Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasia27

praca w sądzie

Polecane posty

Gość gość
Witam. W piątek idę na rozmowę do Sądu Rejonowego w sprawie stażu z Urzędu Pracy z zobowiązaniem. Mam takie pytanie. Jak się należy przygotować? O co pytają? Proszę odpowiedz te osoby które przeszły taką rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze ze zrobi porządek. A ja z pracy nie wylecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu bym z tego stażu zrezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przede wszystkim ubierz się odpowiednio, granatowa spódniczka , biała bluzka z kołnierzykiem, balerinki , słaby makijaż , może się nabiorą, powodzenia. I jak to znam z życia wszyscy jesteśmy na początku mili, później nie poznajemy się przechodząc korytarzem w tym samym budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję 20 lat w sądzie i niektórzy udają, że mnie nie widzą , a co dopiero mówić o stażu ... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniej wygląda kiedy pani sędzia trzydziestoparoletnia nie ukłoni się pracownicy przed sześćdziesiątką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona uważa, że to sekretarka wina się ukłonić, dyrektorzy są tacy sami, a to świadczy o braku kultury i wykształcenie nie ma nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mania wielkości i brak kultury!!!!!!!!!!!!!!!!. sędziowie uważają i dyrektorzy również, czasami referendarze, że są ponad wszystko i to im sekretarki mają się kłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszni ludzie. Ciężko pewnie w takiej atmosferze wytrzymać. A gdybyście zarabiały no powiedzmy z 4 tys na rękę, to byłybyście w stanie znieść to "zachowanie" i jakoś dalej pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje się wszakże dla pieniędzy, ale ciężko wytrzymać nieraz z niektórymi ludźmi, nie zważając na kasę. Z drugiej strony, zmieniając pracę, nie wiadomo w jakie towarzystwo się trafi. Może gorsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna praca. Zawsze jakies nowe zadania i mozna sie wiele nauczyc.Pesja zawsze na czas.Nagrody trzynastka i premie sa wyplacane dodatkowo wiec pesja jest troche wieksza niz tu pisza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im większy pan tym większy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę wiedzieć w których sądach są premie, zapewne będzie cisza, bo to bzdury, od kilku lat nie było podwyżki pensji, a premie, przeholowałaś, propaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy - to bzdura ! Ja pracuje 21 lat i wiele przeszłam. Nie wiem jak się może komuś ta praca podobać. Sędziowie to sadyści psychiczni - tak mogę to nazwać ! Ja pracuje z takim, który na mnie krzyczy przy stronach i zachowuje się jak cham ! Do tego zarobki są koszmarne. I trudno - jak ktoś pisze ze zarobki na czas - żeby jałmużna bo tak to można nazwać była jeszcze nie na czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 4 tysiące - jak tu ktoś pisze - to człowiek nawet brutto miał nie będzie a co dopiero netto ! Wstyd ! I to ma być prestiż z tego ze pracuje się w sądzie !!! Syf i tyle. Co do "kłaniania się" to niektórzy sędziowie udają ze nie widzą i myślą ze ktoś starszy będzie im mówił pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A premie - to są w urzędzie skarbowym a nie w sądzie ! Komuś się coś pomyliło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje z sędzia który jest nie tyle niegrzeczny, co chamski. Kpi ze mnie wręcz i szydzi na każdym kroku. Wydziera się na mnie przy skazanych, prokuratorze, pracownikach. Nie będę tu szczegółów pisać, bo niejeden pracownik czytając to chyba by z krzesła spadł. Dla mnie każdy dzień to ciągła walka i stres. Pracuje 20 lat i do emerytury mam zatem sporo jeszcze. Nie wiem jak dam radę tyle to wytrzymać .... bo ileż można być na lekach uspokajających ? Minister sprawiedliwości chce ukrócić sędziom - i jestem ZA! To niedopuszczalne żeby sędzia - zarabiając kupę kasy - jeszcze wyżywał się na pracownikach! Niektórych trzeba by było cofnąć do sądu rejonowego - tam skąd przyszli! Awanse "gówniarzy" to szczyt wszystkiego !!!! Co roku podwyżki to maja sędziowie właśnie ! Człowiek ma marne grosze i jeszcze musi wytrzymywać to chamstwo. Ja pewnie jestem skazana do emerytury na chodzenie na rozprawy i ciagle nerwy. Chyba ze ktoś pracuje w Oddziale - a nie w wydziale. W oddziałach są lepsze zarobki i lepsza praca. Bo nie ma tego "bydła" o którym pisze wcześniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale z chamstwem trzeba walczyć a nie się temu poddawać tylko dlatego ze nie jest się sędzią. I nie piszcie żebym poszukała innej pracy - bo innej pracy nie ma! To nie czasy komuny gdzie praca czekała na Ciebie. Bez znajomosci nic osiągnąć nie można, a konkursy są obstawiane! Wiem bo brałam sama udział w takim idiotycznym konkursie w 2006 roku do sądu apelacyjnego ! Mam 41 lat i kto mnie teraz gdzie indziej przyjmie ? Jak moja praca to tylko sąd od początku. Teraz nikt szansy nie daje na naukę nikomu - nie te czasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jakbym mogła cofnąć ten marny czas to nigdy do sądu do pracy bym nie poszła ! Niestety po fakcie już. Mam 4 fakultety umiem język i jestem skazana na koszmar w pracy i marne zarobki - ale w tych czasach jest mnóstwo takich ludzi. Poza tym mam wypracowany staż pracy, jak to się mówi "wychodzone buty" i w tym roku miałam już koniec wysługi - bo po 20 latach się kończy - mimo ze człowiek będzie pracował kolejne 20 lat albo i więcej (co na samą myśl po prostu zwala z nóg). Przeczytajcie sobie Drodzy Państwo co napisałam i zastanówcie się niekorzy czy rzeczywiście chcecie tu pracować - obóz pracy - jak ja to nazywam za marne pieniądze !!!! Odsyłam do artykułów na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w sądzie zarabiają tylko sędziowie zaś pracownik jest śmieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie w urzędach skarbowych? A proszę Cię, tylko kwartalne, za 2 kwartał 250 zł netto, nawet nie 3 zł na dzień. To jest psi grosz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Ci, ze w sądzie są takie nagrody w takiej kwocie ale co pół roku - jeszcze lepiej. Za granica w urzędach bylibyśmy kimś a tu niestety wstyd się przyznać ile się zarabia, bo nikt nie chce wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynastki jeszcze są bo sędziom musieliby zabrać wiec dlatego jeszcze są! Gdyby nie to - to pracownicy by trzynastek nie mieli nawet. Tylko porównać trzynastkę sekretarza a sędziego to tez powala z nóg. Sędziego co roku stać na nowe auto bo jak dostanie pensje + trzynastkę to tak wychodzi. Ja broń Boże nikomu nie zazdroszczę ale pracownik w ogóle nie jest szanowany tylko narazony na chamstwo i nawet odpowiedniej zapłaty za ciężką pracę nie ma. Niestety, ale nie tylko sędziowie chcą żyć godnie i nie każdy może być sędzia - to jakiś absurd. Świat nie składa się z sędziów ale tez z innych ludzi, którzy żyją z dnia na dzień i wiecznie na kredytach. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wydawałoby się, że kultura u nich 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety. ja nie mówię, że u wszystkich sędziów, ale u większości niestety brak kultury. A zarabiać chcieliby z 300 tysięcy od razu, a człowiek może za grosze robić dożywotnio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź do gościa z 2017.08.23 Nic tylko napisz Jakiemu, on tę sprawę szybciutko i gorliwie załatwi. Dość z pomiataniem sekretarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ! Czekam aż z sędziami zrobi się porządek. najwyższa pora !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie każdy dzień pracy jest okropnym stresem - to niedopuszczalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrzy ludzie napiszcie proszę co oznacza "test z wiedzy ogólnej" ? zbyt późno zobaczyłam ogłoszenie i jest mało czasu do nauki, dzwoniłam do sądu pytać o jakie ustawy może chodzić to powiedzieli że o żadne że to test z wiedzy ogólnej.... poratujcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Biedronki próbowałaś? Dziwię się, że czytając komentarze wyżej pchasz się w to miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×