Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość ekamina
Normalnie się przestraszyłam... :PP Wymyśliłbyś coś bardziej oryginalnego, a nie powtarzasz moje teksty. Tak wogóle ten wyraz pisze się tak : kłóć. Co do pytania oto gdzie mieszkasz to zapytałam się, aby rozluźnić atmosferę i zażegnać konflikt, bo jak słusznie zauważyłeś jest to forum o wnętrzach. Widzę, że z tobą będzie to bardzo trudne z wielu przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
właśnie z tobą bendzie też trudno ajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
napisałaś tam że sie przestraszyłaś a zresztą przyjmuj sobie to jak chcesz nawet jak groźba ale pamiętaj że ja nie jestem typem który tak łatwo popuszcza i jeszcze jedno ty masz zamiar mi pomagać w urządzaniu wnętrz jesteś bardzo śmieszna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
bo napisałaś ze będzie ze mną trudno podaj powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
Co do tego strachu to to była ironia... Miałam na myśli to, że się łatwo nie dogadamy, bo ty masz swoje zdanie i ja mam swoje, ale są one ze sobą sprzeczne. Uważam, że nie ma sensu się kłócić o taką głupotę. Każdy powinien przemilczeć to co nasuwa mu się na język i będzie ok. Nie wchodźmy sobie, że tak powiem w drogę co do naszych opini, bo znowu zmienimy tematyka forum z wnętrz na kłótnię. Swoją drogą to i tak jeśli mam nadzieję zażegnamy ten konflikt, bo myślę, że ty też jesteś inteligentny i nie bedziesz dalej chciał podobnie jak ja wymieniać się wścibskimi uwagami i dojdzie między nami do zgody to pewnie przestaniemy być tak częstymi bywalcami tego forum,bo już od dawna poza nami nikt tu nie zagląda. ZGODA ??? W rzeczywistości to chyba nigdy z nikim się tak nie pożarłam jak z tobą na tym forum. Myślę, że niedługo będziemy zaglądać tu i się tylko śmiać z tego co tu wypisywaliśy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
To skąd jesteś Mati95 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
z Białegostoku a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
aaa... ja jestem z małego miasta Krosna Odrzańskiego ok 35km od Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 95
Nie chce poruszać kolejnej kłótni ale nie obraż się ja bym tu się zastanowił kto tu powtarza słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaa D
Ja wybrałam zielony kolor ścian i panele podłogowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha16
Ja miałam żółte ściany przez około 5lat.............. Wczoraj razem z mum kupiłam nową farbę, właśnie fioletową ;D Farbka jest z Duluxa i ma nazwę Tajemniczy ogród ;) Do tego pomaluje na ścianach ecru szablony kwiatów ;p będzie pięknie ;D a taki mój naprawdę wymarzony pokój gdybym miała dużo pięniędzy byłby urządzony w stylu prowansalskim ;) ehh te marzenia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenda16
sama jestem nastolatką:) i chciałabym sobie urządzić swój pokoik jak najfajniej: przytulnie i współcześnie XD. ale nie mogę na to za dużo poświęcić pieniędzy bo teraz o nie nastolatce trudno ;) Kieszonkowe już nie to - mało:). dlatego chciałabym urządzić pokój fajnie, wesoło i pomysłowo bez wydawania fortuny:). Czy ktoś mógłby mi wskazać jakieś fajne fikuśne szafki które ozdabiały by mi mój pokoik?:) A rodzicom najlepiej przedstawić swój pomysł co do koloru żółtego:) przedstawić trochę argumentów za tym kolorem (wprawia w dobry nastrój, jest ładny 'hih';)) i już:D pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenda16
sama jestem nastolatką:) i chciałabym sobie urządzić swój pokoik jak najfajniej: przytulnie i współcześnie XD. ale nie mogę na to za dużo poświęcić pieniędzy bo teraz o nie nastolatce trudno ;) Kieszonkowe już nie to - mało:). dlatego chciałabym urządzić pokój fajnie, wesoło i pomysłowo bez wydawania fortuny:). Czy ktoś mógłby mi wskazać jakieś fajne fikuśne szafki które ozdabiały by mi mój pokoik?:) A rodzicom najlepiej przedstawić swój pomysł co do koloru żółtego:) przedstawić trochę argumentów za tym kolorem (wprawia w dobry nastrój, jest ładny 'hih';)) i już:D pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenda16
