Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aparatka z większym stażem
aha, i też miałam nosić 1,5 roku, ale w trakcie leczenia okazało się, że szybciej się prostują niż przewidywała orto i po roku mi zdjęli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam powiedziec że mam aparat mieszany czyli z przodu estetyczny a z tyłu metal i w moim przypadku już mi się raz jeden metalowy zamek odkleił a plastikowe się trzymają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
bo innym klejem je przyklejają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
chciałabym ściagnąć już te gumki, bo już nie wytrzymuje ! ; (( co za ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
tylko ja kopiowalam całość i wklejałam ...no i było oki...ale teraz widze ze znowu coś jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
surissou... jak mmi podasz adres e-mail, to mogę Ci wysłać fotjkę całej twarzy z aparatem, tylko bez śmiania się proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
magdazet wrzuć na formum:)Też chętnie zobaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
szczerze?? nie umiem...właściwie, to nie mam ich w necie nigdzie, tylko w jakimś tam moim kompie:P jak mi powiesz jak to można zrobić, to może się skuszę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
tak jak ja - wrzucała z kompa na fotosik i lnik podawałam tu. wchodzi na stronę fotosik.pl --> dodaj zdjęcie --> i postępujesz zgodnie z instrukcją (nie loguj się jesli wgrywasz tylko jedno zdjęcie, tylko dodaj i już - masz wrzucone na fotosik, podajesz link tu i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
wgrywa się właśnie:PP mam tremę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
sourissou, dosta,łaś na maila?????? bo chyba tylko Ty zobaczysz całą twarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
magda - a jaką ty masz wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
no...mam...dwójki mi wystawału, z resztą teraz też mi wystają, ale juz mniej niz na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
aha. w każdym razie na foto wyglądają ząbki fajnie, jakby już nic im nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
No to sie cieszę, :))ale coś moja mama nie jest przekonana do dołu... mówi, żebym sie orto sputala ale mnie wysmiala jak powiedzialam, że chyba potrzebyję drugiego łuku, ale tylko chyba...może jak pani orto profesjonalistkla tak powie to cos sie ruszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
no jeśli masz na dole zęby tak, że dol będzie jakoś rozpychał góre i wada ma wrócić, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
ja to wiem, i dla mnie jest to oczywiste, bo wtedy te pieniądze zainawestowane pójdą na marnę, ale powieedz to mojej mamie...ona jest strasznie nie w temacie, i myśli ze to moja fanaberia, że mi się aparat spodobał, ja jej tłumaczę, że porozmawiam z orto, ale wg mnie to konieczność, a nie oprzyjemność...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
to zabierz mamę na wizytę (rozumiem, że chodzi o sponsoring aparatu:) ) i niech orto jej wytłumaczy, że szkoda teraz zaprzepaszczać dotychczasowego leczenia i tracić pieniążki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
a o co innego może chodzić, bo jak o ból to moją mamę to nie ruszało, że mnie coś boli, czy co...ale ten pomysł, żeby ją wziąć, i żeby jej orto zagięła swoim profesjonalizmem, to nie będzie miała kobieta argumentów na nie...jak dała rade skombinować na jeden to przecież da na drugi nie?:P dzięki za radę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagonia
A mi właśnie wczoraj założyli na górę aparat! I wyglądam koszmarnie... jakby mnie coś w wargę użarło. Dół miałam już wcześniej i nie było tak źle. Do tego wczoraj miałam wyrwane dwa zęby 4 z jednej i 5 z drugiej strony i pół nocy krwią plułam:/:/:/ Okropność...... i znowu serki Danio i kaszki...dieta cud, której nie potrzebuje..... AAAAaaaaaa..... kiedy będzie koniec??!! Ja już nie chcę żeby bolało!! PS. Wiem, że moja rozpacz minie za kilka dni, ale muszę się wyżalić ;) Ehhh........czego się nie robi żeby być piękną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagonia
Wytrzymam............??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
jagonia, a masz inne wyjście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
jagonia---> czemu pytasz"wytzrymam" trzeba zapytać, czemu miałabym nie wytrzymać:) wytrzymasz jak każda z nas, jak Annica (biedna tyle się namęczyła) wytrzymała, to Ty też:P Ja też plułam krwią przez pierwsze godziny, ale przepłukuj sobie buzię ciepłą wodą nie robiąc tak jak podczas mycia zębów, tylkop nabierz wody do buzi i zacznij kręcić głową...no, ja tak robiłam, i żyję bez szwanku:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagonia
No wyjścia to nie mam :) Jak już się raz zdecydowałam to trzeba się trzymać swojego.... i przecież wiem, że robie to dla dobra siebie..... i że zawsze marzyłam o ślicznych prostych ząbkach :) dół już noszę trzy miesiące i się przyzwyczaiłam, ale ta góra paskudnie wygląda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpek
Witam wszystkie "aparatki" :) Zdecydowałam sie na korektę mojego krzywego uzębienia. Nie ukrywam, że ilość zamieszczonych informacji odnośnie tego co mnie czeka troszkę mnie zaniepokoiła (ból, ranki, rwanie zdrowych zebów... ;( itp ) ale też bardzo uświadomiła :) Będę najgorszą pacjentką mojego orto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpek
Sprostowanie: "najgorszą" czytaj wymagającą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixiks...
Mam pytanie. Myśle o założeniu stałego aparatu, i mam pytanie o koszta takiego aparatu? Tzn. wiem że aparat sam to jakoś 1500 zl. i co miesiąc jakieś wizty po ok.60 zł. ale czy coś jeszcze? ponoć po zdjęciu aparatu nosi się ze 3 lata jakiś drut dzięki któremu ma pozostać efekt leczenia, czy to prawda? no i ogólnie, jak coś się zepsuje to ile się płaci? Wiecie, 1500 zł to mam ale jak tak słysze ze za jakies naprawy się płaci itp, to już nie wiem czy mnie stać :) a i powiedzcie mi czyw waszych klinikach np,. istanial możliwość zakupu powiedzmy na raty? musze założyć aparat na dół i óre- ok 3000 zł. i jak na jeden raz to dużo, i zastanawiam się czy dałoby się to podzielić na jakieś 3 części :) pewnie nie, ale warto spytać jak było u was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
AAA Magdazet jakie śliczne zjątka ; ))) i widziałam Cie sama w całości no no no XDD. widzę, że masz właśnie żółte gumki, co też chciałam.. ale boje się, że nie będą się odróżniać.. a jak różoffffe? barbie girl ? ; DD hahaha. hihi. ja chyba wezne niebieskie, bo są takie morrrskie XDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×