Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość kaj009
właśnie kleodis niebieski do zimny i nudny kolor mam niebieską łazienke jak do niej wchodze do wydaje mi sie ,że jes zimno oczywieście odradzam niebieskie łazienki radze kolorowe teraz oczywiście są modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis nie wiem czy wiesz że biały sie brudzi a białe dodatki będą sie brudzić jak oczwiście ktos chce do czyścić codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
a więc kaj proponujesz czerwono pomaranczowy?? ja myśle i o takim widnym zielonym zoltym moze lub jakis turkusowy zoltym?? co ty o tym myslisz?? powiem szczerze ze jakos nie che miec pokoju czerwono pomarnczowego:( czerwony moze byc ale ten pomarancz to tak srednio. co mozesz mi zaproponowac z jakis jasnieszych kolorkow?? a moze by cos do tego czerwonego np. zolty, limonkowy, lub turkusowy. prosze poradz mi bo ja juz naprawde nie wiem kogo mam słuchac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
a więc kaj proponujesz czerwono pomaranczowy?? ja myśle i o takim widnym zielonym zoltym moze lub jakis turkusowy zoltym?? co ty o tym myslisz?? powiem szczerze ze jakos nie che miec pokoju czerwono pomarnczowego czerwony moze byc ale ten pomarancz to tak srednio. co mozesz mi zaproponowac z jakis jasnieszych kolorkow?? a moze by cos do tego czerwonego np. zolty, limonkowy, lub turkusowy. prosze poradz mi bo ja juz naprawde nie wiem kogo mam słuchac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igha
kaj009 bardzo dziekuje:) wiec tak... pokoj ma byc raczej nowoczesny, aczkolwiek cos romantycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
hej laski!niedługa bedę miała pokój na poddaszu i bardzo lubię kolor fioletowy.chciałabym miec dwie ściany fiolet i dwia żółte aby było weslej.będzie ładnie?jak znacie to dajcie jakieś fajne stronki o kolorach scian itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Moim zdaniem pasują do drewna, bo mam w domu panele drewniane (podłoga), a kolor pokoju to niebieski. A łazienka to łazienka - moze twoja jest nudna, bo za mało dodatków. Biały może brudzić się, to prawda, ale to nie znaczy, że jak będą białe kolory - to od razu brudny, bo szybko sie brudzą. jak się postarasz i utrzymasz łąd to pięknie to bedzie wygladało, elegancko i schludnie. Ja czerwony odradzam - bo to kolor zbyt mocny i zreszta ten kolor pobudza agresję. Pomarańczowy kiedyś miałam, rodzice wybrali bo mieli takie same jak ty (kaj009), a jak umalowany to ledwie mnie ten kolor mdlił. Nie był nudny, ale zbyt no nie mogę określic. Zresztą wiem, ze mówisz o kolorze zielonym (a nie turkusowym), pisałam ci, bo mówiłąś, że to "ciepły i relaksujacy" kolor, a ja wysuzkałąm to w necie i zielony to ZIMNY kolor, a nie ciepły. Może sam niebieski pokój jest nudny, ale w połączeniu z zielonym to kolorowo i wesoło. Kaj009 radzisz kolorowe, a pomarańczowy i czerwony są zbyt "kwaśne" (moim zdaniem). A niebieski i turkus to piękna para kolorów. Moonia - ty wybierz sama, mżzliwe, że będziesz miała takie kolory, jakie wybierzesz przez 10 lat, a wiemy przecież, że moda się zmienia. Moonia - wybierz zielony i turkusowy, widzę, ze ci one b. podobaja. Świetny wybór, sama ja chciałam mieć turkusowy, ale zdecydowałam się na wiśniowy. Powiem ci, że masz samą siebie słuchać, a nie mnie czy kaj009. Wiec podoba ci się turkus-zieleń, wiec może wybierz taki. Mi to określenie bardzo mi się podoba, ale to ma byc TWOJA decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Marti_17, te połaczenia mogą być. Myślisz o takich odcieniach: kanarkowy i liliowy? Bo nie wiem na jakim stopniu tych kolorów masz na myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
klodies kanarkowy żółty jest super i właśnie o takim myślę a jeśli chodzi o fiolet myślałam o takim łagodnym podchodzącym do lawendy ale nie aż tak jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
jesli chodzi o kolry ścian to polecam diamentową kolekcję dekoral mają naprawdę super odcienie i szeroki wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
mooonia podam ci kolory o które prosisz : -róż i fiolet intesywny -żółty i jasny pomarańczowy -liliowy i kremowy np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Marti_17 kanarkowy i ciemna lawenda? Piękne połączenie, to delikatne kolory ;) W moim domu salon jest kolory kanarkowgeo, ale trochę bardziej ciemnego (nie cytrynowy) i to wesoło jest, tam najczęściej jest rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
no tak muszę sama wybrac:) ale chcialam sie kogos poradzic:) wlasnie te kolory bardzo mi sie spodobaly:) mysle tez ze nie beda ona az tak ciemne najwyzej mozna troche ten turkus rozjasnic:) i raczej juz zdania nie zmienie na inny... jakis jasniejsze dodatki i mysle ze bedzie to wszystko ze soba wspolgaralo:) dzięki:) ps: i wiesz Klodies az mi sie wierzyc nie chce ze jestes amatorem:) pozdro:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
