przezywasz stresu związanego z kupnem prezerwatywy. >31. Twoje zachowanie zawsze da się wytłumaczyć - hormony. >32. Wbrew powszechnym opiniom - to facet jest największym plotkarzem. >33. Masz tyle wyobraźni, że nie musisz wydawać pieniędzy na \"Catsa\". >34. Farbowanie włosów nie będzie uznane za dewiację. >35. Nigdy nie spytasz: czy to jest łechtaczka? >36. Nie musisz wiedzieć nic o czołgach. >37. Przeżywasz dwa rodzaje orgazmu. >38. Nie musisz udawać, że bawią cię dowcipy o blondynkach. >39. Nie myślisz penisem. >40. Tylko w twoim przypadku słowo \"nie\" może znaczyć \"tak\". >41. Zawsze możesz użyć świecy. >42. Kobieta nie bije męża. >43. Jesteś w stanie zrobić to 10 razy i nie masz dość. >44. Co to do diabla jest wiertarka udarowa ?! >45. Kobieta wykonująca męski zawód nie będzie zażenowana. >46. Nie zgłupiejesz dla faceta do tego stopnia, by śpiewać serenady pod jego oknem. >47. Kobieta potrafi cieszyć się z kwiatka. >48. Seks miedzy dwiema kobietami nigdy nie powoduje odruchów wymiotnych. >49. Kobieta nigdy nie zostawi cię dla twojej przyjaciółki. >50. Jeśli zajdziesz w ciążę masz pewność, że brałaś w tym udział. >51. To właśnie dla kobiety facet traci głowę! ps wysyłając zdjecia zostałam pominieta ;/ mycha.jm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście 51 powodów nie 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee ani taki ani taki jak dla mnie to on jakiś plastikowy jest, nie wiem jak to nazwać, najwaźniejsze że mało widoczny. Zdjęcia nei amm bo mi się komp w domu popsuł i nie ma jak zdjęć zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
ja chciałam porcelanę a teraz myśle nad kryształem, byle tylko jak najmniej widoczny. Po nocach mi się snia zęby to jakas paranoja. Powiedz mi jaki masz kolor gumek bo słyszałam że niektóre farbuja tzn że przeżroczyste farbują na żółto. Że lepeije wybierac biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumki mam przeźroczyste. Bo zamki też są przeźroczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, nie byłam szczepiona, nawet o tym nie myślałam. Wszystkie narzędzia u dentysty są zawsze wrzucane do takiego pojemnika, który nazywa się autoklaw (Cala, popraw mnie, bo nie wiem czy dobrze pamiętam). Tam się je odkaża i następnie są pakowane. To nie są jednorazowe narzędzia, z tego co wiem, ale na pewno odkażone. Taka sama zasada jak u dobrej kosmetyczki, np :) Zasnęłam przed 3 dopiero, oczy mam dziś jak królik, spałam 4 godziny, dobrze, że nie musiałam dziś akurat wstać o 6. Nie mogłam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie byłyście szczepione w szkole średniej? Wiem, ze teraz zszczepią. Niestety mój rócznik ominęło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja chyba nie byłam szczepiona, nie pamietam:-), nie zawracaj sobie glowy tym szczepieniem;-) Ja chyba w środe ide, jeszcze nie wiadomo na 100%, jak sie uda mnie wcisnac gdzies:-), to ide:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie ja za 2 tyg. i 3 dni, a jak sie opóźni @ to za 3 tyg. i 3 dni :) Czyli 22 marca. A wiciski drugie mam mieć 26 marca :-( Wiecie co, zrobiłam sobie grafik na kilka miesięcy żeby sie połapać w wizytach :) Bo mam orto, dentystę i chirurga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CALA!!!!!!!! to ja przepraszam i prosze cie o wybaczenie dla dziewczyn!!!! to moja wina! mialam dylemat z gumkami i chcialy mi pomoc!!!! a poza tym ja mam juz zdjecie od Ciebie!a to ktore dostalam od MMJ to tylko Twoje gumeczki! przepraszam i mam nadzieje ze sie juz nie gniewasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak bylo na wizycie.... dzis jakos dlugo to trwalo, bo duzo pacjenetek bylo i musialam czekac!ledwo na zajecia zdarzylam!:) ortka powiedziala ze wszystko dobrze! :) ze ladnei sie wszystko przesuwa, sciagnela mi gumki i drut i poszlam umyc zabki i wiecie co? wydawaly mi sie takie duzeeee bez tego drutu a jak mylam to mialam takei uczucie jak by mialy mi zaraz wypasc!:):):) ale ok! a na gumeczki zdecydowalam sie rozowo niebieskie:) i jestem zadowolona:) narazie jest oki i nawet zabki nie bola, ale wieczokiem spodziewam sie bolu! no i odwazylam sie zapytac orto o zaswiadczenie i bez probemu wystawila!takze bede skladac podanei o zapomoge i aparatkom studentkom tez to polecam! sprobowac mozna!!!!! buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nastepna wizyte mam za miesiac 27 marca! dora ja tez mam takie grafiki bo sie gubie....mam orto...stomatologa...laryngologa...endokrynologa.... ale daje rade!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Do katekatte: wiesz co mi si ewydaje ze to zalezy od wielkosci zeba... mam porcelanowy :) gora dol... Myslalam ze zamki beda mniejsze, ale to chyba dla tego ze mam male zabki :D mam 18 lat :) Powysyłajcie mi zdjecia z kolorowymi gumeczkami prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!:) Dzis byl moj pierwszy dzien z aparatem w szkole.. oj,ciężko bylo ;) Jak miałam na angielskim przeczytac jakieś zdanie to po prostu oblał mnie zimny pot, a potem nawet facet sie smial :D eeh,no cóż... moze z czasem bedzie lepiej ;) Oczywiscie ta moja wychowawczyni mnie pytała całą lekcje kiedy sie skapla jak mowie wwrrrrr! nienawidze jej!! :o Nie wiem czemu,ale wydaje mi sie,że jak jestem w domu to mówie tak jakoś bardziej normalnie a w szkole bardziej seplenie :o Chyba mam jakies zwidy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
dziewczyny (i chłopaki:)), czy ktoś z Was po usunięciu zębów (ja nie mam czterech) odczuwał przewlekły ból jeszcze tydzień po tym? ja po prostu już nie mogę tego znieść:( żeby funkcjonować w miarę normalnie muszę brać ketonal a wiem, że to niezbyt zdrowe:/ ciężko mi jeść, mam strasznie wrażliwe zęby teraz... czy to jest normalne? ja wiem, że teraz zęby inaczej się ze sobą stykają, ale ból naprawdę jest okropny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×