Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

kaj009 bardzo dziekuje za wypowiedz. a masz moze pomysl (jezeli pomaluje sciane na bezowo) jakie dodatki mozna dolaczyc do tego pokoju? zaczynajac od narzuty na łóżko po wazoniki i doniczki? :) z gory bardzo dziekuje za wypowiedzi:) i poprosze o wiecej komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
iga pod tą intensywną sciene wybierz dodatki pod kolor ściany na bezową ściane jasne dodatki jek porównaż do brązowych będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
z doniczkami i kwiatami będzie pięknie na beżowej ściane wybierz brązowe dodatki a na beżowej brązowe elementy czyli dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
iga zależy jaki styl chcesz w pokoju nowoczesny klasyczny,nowoczesny, barokowy, rokoko ODPOWIEDZ TO BARDZO WAZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa12345432155
Hej. Mam dylemat. Mój pokój znajduje się na poddaszu. Więc ma skos na suficie. Nie jest strasznie duży ale mniejsza o to. Chodzi mi, aby w moim pokoju nie było prakltycznie żadnych mebli. Właściwie tylko biurko z niezbędnym komputerem i łóżko do spania:D Reszta może się składać z drobnych elementów tj skrzynki lub małe komódki ale chodzi mi o jakieś fajne rozstawienie i co by najlepiej pasowało do wystroju. Lubuję się w rakach mm ich multum a do tego różnego typu rękodzieła i dzbanuszki no wiecie takie pierdoły jednym słowem. Bardzo proszę o praktyczne doradzenie urządzenia tego pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
Madziaaa pomaluj pokój na zielono nie wiem czy wiesz ,że teraz jest modny skos o którym mówiłaś pomaluj na beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
pisz będe dawał więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkaa
Mam 12 lat , bardzo kocham rózniste dodatki do pokoju i w końcu bede miała własny pokój .. w tym momencie mam kolor żółty na ścianach a meble niebieskie połączone z janym drewnem . Chciała bym coś zmienić w moim nowym pokoju .. Bardzo tez pragneła bym mieć narożne łóżko i na rózne spotkanie malutki stolik , chciałabym również mieć malutki koncik z różnymi rzeczami do urody .. Boje się , że nic z tego nie wypali .. BŁAGAM O POMOC ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
Może zacznę od tego że mam na imię Monika i obecnie mam w planach zmianę koloru w moim pokoju. Mianowicie teraz mam kolor biały, mój pokój jest mały, sufit ma drewniany jedna ze ścian jest skośna. Myślałam nad dwoma kolorkami tylko nie wiem czy to nie pomniejszy go jeszcze bardziej??!! http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=lime_zest_1 Tj. zielony i niebieski. jak myśłicie??, czekam na rady i podpowiedzi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
mooonia pomaluj pokój na pomarańczowy na skos na czerwony zapewniam Cie że to bardzo ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
kurcze teraz to juz kompletnie nie wiem:) heeh chcialam cos zielony niebieski:) a kaj009 proponuje czerwony i pomaranczowy :) nie wiem juz naprawde:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
kurcze teraz to juz kompletnie nie wiem heeh chcialam cos zielony niebieski a kaj009 proponuje czerwony i pomaranczowy nie wiem juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Powiem, że zielono-niebieski, a raczej to chyba turkusowy. Te kolory wg mnie sa bardzo ładne. Aha i maluj tak, by jeden kolor ze sobą sąsiadowały, a nie do siebie przeciwnikami, bo będzie chaos. Sufit drewniany? No to te kolory pewnie będą pasowały do drewna. A co do pytania, czy pomniejszy - to nie wiem, ale chyba tylko optycznie, a jak dasz dodatki np. biało-pomarańczowo-żółte lub inne kolorowe zestawienia to pokój będzie mały ale przytulny :) Dodatki to możesz dać takie np. te dywaniki,. narzuta i pled na narzutę i krzesełko z IKEA jak na obrazku: http://img140.imageshack.us/img140/5800/projektabcaz8.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Lub takie podobne dodatki jak z obrazka, to pewnie twój pokój będzie bardzo śliczny, kolory są dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva18
Hey wszystkim mam problem.Moja rodzina wykańcza domek i niedługo bede sie tam wprowadzać. Mam pokój od strony południowo- zachodniej.I jak narazie musze wymyslec jakis kolor aby móc tam mieszkać.Nie wiem jeszcze jakie bede miałą meble.. ale myśle że to kwestia poźniejszego doboru do koloru ;). Ale najwiekszy dylemat mam z wyborem tego koloru. Myślałam coś o połączeniu dwóch kolorów i poźniejszej aranżacji na ścianach jakiś wzroków. Podoba mi się troche styl gothic. I taki hmm nie wiem jak to nazwać typowo oryginalny.. coś podchodzący pod emo/glamour rock'n'roll. i kolory np. Fioletowy ale niezbyt ciemny , jakiś może odcień różowego, podoba mi się też niebieski ale zupełnie nie wiem jak połączyć jakies dwa kolory tak aby ze sobą współgrały i nie było zbyt ciemno. podoba mi się też szachownica np czarno różowa. lecz nie na całej scianie bo to by było męczące dla oczu ;). Te wzorki to np. jakieś kostki (takie jak są do gry). jakieś fajne wisienki. tylko po prostu nie wiem jaki podkład dac abym potem mogla sobie malować takie coś i zeby było to widać. Możecie mi coś doradzić prosze.