Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość aga86
ta , tylko ze pewnie daty waznosci tych kosmetyków pozostawia wiele do zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
tzn. ? do kiedy sa te daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Dziewczyny, skąd u Was tyle pesymizmu????? Seria Yuo Nova nie będzie już w ofercie katalogowej, dlatego jest taka wyprzedaż. Tą serię odkupiła inna firma kosmetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
nie wiem jakie sa daty, ale jak wchodziłam do faberlica to dostałam krem który miał 1 miesiac daty waznosci wiem ze podobnie sprzedawali serie neo - po 2 kremy z miesiacem daty wazn. nie wiem jakie sa daty tych kosmetyków, tak wystrzeluiłam ze swoim komentarzem, to sa moje przypuszczenia jesli chodzi o produkty z listy wyprzedazy to z serii ypo nova próbowałam podkład inteligentny, - tragedia, cień rózowy - druga tragedia lakier perły na co dzien - bez - do paznokci u stóp sie nadaje , w porównaniu z poprzednimi jest lepiej pomadka jakas bezowa z ypu nova - nie jest fajna, ale nie jest zła, da sie jeszcze uzywac, choc ja jestem ha nie jesli chodzi o te serie szampony sl - pozostawie bez komentarza - okropne , nbalsamów nie próbowałam wydaje mi sie ze chyba najlepszym zakupem byyby kremy i preparaty z serii lu, natomiast co z ich datami waznosci - tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Dziewczyno, z Twoim nastawieniem po prostu zmieniłabym firmę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja myślę,że terminy ważności wcale nie są tak krótkie,bynajmniej na kosmetykach,których ja sprawdzałam jest on około 1,5 roku od daty produkcji. Pozatym uważam,że jeśli ktoś zamawia krem czy coś innego,to po to by używać go,a nie postawić na półce i zacząć używać 2 miesiące przed końcem terminu.Czyż nie? Moge serdecznie polecić antybakteryjny peeling do twarzy RU-6 bodajże, naprawdę jest świetny,a cera odrazu się przejaśnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam maila do faberlica z zapytaniem o daty waznosci poduktów z wyprzedazy i dostałam info do Dyrektora Sprzedazy ze cytuję:) \"oferta wyprzedazowa jest asortymentem pełnowartosciowym i z długimi terminami ważności\". kosmetyki you nova pojawiły się w tej promocji z uwagi na niedostępność tych produktów w ofercie katalogowej. kosmetyka kolorowa You nova nie bedzie juz dostępna w sprzedazy\" Skoro tak napisała, to myslice ze jest ok? bo wydaje mi sie ze nie pisała by nieprawdy? Zresztą co tam w takiej cenie warto kupic produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrobelek spokojnie możesz zakupic towary w wyprzedazy . Jesli jest krotki termin wazności jest to odnotowane . Tak teraz jest z promocją kremu do skórek. Ja rownież polecam iskrzacy blyszczyk z serii YOU NOVA , serie LU oraz intymny krem nawilzający . Kosmetyki Faberlic ogolnie mają krotką date ważności okolo poltora roku ze wzgledu na minimalną ilośc substancji konserwujących , To dzięki temu kosmetyki nie uczulają naogół. Minusem jest to że są importowane dlatego trzeba odliczyć też okolo pol roku . Przeważnie kosmetyki które dostajemy mają rok przydatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Chciałam się dowiedzieć czy farba o odcieniu Rozświetlający Blond zawiera rozjaśniacz w proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialam sie zapytać którą z tych wód polecacie : Charme , Nuage , Tendre. Więm że kazdy ma inny gust ale ja też będę brała w ciemno więc opre się na Waszych sugestiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny tylko teraz można zamówić praktyczny niezbednik do farbowania włosów za jedyne 9,90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja polecam Chamre, jest naładniejsza.. a co w końcu z moim pytaniem ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Ja również mam Charme i polecam.