Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

czesc dziewczyny nie wiem jak wy ale ja uwazam ze niedziela nie sprzyja odchudzaniu te obiadki zawsze jakies ciasto alo deserek no i wiadomo ze człowiek sie skusi dzis tez nie lepiej bo poszłam z synem na kebaba marudził wiec poszłam no i co skusiłam sie ale tylko na kawałeczek wiec juz zkolacji nici ale i tak jest nie zle 5 cm mniej w pasie po pare tu i tam i to w tydzien a w sobote zamiast na piwko z mezem to na spacerek sama bo mała sprzeczka była wiec ogolnie weekend do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ityle sie na siedziałam znów stoja nademna ze niby teraz ich kolej a ja sie wpycham zazdroszcze tym co maja kompa dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano musze sie pilnowac....caly tydzien wyrzeczen w weekend diabli wzieli! dzis tez nie lepiej ale sie nie zalamie i nie poddam! Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie cos jakie cwiczenia na nogi kurcze bo strasznie grube mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wika ja cwicze na steperze, ale na rezultaty wciaz czekam, zaczelam dopiero w zeszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc juz mi się udało dotrzeć do domu:) Moni witaj widzę że chociaż się wytańczyłaś, i czytam że też masz doła tak jak ja po obejrzeniu filmu z wesela :( ale w sumie to już mi przeszło:) wiki musisz poprzegladac wszystkie linki od początku które podawała echoo ona tam super ćwiczonka nam pokazywała, może ja zaraz coś znajdę na naogi, tylko napisz czy na uda czy na łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrzebuję coś na spasiony brzuch. Nogi mam grube, ale brzuch jest najgorszy. Robie brzuszki i kręcę się na twisterze. Tijka dzięki za kwiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika30:) na nogi ćwiczenia: http://mmtwo.w.interia.pl/cwicz.htm http://www.fit.pl/smukle_nogi.htm Ćwiczenia Pilates: http://www.activia.pl/index.php?site=191 \"ĆWICZENIA NA ZGRABNE NOGI 1.Skakanka.- działa na łydki i mięśnie czterogłowe,- dodaje krokom sprężystości. Skacz tak samo jak to robiłaś będąc małą dziewczynką, lecz nie staraj się skakać jak najwyżej. Zamiast tego skoncentruj się na odbijaniu się od ziemi palcami, tak abyś czuła pracę swoich łydek. Staraj się skakać tak, aby twoje łydki dochodziły do pozycji, równoległej do ziemi. Rób rękami wymachy, przeciwne do ruchu nóg, trzymając łokcie zgięte pod kątem prostym. 2.Kopanie się w pośladki.- pomaga utrzymywać ścięgna w zdrowiu,- kształtuje tylne części nóg.Ułóż grzbiety dłoni na pośladkach. 3.Maszeruj, robiąc na przemian wykopy dolnymi częściami nóg za sobą przy każdym kroku. Pamiętaj o nie zginaniu pleców. Zacznij powoli, stopniowo przyspieszając. Po jakimś czasie giętkość twoja wzrośnie do tego stopnia, że będziesz mogła piętami uderzać w wewnętrzną stronę dłoni. 4.Marsz z wysokim unoszeniem kolan: - wzmacnia nogi, dając im zaprawę wspinaczkową,- ujędrnia i tonizuje górne części ud.Stawiaj szybkie kroki, unosząc kolana wysoko, aby uda były równoległe do ziemi. Skoncentruj się na unoszeniu kolan, a nie na ruchu do przodu. Za każdym razem odpychaj się palcami nóg. Możesz trzymać ręce i dłonie na poziomie talii, skierowane wnętrzem do dołu. Będą ci służyły jako ograniczniki ruchu. Zacznij wykonywać to ćwiczenie w marszu, ale jeśli chcesz, możesz przejść do wolnego podbiegania. 5.Krok paradny.- wzmacnia okolice kolan,- znakomicie ujędrnia dolne części ud.Masz iść tak, jak amerykański tamburmajor przed swoją orkiestrą. Utrzymuj pionową pozycję ciała (nie przechylając się do przodu ani do tyłu). Unieś prawą nogę ze zgiętym kolanem, a następnie wyprostuj ją wyrzutem w przód, po czym opuść stopę na miejsce, gdzie normalnie byś ją umieściła. Nie machaj wyprostowaną nogą, gdyż możesz nadciągnąć sobie górne ścięgno, a ponadto nie musisz wyglądać jak marny futbolista. I nie rób zbyt długich kroków. Po prostu wytrzymaj chwilę wystarczająco długą, aby wyprostować nogę poziomo i wygodnie postawić ją z powrotem na ziemi. Dla większej rytmiczności możesz wykonywać podskoki między poszczególnymi krokami. 6.Powłóczenie nogami na boki:- poprawia wyczucie równowagi i koordynację ruchową,- poprawia kształt i ujędrnia wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud.Stań z rękami wyciągniętymi poziomo na boki. Następnie po prostu umykaj w bok, stawiając na przemian lewą stopę przed prawą i prawą przed lewą. Przemieszczaj się w bok tak, aby twoja miednica była skierowana przodem w stronę, w którą patrzysz, a nie w kierunku ruchu. Zmieniaj kierunek ruchu co 10 m. 7.Chód (lub półbieganie) do tyłu.- stwarza równowagę siły między ścięgnami udowymi i mięśniami czterogłowym, zmniejszając zagrożenie naderwania.Ćwiczenie zrozumiałe samo przez się. Po prostu zacznij iść do tyłu. W miarę nabierania wprawy staraj się przyspieszać tempo tego ćwiczenia. 8.Jazda na rowerze - jest to jedno z najlepszych ćwiczeń. Krótkie sprinty lub podjazdy pod górę pomagają wyrobić sobie wspaniałe mięśnie czterogłowe. 9.Wspięcia na palce w pozycji stojącej w lekkim rozkroku oraz wspięcia na palce w półprzysiadzie. 