Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość Or0
Pati00013 ja mam pokój jasno beżowy i ,,rzymski poranek''(taki średni brąz)postawiłam na neutralne kory ścian za to dodatki mam w koloru pomarańczowego i amarantowego(ciemny róz).Całe mnóstwo orientalnych poduch,świeczek i figurek buddów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika55
ooo, ja też teraz myślę o jakimś orientalnym wnętrzu... podoba mi się taka japońska aranżacja wnętrz... któraś z was ma może tak urządzony pokój albo kombinuje w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika55
ooo, ja też teraz myślę o jakimś orientalnym wnętrzu... podoba mi się taka japońska aranżacja wnętrz... któraś z was ma może tak urządzony pokój albo kombinuje w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika55
ooo, ja też teraz myślę o jakimś orientalnym wnętrzu... podoba mi się taka japońska aranżacja wnętrz... któraś z was ma może tak urządzony pokój albo kombinuje w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika55
ooo, ja też teraz myślę o jakimś orientalnym wnętrzu... podoba mi się taka japońska aranżacja wnętrz... któraś z was ma może tak urządzony pokój albo kombinuje w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mam pytanie, bo słyszałam, że kolor fioletowy optycznie pomniejsza pokój. Czy to prawda ? Jeśli tak to czy żółte dodatki rozjaśnią i zneutralizują pomniejszenie pokoju ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź !!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mam pytanie. Podobno kolor filoletowy optycznie pomniejsza pokój czy to prawda ??? Jeśli tak to czy dodanie zółtych lub jasno rózowych dodatków by go powiekszyło do pierwotnych rozmiarów ??? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mam pytanie. Podobno kolor filoletowy optycznie pomniejsza pokój czy to prawda ??? Jeśli tak to czy dodanie zółtych lub jasno rózowych dodatków by go powiekszyło do pierwotnych rozmiarów ??? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Hej mam dylemat .. jak pomalowac pokoj ? luzko ma w kolorze pomaranczowo-zoltym a meble w kolorze gruszki :) myslalam zeby pomalowac pokoj na fiolet lub czerwien co o tym myslicie? a moze macie inne pomysly piszcie na kasiunia2oo7@amorki.pl czekm na wasze propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Kasiunia myślę, że to dobry pomysł, ale do tych kolorów żółtego, pomarańczowego i gruszki moim zdaniem bardzo fajnie pasowałby jakiś odcień beżu. Chyba, że myślałaś o bardziej wyrazistymi kolorze. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Kasiunia moim zdaniem to dobry pomysł. Ja jednak do tych kolorów wybrałabym jakiś odcień beżu lub oliwki. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Kasiunia moim zdaniem to dobry pomysł. Ja jednak do tych kolorów wybrałabym jakiś odcień beżu lub oliwki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mam jeszcze jedno pytanie, bo mam brązową kanapę i zielony żyrandol i planuję sobie pomalować pokój na wrzosowe wzgórza i zrobić żółte dodatki czy nie będzie zbyt pstrokata ??? Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt
Jeśli jedna ze ścian przy której znajduje sie łóżko jest ciemna,a taka teraz moda, najlepiej reszte ścian prócz tej jednej zrobić np. też na fiolet lecz jasniutki wręcz... Ptytajcie ja podpowiem Mam firme w Bydgoszczy piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka006
hej;) mam problem... mianowicie nie ma pojęcia co zrobić ze swoim pokojem;/ dotychczas miałam zółto-niebieskie ściany.ten niebieski jest trochę ciemny, chyba za ciemny,zimny... i znudił mi się. mam 16lat, lubię safari i mam dużo drewnianych pierdÓłek i ozdób związanych z afryką. myślałam nad jakimś motywm afrykańskim, zachodem słońca na ścianie,drzewka pustynne itd. może domalować do obrazów części zwierząt? meble zostaja te same, są w kolorze brązowym, mam też duże łóżko(1.60X2.0) które zajmuje znaczną część pokoju. chciała bym żeby było to dość oryginalne i wyjechanie... jeżeli macie jakieś ciekawe omysły to proszę o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
gwiazdeczka to bardzo dobry pomysł ja na twoim miejscu pomalował bym pokój na żółto i bardzo ale to bardzo dużo drewna np łóżko moze byc drewniane biurko szafa itpnad lub naprzeciwko łóżka(żeby było to widoczne namalój szablon jakiegoś zwierzęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
