Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość Madziuśś
Hej! Będę miała robiony całkiem nowy pokój ( ok. 4mx4m z tym że z jednej strony sufit jest ścięty, bo to jest poddasze). Nie wiem na jaki kolor pomalować ściany i w ogóle jak urządzić pokój, jakie dodatki kupić... Chciałabym, żeby pokój był przytulny i dobrze się w nim uczyło. Dodam, że myślałam nad pomarańczem... Proszę o pomysły :) Z góry dziękuję! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaa40
Hejka! Mam dylemat jak pomalować sobie ściany w pokoju. Mam bardzo duży pokój i wydaje mi się że w nim jest pusto ;( Chciałabym mieć dwukolorowy pokój tylko nie wiem jakie kolory (proszę o pomoc) obecnie mam niebiesko-żółty.Podoba mi się kolor fioletowy ale nie wiem z jakim kolorem dobrać. I jakby coś to jakie zasłony dobrać żeby było tak kolorystycznie? Czy tylko firanki bez zasłon?Czekam na odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandinga
ogólnie rzecz biorąc to radzę tym osobom, które chcą pomalować sobie dwie ściany na jeden kolor, a dwie na inny, żeby się zastanowiły i przemyślały decyzję, bo mam podobnie i stwierdzam, że jest to takie trochę dziecinne... nie lepiej pomalować trzech ścian na jeden stonowany kolor, a czwartej, albo jej części na jakiś kontrastowy? albo wszystkie ściany na jeden kolor, a kontrast podkreślić zasłonkami, sofą i innymi tego typu dodatkami? ja się zastanawiam, nad trawiasto-zielonymi ścianami i fioletową sofą, ale nie wiem jak to zrobić i połączyć, żeby to jakoś ładnie i składnie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Ola la la...
Zgadzam sie, malowanie pokoju na dwa różne kolory z początku moze wam sie podobać, ale po pewnym czasie mozecie zaczac tego zalowac.. A po za tym, takie rozwiązanie już pomału wychodzi z mody... Ale jesli komus pasuje taki zestaw to spoko :) Ja też urządzam sobie pokój ( mam 14 lat), i wybrałam kolor sciam pomaranczowy ( DULUX soczysta pomarańcza) ale nie jes on drażniący, jak niektóre odcienie pomaranczy. I na jednej scianie kolega mojej starszej siostry, z akademii pieknych zrobi mi moj portret z \" esów floresów\", czyli na pierwszy rzut oka bedzie sie wydawac, ze ze to tylko wzory, ale gdy sie przyjrzy, zobaczy sie ze to moj portret :D I bardziej proponuje własnie takie rozwiazania, chociaz wiem, ze nie kazdy ma takie znajomosci i warunki ( takie namalowanie troche kosztuje...;/) Ale w IKEI są takie rozne wzory ( za 50 zl) ktore tez bede miała nad lustrem. Jeśli chodzi o meble to wybralam serie IKEA LACK, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
SABKA 40 1.nie wybieraj jasnych kolorów,poniewaz jasne powiększają np.kanarkowy blady róż cytrynowy beż biały itd 2.Wybierz raczej ciemne kolory ola dobrze mówi nie warto łączyć 2 kolorków wybierz ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
fiolet może być lub ciemne odcienie fioletowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
SABKA 40 radze rolety zapewniam firanki nie pasują rolety wybierz w kolorze fioletowym powiedz mi tylko jeszcze jakiego kolory masz meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
stop! stop! stop! Madzia nie rozpędzaj się tak po 1 pomarańczowy taki sobie a wiesz dlaczego po pomarańcz to taki przytulny kolorek a jak wiesz przytulne pomniejszają z 16 m zrobią się 12 m więc wybierz jasny zawsze podaje takie same przykłady kolorów np cytrynowy,blady róż,kanarkowy,jasny beż.Meble chyba sama dopasujesz a jak będziesz miała z tym problem to napisz chętnie ci pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
do Madzia możesz wybrać drugą opcje pomalować pokój na biało i czarno bardzo modne np na białych ścianach szablon wybierz jakiś ładny i pomaluj na białych ścianach na czarno a na czarnych ścianach na biało będziesz czuła się przytulnie sam planuje pomalować tak pokój mój będzie miał 18 m też będą skosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
czarny nie taki ciemny tylko taki jaśniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem Sylwia. Mam 12 lat i kopletnie nie wiem, jak urządzić mój pokój. Więc tak: pokój ma ok. 4m x 6m i ma skos. Podobają mi się kolory: jasny fiolet, połączenie: 2 ściany złote (obok siebie) i dwie czerwone, żółć, zieleń, błękit. Proszę o pomoc w wyborze koloru, dodatków itp. do pokoju. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Barbi***XD
