Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość ja jeszcze 58
Gabrysia - :) :) Sama - wstyd, ja nawet nie wiem, kto grał w siatkowke i o co ! Moj syn zapalony siatkarz, ale go tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły się Mistrzostwa Świata a ja tak jak i Sara5 uwielbiam siatkarzy. Są to wspaniałe chłopaki. Dzisiaj spisali się dzielnie zwłaszcza niezrównany Świderski, doskonały był też Winiarski. Mamy nowego libero , zresztą wszyscy oni grają świetnie i już. Fajnie się w Wami gada ale z przyczyn ode mnie niezależnych przez kilka dni mnie nie będzie. Ot taki mały remoncik czyli szpital a konkretnie chirurgia. Idę już w niedzielę ale jutro z dostępem do kompa też chyba będzie krucho więc jeślli o mnie nie zapomnicie to pojawię się w końcu tygodnia. Tylko pilnujcie topika bo szkoda by było gdyby przepadł. Miła tu atmosfera a nie częsta to rzecz nawet na internetowych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze stresu wszystko mi się poplątało to przecież Gabrysia uwielbia naszych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sama50,malo sie nie udlawilam,jak przeczytalam o Twojej wizycie na \"chirurgii\".Trzymamy kciuki.bedziemy tez wysylac nasze dobre fluidy.Musisz byc dzielna.Bedzie nam bardzo smutno bez Ciebie.Zanim jednak znikniesz,pisz do nas.Masz racje,ze panuje tu sympatyczna atmosfera .Dzieki wam drogie panie.Jest bardzo milo. Uzbrajamy sie w cierpliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
Och jak popatrzę na tych wysokich dryblasów, robi mi się miękko na sercu i motylki w podbrzuszu mi fruwają. Sama50, nie znam się na siatkówce ale lubię gole strzelane przez tych wspaniałych, mniamm, kiedy moj stary mi tak strzeli, tylko pomarzyć możge. No cóż latka lecą i wszystko co dobre pewnie minęło.szkoda, bo młodość to czas, ktory powiniem trwać i trwać, a jednak mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,nie masz pojecia,ilez razy nasi chlopcy wzruszyli mnie do lez. Piekna gra,walcza do konca.Jest na co popatrzec i na kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne oglądałaś Gabrysiu Ligę Świaqtową po ostatnim /5/ secie /wygranym/ z Japonią to aż się rozryczałam, nie wiedziałam że siedzę aż w takim napięciu. Dobrze, że coraz więcej młodych trener dopuszcza do gry. Chciałabym na żywo zobaczyć ich w akcji w tym roku przegapiłam mecze Ligi, bo jak się ocknęłam to nie było biletów. Tak sobie obiecuję, że w przyszłym to muszę pojechać na taki mecz. Publiczność tak pięknie się bawi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Toba,ze to prawdziwe widowisko! Sama 50_czy bylas siatkarka ? Kiedys gralam i dlatego kocham siatkowke.Na szczscie nie musimy wstydzic sie za nich.Podziwiam. Znow podszywacz w akcji--nie zrozumiala ja jeszcze 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
Tak Gabrysia55 ta kur...a nadal działa, ja nie wiem dlaczego taka gnida mnie czepia. Jadnak muszę zaczernić się a co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet pozwala na bycie kimś innym niż się jest samemu, tu miernota może zamienić się w \"gwiazdę\" oczywiście w swoim mniemaniu. Niektórzy mylą poczucie humoru z głupotą i chamstwem. A z tym walczyć jest trudno. I chyba najbardziej zaboli ich nasze zignorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym graniem...Dawno, dawno temu raczej raczkowałam niż można nazwać to graniem ale po prostu to lubię. Do tego siatkarze są raczej mądrymi i inteligentnymi chłopakami w odróżnieniu od różnego rodzaju \"kopaczy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu,zaczern sie i nie baw sie .Mozesz do nas dolaczyc. Nasza klubowiczka -ja jeszcze58-sama zadecyduje,czy chce byc zaczerniona,czy nie.Na pewno nie zadalaby takiego pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