Śliczny ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W marcu czeka nas wiele ciekawych promocji i ofert. Dostalam wczoraj wydruki. Pozatym w katalogu jest mnostwo promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jak widze w katalogu kwietniowym zostana po raz ostatni sprzedawane wody perfumowane poetica,angelica i primavera! Czemu znowu? Sa naprawde swietne, dosc trwale i maja super zapachy. Mialam na nie niezly popyt! Niedlugo naprawde zostana same drogie produkty i nic nie bedzie mozna sprzedac :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze wyprzedaja stare serie...i o ile seria Q ( przypuszczam ze A i C podobne sa)nie byla dla mnie dobra to serii B i F naprawde szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Zgadzam się,seria B też świetnie szła i była naprawdę dobra. Kurcze dużo fajnych rzeczy i sprzedających sie wycofują..niedługo nie będzie co zamówić :( i straci się klientki,które zawsze coś z tych serii brały! To jest bezsensu,żeby było coś na chwile,wycofać,wprowadzić nowe i tak w kółko..skoro ludziom się podoba i idą w miare dobrze to czemu to wycofywać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Tego nie wiadomo napewno..ale w kwietniowym katalogu sa mega wyprzedaze tych serii B, F, A,C ,Q itd. i w winnych rowniez,przy ktorych pisze ze do wyczerpania stanow magazynowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghkl
jak mozecie uzywac takich badziewnych kosmetykow?? Kupi soebie jedna z drug krem za 9,99 i sie cieszy a pozniej lata do kosmetyczki (do mnie np) bo jej ze skora sie cos stalo porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
wiesz..nie wypowiadalabys sie na ten temat jak nie masz pojecia..sama jestem kosmetyczka i uwierz ze kosmetyki sa naprawde porzadne i prawie w ogole nie uczulaja w przeciwnosci do wiekszosci kosmetykow z drogerii,avonu itd. . . zreszta szkoda moich rok na pisanie i nerwow :) rob co chcesz kobieto,ale sie nie wypowiadaj i nie krytykuj bez najmniejszego pojecia..a kosmetyczka to chyba jestes w marzeniach,skoro nawet nie masz odwagi podpisac sie chociaz imieniem..kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghkl
Izabela B Hehe "kosmetyczka" heh porównuje kosmetyki Faberlic z kosmetykami avon. Swietne porównanie jedno i drugie badziew. Smiac mi sie z Ciebie chce dziewczyno! I nie wiem po co ci moje imie do sprawdzenia czy jestem kosmetyczką ale skoro Cie to az tak bardzo nurtuje to porosze Emilia Z. "porządne.." pfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
yhy..pozdrawiam cie emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 88888
ja używam kosmetyków avon i nie latatm do kosmetyczki cere mam ładną mam porównanie z innymi - garnier, loreal, olay, vichy itp nie chce mi sie wymieniać nie bede chwalić avonu, mam swoje buble ale ma i dobre produkty, które spełniaja moje oczekiwania nie każdego stać na kremy po 500 zł (...) a zreszta nie od kremu zalezy jaka masz cere, duzo zalezy od tego jak sie odzywiasz, jaka jest kondycja twojego organizmu i jaki prowadzisz tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
nareszcie ktos madrze pisze :) zdecydowanie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 88888
chciałam jeszcze dopisać, że nie raz przejechałam sie na kosmetykach tzn profesjonalnych mam akurat na mysli kosmetyki fryzjerskie - odzywki do włosów, szampony itp oczywiscie w profesjonalnych cenach nie ma nic gorszego niż żal że maseczka do włosów za 20 zł sprawdza się lepiej niż taka za grubo ponad 100 zł więc mysle, że wypowiedzi pani komsetyczki emilii sa troszeczke nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
ja rowniez mam podobne doswiadczenia z 'profesjonalnymi' kosmetykami.. ale dziewczyny,to nie forum na jakies chore klotnie..tylko na wypowiedzi wzgledem kosmetykow faberlic,takze trzymajmy sie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×