Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

no i oczywiscie ,mnie dzis muliło w brzuchu z głodu ,ale jestem silna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni , waga spokojnie zleci, cierpliwości:) Ja mam psiaka , wilczura mieszańca, podział z wychodzeniem jest sprawiedliwy. Wiesz to wychodzenie może na dobre wyjść.Tak dziś myślalam nad tym że najgorzej przechodzę wieczory i chyba na dłuzszy spacer będę wychodzić z psem i córką. Ja też jutro i pojutrze domowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja na maxa byłam głodna nie zrobilam sobie dzis zupki, ale na jutro już mam kupioną:))), więc zjadłam jedną małą nóżkę wędzoną kurczaka do tego surówkę z selera z rodzynkami i szklanka soku pomidorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo jak córa bedzie miała 9 lat to tak ,zgodze sie na psa ,ale może jakiegos małego bo my mieszkamy w bloku,no ale mój mąz ,mówi ze małe psy to jak szczury wyglądaja ,on by chciał owczarka lub boksera,echoo widze ,że dziś też twarda dieta , no super ,a ciekawe jak fiona po pływaniu??? pewnie zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja też mieszkam w bloku na IV piętrze, ostatnim.Także wiesz latania jest;) Ja chciałam dużego psa w razie czego by obronił i faktycznie pokazał na co go stać nie raz, a tak to jest jak kot , by go wciąż głaskać, taka przylepa posłuszna, ma juz 7 lat Zmykam z mężem obejrzeć filmik, bo on dziś na nockę zasuwa , a ja cale wyro mam dla siebie oooooo yessss;) Później wejdę , a jak coś to jutro Moni mamy cały dzionek na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni , Fiona chyba przemieniła się w syrenkę, bo jej nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chwile posiedzę, bo mąz poleciał po wode mineralną do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się napływałam, nawet nie wiedziałam że mam tak dobrą kondycję zgadnijcie ile razy przepłynełam dziś basen????? 50 razy aż jestem w szoku, że aż tyle, myslałam że będzei gorzej. Jestem strasznie zadowlona, mówie wam dziewczyny jak macie okazje to zapisujecie się na basen, to super sprawa. ja po dzisiejszym plywaniu czuję chyba wszystkie mięśnie jaki ma ciało człowieka, niestety jutro chyba będę zdychać z zakwasami, ale warto było. Basen jest SUPER :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Moni dzięki że mi przypomniałaś o Władcy też go strasznie lubię , a poza tym nie mia łam okazji oglądać ostaniej części więc też spadam oglądać , pa pa jutro się odezwę, a może jeszcze dziś jak będzie jakaś reklama pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam po różnych stronkach zapotrzebowanie na węglowodany, białka itp, a tu proszę na stronce , którą wcześniej juz podałam jest o tym. http://www.grubasy.pl/demand.asp?DemandID=0 Oczywiście wiadomo że w trakcie odchudzania , jest mniejsza kaloryczność niz przedstawiona, gdy powinna być ona prawidłowa przy prawidłowej wadze. Ważne by wiedzieć , choćby ile średnio gramów dziennie powinno być w diecie składników odżywczych,dzięki temu można się dowiedzieć czego spożywamy za dużo , najcześciej okazuje się że weglowodanów. Uciekam spać do miłego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy :), no fiona ale mi smaka narobiłaś na base!!,kurcze w pon, pujde się dowiedzieć co i jak ,ja mam na basen 5 min drogi ,bo jest w szkole mojej Kingi :),fajnie jak by miały jakieś wieczorne wizyty pływackie.Echoo,mój mąz też chodzi na nocki,ale ja nie mam łóżka dla siebie, zawsze ze mną wtedy śpi córa;),ona to uwielbia ze mną spać:),ale za to mały nie lubi z nikim spać:D,ja wczoraj zaopatrzyłam sie w wode (cała zgrzewka):).O fiona 50 basenów, kurcze super,GRATULACJE,elizka666 jak tobie idzie???,limonka no co u ciebie???.Dziewczyny ja dzis ide na spacer z córą :) ,kaczki karmić:) ,ale to dopiero po południu :) teraz ide sie obrobić ale komp włączony:):),no i oczywiście Władca Pierscieni super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni:))) No niestety łóżko nie było całe moje, też córka mi się wcisnęła hahaha, a rano mąż wrócił , także ja po środku jak szprotka spałam;). Fiona ładnie,ładnie 50 razy i trzymaj tak, ja od poniedziałku,trzy razy w tygodniu przed pracką zaczynam. Moni to koniecznie się zapisz na basen.Słuchajcie jak tak dalej pójdzie założymy klub Syrenek hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny szkoda że nie mieszkamy koło siebie:), to już wtedy by było extra :) razem na basen ,i jakies ćwiczona ,no no ,laseczki jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no wielka szkoda, ale ważne że tak się poznałyśmy i będziemy sobie wzajemnie pomagać, wspierając się:), Dziewczyny bo czas najwyższy by powoli się stać \"FIT\":))) a właśnie drugą fajną stronkę podaję. http://www.fit.pl/ Moni w końcu musimy być mamami fit, dającymi przykład pociechom;) I jak już dziś brzuszki już zrobione? ja za chwilkę zrobię i dziś zaczynam jeździć na rowerze stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no