Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

paula1995 przypuszczalnie Twoi Rodzice obawiają się \"wściekłego\" żółtego, albo kanarkowego zółtego, dlatego najlepiej jak im dostarczysz próbnika kolorów /np. Dulux, Decoral/ i wspólnie dogadacie się, który z odcieni żółtego jest przez nich do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuszka
a meble dopiero musisz kupić czy zachowasz stare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klao4444
jak mam pomalowac moj pokuj narazie jest różowy ale ten kolor mi sie nie podoba . chcialbym kolor czerwonu poniewaz bardzo mi sie podoba z taka duza czacha na scianie ale niewiem czy ten kolor mi sie puzniej nie znudzi co ja mam robic .prosze powiedzcie cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszekkk
pomaluj 3 sciany na biało albo jasnobeżowo, a trzecią na czerwono cały pokój na czerwono na pewno by cie zaczął przytłaczac po niedługim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuneczka
najprościej to porostawiać segment na całym pokuj i pomalować ściany :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) p.s. paula1995 powiedz rodzicom ze zółty ci sie podoba jest ciepłym kolorem i narazie nie będziesz chciało zmieniać bo przez kilka lat będziesz go miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuneczka
mam pytanie mam 11 lat i chcem mieć pokuj w kolorach:różowy ,jasny rózowy i jasny fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuneczka
mam pytanie mam11 lat i chce pomalować ściany na: różowo , jasny róż i jasny fiolet czy nie jestem za duzo zeby mieć takie kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu_
przeciez zolty chyba nie jest taki strasznie wyzywajacy ;o nie powinno byc ciezko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maludka25
Witam! Chcialabym pomalowac pokoj na siwo a jedna sciane bordowa czy to jest dobry pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maludka25
prosilabym o nagla odp.poniewaz mam zamiar zaczac malowac pokoj jutro.Ale zastanawiam sie czy to dobre polaczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me
help moji ros=dzice wynajeli mieszkanie a mj pokuj jest maly i ma letko kremowe sciany n iewiem co zrobic zeby byl on przytulny pomocy !!!!!! z powarzeniem klaudia z wielkiej brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjex
Witam właśnie weszłam przypadkowo na te forum i trochę żałuję, że niektóre tematy są już "po czasie", nie mniej jednak chętnie pogadam z kimś o urządzaniu pokoików, doradzą, jako, że studiuję architekturę wnętrz :D:D:D będzie to dla mnie przyjemność :) myślę, że na maila będzie najlepiej - sprawdzam go codziennie proszę tylko o dopisek w tytule maila w stylu wnętrze, pokój, kolory, .. .cokolwiek w ten deseń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjex
a odnośnie: "help me (a.dvorakovska@btinternet.com) help moji ros=dzice wynajeli mieszkanie a mj pokuj jest maly i ma letko kremowe sciany n iewiem co zrobic zeby byl on przytulny pomocy !!!!!! z powarzeniem klaudia z wielkiej brytanii" 1. Jeżeli się jeszcze do tego nie zabrałaś to zaczęłabym od zmierzenia swojego pokoju :) i określenia strony świata, z którego wpada światło oraz preferencji kolorystycznych tudzież chociażby wybrać kolory, których nie trawisz 2. Skoro chcesz, żeby był przytulny to teoretycznie powinnaś go pomalować na kolor (kolory) ciepły. Chociaż jeżeli okno jest od południa to spokojnie może być w zimnym kolorze :) 3 a jeżeli już pomalowałaś i urządziłaś swój pokój to wstaw z okno zasłonki, w wazon kwiaty, na wyrko poduszki, gdzie nie gdzie świeczki, powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka 16
ja mam pokoj w kolorze czerwienii a sufit mam na bialy kolorek i nie wiem jakie meble wybrac?zastanawialam sie nad bialymi lub czarnymi prosze doradzcie mi cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjex
Justynka16 Witam Cię, mam dla Ciebie 3 propozycje :) 1. Charakter orientalny: meble z ciemnobrązowego drewna, także czarne, dodatki ciemnoróżowe, białe, kremowe, czarne, złote, motywy wiśni japońskiej, 2. meble białe a cała reszta kolorystyki balansująca między czerwienią a bielą, wskazane motywy kwiatowe, co stworzy pokój bardzo dziewczęcy 3. szare meble a dodatki w mocnych stanowczych kolorach - wersja dla odważnych. Czerwień przy szarości wyda się "bardziej czerwona" - pokój zatem będzie bardzo "żywy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz+szary+czarny+CHrom