Gabrysia55 to ja pytałam czy zaczernic sie bo nie moge tego tolerować, zeby ktos robil mi takie kawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zaczerń się , trudno musisz się troszkę poświęcić dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,zaczern sie.Podobnie jak Sama50,radze sie zaczernic. I to juz wszystko w tej sprawie.Wiem,ze nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie stara doswiadczona babo!Dluzszego nicka nie moglas wymyslic? Moze jakis skrot? Zapraszam.Czy zycie ciebie doswiadczylo? Czy Twoje lata?Jak to jest? Rozjasnij nam... Przylacz do "zabawy".Podoba Ci sie u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj \"babo\" ! Możemy do Ciebie tak mówić? Nasze \"babo\" jest ciepłe i sympatyczne, bo przecież wszystko zależy od intonacji prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
oczywiscie 3 ostatnie posty( 18.13 , 18.41 i 18.54 sa nie moje, ale i tak o tym wiecie, choc sie biedaczyna podszywacz stara jak może. Umawiam sie a Wami - bierzcie pod uwage tylko to, co jest sympatyczne i do rzeczy. Nie jestem schizifreniczką wiec piszę mniej wiecej w jednym duchu . Jak wam sie cos wyda podejrzane - ignorujcie. To nie ja pytalam o zaczernienie,bo nie stosuje przerwników na k...Poza tym uzywam poprawnie znakow przestankowych, po tym mnie odróznicie od tego palanta. Podszywaczu : swinstewko - tak jak dobro - wraca. Niedlugo sie przekonasz. Ja wole spac spokojnie, ty widac nie, twoj wybór. Sama - trzymaj sie! !Nie jestes sama, my z Tobą. Babo - witaj! doswiadczenia zawsze w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
Jeszcze chcę dodać, że ja bedę decydować, czy mam się zaczernić, ty marny podszywaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara doswiadczona babo! Niewazny Twoj nik,niewazne stare lata,wazne ,ze masz wysokie poczucie swojej wartosci i chcesz byc z nami.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje lata to już wszystkie mamy :P ale najważniejsze to czuć się młodo. Bo wiek nie określa się przecież latami zapisanymi w dowodzie a tym na ile my same się czujemy. Opowiedz nam coś o sobie babo, co lubisz? co Cię cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
wpis 19.21 tez nie moj. Podszywacz uwaza widac, ze dla mnie zaczernienianie nicka to sprawa życia i śmierci. A nudzi sie biedakowi ! Nie poradze, na imprezę nie zaproszę. Niestety własnie wychodze i dzis juz nie bede pisac, podszywacz nie bedzie mógł sie wykazac, bo to co dzis stworzy, nie bedzie moje, mówie z góry. O zaczernianiu nie napiszę ani słowa. Nikomu nie ubliżę. Nie uzywam wulgarnych słow ( nie mylic z jezykiem potocznym). Nie bede zadawala durnych pytan i pisała takichż komentarzy. Za stary lis ze mnie na marne sztuczki. Wy dziewczyny tez sie na ludziach znacie. Na głupie posty nie reagujcie. Pozdrawiam Was , trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki...///...
Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara doswiadczona babo! Czekamy na Twoje opowiesci... Zamieniamy sie w sluch.Nie kaz nam dlugo czekac. ja jeszcze58--milego wypadu! Udanej imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz moje zycie mija ..przezylam smierc ukochanego mezczyzny... przezylam i taki upokorzenie kiedy w ieku lat 30 powiedziano mi ze jestem za stara do pracy...przezylam glod, znoj, biede...teraz mam swoj maly kat i jestem silna i szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja jeszcze 58 dobrej zabawy ! Musisz nam potem opowiedzieć jak się bawiłaś. Gdzie się podziałaś nasza babo, chciałyśmy Cię posłuchać a tu cisza tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam Twój post . Wiesz myślę, że szczęście ma przecież różne oblicza i my swoje małe nosimy w sobie. Każda z nas chyba sporo przeżyła i tylko trzeba mimo to wierzyć, że jeszcze coś dobrego nas czeka za następnym zakrętem. Bez tej wiary nic nie miałoby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×