echoo ,mi sie podoba ciało,LL COLL J, smakowity konsek;) ,puznie dalej przejże stronke,no własnie rower stacjonary jest super:) ,moje brzuszki dopiero bedą:)ale bedą na pewno, a fionka chyba odsypia basenik,i Władce Pierścieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni przejrzyj sobie, są opisane ćwiczenia jak wykonywać na różne partie ciała.Fionka haha pewnie tak dziś zapewne będzie odczuwać pierwsze pływanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm , taki umięśniony akurat jest , faktycznie kąsek niezły ;)Musiałam zerknąć o kogo chodzi bo nie kojarzyłam:) A właśnie woczraj jak wracałam z biblioteki z córką , patrzę a w kiosku Cosmopolitan wydał kalendarz z fajnymi facetami, echhh no do domu nie mam szans kupić, mąż by go zaraz wyrzucił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka mi właśnie przesłała: Ktoś rozsyła mily wygaszacz ekranu- TH - \"superman.zip\". Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten \"ktoś\" uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy mają dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyślijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogł zostać zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liście znajomych GG i innych przyjacioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki echoo ,za wiadomosc :) ,pewnie teraz niezle pedałujesz na rowerku:), mój mąz chyba nic by nie powiedział na tych facetów w kalendarzu,chociasz hm... bym musiała bym sprawdzić;),raczej by pomyślał a tej co...,za to moja córa to by mi kazała wyrzucić do śmieci,ona mi nie pozwala mi mieć kolegów!! bo przeciesz mam tate:),ide wstawic pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie, Przegladam rózne tematy - Wy jestescie najfajniejsze więc to do Was - jak pozwolicie sie dołączę. Mogę już przejśc na dietę bo przestałam karmić synusia piersią. Do zrzucenia mam....ooooo.....nie mam takich cyfr na kopmuterze hehehehe.... Ale poważnie 30 kg musze zrzucic. Zawsze miałam figurę ok - nie byłam za chuda / choc raz ważylam już 47 kg - okropność....ale kieeeedy to było / Utzrymyałam wagę zawsze ,formę też - o dietach wiem wszystko - wyobraźcie sobie ze ja pierwsza puscilam w obieg informacje o soutch beach - nikt tu wczesniej jak to pisalam o tym nie slyszal. Ale tak- leki na zajscie w ciaze - potem dmuchanie i chuchanie - zero ruchu ,karmienie piersia - no i oto jestem :) jak chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juulka🖐️,witaj zapraszamy ,razem damy rade ,napisz cos o sobie ile lat,ile wzrostu ,gdzie miszkasz, no i co zamieżasz ćwiczenia ,czy basen ,a może to i to ,i jak wygląda twoja dieta:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula witaj miło:)) czyli dzidzia jeszcze malutka :)))To świetnie że znasz sie na dietkach itd, zawsze dobrze mieć wszelakie informacje a może komuś np podana przez Ciebie dietka pomoże:) Moni, a ja miałam właśnie kontakt wodą , ale nie basenową haha, kurde zmywanie wreszcie przeszlam:), a teraz zasuwam iść robić brzuszki i zjeść śniadanie, dzis dwie wassy + po dwa plasterki na każdą z nich kurczaka w galarecie , mała miseczka surówki wielowarzywnej z kukurydzą, i jakaś herbata oczywiscie bez cukru ale z cytryną:) Moni a jak Twoje śniadanie i Jula Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za błyskawiczne i milutkie przyjęcie Jedna dzidzia mała,druga lat prawie 9 :) Z dokumentów wynika ,że mam 34 lata nie wiem jakim cudem bo cały czas wydaje mi się,ze mam 24 lata :) Jak poczuję odwagę to napiszę moje wymiary ale powiem Wam kiepsko / rozmiar 46 / ale co tam dzidzius zdrowy to najważniejsze. Od jutra zaczynam kopenhaską. Nie krzyczcie na mnie proszę,ale wiem co robię. Muszę dostać kopa na początek - a byłam raz na kopenhaskiej 5 lat temu. Ciezko było ale kobiety!!!!!!!!!!!......jak ja potem wyglądałam!!!!!!!!jak mnie wszyscy pytali co ja zrobiłam,bałam się,że zacznę się unosić nad ziemią. I własciwie potem też chudłam.... W każdym razie najpierw kopenhaska,potem 1000 kcal...a potem sie zobaczy. Na żadne sporty poza gimnatyka nie mam szans - ponieważ dzieci to raz a dwa to to,ze wyniosłam się Bogu dzięki na wieś i oddycham ale i wszędzie mam daleko. Mogłabym owszem....ale za duzo zachodu.Najpierw zajecia w domu,potem córka ze szkoły,jeszcze dodatkowo robię biżuterię - czasu nie mam - ale ruchu też w sumie niewiele. Mam rowerek stacjonarny ale podczas kopenhaskiej nie będę ćwiczyła bo i bez tego jest cieżka ta dieta. A na śiadanie jadłam...hehehehehehehe kaszkę mleczną z bananami....tylko nie mówcię nikomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo kochana ,moje śniadanie to kawa i 1 suchar:-o ,ale co tam ,puzniej mam twarożek i 2 jajka,no a na podwieczorek jogurt naturalny i szklanka kompotu:) , ja też już po spotkaniu z wodą ,oczywiscie w wannie:), a teraz odkurzanko ,i zmywanie podłóg,ale cały czas jestem z wami i sobie tu zaglądam :)wy moje ulubienice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×