Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

o widzęechoo po twojej stopce że ważymy podobnie, tylko inne mamy cele, ciekawe jak nam będzie spadać waga. Ja może też bym chciała ważyć 50 kilo, ale wtedy wyglądałabym jak wieszak i miałabym niedowagę bo ma 173 cm wzrostu więc myślę że 57 będzie w sam raz i moje wskażnik wagi będzie prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść limonka szkoda że tak na krótkow wpadasz :( pogadałabyś kiedyś dłużej :) Czekamy na ciebie :), jak bedziesz miała troszkę więcej czasu to odwiedzaj nas i zdawaj nam relacje, ale nie takkie krótkie jak dziś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka zgadza się:), z tym że ja maksymalnie i nie zdrowo będę się teraz odchudzać, ale chcę już raz na zawsze zrobić z tym porządek. Mam nadzieję że uda mi się, zreszta nie ma innej opcji;). Czytałam sobie w przerwie o Pilates na innym topiku , byla podana stronka. www.pilates.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, kobitko Ty zaglądaj cześciej no:) buźka i trzymaj się z odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Echoo nie zdrowo się chcesz odchudzać. Mam nadzieję że nie będziesz stosować żadnych drakońskich diet , bo chyba pamiętasz o efekcie jojo??? Nie życzę ci tego ale niestety strasznie na to trzeba uważać. Ja chcę chudnąć powoliale już na stałe. Mam już dość tych wszystkich diet \"cud\" po których zawsze wracam do swojej poprzedniej wagi a czasem nawet dużo dużo więcej. Teraz postanowiłam pozbyć się kilogramów raz na zawsze i nigdy więcej nie chcę się doprowadzić do tego stanu w jakim byłam 25.10.2006 rku, nigdy więcej nie chcę ważyć 80 kilo .NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, wcześniej pisałam już że dwa lata temu schudłam w m-c 15kg, własnie co dobre nie miałam efektu jo-jo, ponad rok utrzymałam wagę a nawet chudłam dlaej mimo iż nie stosowałam diety, ale ćwiczyłam dalej.Waga mi wróciła z mojego zaniedbania, kiedy miałam cieżki czas w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że nie miałaś jojo, ja to nie mogę tak się odchudzać, zawsze wcześniej czy później tyję. Jak na ciebie to dobrze działa, to już popieram twoją dietę. Nieważne jak chudniemy ważne ile i w jakim czasie. Echoo to może podzielisz się swoją dietką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie :2 kromki Wassa( zreszta kazdy inny chrupki tez jest ok, akurat kupuje wasse) + po plasterku wedliny chudej i np pomidor, ogórek lub np twarożek ale podzielony na dwa dni. obiad: talerz zupy (stosuje wowczas mrożonki) i pierś z kurczaka, z wszelakimi przyprawami ale bez soli. Taka zupka z mrożonki na dwa dni spokojnie jest. Poza tym wazne jest jakies urozmaicenie , można przecedzić zupę,i mieć ją do popicia a warzywa i kurczaka zjeść jako drugie danie. w ciagu dnia jedno jabłko, witaminy i woda mineralna herbata, kawa bez cukru Wiem że jest to bardzo uboga dietka, szczególnie przy ćwiczeniach, ale stosować ja będę przez miesiąc , może ciutke dłużej. Ale jak wreszcie zrzucę niepotrzebny balast, na pewno ustawię sobie na stałe zdrowe żywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no echoo po przeczytaniu twojej dietki stwierdziłam ,że ja chyba za dużo jem. teraz jest 12:11 a ja już zjadłam 2 kromki chleba przennego fakt faktem że były strasznie cienkie, 2 listki sałaty i po jednym plasterku chudej szynki i sera żółtego, później w pracy trochę pestek słonecznika i barszczyk czerwony (gorący kubek) i już jestem głodna. Chba naprawdę muszę jeszcze zmniejszyć tą moją dietkę, bo chyba nie jest to 1000kcl, dobrze że przesłałaś mi tego deitetyka to chociaż wiem ile jem, tylko muszę chyba to sobie zacząć zapisywać. Możę naprawdę trzeba pić tak dużo tej wody????