Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość CHUDY
ja mam białe ściany z szerokim zielonym pasem na środku zielona dmuchana kanapa i głośniki wbudowane w ściane biurka nie mam bo nie poczebóje mam laptopa a lekcji nie odrabiam prawie na środku mam duże terrerium dla pająków a na przeciwko kanapy na drugiej ścianue małe kino domowe może ci to pomoże sorki za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałoSłodkaNastolata14
dlaczego tak dużo ludzi pisze ,,....róż, fiolet,romantyczne mebelki..." i że to jest wspaniałe dla nastolatek? no nie wiem ale z moich doświadczeń wynika że mało dziewczyn chce mieć pokój w takich barwach i takim stylu. ja osobiście nie trawię różu. niedługo będę mieć nowy pokój i będzie tak: 1. ściany ciepły żółty, pomarańcz i seledyn 2. meble postarzane z jasnego drewna 3. firanki w paski (biel, czerwień, pomarańcz, zieleń i żółć) 4. podłoga- panele (jasne drewno) 5. dywaniki w podobnej kolorystyce co firanki pozdro ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuska
Obecnia mam pokoj pomalowany na przemian kolarami ; kremowym i błękitnym chciała bym coś zmienić moja siostra proponuje fioletowy pokój z zielonym paskiem jak by to wyglądało.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDz.D
własnie ja mam ten sam problem .. chciałabym całkowicie zmienic swój pokój ale nie mam pojęcia jak xD nie jest on az taki duzy ale nie jest taz mały jest raczej kwadratowy ..myślałam wlasnie o kolorach pomarancz, czerwien i zółc .ale nie wiem jak go urządzic jakie dać meble . i jak dobrać każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka111
ojc mam mały problemik nie mam pojecia jak pomalowac swuj pokuj chce go pomalowac na zielono albo zielen zułty i pomaranczowy...co wy na to czekam i codzienie bende tu wpadac...odpiscie....prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pokój pomalowany na fioletowy i jest ekstra. Jak to planowałam to wszyscy się ze mnie śmiali, że będe mieć pokój wyglądający jak studnia itp. :P Ale po fakcie przyznali mi rację, że fajnie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuska
moja siostra chce abysmy pomalowały pokój na fioletowo a na górze tylko zielony pasek jak to by wyglądało.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maka_109
niedługo się przeprowadzam i zastanawiam sie jak urządzić se pokuj najpierw niby ide w czerwień potem w róż a teraz w błękit i zieleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuska
Mam dużo pomysłow prosze pisać na mojego e-maila z własnego konta.! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb
jak urządzić pokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zup
przedewszystkim dla osób ktore maja skłonnosci do handry polecam jak najwiecej swiatla i przedewszystkim nie żółtego tylko jasnego , bialego swiatla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanajagoda
jestem zdesperowana niewiem jak pomalować pokój .Bardzo mi sie podoba kolor placek śliwkowy i sok malinowy .Mam nawet duży pokoj jednak niewiem jak go pomalować .Obecnie mam różowy ale sie mi już znudził.Miałam też pomalowany na niebiesko jednak kolor ten jest zimny i kiedy wchodziłam do pokoju wydawało mi sie ze jest mi zimno .Błagam pomóżcie mi bo mój pokój wygląda okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SomedayWellKnow
Powiem wam tyle ,że ja teraz uzadzilam swoj pokuj .. na czerwono bardzo lubie czerwień kupilam sobie ze skory łozko i fotele lampe mam ktora swieci na czerwona i tak lawa i medbelki jest bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva13
mam duży problem bo nie wiem jak urządzić mój pokój. Jest kwadratowy i ma 4,5 na 4,5 metra.Więc ok. 20 m kwadratowych. Lubię kolor mocny różowy, ale nie do przesady więc chciałabym go z jakimś połączyć. myślę też o zieleni, niebieskim i żółtym.Ale muszę wybrać tylko 2 kolory i tak może dwie ściany jednego koloru, a dwie innego. Ten róz nie jest konieczny. lubię też czerwień, czerń i biel. Chciałabym zachować trochę dzieciństwa, ale i też iść na całość i egzotykę.Róż z zieleniom fajnie wygląda ale nie do końca i proszę was o radę. To nie jest jeszcze postanowione jakie będą kolory. Będę miała panele. Mam niebiesko żółte łóżko i taki sam dywan. Ale te kolory są trochę ( jak dla mnie) przebrzydłe. Mama powiedziała że obicie łóżka zawsze można zmienić ale to będzie bardzo kosztowne, Ale zawsze można jakąś narzutę specjalną, ozdobną na łóżko kupić i będzie taniej. Proszę o szybką odpowiedź. Dywan zawsze mogę kupić nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala512