10.Trening pod obciążeniem - pozwala na ustalenie, nad którymi mięśniami trzeba popracować. Najlepsze ćwiczenia? Wyprostowanie nóg, uginanie nóg, unoszenie palców nóg oraz przysiady. 11.Pływanie stylem klasycznym - żabie ruchy oddziaływują na trudne do tonizowania wewnętrzne i zewnętrzne części ud. 12.Aerobik na podeście - czyli żwawym krokiem ku silniejszym pośladkom i mięśniom udowym.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już poćwiczeniach:) dziś 120 brzuszków ufff, no zamiast aerobicu hantle :) Ptakowa na brzuch kochana niestety brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki, i najlepiej codziennie, zobaczysz po czasie jak ładnie zacznie spadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, oglądałam dzisiaj wiaomości na polsacie i mówili o 5 latku, który terroryzuje przedszkole. Gryzie, bije i opluwa przedszkolanki i dzieci, przeklina i podobno onanizowanie się na oczach wszystkich, to nie jest najgorsza rzecz jaką robi. Normalnie szok! Myślałam, że z krzsła spadnę. Naszespołeczeństwo się stacza. Oczywiście jego rodzice twierdzą , że wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa hmm , wina przede wszystkim rodziców, może to efekt bezstresowego wychowania trudno powiedzieć, ale fakt to co się dzieję to szok.Choć czytałam teraz książkę \"Wszystkie jesteście niewierne\" o Afgańskich kobietach a także miezy innymi o dzieciach,tam to dopiero jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, robiłam dzisiaj brzuszki, ale idę zrobic nastepną serię, tak mnie zachęciłaś. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka cmokasy, mam już przegrany aerobic dla Ciebie , postaram się jeszcze w tym tygodniu przesłać , najpóźniej w przyszłym:) Tijka a jak Ty z brzuszkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo ja teraz robie codziennie po 70, zwiekszylam z 50. i jeszcze wczoraj dodatkowe cwiczenie na brzuch (12) powtorzen, ktore wynalazlam w shape chyba wrzesniowym numerze. dzis miesnie lekko odczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis to niezle bede musiala sie zmusic, bo bierze mnie jakies chorobsko wstretne i czuje sie fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka ładnie widzę::, tylko nie przesadzaj z ilościami , najlepiej dodawać sobie np 10 co tydzień lub 20:)Jak tak źle się czujesz to lepiej zrób sobie przerwę, bo ćwiczenia jedynie osłabią Ci organizm i złapie Cie jakiś wirus jeszcze,życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze echoo, jak dzis bedzie z tymi cwiczeniami :) boje sie tylko, ze jak przerwe to trudno mi bedzie znow sie wkrecic. Ale i tak ciagle jeszcze mam dzis przed soba spacer z pracy do domu, zawsze to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka spacerki fajna rzecz, ja po bieganiu , robię z psem jeszcze spacer ok 20 min:) Życzę miłej nocki moje drogie, ja idę oddawać się przyjemnością kąpielowym z maseczką a później lekturze jakieś ,:))moje dziecko wręcz \"pożera: książki i godzinę przed spaniem we dwie takie \"obżarstwo \" robimy, cmokasy i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu juhu juhu juhu!!!!!!!!!!!! Wygrałam zarąbistą aukcj, super spódniczkee. Wiecie co, zauważyłam, że w spdnicy wyglądam dużo korzystniej. Nawet tak brzucha nie widać. Rany, ta klawiatura! Wybaczcie mi literówki, ale coś mi się chrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo milego wieczorku 🖐️ ptakowa ty to widze allegrowo-kafeteryjna maniaczka pozytywnie zakrecona jak nic :D gratuluje sukcesu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a biłam się w ostatniej minucie z gościówą, która wylicytowła sobie u mnie kilka moich łaszków. He he he. Mam nadzieję, że w realu ta spódnica nie okaże się jakimś szkaradzieństwem. Mąż mnie zakatrupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra, ja zaraz uciekam do domciu koniec pracy sie zbliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :))) Wzięłam dupsko w troki i pojechałam na ten basen..... O matko i córko jaki sobie dałam wycisk......bita godzina pływania z 1 przerwą.....jak wyszłam z basenu to czułam jakbym była zbudowana z waty...... Jak już doszłam do samochodu to musiałam się dobrze zastanowić która noge na którym pedale położyć żeby ruszyć ;p Dobrze....spaliłam te pół marsa pożarte w południe :) Kurde żeby się tak 2 razy w tygodniu mobilizować to byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa, też sobie ostatnio super spódnice kupiłam, ale cholera okazało się że rozmiar nietrafiony, nie wiem jak ja to mierzyłam........kurde blade !!!!!!! Może któraś chce kupić ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superduper, idziesz jak burza! Tylko tak dalej, trzymam za Ciebie kciuki. Widzę po Twojej stopce, że jesteś już na półmetku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie....do tej pory szło fajnie....teraz od tygodnia ani deko..... i nie wiem, czy mój organizm sie obraził i zatęsknił za utraconym tłuszczykiem, czy okres idzie ;ppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
witam was moje dziewczynki sporo z wami nie pisałam co się dzieje z big mama? co ogulnie u was bo u mnie idzie do przodu bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×