sama jestem nastolatką:) i chciałabym sobie urządzić swój pokoik jak najfajniej: przytulnie i współcześnie XD. ale nie mogę na to za dużo poświęcić pieniędzy bo teraz o nie nastolatce trudno ;) Kieszonkowe już nie to - mało:). dlatego chciałabym urządzić pokój fajnie, wesoło i pomysłowo bez wydawania fortuny:). Czy ktoś mógłby mi wskazać jakieś fajne fikuśne szafki które ozdabiały by mi mój pokoik?:) A rodzicom najlepiej przedstawić swój pomysł co do koloru żółtego:) przedstawić trochę argumentów za tym kolorem (wprawia w dobry nastrój, jest ładny 'hih';)) i już:D pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1314
nie wiem na jaki kolor wymalowac pokoj ;/ tzn. wiem ale nie jestem pewna zastanawiam sie na odcieniem ciemnego czerwonego (bordowy) lub pomaranczowy, moje meble maja niebieskie fronty i nie wiem ktory kolor lepiej by pasowal . prosze pomorzcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumaa
mam problem __ nie wiem jakie kolory najbardziej pasowalyby do niebieskiego :D:D prosze o rade :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka-Jeżycjadki
Dzielę pokój z bratem... on ma 10 lat a ja 12 i rodzice planują remont na lato a ja nie mam pomysłu na kolorystykę.. może beż? Jakbym miała własny pokój to bym wybrała bez problemu ...pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusix3.8
ja tez mam dylemat jak przemalowac swoj pokoj... jest spory i ma skos a meble mam sosnowe. narazie mam sciany pomalowane na pomaranczowo zolto i zielono no i sufit bialy. ale szczerze powiem ze takie zestawienie kolorow juz mi sie nie podoba (podobalo mi sie tylko w wyobrazni) :] w pokoju mam ciemno bo okno jest od polnocy... DORADZCIE mi jak mam przemalowac swoj pokoj zeby go rozjasnic (myslalm o zoltych scianach i jednej lub dwoch czerwonych ale sama nie wiem..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusix3.8
ja tez mam dylemat jak przemalowac swoj pokoj... jest spory i ma skos a meble mam sosnowe. narazie mam sciany pomalowane na pomaranczowo zolto i zielono no i sufit bialy. ale szczerze powiem ze takie zestawienie kolorow juz mi sie nie podoba (podobalo mi sie tylko w wyobrazni) :] w pokoju mam ciemno bo okno jest od polnocy... DORADZCIE mi jak mam przemalowac swoj pokoj zeby go rozjasnic (myslalm o zoltych scianach i jednej lub dwoch czerwonych ale sama nie wiem..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaa_15
Ja też mam taki sam problem... nie wiem jak urządzić swój pokój. Jest dosyć duży. Podoba mi się kolor lawendowy ale nie wiem jakie dobrać do tego dodatki. A może pomalować pokój na dwa kolory? Jeśli tak to na jakie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati95
Wikaa_15 lawendowy do jest dobry pomysł.Wybrałbym dodatki raczej w stonowanych kolorach np.lekki pomarańczowy lekki a nie ciemny bo kolory będą się gryzły.Odradzam malowanie 2 kolorowych ścian bo taki pomysł szybko ci się znudzi NIE POLECAM! jak już coś to pomaluj pokój w paski np w 3 kolory 1 jasny 2 jaskrawszy a 3 jaskrawy może być też zamiast jaskrawych kolory ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati95
Wikaa_15 lawendowy do jest dobry pomysł.Wybrałbym dodatki raczej w stonowanych kolorach np.lekki pomarańczowy lekki a nie ciemny bo kolory będą się gryzły.Odradzam malowanie 2 kolorowych ścian bo taki pomysł szybko ci się znudzi NIE POLECAM! jak już coś to pomaluj pokój w paski np w 3 kolory 1 jasny 2 jaskrawszy a 3 jaskrawy może być też zamiast jaskrawych kolory ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusix
hejj no.. doradzi mi ktos...?! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusix
hej... no doradzi mi ktos...?! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusix
hej... no doradzi mi ktos...?! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiD
ja tez za niedługo maluje pokój i tez nie wiem na jaki kolor pomóżcie!! myslałam o jasnym fioletowym z niebieskim (tylko nie róż) ale nie wiem czy bedzie top pasowac do mebli z zielonymi dodatkami pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulis25
Myślałam aby pomalować ściany na kolor bananowy, sufit czarny. Meble ciemny brąz/ kawowe, rama łóżka czarna. Dywan gruby, włochaty, energetyzujący niebieski ;] dodatki też niebieskie. Zasłony w niebieską kratę. czy waszym zdaniem pokój będzie ładnie wyglądał? czekam na odpowiedzi ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy-help
mam zamiar robić pokój w lutym .podoba mi się połączenie niebieskiego, błękitnego , beżowego , brązowego , białego i kremowego . jak mam białe meble to jakie zrobic dodatki sciany i wykładzinę?pomocy proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati95
CZarne sufity chore!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×