Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

...jaki sęk koperto...już się cieszę lubię niespodzianki oprócz takich jak pijany mąż w drzwiach w środku nocy,głupawo uśmiechający się i jeszcze bezczelnie mówi bulgotem pijackim,że kupił mi słonia a potem wyciąga puste kieszenie ...mówi...tu są uszy a trąby se sama poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
i zobaczie juz mamy101 stronke, jak tak dalej pojdzie to do polnocy dociagniemy do 150.... brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPKA
ZACZĘŁAM 101 STRONĘ !!!! ZA ZDROWIE PAŃ ZA ZDROWIE ! WYPIJMY AŻ DO DNA..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
belva___ jestes nie samowita__ brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy szczęście z Sapką .No,no taka feta nie zawsz sie zdaża .Kochane dziewczyny , do dna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
coperta --- to moje Mazury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOJKA , a co powiesz na męża, który wraca do domu a w drzwiach stoi zona z wałkiem w reku, a on mówi \" to ja Cie szukam po wszystkich knajpach a Ty sobie w domu siedzisz?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki belvo sęk w tym ze te linki mulą mi i obraz nienjalepszej jakości ale lubie tego słuchac geba sama wtedy siem śmieje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pije strzemiennego i uciekam spać, chociaż jutro nie musze wstać kurcze mać. życzę miłego wieczorku ,udanej zabawy i do jutra. Pchły na noc, karaluchy pod poduchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
ach iskiereczko--- zostan, tak tu wesolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPKA
No to też idę poczytac przed snem . Milych snow życzę 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
a co Wy takie spiochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
Dziekuje za goscinnosc!! bede Was odwiedzac! Pieknych snow zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i ja Was pożegnam...ale przecież jeszcze się spotkamy! ...Znowu coś niedopilnowałam...tak to jest.Miłych snów życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to .. tak wczesnie idziecie spac???? A ja?? Chcialam jeszcze wam cos smiesznego wyslac ale widze ze nie ma komu juz... Ja tu ciezko pracuje a wy co LENIUCHY I SPIOCHY??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahahahahahahahahhahahahahhahhahahahahahahahha...belvo...rewelacja...poczułam się jak w izbie u dziadka.Masz tego więcej?...to dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wy baby! Tak wesoło rozrabiałyście i żadna mnie nie zawołała? Coś też na Was znajdę może? KRÓL WŁÓCZĘGÓW Zacni panowie, piękne panie, Młodzieży iurna y wesoła, To co się tu za moment stanie Być może was zabawić zdoła, Bowiem na deski tey podłogi Wyniydzie z czołem podniesionem Żaczyna lichy y ubogi Co był Franciszkiem zwan Villonem. Poeta, we Francyey pierwszy Acz nie miał nawet własnych gatek, Lecz spłodził wielgą mnogość wierszy Y ieszcze większą mnogość dziatek. Żył krótko, lat trzydzieści z górą, W otchłań rozpusty wpadł najgłębszą, A miał niezwykle ostre pióro, Iak również kuśkę nienaytępszą. Gdzie wam do niego, cni panowie! Cóż, że wypchane macie kiesy, Ieżeli wam się lęgą w głowie Alienacyie, fobie, stresy..... Co się porwiecie - to niewypał, Y setne poty na was biją..... O! Dużo lepiey od was rypał (swych wrogów szpadą) Franio Villon! Buynie y szumnie żył w Paryżu Podobnym wonczas do Wrocławia: Też czasem nie dowieźli ryżu, Też fenol w wodzie się pojawiał, Takoż zagrażał mu agressor Takoż szły w górę ceny wieprzy, I takoż rządził nim professor (tylko że nasz jest dużo lepszy!) Wnet spektakl słowa me potwierdzi, Słuchaicie! Cisza! Radzę szczyrze Niech nikt nie kaszla y nie pierdzi, Bo się wyciepie go za dźwirze Nieważne - ciecia, czy biskupa, Tak ladacznice, iak y damy..... Cóż stąd, że siedząc cierpnie pupa, Gdy serce rośnie? Zaczynamy! Napróżno wśród waszego grona Szukam w sromocie y rozpaczy Kto by zastąpić mógł mógł Villona - Lew nie zasiada śród rogaczy! Poeci mierżą mnie spółcześni Te metaffory, y dystrakcye.... Iak w rytm ich anemiczney pieśni Sprawiać dziś paniom satyssfakcyę? Andrzej Waligórski ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak my mamy cie zawolac moja kochana??? He?? :-) Daj telefon to zadzwonie do ciebie nastepnym razem.. Ja tu jestem az do waszego rana .. Jestem jeszce w biurze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała, że dam, ale jutro, bo teraz muszę już iść spać. (\"-\") Na rano jestem umówiona do Urzędu Skarbowego. Żartowałam z tymi wymówkami. Siedziałam kołkiem przy papierzyskach, ale już koniec! Zobaczcie, co znalazłam na topiku u sąsiadek... Poznajcie same siebie. Trochę to długie i trzeba pomyśleć, ale mnie się zgadza. http://www.enneagram.pl/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×