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka spokojnie, co dla jednego dobre dla inne niekoniecznie:) Proponuje bys przejrzała sobie tabelki kaloryczne są np na fajnej stronce www.dieta.pl I na spokojnie ułożyc sobie zestawiki dniowe.Nie trzeba trzymać się ściśle jakiś tam diet ustawionych już bo naogół wychodzą drogo, ale można oczywiście wybierać co ciekawsze przepisy np na sałatki.Ser żółty posiada dużo kalorii, ale raz na jakis czas możesz zjeść kosztem zmniejszenia czegoś innego, ważne by nie wpadać w paranoje:).Mojej nie stosuj jeśli wolisz dłuższy i spokojniejszy termin odchudzania, bo będzie mieć odwrotny skutek. Na gg napiszę Ci cos o tym dietetyku co Ci przesłałam , ale to juz domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, tam na stronce jest czacik, kiedyś z kilkoma dziewczynami umawiałyśmy na jeżdzenie rowerami stacjonarnymi przy kompie hahaha, klawiatura na kierownicy i ubaw miałyśmy a przy okazji kalorie się gubiło :) A jeśli chodzi jeszcze o kalorie, czasami jemy coś nieświadome że zawiera sporo kalorii, dlatego warto przejrzeć sobie tabelę kaloryczną, i później stworzyć wlasna dietę tego co nasz organizm przyswaja.Tak mam zamiar właśnie zrobić jak schudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobey pomysł, ja sprawdziłam ile już zjadłam niestety prawie 900kacl. Ale wieczorkiem dopiszę tam moje pływanko i rowerek, więc może trochę tego będzie miniej i będę mogła jeszcze coś zjeść. A i tak jak Ty mam zamiar ułożyć sobie sama dietkę, bo te wszystkie które czytam to są strasznie drogie :(, a poza tym fajnie jest schudnąć na własnej dietce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) widze że u was odchudzanie wre :)) musze wziąść z was przykład tylko do ćwiczeń jakoś jeszcze nie umiem się zmusić :( ale kupiłam dziś sobie chrom bo to pomaga ponoć w odchudzaniu, więc lekkie śniadanko, tableteczka i biegiem do pracy ;) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, do wakacji masz duzo czasu , więc mozesz jeść produkty które lubisz ale ułóż je sobie tak byś nie przekraczała 1500kcal -narazie.Zerknij sobie w dietetyk co przeslałam Ci, zauważysz po ułożeniu spisu z danego dnia, że nie tylko oblicza kaloryczność wszystkiego razem i osobno ,ale też ile każdy produkt zawiera białka , weglowodanów itp.Muszę znależć stronkę gdzie jest opis ile białka, weglowodanów itp., powinno się na dzień spożywać, to podam tutaj:). Można naprawdę stworzyć sobie własną indywidualną dietę, która dosyć że będzie zawierała składniki które lubimy i które jemy odpowiednio , ale przede wszystkim zdrowa dla nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo zazdroszcze Ci chciałabym wazyc 75 kg :)) Twoja waga wyjściowa to dla mnie prawie cel odchudzania :) a ile masz wzrostu?? Mogłabys mi podesłać te przeliczniki kalorii o których pisałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady:) buźka:) Ja mam wzrostu 156cm, więc rozumiesz 25kg za dużo, ale oczywiście jesli np schudne 20kg i bede uważać że czuję sie bardzo dobrze to bedzię ok:) Wcześnie podałam swój numer gg domowy napisz mi na nim popołudniu swój mail to prześlę Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawie Ci teraz oki? bo ja nie wiem o której dzis bede w domu a potem mi sie zapomni :)) No tak nie dziwie się że chcesz schudnąć do 50 :) ja mam 168 cm ale i 70 kg sie zadowole :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zostaw teraz:), prześle Ci jak wrócę do domu wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMakbet jak chcesz to ja mogę ci przesłać, bo echoo mi wczoraj