A co tam, nie ważne, czy jestem amatorem czy nie, a raczej amatorką, bo na imię mi Klaudia ;) I mam 13 lat ;) Właśnie mamy meble. Jeden regał jest biały, drugi regał czarny i tak dalej. Na białym nie widać kurzu, a na czarnym widać było. Bo na ciemnych meblach lepiej widać kurz niż na jasnych, prawda? Więc śmiało możesz kupić jasne dodatki ;) Ja będę miała białe (bo dodatki jeszcze nie są kupione) i w pokoju ciemnym (mam ciemny wiśniowy) białe meble wyglądają cudnie. Pozdrawiam i 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj009 bardzo dziekuje wiec tak... pokoj ma byc raczej nowoczesny, aczkolwiek cos romantycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Hej laski.a może wiecie gdzie można znaleźc jakieś fajne meble w pastelowych delikatnych kolorach.Jakieś stronki z regałami, biurkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
iga wiesz romantyczny pokój zmienia postać rzeczy w takim razie z mojego doświadczenia wiem ,że romantycznepokoje są raczej ciemne jedna ściana np różowy,a całe fioletowe mają to być ciemny fiolet i róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
podam ci kombinacje kolori do sypialni romantycznej -róż i fiolet -brąz beż -fiolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis w mojej łazience ,że tak powiem roi się od dodadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis wyobraz sobie ,że ja mam kolor pomarańczowy w pokoju i zabudowe komandora pomarańczowy to przyjemny kolor mnie nie mdli z resztą zależy kto ma jaki gust pomarańczowy to nie kwaśny kolor jak mówiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Przepraszam, ja jestem ONA, nie on ;) Właśnie, każdy am swój gust, a ja widzę, ze Moonia woli swój zielony+turkus, albo inne kolory, bo pomarańczowy nie przypadł jej do gustu. Iga - romantyczny i nowoczesny? Pokój może w jasnych i pastelowych kolorach? Np. jasny róż (nie taki słit rOOsfowy, czyli słodki róż), taki dziewczęcy, ściany mogą być liliowe (hoć romantyczniej jest róż lub jego odcienie. Dodatki lub meble mogą być białe, wtedy jest bardziej nowoczesny (meble mogą być nowoczesne, np. tak jak te z IKEA). Poduszki, zasłony itp. to różowo-białe lub kolorowe, ale najwiecej białego i różu, paski lub w delikatne kwiaty. Dywan najlepiej biały i puszysty (może być beżowy, lub inny kolor, jeśli uważasz, że białe zbyt szybko się brudzą). Ale to tylko moja propozycja. Aby pokój był romantyczny - dużo poduszek i koniecznie w stylu dziewczęcym (nie za bardzo zbyt słodkim, ale romantycznym) Marti_17 - w IKEA są regały LACK i mogą być: zielone, czarne, czarnobrązowe, białe, czerwone lub jasnoróżowe. Więc mozesz np. jasnoróżowe i białe. To naprawde ładnie by pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Dzięki klodies bardzo mi pomogłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Klodies a co myslisz o takiej kombinacji(chodzi o regały Lack):zieleń biel na przemian lub zieleń jasny róż na przemian? I jeszcze chciałabym miec mały stolik w pokoju taką małą ławę.Myslisz że lepiej kupic taki kolorowy żeby pasował do mebli czy raczej przeszklony który pasuje do wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Sorry kajoo9 ale co sie tak czepiasz kleodis???dziewczyna ma fajne pomysły i bardzo mi pomogła.a jesli ci nie pasuje to zostaw to bez komentarza bo jesteś NUDNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Myślę, że bardziej pasuje biel-zieleń, bo w innych firmach jest większość mebli w białym kolorze, a róż czy zieleń jest mało, wiec np. z rok będziesz mogła dokupić jakieś białe części. Mam meble LACK, tyle, że na przemian biały-czarnobrązowy. Białe mebel to naprawdę piękny kolor (bardzo mi się podoba). Jasny róż też śliczny i pastelowy. Proponuję stolik do kawy. Jest tej samej firmy do regały (LACK), jest w kolorze zieleń i jak w białym. Ja próbuję namawiać rodziców właśnie na ten stolik biały. Oto stronka: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20011413 Jeszcze proponuję super półkę, którą sama mam, jest tylko w kolorze białym, więc proponuję zieleń-biel. Ta półka pasuje na płyty CD czy leksykony: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50103623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Dzienks klodies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
A jaki kolor ścian masz/wybierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
niby w czym sie czepiam marti 17 poprostu mam własne zdanie czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis ja przeczytałem na internecie ze to ciepły wyraznie pisze TO NIE ZIMNY KOLOR zresztą sam przeczytaj ten długi tekst to wypowiedz bardzo doswiadczonego architekt:zielen nie jest zimna!:) raczej umiarkowanie ciepła, tak przyn. mnie uczono. Zaś co do samego pojęcia zimno i cipło w malarstwie. Istnieje coś takiego jak temperatura koloru, obrazu itp. Gen chodzi tu nie tylko o ciepło ale również odległość na płaszczyźnie obrazu, którą kolorem możemy regulować.A zieleń ma ciepłą temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×