bardzo fajnye polaczenie dla aktywnej nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia vel Małgosia
AnastazjeX Prosze o poradę🌻 Mój pokój ma 18 m, okon od strony południowej, jedna strona ścięta w połowie wysokości (mieszkam w domku jednorodzinnym). Marzy mi sie pokój w kolorze ciemnej zielonej oliwki, a meble kolory ciemnego brązu. Jedną ścianę chciałabym pomalować na ciemny brąz , a na niej wykonać rysunek(?) drzewa lub traw - takie w stylu safarii. czy to dobry pomysł ? Jakie dodatki? z góry dziękuję 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjex
Do Gosia vel Małgosia Niedawno moja rodzina kupiła domek, jeden pokój (od południa!) był w kolorze ciemnej oliwki. Kolor prześliczny. Do tego stała tam ogromna szafa w kolorze waniliowym i jasne meble. Po wyprowadzeniu się lokatorów pokój został pusty. Bez jasnych mebli odbijających światło stał się (może nie ponury - bo kolor nadal był piękny) dość ciemny. Myślę, że ciemny brąz by pasował tak jak i safari, drzewa czy trawy. Jednak chyba pokusiłabym się o dodanie do kolorystyki ścian jakiś neutralny kolor jak beż albo postawiła na meble z jasnego drewna (jak klon, dąb). Może i spodobała by Ci się ściana w "zeberkę" albo tygrysa. Odnośnie dodatków - kolory naturalne, ciepłe, futerkowe, kolory kości, biel, beż, żółcienie, brązowe rudości A jeszcze sprawa skosu w Twoim pokoju; na takiej ścianie kolor zawsze będzie ciemniejszy niż w rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc Twój pomysł jest bardzo ok tylko trzeba do niego podejść bardzo ostrożnie i etapami dodawać te ciemne kolory bo można przesadzić i mieć dosyć ciemno... a przy polskiej słonecznej pogodzie... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia vel Małgosia
Anastazjex 🌻 bardzo serdecznie dziękuje za poradę. Chętnie z nich skorzystam. Jutro udaję sie do sklepu meblowego poogladać mebelki oraz do sklepu z farbami i aksesoriami malarskimi. Mam teraz szersze światło na mój pokój. Dziękuję przeogromnie. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia13
Ja mam kolor scian w kolorze czerwono blekitnym najlepiej zeby w pokoju bylo przyjaznie i kolorowo ale bez przesady zeny nie rozbolaly oczy;} i najlepiej miec jakas fajna lampe ja mam taka w ktorej jest woda i ona pulsue i swieci sie na wszystkie kolory i jeszcze wypuszcza pare pachnaca kiedy sie chce. najlepiej miec jeszcze jakis wygodny fotel widzialam taki w spklepie dla mlodziezy pozdro!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia32
swój pokój urządzałam sama ma kolor zielon-żółty mam w nim komputer szfco mnóstwo plakatów lubie swój pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaaa1991
A mam pytanie? Czy różowy pokój się sprawdza? Bo mam niebieski ale już mi się nie podoba.. bo zimny jest... nie wiem jak z różowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka=
ludki ja tez mam problem jak urządzić swój pokój!? chciałabym aby mój pokój był niecodzienny nietuzinkowy i w ogóle niepowtarzalny ale zbytnio nie wiem jak to mam zrobić pomocy?? mam nadzieje ze pomożecie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakunia 10 bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakunia 10 bb
powinien być duży i modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mońka
Mój pokój jet durzy kolry ścian to pmaraćczowy zielony.Chcałm bym żeby mój pokój był przytulny ale taki nie jest .CHcę urozmaicić go ozdobami jak np, obrazk na ściane , ale nie moge sie zdecydować prosze was o rade. Pokój nnastolatkim powinien być przytulny!! Ozdobiny w guscie dziewczyny powinien pokazywać swpim wnętrzem jej osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mońka
ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkammmmmmdt
jeśli fiolet to polecam farbę kolor "kwiat lotosu" czy coś takiego, nie pamiętam firmy, ja ją kupowałam w obi w Krk. do tego mebelki sosnowe, pasują idealnie. polecam panele - ja mam tak: fioletowe ściany, ciemne panele, jasne meble, drzwi pod kolor paneli. wsyzscy są zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roki
ja nie zgadzam sie kakunia 10 bb. Oczywiscie pokój powinien byc duzy. Powinien byc taki jak nam się bodoba! Kakunia 10 bb pisze ze pokój musi byc modny. Po co? Przeciez i tak w koncu moda sie zmieni! A jeśli o mnie chodzi to niedługo będe się przeprowadzała. Mój pokój będzie koloró:ciemny niebiski z czerwienią i troche dodatków oliwkowych. I co wy na to? Hm...........Myśle też o innym, który widziałam w gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×