hahahahahahahahahaha ekaminka jak zobaczyłem twoją wypowiedż to mało sie nie rozpłakalem ze smiechi i nie spadłem z krzesła : do pomarańczowego żółtego i gruszki paqsuje beż to o mało z krzesła nie zpadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mati95, moja kumpela ma takie kolory w pokoju i wygląda to super. Kwestia tego jak się wszystko zaaranżuje, no i wiedza tego jakie te kolory mają dokładnie odcienie. Tobie to nie pasuje, chociaż można je fajnie skomponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaminka
Mati95, moja kumpela ma takie kolory w pokoju i wygląda to super. Kwestia tego jak się wszystko zaaranżuje, no i wiedza tego jakie te kolory mają dokładnie odcienie. Tobie to nie pasuje, chociaż można je fajnie skomponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naska1725
ja tez mm problem z urządzeniem pokoju... pomożecie?? mam nowy dom, ale pokój został juz urządzony bez gustu :( mam zielone ściany i pomaranczowe zasłonki i łóżko, chcialabym pomalować dwie ściany na jakiś inny kolorek, w pokoju mam bukowe meble i brązowe drzwi, pomóżcie :) pokój nie ma wymiary 3,5x4 m. jest duże okno balkonowe... błagam pomóżcie i mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
ekaminka jak jesteś taka mądra to podaj mi linka pokoju z podobnymi kolorami(i według ciebie z odcieniami) wtedy pogadamy tobie radze 2 razy sie zastanowić zanim wystawisz wypowiedz! pozdrawiam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
Mati95 radziłabym nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Piszę przecież, że moja kumpela ma takie kolory. Każdy może mieć swoje zdanie, a , że tobie się nie podoba to masz pecha. Jestem mądra to :PP fakt, ale wiesz co dam Ci szansę wykazania się i sam sobie poszukaj . Żyjemy w kraju gdzie jest dozwolona wolność słowa i wypowiedzi. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
1 nie bądź taka przemądrzała. 2.po twoich wypowiedziach nie sądze ,żeś była MĄDRA (np kumpela jak coś to koleżanka to po drugie 3 Ja mam pecha ze mi sie nie podoba nie wiem czy wiesz że istnieje encyklopedia PWN wejdż sobie tam na słownik języka polskiego i wpisz słowo pech i sobie przeczytaj co to znaczy bo widać że nie wiesz :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
Ekaminka szukałem i nic a wiesz dlaczego nie znalazłem bo to jest tak nie modne kolory że nawet na googlach tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
Umiem czytać ZE ZROZUMIENIEM uczeń ze średnią 5.07 chyba umie czytać ze zrozumieniem nie sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
Mati95 !!!! Po pierwsze to bym się zastanowiła kto tu jest przemądrzały, tak wogóle to jak możesz mi sugerować, że nie jestem nie inteligentna skoro mnie nawet nie znasz. Jest to moim zdaniem dość nietaktowne w szegółności co do pań. Ach...ajjaja chyba przegapiłeś lekcje godziny wychowawczej o kulturze osobistej i dobrym wychowaniu, ale mniejsza o to. Chwalisz się średnią 5,07, ale uważam, że w porównaniu do śreniej 5,6 licznych nagród odebranych z rąk burmistrza i wielu tytułów laureatów w konkursach przedmiotowych i nie tylko jest to " odrobinę " mniej, nie sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekamina
Tak wogóle to skąd jesteś Mati95 ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
1 chcesz wiedzieć to ci mówie ze mam 5.07 2 NO WŁAŚNIE ZASTANOWIŁ BYM SIĘ KTO TU JEST PRZEMĄDRZAŁY EKAMINKA 3 PODAJ MI TEKST W KTÓRYM JESTEM NIE KULTURALNY 4 chyba do rozpieszczonych dziewuch a nie pań!!!!!!!!! 5 I to cie powinno g***o obchodzić skąd jestem 6 i nie kłuć sie ZE MNĄ to jest portal do wnętrz 7 MAM godzine wychowawczą i naniej BARDZO DOBRZE SOBIE RAZDE NAWET Z KULTURĄ OSOBISTĄ i tan punkt najbardzziej odnosi sie do CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
1 Nie popisuje sie jak pytasz to mówie ze mam 5.07 2 WŁAŚNIE ZASTANOWIŁ BYM SIĘ KTO TU JEST PRZEMĄDRZAŁY 3 jesteś panią chyba rozpieszczoną dziewuchą 4 ODROBINĘ robi wielką różnice NIE SĄDZISZ ?!!?!?!?! 5 RADZE sobie z godz wychowawczą NAWET BARDZO też z KULTURĄ OSOBISTĄ i ten punkt jest skierowany do ciebie!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×