przesłała, mówie Ci super są te programiki, napewno mi pomogą w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie dość że jestem najmłodsz to jeszcze najwyższa :( Ja jak sobie gdzieś tam wylkiczyłam ile powinnam ważyć to się załamałam, bo przy moim wieku i wzroście to moja waga powinna wynosić 63-64 kilo, tylkoże ja tak nie dawno ważyłam i niestety nie czułam się chuda, może dla tego że brzuch i ręcę mi nie spadły. Mam strasznie grube te łabska prawie 55 cm w obwodzie. wogóle moje wymiary mnie załamują: talia 90, biodra 110 i biust 112 straszne!!!! A wy dziewczyny znacie swoje wymiary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona pociesze cie ja mam ok 110 w pasie i ok 120 biodra i biust to sobie wyobraz :) do tego ok 113 kg bosze załamałam sie jak zobaczyłam wczoraj swoją wage :) ale pociesza mnie tylko to ze wyglądam na jakies 90 kg ponoc :) chodz z drugiej strony jestem strasznie zbita wiec trudniej bedzie mi zrzucic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziewczyny!!!, bez takich pesymizów i tragizmów,kazda z nas jest inna i na swój sposób wyjątkowa i tak macie kobietki podchodzić do siebie:))) To co uważamy za nieciekawe w sobie wystarczy zakamuflowac a to co uważamy za ładne eksponujemy:))) A nam jedynie wystarczy zrzucic kilka kg-mów i będzie ok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam pobieżnie płytę z ćwiczeniami-Pilates, jeśli któraś lubi spokojnie ćwiczenia - idealne, ja jako że lubię trochę \"poskakać\" wykorzystam te ćwiczenia jako formę rozgrzewki i rozciągnięcia się przed aerobickiem:)) Fionka pewnie już pluska jak syrenka:)) Moni, zapewne niebawem się pokażesz ,buziaki jak zawsze dla Ciebie i dzieciaczków, ile synek ma lat? nie pochwaliłaś się jeszcze:)) ja zajrzę do Was za jakieś dwie godzinki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem nareszcie:),ale tu napisałyście ,uch chu:) fionka ja tez jestem wysoka 171 ,a dalej to nie wiem :-o musze sie zmierzyc,ale biust mam mały 85 b:( i co wy na to?? jak brzuch masie wiekszy od cycusiów:-o.Limonka trzymaj sie:), echo twoja tieta jest ok ,ja własnie tez coś podobnego chcę jeść:),fionka a ty to raczej też mało zjadłaś :) teraz jest 16 wiec basen atakujesz :) wiec i tak to wszystko wypływasz;) echoo ,córka 6lat 20 grudnia, a syn w tym wrześniu 3 lata:) ja już bym chciała żeby mieli po 11 lat jak twoja córka:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide zrobic troszke w kuchni ,ale jestem z wami w myślach;) bo jak sobie myśle ,że jest ktos taki jak ja ,to mi lepiej;)razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, poczekaj, poczekaj jak będą mieć tyle,to jest szczera prawda małe dziecko mały problem,duże dziecko duży problem;) Kupiłam sobie kostium wreszcie za 30zl, więc trafił mi się tani na basen.Fiona juz po dziś, no ciekawa jestem jakie wrażenia:) Moni jak tam dzień zleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo ,pewnie masz racje z wiekiem dzieci:)no ale ja bym chciała już;)echoo ,mój dzien fajny ,ponieważ mojego synusia wzieła sobie babcia na wekend:D.My z córą same :) i dzis mamy babskie pogaduchy:) czyli czy kupimy jej psa:-o, ale nic z tego ,jak bedzie wieksza to tak ,no bo kto w zime wieczorem by go wyprowadzał,no kto, no oczywiscie JA!! a mi sie nie chce;).Dziewczyny dziś WŁADCA PIERŚCIENI :), wiec o 20 mnie już tu nie bedzie ,uwielbiam ten film:) a jak dziś u was??? AHA NAJWAŻNIEJSZE DIETA TRWA..szpinak mrożony ,i 4 szuchary, to wszystko...i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jutro to możemy gadać sobie cały dzień....:D a dziewczyny waga dale pokazuje 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×