Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Ja mam szampon i odżywkę- maseczke do włosów z serii Maska. Maseczka jest rewelacyjna, ale trzeba te 15 min. trzymać ja na włosach, natomiast szampon taki sobie ale nie jest najgorszy. A może ktos z was miał farby do włosów z Faberlic, dajcie znać bo korci mnie kolor perłowy blond, ale nie wiem czy warto kupić, czy nie niszcza mocno włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
ja bede zamawiac perłowy blond dokładnie ale dopiero w połowie sierpnia...bo wtedy bede robic 1 zamówienie dla faberlica a teraz robie tu wywiad , bo jescze nie znam wogóle tych kosmetyków, ale perłowy blond wyglada bardzo ciekawie, mysle ze ta farba mozebyc dobra, w koncu nie jest taka tania, w hurtowniach fryzjerskich nawet taniej mozna kupic profesjonalne farby, albo nieco drozej, wiec mysle ze powinno byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
w sprawie tych farb do wlosow moge powiedziec, ze sa naprawde fajne:) wlosy nie sa zniszczone, a kolor jest intensywny. Podczas kazdego mycia splywa kolorowa woda, ale jak narazie kolor nie blaknie (od farbowania minelo 3 tyg). jesli chodzi o minusy, to, jak juz pisalam- bardzo mocny zapach amoniaku podczas aplikacji. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do włosów zniszczonych polecam żel na zniszczone końcówki. Już była tu o nim mowa. Jest to raczej olejek a nie żel. Coś w stylu jedwabiu Farouk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie pierwszy raz użyłam zestawu SL-2 i SL-7 i jestem bardzo zadowolona. Mam zniszczone włosy, które jednak po takim połączeniu wyglądają dużo lepiej, ładnie się rozczesują i fajnie układają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
dziewczyny jak myslicie, sprzedawalaby sie w Faberlic bizuteria wykonana ze srebra w cenach od 20-50zl? konkurencja ma same dziadostwo, a niezle im idzie sprzedaz takich gadzetow ;) podzielcie sie swoimi opiniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
dziewczyny jak myslicie, sprzedawalaby sie w Faberlic bizuteria wykonana ze srebra w cenach od 20-50zl? konkurencja ma same dziadostwo, a niezle im idzie sprzedaz takich gadzetow ;) podzielcie sie swoimi opiniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In my opinion
To chyba zalezy, czy bizuteria byłaby w dobrym guscie i czy jej jakosc byłaby dobra. Jezeli sam wygląd byłby nieciekawy, lub estetyka wykonania wolalaby o pomstę do nieba, nie cieszyłoby się to powodzeniem. W oriflame, jak i w avonie za te nędzne ozdoby z najtanszej blachy wołają sobie tyle, ile niejednokrotnie kosztuje srebrna bizuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
mi sie wydaje, ze lepiej, aby faberlic wzbogacał swoja oferte kosmetyczna - zeby miał po prostu wiekszy asortyment , a nie produlkował bizuterie i dodatki natomiast brakuje mi w ofercie - samoopalaczy i bardzo modnych ostatnio balsamów brazujacych itp, dezodorantów i ogółem do pilegnacji ciała kosmetyków swietnym pomysłem jest farba i rozjasniacz do włosów - konkurencja tego nie ma, jesli tylko jakosciowo sie sprawdzi to mysle ze bedzie sie sprzedwawac- bede testowac farbe i rozjasniacz w drugiej połowie sierpnia kosmetyki avonu do włosów a szczególnie szampony to wielkie dno, pasuja tylko nielicznym, wiec to napewno ich słaby punkt p.s, ja nie jestem jescze konsultantka faberlic - dopiero bede sie rejestrowac, jednak juz przejrzałam porzadnie oferte i czytam narazie opinie, natomiast jestem bierna konsultantka avonu - i uwazam ze faberlic bardziej mi sie opłaci, o ile jest faktycznie dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej koleckcji kosmetykow trafila wczoraj Pomadka w kredce -szept piwoni ,kredka bardzo latwo sie rozprowadza ,dobrze nawilza,super pachnie ,jednak nie widze zbyt wyraznego efektu pecznie ust ,szkoda ze jest matowa ,przy perle usta byly by optycznie wieksze ,ogolnie jestem zadowolona ,blyszczyki dodawana za kazde zamoaienie 50zl tez fajne dostalam ich 5 ,i juz mi poszly :)pozdrawiam wszytskie dziewczyny ktore sie jeszcze nie zdecydowaly zostac konsultantkami oraz \"stare\" Faberliczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
witam jasne że by się sprzedawało, wielu ludzi pyta się m nie o to czy bedzie biżuteria???? Więc myśle ze warto by spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo123
