Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Danonku, ode mnie zdjęcie już masz :) . Ja też pójdę spać, bo po drugiej nieprzespanej nocy nie wytrzymam jutro. Też tak czasem macie, że pół nocy nie możecie zasnąć? Ja tak masz zawsze kiedy jestem czymś podekscytowana (dzisiaj po feriach wracałam do szkoły :) ). Czasem jakaś malutka rzecz powoduje, że nie mogę spać i nie czuję się w ogóle zmęczona. Dziś miałam około godz. 18 kryzys, ale szybko minął. Teraz czuję lekkie zmęczenie. To idę, tylko posprzątam wieczorny bałagan. Cala, zła jesteś jeszcze? :( Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na siłce a jutro jadę uczyć się jeździć na nartkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulind czy ja tez bym mogła prosic o zdjęcie twojego aparatu - strasznie jestem ciekawa jak on wygląda. Adres hiruni@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociulinda dziekuje za foto:) bardzo mi sie ten damon podoba (szczerze nie sadzilam ze to sa takie malutkie zameczki):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-), jutro ide na to wycinanie/wyrywanie 8, na 15:30:-), jednak sie boje:-), ale mniej niz wtedy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aparatka trzymam kciuki! A ile płacisz za wycięcie? U mnie chyba 250 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 350zł:-(, jak dla mnie to troche przesada, ale dobrze zrobił to zapłace, zobaczymy jak bedzie jutro ci wszystko opowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, Widzisz jutro tez bede sie stresowała:-), ale szczerze Ci powiem ze juz wole iśc do chirurga z ta 8 niz na usg, trzymaj sie słonko, zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a i z egzaminem tez sie wyjaśni:-) Juz ostatni zabek do wyrwania:-):-), czyli za jakiś czas bedzie aparat na górze:-D, tylko jeszcze nie wiem czy bedzie to cudo na rozszerzanie, mam nadzieje ze nie:-), no i chyba narazie bede miala zamki tylko na tych zeba z tyłu, a przod później bedzie doklejany, Ty Dora tez tak bedziez miała tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- bardzo drogie u Ciebie te wycięcie :O Pewnie se chirurg bierze.... :) Nie dość że człowiek traci zęba to jeszcze musi zapłacić :P i to sporo. Ja też będę mieć na początku aparat na tylnie zęby a potem doklejony na przód. Ciekawe jak to będzie wygladać, a czy bedzie drapac ten drut? Jak on bedzie zakończony?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze bedzie zakonczony tak jak na ostatnim zebie:-), ja z jednej strony nie mam pierscienia tylko zamek i tam normalnie jest zakonczony, mysle ze lepiej miec na tych dalej i krócej nosic na przednich:-), mi ortodontka powiedziała ze to wcale nie wydłuzy czasu leczenia tylko krócej bede miala na przodzie zameczki:-), czy jakos tak:-) Niom strasznie drogo u tego chirurga:-(, ale już bym nie poszła do innego:-), zaufanie jakies tam mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora mój drut nie jest zakończony i trochę drapie ;-) ale można się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiruni jak to nie zakończony?? Moze wylazł, mi z ostatniego wylazł:-), ale juz za tydzien wizyta to nie robie z tego problemu:-), wytrzymam tydzień, o akurat za tydzien trzeba bedzie szwy wyjac to mi orto wyjmie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drucik nie jest zakończony - na 6 jest wsadzony w tulejkę i kawałek tego drucika z niej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka
witam was dziewczyny ja równiez mam załozony aparat na górne zeby i rotator wiec chciałabym dolaczyc do was.mam pytanko czy aparat ceramiczny to aparat kosmetyczny? prosze was o odp.bo ja chciałam kosmetyczny i w domu dopiero zobaczyłam ze ten aparat jest biały i nie podoba mi sie i po jakim czasie zauwazyłyscie ze prostuja wam sie zeby i ciekawama jestem ile czasu musze nosic rotator? ja mam młoda ortodontke i niezbyt miła nic mi nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiruni wysłałam ci moje zdjecia bo sie jeszcze chyba nie wymienialysmy fotkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
MMJ wiem ze wyslalas dziekuje:* ale tylko Ty wyslalas ;( i jak wyspalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Ale narobiłyście stron czytam i czytam:) Jade jutro do orto pooglądac aparaty, uff aż mi lepiej mają mi pokazać jeszcze jakiś inny. Okazało się że ten który miałam zakładany to nie porelana a ceramiczny podobno jest praiwe identyczny jak porcelany a tańszy (1800) sama nie wiem, mam nadzieje że mi się spodoba i będe odliczać dni do zadrutowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
poprawka nie miałam zakładany tylko mam mieć zakładany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka dzięki za zdjęcia jak tylko bedę mogła to wyśle swoje, przed chwilą próbowałam ale są z tym problemy - w pracy czasami coś nam blokuja a w domu mi się komputer zepsuł. Spróbuje jeszcze jutro mam nadzieję że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
Witam was wszystich. Chcialam sobie tez zalozyc aparat i z kims o tym pogadac.Ale nie wiem czy nie jest z pozno aby sie do was dolaczyc? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest za późno ja aparat założyłam 6 dni temu. Czy wy też tak macie że najpierw orto wam rozluźna zęby. Mam teraz taki drucik termiczny który nie przesówa tylko rozluźnia wiązania w zębach żeby potem je łatwo przesówać, drucik działa pod wpływem temperatury - na zimno się rozluźnia a na ciepło zciska (inaczej niż by logika wskazywała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
ja dopiero jestem na starcie. w piatek ide do dentysty zrobic przeglad ojego uzebienia;) a na 13 marca jestem umowiona do ortodontki. jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
troche sie boje bo nie wiem co mnie czeka. a troche zalezy mi na czasie bo w przyszlym roku wychodze za maz i chcialam miec piekny usmiech :) Jak na moje oko to nie mam mocnej wady ale moge sie mylic ;~ tak bardzo mi sie marza proste zabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, nie gniewam się i wybaczam. Nie umarłam od tego, jednak nie fajnie mi było widząc na forum akcje rozsyłania moich zdjęć bez mojej wiedzy i zgody. Nie ładnie tak robić. No, ale juz jest wszystko w porządku myślę. Teraz mam inne zmartwienie:( Właśnie wróciłam z rozmowy o pracę, która nie za fajnie mi poszła:( Zależało mi na tej pracy, no ale chyba jednak będę musiała o niej zapomnieć i poszukać innej:( A miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
Witaj Cala. Niestety nie jestem w temacie co do fotek, ale jesli chodzi o prace to glowa do gory. moze nie wszystko stracone. a jesli nie ta to inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×