hej wszystkim:) ja mam pokoj fioletowy ale bede go przemalowywac poniewaz to strasznie zimny kolor zle sie w nim czuje dlatego odradzam... mam meble ciemno brazowe doradzcie mi na jaki kolor mam pokoj przemalowac..? powiedzcie mi gzie najlepiej ustawic toaletke z kosmetykami? kompletnie nie mam pomyslu a wciaz mnie to dreczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva13
zależy jakie kolory ci się podobają ma kilka kompozycji: -Zielono pomarańczowy ( dwie ściany takie, a dwie takie) -BEŻOWO BRĄZOWY (MOŻNA JAKIŚ SZABLON ODRYSOWAĆ BĘDZIE COOL) -Różowo zielony -Żółto zielony -Żółto różowy -Czerwono beżowy (ściany w kółka) -Czerwono biało czarny A toaletkę w takim miejscu które najbardziej lubisz. Możesz również nad nią lusto jakieś powiesić (na ścianie) PS proszę o odpowiedzi na mój dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati00013
Heh może zacznę od tego że mam na imię Patrycja i obecnie mam w planach zmianę koloru w moim pokoju, mianowicie teraz mam kolor łososiowo- pomarańczowy, ale chcę coś w nim zmienić, nie wiem myślę może tak jakiś brąz z beżem, albo bursztyn z żółcią, proszę może mi pomożecie , lub doradzicie coś w tym stylu. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje proszę pisać na mojego e-maila: pati00013@o2.pl zapraszam, i proszę o pomoc. Patrycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yachoo
hej ja tez mam duzy pokoj i tez go teraz zmieniam, sciany robie na fiolet:) i meble oklejam chyba tez na fiolet a lozko i inne pierdolki na czarno moze i bedzie ciemno ale podloge mam z jasnego drewna i duze okna;) zostań przy fiolecie moze troche jasniejszym jak chcesz przytulnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Cześć. Mam 13 lat, rodzice mi może kupią meble. Wybrałam takie w kolorach czarnobrązowe-białe, znaczy, meble są "na przemian", czyli od prawej strony ściany będą: regał czarno-brązowy (LACK), potem biały regał (taki sam co czarnobrązowy), potem biurko czarnobrązowe, nad nim biała półka taka "krzyżowana" z IKEA, potem obok biurka biały regał, a na końcu czarny regał. Naprzeciwko będzie kanapa, co prawda zielona, ale planuję kupić jakąś narzutę kolorową lub biało-czarną, przy sąsiednej ścianie szafa czarnobrązowa z lustrem. Zasłony białe. Pozostało mi wybrać kolor ścian. Myślę nad turkusowym, bananowo-brązowym lub bananowo-zielonym. A moze macie propozycje? Aha i panele są jasne, z brzozy. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem... Mam córkę w wieku 14 lat. ma ona zestaw meblowy \"Tomek\". Ich kolor wyglada jak olcha/wanilia. jest to malutki pokoj. Wszyscy zastanawiamy sie, jaki kolor i dodatki dac do jej pokoju. Jest duzy problem: nie moze to byc kolor CZERWONY, ŻÓŁTY, ZIELONY, PISTACJOWY... Prosze o jakies pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek131313
Chcialabym tez doradzic ze pieknie wygladaja pokoje urzadzone na jeden kolorek (ja mam rozowy) ale z roznistymi odcieniami tego koloru. podobaja mi sie tez pokoje pomalowane tak jak mowilem tylko ze na zielono i w antyramach porozwieszane na scianach obrazki takie ktore kojaza sie z zielenia np laka las itp. wtedy czujemy sie jak bysmy lezeli na lase czy w lesie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek131313
lace*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o jakis pomysl... pisalam juz wczesniej. jesli meble sa koloru wanilia/ olcha, to?... moze po prostu dadatki wanilia i braz? prosze o jakies pomysly, albo jaki kolor bedie ladnie wygladal? prosze o komentrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jescze jedno pytanko.. widzila ktos jakas ladna toaletke w kolorze wanilia/ olcha, lub sama olcha? taka zeby pasowala do kompletu mebli "tomek"?... prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jescze jedno pytanko.. widzila ktos jakas ladna toaletke w kolorze wanilia/ olcha, lub sama olcha? taka zeby pasowala do kompletu mebli \"tomek\"?... prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
fiolet to zimny kolor...:D pomaluj ściany na np beż a jedną ścianie na intensywny kolor czyli wyrózniającą np beżowy brąz pod tą ścianą postaw np łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
klodies doradzam ci pomalować pokój na beż 1 ściana ma byc intensywna czyli wyróżniająca sie np.jasny brąz pod intensywną scianą postaw np.łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
iga pomaluj pokój na beż najlepiej by było zielony i turkusowy nie pasują , czerwony to za intensywny kolor jak nie beż to zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×