Siemka ;) Który krem poradziłby sobie lepiej ze zmarszczkami: neo5 czy neo11??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy w faberlicu
będą kartki zapachowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, podobnie jak jedna z dziewczyn wyżej proponowałabym powiększyć ofertę kosmetyczną, a póki co z biżuterią dać sobie spokój. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że w ofercie nie ma błyszczyku bezbarwnego, a samych rodzajów jest chyba 5, czy 6. Choć jeden absolutnie bezbarwny powinien się w katalogu znaleźć. Poza tym uważam, że za mało jest maseczek do twarzy - w przypadku młodej cery jest chyba tylko jedna, peel-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria
czesc dziewczyny i nie tylko ;) mam zamiar otworzyc firme sprzedajaca bizuterie w MLM (zasady podobnie jak Faberlic). narazie szukam chetnych dziewczyn, ktore pomoga mi to rozprowadzic. bizuteria jest dobra jakosciowo - ze srebrnymi elelmentami. ceny niskie. zainteresowane osoby prosze o kontakt pod nr gg: 1801864 lub adres email: piotreka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka_
hej :) witam wszystkie konsultantki na stronce jak i osoby zainteresowane kosmetykami FL :) pozdrawiam was cieplutko i życzę udanych urlopów :) czy mógłby ktoś napisac o KONKURSIE FL bo nie moge wejść na stronke kosmetyków :) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
skaldam zamowienie na wartosc katalagowa np 200 zl. mam rabat 27% czyli ze za kosmetyki place 200-54=146zl? plus oplata za przesylke? czyli ten rabat to moj "zarobek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
nie ma tu nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, płacisz 146 zł + koszty przesyłki 7 zł. Jak zamówisz za 250 zł to nie płacisz za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
witajcie musze sie podzielic z wami wrazeniami po użyciu naszej farby KRASA. Jestem mile zaskoczona i zadowolona. Użyłam koloru koniak 6.35. Miałam dosc ciemne włosy ( bardzo ciemmny brąz) i pasemka blond. Próbowałam wielu farb aby pokryć te moje blo nd pasemka ale najczescie splukala sie bardzo szybko.A ta fabra wszytsko świenie pokryła i wkońcu mam ten kolor co chciałam. Naparswde rewelka polecam goraco wszytskim. A jak wasze odczucia????? Jak wyszly inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
fabe ok dzieki. chcialabym jeszcze wiedziec, jak mozna miec wieksze upusty?zbieram sobie te punkty tylko w danym miesiacu czy sumuja mi sie przez jakis okres czasu? i wysylam deklaracje czlonka, kiedy bede wyzej i miec np te dodatkowe 6% rabatu?automatycznie jak zbiore punkty czy musze sie dodoatkowo rejstrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
czy te farby sa na bazie roslinnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
ta, farby sa na badzie roslinnej :) a co do upustow to tez 6% dostaniesz jezeli bedziesz miala sprzedaz 100ep w jednym miesiau. punkty sie sumuja tylko z jednego miesiaca. jednak te 6% to nie normalne 6% :) jezeli chcesz sie dowiedziec jak to dziala wal na gg: 1801864 :) pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk84
a co myślicie o Waszych paczkach? jakieś problemy czy jednak miłe zaskoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Cześć Do dziewczyn z Katowic, mam pytanko, moja dyrektorka powiedziała mi, że wysłała paczki z promocyjnymi kosmetykami za poprzedni miesiąc w ubiegłym tygodniu ale do dzisiaj nie doszły, czy Wy dostałyście swoje paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
Hmm prawdę mówiąc nie wierzyłabym tak do końca w to co mówi pani dyrektor. Już nie raz się przekonałam , że co innego mówi a co innego robi. Przez nią dziewczyna, którą do niej zaprowadziłam po deklarację , po pierwszym zamówieniu nie kupiła już nic. Na samym początku już mnie okłamała , bo gdy chciałam się zapisać , ona powiedziała mi , ze wysłała deklarację, której nigdy nie otrzymałam. Musiałam się sama po nią wybrać. Nie ufam tej kobiecie i trzymam się od niej z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27
brakuje tam bizuterii... jak to jest w avonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk84
a jak Wam się współpracuje z paniami z Biura Obsługi Klienta w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
panie z Centrali sa w porzadku :) jednak co do niektorych dyrektorow to nie moza o nich powiedziec dobrego slowa. znam kilku i wiem co mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×