=).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Może lilowo-zieleń, wiśniowo-turkus, czerń-biel, liliowo-biel, turkus-czerń. A wzorki to szablony, proponuję sylwetkę ludzi np.: http://szablony-malarskie.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=166 lub http://szabloneria.pl/index.php?p657,szablon-sylwetka-1-slodki-drink lub http://szabloneria.pl/index.php?p658,szablon-sylwetka-2-cowgirl lub http://szabloneria.pl/index.php?p666,szablon-sylwetka-4-dziewczyna-z-parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
dziękuje bardzo za pomysły klodies:) utwierzdziłaś mnie w moich planach, zawsze lepiej zapytac jakiegos fachowca:) dziękuje:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
fachowcem? ja tam to nie jestem ;d nawet mam tylko 13 lat, ale bardzo lubię dopasować sobie wnętrza, dla mnie to niezmiernie ciekawe. Sama zrobiłam projekt: http://img140.imageshack.us/img140/5800/proj ektabcaz8.png i właśnie takie meble będę miała, dziś malowali, a jutro dokończymy malowanie mojego pokoju na "wiśniową nalewkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
aha:) no bardzo fajne:) masz talent widocznie:) jeszcze raz dzięki:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis nie wprowadzaj mooonie w błąd niebieski to zimny kolor a zielony ciepły,relaksujący te kolory do siebie nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
mooonia słuchasz kleodisa amatora czy mnie architekta wnętrz bo jestem architektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
Do kaj009 juz teraz to naprawde nie wiem jaki kolor mam wybrac:) kazdy mysli i mowi inaczej. no moze masz racje ze sa to zimne kolory i bedzie troch ciemno w pokoju. a co myslisz o tym samym zielonym?? albo ten turkusowy i jakis zolty tylko taki pastelowy??:) odp.:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia
Do kaj009 juz teraz to naprawde nie wiem jaki kolor mam wybrac kazdy mysli i mowi inaczej. no moze masz racje ze sa to zimne kolory i bedzie troch ciemno w pokoju. a co myslisz o tym samym zielonym?? albo ten turkusowy i jakis zolty tylko taki pastelowy?? odp. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Uważam, że takie połączenia wcale nie ponuro wygląda, lecz wesoło. Wyobraź sobie takie połączenia. Popatrz tu: http://img354.imageshack.us/img354/3026/apsikaacb9.png . Dopasuj połączenia. ja proponuję 1c lub 3e. Jeśli w twojej wyobraźni nie będzie dobrze wyglądało, możesz zmienić na jeden kolor, jak ci radzi ten architekt wnętrz - kaj009. Aha i jeśli dodatki będą bardzo jasne lub biały - pokój będzie w sam raz. Nie będzie ciemno. Sama mam ciemny pokój (wiśniowy) i kupi.ę meble biało-czarne, więc będzie to super wyglądało. A dodatki oczywiście białe, a nie raz kolorowe. Moonia, wybierz kolory, które WEDŁUG CIEBIE są najlepsze, czyli wybierz według twojego gustu, upodobania. Każdy ma swoje gusty. Kaj009 z pewnością lubi pokoje dopasowane w jednym kolorze i jego odcieniach np. - beżowy-brąz. Ja natomiast lubię łączyć radosne kolory, a nawet kolorowe, co niektórym wydaje się ot bardzo dziecinnie, ale wcale tak nie musi być. U mnie maja szanse pokoje kolorowe, nie takie "nudne", mimo, ze takie pod jeden kolor są nowoczesne i schludne, przede wszystkim skromne. Ja wolę mieć przytulny, kolorowy i świetnie dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodies
Zresztą kolory zimne tak jak np. niebieski - wcale nie musi być nudny, ponury i zimny. Są takie odcienie, który bardzo rozwesela lub sprawia b. ciekawe wrażenie. Fioletowy lub liliowy - to zalicza do kolorów zimnych, a często one są wybrane do sypialni, prawda? Sypialnia bardziej przytulna, a nie zimniejsza. Kaj009 - zieleń to raczej zalicza się do zimnych. Sam cały zielony pokój będzie zimny i nic się nie zmieni jak będzie turkusowo-zielony. Natomiast jak połączysz zieleń z żółcią, to masz wrazenie, że te kolory są ciepłe. Wiem, bo czytam to w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis nie wiem czy wiesz ze ja po przeczytaniu problemów pomagam a nie wymyślam kolor o ttak sobie akurat tla mooonii pasuje czerwono pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis zielony nie zalicza sie do zimnych kolorów nie kłuć sie ze mną bo jesteś amatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis jesteś chyba chory niebieski i zieleń nie pasuje do drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj009
kleodis nie przekręcaj mojich słów mówie o zielonym a nie o turkusowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×