Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość aga 86
aha , pochwale raz jeszcze ,maske do włosów z serii SL , bo naprawde niezle odzywia i nie obciaża włosów - włosy sa po niej leciutkie i sypiace, a nie jak czasem po innych maskach przyklapniete p.s. dzisiaj pofarbuje sobie włosy farbą Krasa perłowy blond i napisze wam kiedys , co mysle na temat tej farby mamie robiłam kolorem mahoń i powiem że kolor wyszedł ok, farbowałam jej jakieś 1,5 miesiaca temu , dzis wiadomo kolor nieco spłukany, natomiast nadal ładny, więc akurat moja mama nie ma zastrzezeń odnosnie tej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
a i jeszcze jedno - nie kupujcie szamponów, nie są dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz
jak myslisz czy lepsza firma fm czy faberlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie dwie różne firmy. Mają różny asortyment. FM to tylko perfumy, żele, balsamy a Faberlic to całą gama kosmetyków. Podobne zasady ale w FM ma paczki tylko za pobraniem a w Faberlic jak zrobisz im ksero dowodu osobistego masz zapłatę na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie szampony pasują, ale wraz z odżywkami. Teraz mam dylemat, bo nie wiem, czy kupić sobie samą odżywkę i dokompletować sobie jakiś dobry szampon z innej firmy, czy jednak zamówić komplet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ducky ja własnie ostatnio tak robiłam , szampon innej firmy, a maska faberlic nie wiem , mi tam szampony nie odpowiadaja - uzywałam ten dodający objetości oraz ten do włosów suchych i farbowanych, oba sa dla mnie klapą, choć nakładałam odazywki po nich itp, juz nawet szmpony z avonu, które też są dla mnie kiepskie, wydają mi się lepsze od tych z faberlic jstem ciekawa tej farby, ale dzisiaj zaspokoje swoją ciekawość., jestem pewna jedynie że napewno bedzie lepsza od pallte - bo to jest porażka heh, przypuszczam bo widziałam po mamy włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o farby to naprawde pielegnuja wlosy ,nie sa zniszczone ,wlosy maja ladny polysk ,mojej mamie kladlam perlowy blond mnie sie kolor podoba innym tez jednak moja mama woli bardziej jasny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szamponow moze nie są rewelacyjne sa poprostu przecietne niestety po pantine provi nabawilam sie lupiezu i uzywam tego z serii VL jest naprawde rewelacyjny ,jedyny ze wszystkich szamponow z FL ktory spelnia wpelni moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam szamponu i odżywki SL-2 i SL-7 i przyznam, że jako duet baaardzo mi przypasowały. Sam szampon na pewno by sobie nie poradził, bo nie ułatwia rozczesywania, ale odżywka nadaje fantastycznej gładkości. Zaletą szamponu jest natomiast wydajność (u mnie to jedna z cech kluczowych, bo dziwnym trafem przy swoich włosach muszę szampon nakładać garściami) i to, że się dobrze pieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam konsultantki z okolic Żyrardowa - czy jest może jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
no i pofarbowałam perłowym blonedem, ale jednak to nie mój kolor co do farby generalnie nie mam wiekszych zastrzeżeń, ale jednocześnie nie jestem nia jakoś bardzo zachwycona ogółem farba jak i rozjasniacz nazwałabym produktami ze sredniej półki, nie są złe ale i nie zachwycajace. każdemu pasuje co innego, ja pisze szczerze, uwazam że np od farb typu palette czy joanna jest lepsza, natomiast uważam że jest gorsza od loreala i garniera. oczywiscie to sa tylko moje osobiste odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejunia
Witam, czy ktoś z was zamawiał już piling do twarzy z irysem i jemiołą i może powiedzieć czy zawiera on Sodium laureth sulfate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Ale się postarali z tym katalogiem w tym miesiącu. No nareszcie może zapanuje porządek heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle wrecz przeciwnie ze katalog taki jak zwykle ,te same modelki ,nowosci jakos malo ciekawe chyba z listopadowego nic nie zamowie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
No powiem szczerze ze taki nijaki jakiś... Ale może następny grudniowy będzie za to super?!? Nie wiecie jak wyglądał w tamtym roku? Bo ja jaestem od lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spewnoscia nie tak jak innych firm zestawy skladaly sie np z wody perfumowanej plus szala cena takiego zestawu kosztowala wartosc wody minus za opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A co zamówiłyście na październik? Bo ja dzisiaj wysłałam zamówienie: krem przeciw odciskom i odgniotom krem do rąk zapobiegający starzeniu się skóry żel pod prysznic Orchidea - pięknie pachnie Poetica - j.w. Błyszczyk do ust: ponętny blask: pieszczotliwy beż Lakierowy błyszczyk do ust: beżowe pragnienie Nuage???????????????????????????????????????????????????? Balsam po goleniu N2 Deo w kulce N8 - nie wiecie czy brudzi na biało? Czy może ma konsystencję żelu? Wodę po goleniu N3 Krem pielęgnacyjny dla dzieci Płyn do kąpieli Nocna bajka Chusteczki dla dzieci żel pod prysznic mięta i winogrono - nie wiecie jak pachnie słodko czy ludwikiem? Peeling do ciała Irys i jemioła serum do włosów VL4 - ostatnia deska ratunku :-P i zestaw próbek ZNAK z promocji i mleczko nawilżące j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam sobie maseczkę SK, olejek do paznokci, tonik FM (ale już czuję, że chyba przypadnie on mojej siostrze) i peeling Collection Russe z irysem. Peeling w tubce pachnie ładnie, dzisiaj sprawdzę, jak sprawuje się poza opakowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL - gg 1801864
kulka dla mezczyzn nie brudzi bardzo, ale nie ma konsystencji zelu - niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducky Duck powiedz jak ta maseczka sie spisuje bo mialam zamiar sobie ją zamowić choc nadal wacham sie nad ta z serii LU druga sprawa to chodzi mi o krem pod oczy nigdy nie uzywalam a skonczylam 26 lata i chyba czas zacząć? teraz zastanawiam sieą nad jakim czy krem -kompleks pod oczy z serii LU nie bedzie za mocny jak na początek? prosze o opinie o kosmetykach ktore napisalam powyzej dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta maseczka SK jest dość specyficzna, na razie użyłam jej raz i nie mam jeszcze wyrobionej opinii. Tak naprawdę nie zauważyłam, by skóra wyglądała po niej jakoś lepiej. W sumie jedyne, co zauważyłam, to fajny efekt chłodzenia. Spróbuję z niej skorzystać następnym razem pod wieczór, może jakoś lepiej ukoi skórę. Co do kremów pod oczy to moja koleżanka zamówiła sobie F6 i mówiła, że jest skuteczny, ale dla niej za mocny - ma dopiero 18lat, więc w sumie nie mogę się dziwić. Znajoma mojej siostry zamówiła teraz ten AV-2, za jakiś czas zapytam, czy jej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam cery wrazliwej wiec chyba zrezygnuje z tej maseczki zamowie z serii LU ale to w nastepnym katalogu bo bedzie tansza z tym kremem pod oczy to niewiem co robic moze lepiej kupic w sklepie albo sie zdecyduje na X3 jest w opisie napisane że zapobiega starzeniu się skory a ja jeszcze nie mam zmarszczek ,chce im poprostu zapobiegac:) jednak nadal czekam na opinie kremow pod oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×