moim zdaniem pokuj powinien byc koloru ciemny roz ,sofe narozno stolik dwie pufy piekny puszysty dywan ruzowy kanapa fioletowa, dwie komody ciemny broz,firanka fioletowa,panele dzrzwi baiale podswietlane lampki,zeby umeblowac pokuj i urzodzic go trzeba miec kase . tak jak opisalam jak powinien wyglodac pokuj tak wygloda muj..... fajny nie bo wkoncu jestem krulowo ruzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo45464538975790
jak nie wiesz to se kurwa pomaluj na czarno zjeb ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabia8182
ja bede miala pokoj 4m na 5m i niemam wogule pomysly myslalam o zielonych scianach i żółtym suficie no i żóltych roletach,ale nie jestem pewna!!!prosze odp na moja wypowiedz dzieki buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia8182
sabkaa40 mozesz pomalowac na fiolet i niebieski podobno teraz to jest modne ja wlasnie taki kiedys mialam dwie sciany (fiolet)dwie(niebieski)mysle ze to dobry wybor mi sie to np znudzilo dopiero po roku uzywania a wiec bardzo dlugo mysle ze to dobry wybor ale nie musisz mnie slychac jesli niechcesz buziaki ma imiennico pappa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka...
hmm...wiec tak...jakos rok temu zmienialam pokoj na wiekszy i postanowilam obkleic go boazeria a potem pomalowac.......wybralam czerwony i zielony....efekt?????boski....kolory mi sie nie znudzily ale zeby nie bylo za jaskrawo dywan i zaslonki mam kremowe pokoj wyglada jakby byl pomalowany wczoraj...polecam:))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia8182
xDxDxD mam nadzieje ze bedzie wygladalo fajnie,ale jeszcze tu wpadne a wiec jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia8182
No to tak,ja niee bede miala pokoju zwanego 4 sciany czyli pol na pol pomalowane wszystkie takie same np.zielone i tylk o sufit np.zółty no i dodatki pod zółty bo jak zielony to za duzo (zielonego)czekam na jakies poropozycie dzieki!!!buziole:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek012
Ja trochę nie na temat ale jak powiedzieć mamie że nie che mieć z siostrą pokoju już kilka razy jej mówiłam a ona tylko tak?? i na tym nasza rozmowa się kończy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara2000
mam bardzo fajnydość mały pokoik chciałam zrobic sobie mały remoncik ale nigdzie niemoge znalesc dekor do malowania na scianie moze miały byscie jakies miejscegdzie mozna je kupic pozdrosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka M.
Moim zdaniem pokój powinien być pełen kolorów.Ja mam mały pokój, ale bardzo żywy.Kolor morelowy. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee dee14
raaatunku!!! mam niewielki pokoj na poddaszu. za tydzien zaczyna się remont a ja nie mam pojęcia jak go urządzic. chcialabym pomalowac go na ciemny fiolet ale boje się ze bedzie w nim za ciemno. z jakim kolorem mogę go polaczyc aby czuc sie w nim dobrez? a jakie meble i dodatki kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
do DEE DEE 14 możesz pomalować pokój na biało i czarno bardzo modne np na białych ścianach szablon wybierz jakiś ładny i pomaluj na białych ścianach na czarno a na czarnych ścianach na biało będziesz czuła się przytulnie sam planuje pomalować tak pokój mój będzie miał 18 m też będą skosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee dee14
chciałąm pomalować na czarno ale starzy stwierdzili ze bedzie jak w grobowcu;/. myslalam nad pomalowaniem pokoju w paski, alew to za duzo zabawy;/.i znowu jestem w kropce....help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxprojektXX
ja mam właśnie remont mam białą półkę z karton gipsu i szare ściany myślę że szary,zielony,żółty to są kolory a nie pomarańcz ...... czy róż ciężko dobrać jakiekolwiek meble a tak zwana "morela" jest już przestarzała ..... stawiam na szary a jeżeli pokój ma być przytulny to świece i misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee dee14
do XxprojektXX ja uwazam ze szary jest beznadziejny;/ bez obrazy to kwestia gustu, ale mam szary pokoj i jest obrzydliwy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxprojektXX
masz rację .... gust ale jeżeli dobrze zgrasz szary i np. czerwony lub zielony jest bosko ...więc dee dee 14 masz zle dobrane kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×