Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasia27

praca w sądzie

Polecane posty

Gość gość
potwierdzam w zielonogórskim nic nie było ani podwyżek wynagrodzenia, ani nagród ani rekompensaty, bo stwierdzono,że zarabiamy najwięcej w kraju, za to podwyżek obowiązków mnóstwo, bo zabierają każdy etat, jak ktoś odchodzi, powiedziano, że jak się nie podoba, to można złożyć wypowiedzenie, to się nazywa szacunek dla pracujących sekretarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda i człowiek się ma cieszy, ze ma prace? - śmiechu warte. Nikt nie będzie charytatywnie pracował. Pracuję się dla pieniędzy, a nie dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jeżeli pracę w sądzie uważasz za przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca sama w sobie zła nie jest i ją lubię, tylko zarobki marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby poprawić sobie humor po ciężkiej tygodniowej pracy , zrobiłam pizze, właśnie zajadam mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - 13.11.2017 r. protest pracowników sądów i prokuratury, który pewnie g... da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st sekr sąd
pogonić ziobrę!!!! i to szybko bo jako kolejny minister sprawiedliwości nic nie robi na sredniego dobrze wykształconego personelu, ciężko pracującego w sądach, dzie od 8 lat nie było podwyższonego wynagrodzenia, nagród a nawet waloryzacji wynagrodzenia, bierzcie go to to szybko, może następny pochyli się nad losem sekretarzy sądowych którzy dobrze wykształceni z wieloletnim stażem robią bardzo dużo za sędziów a nic za tym nie idzie i niech nikt nie mówi o prestiżu pracowników w sądach czyta sekretarzy sądowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Jaki prestiż, to wstyd, żeby w sądzie pracownicy zarabiali grosze. I co minister sprawiedliwości nowy to nie ma nic. Ja mam przed sobą 20 lat pracy i strach człowieka ogarnia jak dalej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taka jest nasza polska rzeczywistość. Moja kuzynka pracuje w sądzie już od paru lat (zaczęła jeszcze na studiach) i jej płaca naprawdę jest niska. Matka musi jej pomagać w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje ponad 20 lat i zarobki mam marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakbym miała cofnąć czas nigdy do sądu bym nie poszła. Moi znajomi pracują w innych jednostkach i mają co najmniej dwa razy tyle co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem praca w sądzie jest świetna. co prawda roboty dużo, zarobki niewielkie, ale atmosfera w sekretariacie jest znakomita, a sędziowie świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca sama w sobie jest fajna owszem, tylko żeby zarobki były lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywacie sądy obozem pracy, a ja wam powiem, że pracowałam kiedyś u jednego prywaciarza przez 3 miesiące na akord. pensja 4,3 zł brutto na godzinę, warunki pracy nieludzkie, przerw brak, urlopu brak, całe 8 godzin zapieprzania bez wytchnienia, nawet nie ma czasu wyjść do WC. współczesne niewolnictwo. Było to już ładnych parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety w naszym kraju żyć się normalnie nie da. Ani człowiek nie zarobi, ani nie ma satysfakcji, a na koniec rozchorować się jeszcze można - i takie życie całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak praca w prokuraturze na stanowisku sekretarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie o lepszą prace i stanowisko trudno jest, a zwłaszcza o kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prokuraturze podobna praca i zarobki niestety też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także pracy tu nie szukajcie, bo to marne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są obowiązki sekretarki w prokuraturze? Też zero czasu na jedzenie i toaletę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest w sekretariacie, przerwy są na toaletę i jedzenie to oczywiste. Wszystko jest OK tylko nie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega test obsługi komputera na sekretarkę w prokuraturze? nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie na konkursie dyktowany jest tekst prawny i trzeba pisać, sprawdzają szybkość i umiejętność pisania i obsługi komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie w ogłoszeniu jest tylko obsługa komputera, nic o szybkośc***isania i cokolwiek z tym związanego. Ale dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na sekretarkę w prokuraturze? W wymaganiach nie ma znajomości aktów prawnych tylko duży poziom wiedzy ogólnej. Jestem ciekawa o co pytają konkretnie. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam przyjęta w 1996 r. a wtedy nie było idiotycznych konkursów. Konkurs to tylko przykrywka, bo z góry jest i tak powiedziane, kto się dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie macie znajomości, to nawet się nie pchajcie do sądu czy prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×