Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

laseczki pomóżcie mi w konkursie, wystarczy tylko ocenic mój przepis stronka w stopce jak bedziecie czegos potrzebowac to sie odwdziecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Sylvia89
Hey moge do was dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak dawno mnie tu nie było...co tam u Was?? pamiętacie mnie jeszcze ;d?? przez jakichś miesiąc w ogóle nie wysyłałam prośb , ale kilka rtygodni temu zaczęłam znowu :D:D no i ostatno przyszła myszka z podkładką, oraz dzisiaj kurierem od J&J 3 pełnowartościowe produkty, choć prosiłam o próbki...może mój nowy meil poskutkował??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia------------> jasne że możesz :) Ola--------------> takie pytanko, gdzie wysyłałaś o podkładke pod myszke no i myszke, bo też by mi sie przydały nowe a jak za free to czemu nie :) Przecztajcie moją stopke i ocence bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlej
kurdeee, a ja nigdy nie moge wygrac na look4win :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiedys zapisalm sie do klubu nutricia i teraz co jakis czas dostaje paczuszki od nich no i dzisiaj dostalam kolejną tym razem: \"Paczuszka dla większego dziecka\" i kartkę urodzinową na pierwszy rok zycia maluszka:D A ja wogle dzidziusia niemam:D:D Pozdrówka A i kolejne awizo-ciekawe co tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peti gdzies na stronie nutrici powinien byc formularz ,jak bede miala chwile czasu o go znajde i podam adres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!:) Przepraszam, że tak dawno się nie odzywałam, ale bark czasu.. Zero przesyłek.. Dostałam tylko kilka autografów i próbki z Saponarii i Infoplus24. Któraś z was pisała, że dostała próbki z Eris, a gdzie pisałaś? Bo ja za każdym razem dostaję odmowę:P Pozdrawiam; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!dzisiaj tylko miseczka z promocji hochland-juz druga-tym razem niebieska a tydzien wczesniej pomaranczowa:D pozdrawiam Chwilaa i Ola nareszcze napisalyscie cos;);)dobrze ze wróciłyscie na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłam się, bo dostałam wczoraj 2 paste 3dwhite... oraz próbki z erisa (zawsze dostawałam negatywy) i 3 próbki z zeptera wraz z katalogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam taki fajny pozytyw :) Witam! Oczywiście zrobimy dla Pani paczuszkę, przy czym żeby Pani była usatysfakcjonowana w pełni dostanie ją Pani troszkę poźniej, gdyż teraz wydajemy nowy ...i w ten sposób dostanie Pani więcej informacji:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia19 ty nie jesteś przypadkiem na e-konkursach?? bo tam widziałam taką samą odpowiedź:D:Dkurcze dzisiaj sobota, a w ten dzień prawie nigdy nic nie przychodzi:(:( więc licze na poniedziałek:D:DMam takie pytanie czy ktos z was brał udział w konkursie welli co był do wygrania roczny zapas kosmetyków do włosów i pojedyńcze kosmetyki?? Bo brałam udział i wygrałam główną nagrode, ale nadal ich nie dostałam, choć minęły 3 miesiące a miało być 15 dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać:D wygrałam z dove ten szal, albo tą drugą nagrode, sama nie wiem, a kody dopiero wczoraj wysłałam, bo wcześniej jakiś błąd wyskakiwał...tylko jeszcze muszę te kody wysłać pocztą...Jak wy wysyłacie?? Przyklejacie na kartke, czy coś innego, bo te co są na żelach, szamponach i balsamach to są na folii klejącej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to widze, ze nie tylko ja mam taki pomysł:D:D dobrze, dobrze:D:DTo już wiem jak to zrobić:P Wolałabym otrzymać tą drugą nagrodę:P No ale zobaczymy co los nam da:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wolalabym wygrac ten zestawdo pielegnacji,ale nie będę teraz specjalnie kupowac produktów dove zeby wygrac ten zestaw;)pozdrawiam ,moze chociaz tobie sie uda wygrac ten zestawik aa i gratuluje wygranej tego rocznego zapasu kosmetyków wella;)a moze im przypomnij ze wygralas ,skoro do tej pory ci nie przysłali?! A moze niewiedzą jak tobie to wyslac bo tych kosmetyków jest tak wiele:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to nie tylko ja nie otrzymałam tych kosmetyków...raz dzwoniła, ale dowiedziałam się, że ktoś oddzwni w tej sprawie i cisza...muszę w poniedziałek zadzwonić:D:D mam nadzieję, ze się uda, bo szkoda przegapić takiego zestawu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka155-------->ten pozytyw to z Um Szczyrk :) */*/*Ola*/*/*------->tak jestem na e-konkursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeeaaa...dostałam pozytym od Yves Rocher;)Napisałam piękny długi list i dali mi pozytywa;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy22/23
z tego to chyba kazdemu przysyłają ja napisałam standardowy list i mi przysłali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldena_princessa
Hejka wszystkim! Jestem tu nowa. Mam pytanie: jeżeli zamawia się coś z innego kraju, to trzeba płacić za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przesyłki raczej się nie płaci, chyba, że bardzo źle trafisz. Wystarczy tylko powieddzieć, że nie zamawiałaś i powinno być ok. Mi się jeszcze taka sytuacje nie zdazyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam z Niemiec ; *EUCERIN -2 body lotion 30ml -krem do rak 7ml - krem chyba na noc 5ml *Nivea -zel pod prysznic limonka-oil 50ml *PASTY -elmex 25 aronal 25ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo z nivea ci przyslal?!musze do nich napisac pieknego i dlugiego mejlika:D a na jaki mejl do nich pisalas?bo na ich stronie jest tylko formularz ,z neigo korzystalas? u mnie dzisiaj pasta blend-a-med 3d white,ale wygrałam ją nie za kliknecia ale za recenzje z jej uzywania.taką bezsensu tą recenzje napisalam a wygrałam:D Pozdrawiam P.S kolejne awizo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×