Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

Gość Marti_17
kajoo9 słuchaj ja nie chce się kłócic więc po pierwsze:nie nazywaj mnie czubem jeśli wogóle mnie nie znasz a po drugie mam wątpliwości co do tego ze jesteś architektem ponieważ architekt udziela rad a nie czepia się innych i wogóle wątpie ze wogóle jestes dorosły bo gdybys był to nie zachowywałbys się tak jak teraz czyli jak gowniarz. Klodies będę miała dwie fioletowe i dwie żółte jak pisałam.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
hej mam 13 lat i niedługo będę miał pokój ok 20m i mam problem z wybraniem koloru Pozdrawiam!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
pomaluj sciany na jasne kolory żeby nie było ponuro ale tez nie za bardzo pastelowe bo będzie za łagodnie.najlepiej jek postawisz na żywe kolorki np.żółty, zielony, lawendowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
lubie beż biel blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_17
Mati95 twój pokój jest bardzo duży więc jeśli dasz beż lub biel będzie optycznie jeszcze wiekszy i taki nieprzyjazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
marti17 z twoich propozycji bardzo podoba mi sie zółty nie taki jasny tylko taki ciemniejszy zielony też jest fajny bo lubie ciepłe kolory np zielony żółty pomarańczwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusssia
niedługo będę się wprowadzać do nowego mieszkania myślałam, żeby pomalować pokój na zielono,a firanki, dywan, żyrandol zrobić na fioletowo, zastanawiałam się czy nie zrobić jakiś wzorków na ścianie. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj009 jezeli chodzi o ten pokoj, to jest on sredniej wielkosci... ma byc nowoczesny ale romantyczny... ale mebele sa wanilia/olcha... to jaki bedzie pasowal kolor?... prosze o odpowiedz i jakies linki z zaslonami, dodatkami i narzutami... dziekuje bedzoe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
dusssia kombinacje mogą być wiesz fioletowy to zimny,ciemny kolor a zielony może być bo to neutralny kolor.Te wzory sie przydzadzą żeby było wesoło i bendziesz czuła sie dobrze radze zamienić fiolet na np niebieski,lekki brąz,żółty nie jasny tylko taki ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
iga widziałem w sklepie z meblami wanilie/olcha i bardzo ładnie pasuje żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
iga i jeszcze to że w sypialni romantycznej na łożu ma sie roić od małych poduszeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina16
mam 15 lat za rok sie przeprowadzam chce miec ladny nowoczesny pokoj a wogole nie wiek jak go uzadzic i jaki kolor scian jest najlepszy dla duzego pokoju na pietrze malo oswietlonym dla dziewczyny w moim wieku pomozcie.....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula19973
ja propanuje jasne kolory np; zioleń z pomarańczą na ścianach super wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolina
kurde - najlepszy dla dziewczyny w twoim wieku? A co to ma do rzeczy? Jak słuchasz muzyki metalowej to pomaluj cały na czarno, będzie super i będziesz czuła się jak u siebie. Wybierz taki kolor jaki lubisz i w jakim się dobrze czujesz, ewentualnie poczytaj sobie o rzekomym wpływie kolorów na nastrój wnętrza i humor. Ale niektórzy problemy mają to nie do wiary... A jeszcze niektóre nastolatki twierdzą, że są z nich dorośli ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati95 bardzo dziekujem za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktos jeszcze jakies inne pomysly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecorino
nie mam pojecia jak moze wygladac twoj pokoj. sama nie mam koncepcji na swoj ktory nie dlugo beda urzadzac . tak zle i tak nie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
do karolina jak iga pomaluje na czarno coś bendzie leżało na podłodze podknie sie walnie głową ob biórko skronią i co śmierć na miejscu owszem do sypialni daje sie ciemne kolory ale nie w takim stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgu.
Będę miała malowany pokój i nie wiem na jaki sobie pomalować to znaczy myślałam nad fioletowym i zielonym. Dwie ściany fioletowe dwie zielone. Ale nie wiem czy te kolory do siebie pasują.??? Pomóżcie.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
olgu widzisz fioletowy do zimny kolor a zielony ciepły kolory do siebie nie pasują zielony to bardzo ładny kolor więc radze fioletowy zamienić na żółty(kanarkowy)lub pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastelowy brzoskwioniowy jest bardzo cieplym kolorkiem, pokoj wydaje sie przestronniejszy i jest bardzo jasny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka15
Ja też mam problem z uzrzadzeniem pokoju bo nie wiem jaki kolor wybrac, podoba mi sie zolty i rozowy, dodam ze pokoj nie jest wielki. Moze mi cos doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuk
Mam problem: mam 14 lat i niedługo będę miała swój wymarzony pokój. Niestety nie wiem jak go urządzić. HELP!!!!! Pokoik jest średniej wielkości. Możecie podać jakieś strony z przykładowymi pokojami lub coś poradzić?? PROSZĘ POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pokoik dla 8-latki
Malutki 2,8/2,2 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
różyczka 15 pokój jest mały, więc tak biały powiększa optycznie czyli pokój wydaje się wiekszy a biały to JASNY kolor więc do pokoju wybieraj jasne kolory np kanarkowy,brzoskwiniowy,cytrynowy,blady róż,jasny beż to są moje propozycje jak chcesz sama wybierz sobie kolor tylko pamiętaj żeby był on jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
róża 15 jeszcze dodam że to nie będą jasne kolory ale pięknie do siebie pasują czerwony i szary taki cziemny szary a intensywny czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati95
a czemu nie ma tej kłutniary kleodisa kaj chyba ci dopiek co kleodis?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dziwna dyskusje prowadzicie, zeby nie wiedziec jaki chce sie miec kolor w pokoju, hehe przykre :D aczkolwiek powiem wam tak, odpowiadam zbiorowo nastolatkom: do waszych pokoi beda dobre pastelowe kolory, brzoskwinia, bez, zolty, pomarancz, zielen, niebieski, fiolet, wszystkie lekko rozmyte, no chyba ze macie ochote na wyraziste kolory to mocna zielen polaczcie z zota farba, pieknie z soba graja, albo idzice w strone kontrastow, zielony vs. fiolet - najpiekniejszy kontrast i najczesniejw naturze wystepuje. A co do wzorow to polecam jakies kwiatowe, mozna na stronach www poszukac szblonow i pomyslow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiab27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×